• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti jo a nebo si ještě zkus koupit Rosalgin, jsou to sáčky, z nich se udělá roztok a buď se dá používat místo mýdla na omytí, nebo speciálním irigátorem, na výplach, ale k tomu stačí i stříkačka, ale mají u něj napsáno, že by o používání měl vědět lékař...
4. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já za chvilku pomažu pryč...tak se mějte a zítra...pááááááá
4. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani taky se měj pěkně.
4. kvě 2009 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno ... :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grrrrrrrrrrrr....já taky přeji krásné ráno...i když u mě rudé :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2:

Ahoj Peti :slight_smile: dneska mám středu :grinning: :grinning: a nevím proč :grinning:
5. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani .... :slight_smile:
Takže mrška dorazila..... :frowning2:

Jo Jani děkuji za informace. Už jsem si to objednala přes net. Protože u nás v lékárně mají hov.....
5. kvě 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno :slight_smile:

Jani mě mrcha dorazí tento nebo příští týden, tak do toho jdeme potom společně :wink:
5. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martí .... :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sláva .....
Po hodině se mi podařilo napsat. Nějak mi to blbne a nechce mi to uložit příspěvek.
5. kvě 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, to je fajn... :dizzy_face:

No já se musím během dneška objednat na utz folíků a vlítneme na to znova...akorát holky nechápu, proč je mi už od včerejška tak špatně... :confounded: :frowning2:
5. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mě bylo posledně taky před MS pěkně blbě
5. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme dneska výročí :dizzy_face: , jsme spolu přesně 4 roky :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to by jste měli pořádně oslavit. My mám až v listopadu pět let.
5. kvě 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nějak moc takové věci neslavíme, akorát předpokládám že dostanu zase obr kytku, ale to až po maďarsku :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si zase říkala, že teďka už budeme slavit jen výročí svatby. Protože jinak by jsme nedělali nic jiného než pořád něco slavili..... :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si ráno pogratulovali že jsme to spolu tak dlouho vydrželi :grinning:

Já zrovna dělám seznam věcí sebou na dovču, dneska musím zabalit, protože zítra dorazí ségra a nebude čas
5. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a kdy tedy nakonec vyrážíte. V ten čtvrtek? A co na to rodiče?
5. kvě 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyrážíme ve čtvrtek dopoledne. Naši v pohodě, na víkend k nim totiž dorazí brácha s rodinkou, takže budou mít veselo :grinning:
5. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. My budeme asi o víkendu doma. Bude to po dlouhé době volný víkend. Už se úplně těším až si odpočinu.
5. kvě 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky těším na ten relax v teplé vodě, hlavně teda Josef se potřebuje dát dohromady, zase ho chytlo rameno a koleno, pořád něco dělá na zahradě, takže tělo dostává zabrat :unamused:
5. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a co bambusy?
5. kvě 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambusy rostou, ty výhony už se pomalu začínají olisťovat, akorát teda jak teď pořád fouká tak dostávají pěkně zabrat :unamused:
5. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak potom nám musíš ukázat nějakou fotku jak to vypadá.
Včera jsme konečně objednaly ten notebook. Do konce týdne by jsme ho měli mít doma. Jo a taky konečně došel pán změřit prostor na tu skříňku pro miminko. Jsem zvědavá co to bude stát. Doufám, že se potom nevykotím..... :grinning:
Navymýšlela jsem si totiž pěkně a skříně na míru bývají trošku dražší ... :unamused:
5. kvě 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj musím je nafotit :slight_smile:

My budeme pokojíček zařizovat v ikei, naštěstí nepotřebujeme nic atypického
5. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě my potřebujeme. Ale pán to vyřešil docela dobře. Řekl, že to potom půjde pěkně rozmontovat a můžeme to použít i až se budeme stěhovat do nového. Vyřešil to fakt elegantně. Už se těším až tam ta skříň bude. Jsme tam prva chtěli nechat udělat vestavěnou skříň, ale tu by jsme si nemohli potom odnést ..... :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás by vestavěné skříně nebylo úplně ok, protože barák ještě není na 100% vyschlý, takže je lepší když je skříň trošku dál od zdi :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už taky radši slavíme jenom výročí svatby, v listopadu jsem se náhodou zmínila, že jsme spolu akorát 7 let a málem mě u toho ranilo :grinning: :grinning: ale jinak taky neslavíme nijak moc, jenom kytka a když je čas tak večeře, ale dárky nedostávám,teda uvidím jednou až bude nějaké kulaté výročí :grinning: :grinning:

my máme teď zase super víkend, minulý byl Martin pořád v práci a teď bude pořád pod vlivem :grinning:
ve čtvrtek slaví narozky s klukama z práce, v pátek v Rudce, v sobotu že půjdeme někam spolu a je u nás pouťová zábava a v neděli mu asi dojedou gratulovat rodiče, naši a sestry a je pouť...to bude veselý :grinning:
ale původně měl jet pátek,sobota do Val Mezu, tak jsem ráda, že bude doma
5. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ten náš byt už je dost vyschlý ..... :grinning: :grinning:
Někdy mi připadá na to jak je tam strašně suchý vzduch, že je už přeschlý .... :grinning: :grinning:

No musím tedy říct, že v květnu budou samé výdaje. Hrůza.
K tomu ještě má manžel třicet, tak musíme připravit hostinu. Moc se mi do toho nechce. Domluvili jsme se, že pozveme jen rodiče a sourozence a půjdeme do restaurace na nějaký dobrý oběd.
5. kvě 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti uklidním tě, my máme permanetně výdaje každý měsíc už víc jak rok :unamused:
5. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme se včera teda definitivně usnesli že si pořídíme ten kobercový trávník :dizzy_face: , no asi některým sousedům připravíme pár bezesných nocí :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ať si puknou závistivci závistivý :grinning:
5. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek