• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti, moje segra je uplne presne stejne tehotna, jako ty... Termin porodu 2.12.2009... :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Leni ten trávník stojí kolem 130Kč/m2 podle toho kolik toho bereš :slight_smile:

Jj já mám dneska pátek :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni a Marti ... :slight_smile:

Zdeni tak ty budeš tetičkou....
6. kvě 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, budu.. Uz popate..:grinning:
6. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hups, vlastne poseste...:grinning:
6. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné zamračené ráno :slight_smile:

Zdeni, gratulace k tetičce, to super, já se teda dětí od sestry a od švagruš asi nedočkám, ale jsem v klidu, teto mi říká většina dětí mých kamarádek, tak je to dobrý :grinning:

Marti, takže květen to jistí, jo??!! Zítra zase začnu s clostilem a příští týden jdu na UZ, tak uvidíme co mi dr řekne, už se ji i zeptám, co se bude dít dál, když to ani příští měsíc nevyjde... :frowning2:
6. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to vedeš, já už jsem 5x teta ale švagrová už na tom pracuje s manželem, takže budu taky snad brzo 6tinásobná teta :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jj květen, no ovulace vychází cca na konec května
6. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a hlasim - zrejme zase pracujem na miminu... Nebo nepracujem... Tak se to rict neda.. Vcera se me MArtin pro smmazbe zeptal, jestli mi smi upichat decko...

Nesmele jsem souhlasila... :sweat_smile: :grinning:
6. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Zdeni,tak takové romantické nabídce jsi přece nemohla odolat :grinning: :wink:
6. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ke včerejšímu dotazu: Jirka chodí do práce,ale jako osvč nedělá od do :wink: Po obědě většinou příjde domu vyřídit maiy atd a v tom čase jsem na pc já,takže mě vždycky vyhodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jsem tu brzo,musela jsem na stavbu říct klukům jak položit dlažbu v zádveří,jít omrknout marmolity,stihla jsem i obchod a ještě jsem odvezla fíka do servisu.Jsem dnes výkonná jak ďas :grinning: Akorát už v obchodě mi bylo šoufl :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už včera jsem byla mrknout na domečku na dveře a jsou úžasný, úplně to teď už vypadá ,že se tam dá bydlet :grinning: I kliky jsou krásný, jsem se musela pochválit,že jsem fakt šikovná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, my romantici nejsme... :wink: Takze u nas e nemiluje, ale suka a picha a buhvico jeste... :grinning:
6. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko jaké máte nakonec dveře?

Jsem si včera zkoušela doma plavky a kuva mě je ten vrch zase skoro malý :sweat_smile: :confused: a to jsem si je kupovala loni :grinning: , takže teď do maďarska to ještě doklepu s těma starýma a pak si musím koupit nové
6. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nazýváte věci pravými jmény :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, asi tak..:D
Jsem si koupila plavky v GATU... 248,-/ks
6. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni neznám :confused: co je to za obchod :confused:
6. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti masonite v ořechu :wink:
6. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jste šli nakonec do tmavých a podlahu máte jakou?
6. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
MArti, Gate.. Obchod s oblecenim... DOcela hezke veci...
6. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nahoře chceme koberce a dole bude plovoučka, mořská tráva nebo tak nějak.sama jsem zvědavá jak to bude vypadat,protože jsem dveře vybírala s tím,že podlaha bude světlá a nakonec jsem podlahu změnila, není sice tmavá,ale... zkusím ji někde najít na netu :wink:
6. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem našla jen tohle, sedí ta struktura,ale barva je naživo jiná http://www.podlahy-levne.cz/detail/1267--morska_trava_spirit
6. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko jj mořská tráva se nám taky líbí a chvíli jsme o ní uvažovali :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem zvědavá jak bude na ploše vypadat, přece jen vidět 1x1m je něco jinýho,ale hrozně se mi to líbilo,tak snad to bude dobrý. :wink: Pak udělám fotky,teď vůbec nefotím,čekám až bude hotovo :wink:
6. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím si jít něco uvařit,už mám zase hlad.Budu jak dyňa :angry: zatím papa
6. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHojky holky...

Zdeni gratuluji k dalsimu titulu teticky!
A tak nejak ma termin i Anynka z Kanady. No pekne se to rozjizdi!
6. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ja jsem ted "sezrala" dva koblizky a pul rohliku s debrecinkou. A snidala jsem kakao a rohlik s maslem a marmeladou.
V jednu budu mit na obed smazeny kvetak s bramborama, mnaaaaam! Mozna brambory prepracuju v kasi :grinning:
6. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak supitej varit, at Julinka neni hladna! :sunglasses:
6. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, Ancovicka je tehotna?
6. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek