• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti .... :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

tak co jak pokračujeme s domečkem?
5. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny ... :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti hlavně to zase budou procesí kolem naší zahrady :grinning: , si tam dáme kasičku, 10Kč za podívání, 20Kč za dotaz :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je super nápad .... :grinning: :grinning:
Třeba by jste si na ten trávník i vydělali..... :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes nám montují dveře,zatím nahoře a ve sklepě,tam jsou hotový podlahy a příští týden by se měly začít dělat plovoučky v přízemí,po nich zbytek dveří a vnitřek bude hotovej.Kluci dělají fasádu a pak se musí udělat ploty ,chodníky atd atd atd.....ale už mě to nebaví.Dnes ráno jsem tam byla a úplně se těším až všechny zedníky vyženu.Furt dělají bordel :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a kdy máte v plánu se stěhovat?
5. kvě 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti 20 ti pošlu na účet :grinning: A teď mi pošli odkaz na ten trávník :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste hezky pokročili :dizzy_face: , už se těším na fotky :slight_smile:

Peti to pochybuju :grinning: , zas tak levnej ten trávník není :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už to vypadá slibně, o víkendu musíme ještě dole vymalovat ,teda spíš jirka :wink:
5. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můj chlap mě zase vyhazuje od pc :angry: papa
5. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti...jasný...takový přístup schvaluji :grinning: :grinning: :grinning: my zase hodláme barák obehnat dvoumetrovou zdí, aby nikdo neviděl co se tam děje :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak Inku jsem nestihla ani pozdravit :grinning: Iny, jakto že je Jirka pořád doma,???
5. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani na to jsem se chtěla taky zeptat.... :grinning: :grinning:
Holky jdu nakecat dnešní hlášení. Za chvíličku jsem zase tady.
5. kvě 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak zase jako dvoumetrovou zeď bych nechtěla, nebo spíš u té řadovky to vypadá fakt hrozně, stačí mi co má soused vedle, tu jeho zídku a na tom dřevěný plot, děs běs :unamused:
5. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne... :slight_smile:
Mám tento týden nějak moc práce, ale dočítat vás stačím.
5. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:
Já jsem si říkala, že jsi tady vůbec nebyla.
5. kvě 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, měla jsem tu včera a dnes paní, co bude po mně nastupovat zpátky do práce (je 4 roky na rodičovské, tak aby si to osvěžila).
5. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha .... :wink:
5. kvě 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééda, tady se to po tom obědě nějak zastavilo...
To všichni tak pilně pracujete? :sunglasses:
No, už jsou tři, já už to za chvilku zabalím a poletím dom, dnes mi tchán nakoupil nějaké maso, tak to budu muset naporcovat a nasáčkovat do mražáku, ať máme s mužíčkem co papat.. :grinning:
A v pět letím na další těhotenský kurz. Už potřetí, ňák ten čas rychle letí. :angry:

Tak ahojte, zítra snad budu mít víc času se za váma stavit pokecat. :slight_smile:
5. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, asi tady uz nikdo neni, ale driv jsem se sem nedostala, protoze nam od sameho rana do odpoledne nesla elektrina. Delali nam nove rozvody u cinzaku a tak to dnes prepojovali a vzalo jim to cely den. Reknu vam ale, byl to strasny den.. ticho, nikde nic nehucelo, zadna TV, radio... caj jsem si musela varit na plynu na kamnech.. bylo to takove zvlastni, hlavne strasne nuda a zima!!! Ochladilo se neskutecne a ja si nemohla nijak pritopit, tak jsem lezela pod dekou a stihla jeden filmik na notebooku nez odesla baterka :grinning:
5. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Abych zabila casik, tak jsem byla s kamaradkou posedet a prckovi se to asi moc nelibilo, protoze sebou pelne mlel v brisku, je to fotbalista/ka :grinning:
Ted se jdu prevlect a frcime na kaficko na cvicak, at se psi vybehaji a zacvici si agility :wink: Ja to budu od stolu s kafickem sledovat pekne z dalky a v klidu :wink:
Pekny zbytek dne preji, pa paaaaaaaa
5. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy, zdravím vás... :wink:
Katy - četla jsem o tvém super zážitku u pana doktora K. I kvůli tomu chování jsem od něj odešla a vůbec nelituji. nyní chodím do Hodonína k Dr. Ježkové a to je zlatá doktorka.......a je v pohodě, i když narazí na problém. Ne jak pan doktor K. :unamused: :unamused: :unamused:

Jani - mě by měla mrška taky dorazit někdy koncem týdne, tak to už s Marti budeme tři s červeným praporem :grinning: :grinning: Tak si to holky hezky proberte, která chcete být na řadě....já vás nechám - chci být poslední v pořadí, takže ne že to budete dlouho protahovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky mějte se krásněěěěěěěěě :sunglasses:
5. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jdu vás pozravit :slight_smile:

Marti,ten trávník je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: Vůbec mě nenapadlo,že se něco takového pordává!!Sice je to finanční mazec,ale výsledek je úžasný :dizzy_face: ..nám nějak tráva vyrůst nemůže,bo po tom pořád někdo šlape :angry: :angry: ,seji ji pořád dokola a ani stébelko nevyrostlo :rolling_eyes: ..kolik že stojí m2??

Já nevím,co se u mě děje,mám :rolling_eyes: 33DC a MS nikde :confused: ..těhu určo nejsem..já doufám,že snad zítra už příjde.

Vladi,tak čekáš na mě do července,jo? :wink:

Já přemýšlím také o změně doktora :pensive: ...ten můj se super,než se vyskytne nějaký problém :angry: .

Tak zase jdu a zase se ozvu :wink: .Opatrujte se všechny,zvláště těhule!pá
5. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - jasně. počkáme až si to "vyberou" Janča s Marti a pak výjde řada na nás.....takže holky, žádné protahování!!! :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. :slight_smile:
Tak já mám dnes pátek, ty, Marti, taky, co? No jo, jenže já do termálů nejedu, takže ty to máš lepší, uznávám.. :slight_smile:
Dnes tu od rána trochu prší, ale jsem ráda, protože je hrozné sucho a zelenina se jen tak kroutí. Tak jen aby to chvilu vydrželo.
V kurzu dobrý, zacvičili jsme si a probrali porod koncem pánevním a porodní plán. :slight_smile:
6. kvě 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Dneska mám od rána nějaké fofry. Měli jsme teďka náš úsek bojovou poradu. Šéf a kolegyně byli včera na školení, tak jsme to rozebírali. Hrůza.
6. kvě 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObry den...:grinning:
6. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek