Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
6. kvě 2009
Peti, moje segra je uplne presne stejne tehotna, jako ty... Termin porodu 2.12.2009... x-)
macinek
6. kvě 2009
Dobré ráno ženy 🙂

Leni ten trávník stojí kolem 130Kč/m2 podle toho kolik toho bereš 🙂

Jj já mám dneska pátek x-)
anag
6. kvě 2009
Ahoj Zdeni a Marti ... 🙂

Zdeni tak ty budeš tetičkou....
zdenallicka
6. kvě 2009
Peti, budu.. Uz popate..😃
zdenallicka
6. kvě 2009
Hups, vlastne poseste...😃
janca.k
6. kvě 2009
Ahoj holky, krásné zamračené ráno 🙂

Zdeni, gratulace k tetičce, to super, já se teda dětí od sestry a od švagruš asi nedočkám, ale jsem v klidu, teto mi říká většina dětí mých kamarádek, tak je to dobrý 😃

Marti, takže květen to jistí, jo??!! Zítra zase začnu s clostilem a příští týden jdu na UZ, tak uvidíme co mi dr řekne, už se ji i zeptám, co se bude dít dál, když to ani příští měsíc nevyjde... 😞
macinek
6. kvě 2009
Zdeni tak to vedeš, já už jsem 5x teta ale švagrová už na tom pracuje s manželem, takže budu taky snad brzo 6tinásobná teta x-)
macinek
6. kvě 2009
Jani jj květen, no ovulace vychází cca na konec května
zdenallicka
6. kvě 2009
JO a hlasim - zrejme zase pracujem na miminu... Nebo nepracujem... Tak se to rict neda.. Vcera se me MArtin pro smmazbe zeptal, jestli mi smi upichat decko...

Nesmele jsem souhlasila... :-N 😃
cervenec
6. kvě 2009
Ahoj holky 🙂 Zdeni,tak takové romantické nabídce jsi přece nemohla odolat 😃 😉
cervenec
6. kvě 2009
Jani ke včerejšímu dotazu: Jirka chodí do práce,ale jako osvč nedělá od do 😉 Po obědě většinou příjde domu vyřídit maiy atd a v tom čase jsem na pc já,takže mě vždycky vyhodí :-p Dnes jsem tu brzo,musela jsem na stavbu říct klukům jak položit dlažbu v zádveří,jít omrknout marmolity,stihla jsem i obchod a ještě jsem odvezla fíka do servisu.Jsem dnes výkonná jak ďas 😃 Akorát už v obchodě mi bylo šoufl :-N
cervenec
6. kvě 2009
A už včera jsem byla mrknout na domečku na dveře a jsou úžasný, úplně to teď už vypadá ,že se tam dá bydlet 😃 I kliky jsou krásný, jsem se musela pochválit,že jsem fakt šikovná 😃 :-p
macinek
6. kvě 2009
Ahoj Inko 🙂
zdenallicka
6. kvě 2009
Iny, my romantici nejsme... 😉 Takze u nas e nemiluje, ale suka a picha a buhvico jeste... 😃
macinek
6. kvě 2009
Inko jaké máte nakonec dveře?

Jsem si včera zkoušela doma plavky a kuva mě je ten vrch zase skoro malý :-N =-) a to jsem si je kupovala loni 😃 , takže teď do maďarska to ještě doklepu s těma starýma a pak si musím koupit nové
macinek
6. kvě 2009
Zdeni nazýváte věci pravými jmény 😃 😃 😃
zdenallicka
6. kvě 2009
Marti, asi tak..😃
Jsem si koupila plavky v GATU... 248,-/ks
macinek
6. kvě 2009
Zdeni neznám =-) co je to za obchod =-)
cervenec
6. kvě 2009
Marti masonite v ořechu 😉
macinek
6. kvě 2009
Takže jste šli nakonec do tmavých a podlahu máte jakou?
zdenallicka
6. kvě 2009
MArti, Gate.. Obchod s oblecenim... DOcela hezke veci...
cervenec
6. kvě 2009
Nahoře chceme koberce a dole bude plovoučka, mořská tráva nebo tak nějak.sama jsem zvědavá jak to bude vypadat,protože jsem dveře vybírala s tím,že podlaha bude světlá a nakonec jsem podlahu změnila, není sice tmavá,ale... zkusím ji někde najít na netu 😉
cervenec
6. kvě 2009
Tak jsem našla jen tohle, sedí ta struktura,ale barva je naživo jiná http://www.podlahy-levne.cz/detail/1267--morska...
macinek
6. kvě 2009
Inko jj mořská tráva se nám taky líbí a chvíli jsme o ní uvažovali 🙂
cervenec
6. kvě 2009
No jsem zvědavá jak bude na ploše vypadat, přece jen vidět 1x1m je něco jinýho,ale hrozně se mi to líbilo,tak snad to bude dobrý. 😉 Pak udělám fotky,teď vůbec nefotím,čekám až bude hotovo 😉
cervenec
6. kvě 2009
Holky musím si jít něco uvařit,už mám zase hlad.Budu jak dyňa ]-( zatím papa
katunka82autor
6. kvě 2009
AHojky holky...

Zdeni gratuluji k dalsimu titulu teticky!
A tak nejak ma termin i Anynka z Kanady. No pekne se to rozjizdi!
katunka82autor
6. kvě 2009
Iny ja jsem ted "sezrala" dva koblizky a pul rohliku s debrecinkou. A snidala jsem kakao a rohlik s maslem a marmeladou.
V jednu budu mit na obed smazeny kvetak s bramborama, mnaaaaam! Mozna brambory prepracuju v kasi 😃
katunka82autor
6. kvě 2009
Tak supitej varit, at Julinka neni hladna! 😎
zdenallicka
6. kvě 2009
Katy, Ancovicka je tehotna?

Začni psát odpověď...

Odešli