• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Nase Janca je v nemocnici, krvacela, ale je vse OK.. Mimi je v poradku a krvaceni zpusobila krevni srazenina.. Jinak bych to jeste aspon mesic nevedela, ze je segra tehotna.. Volala mi, pac se potrebovala vykecat..:slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V nemocnici je krize. Ja jsem tam byla porad taky na telefonu a kecala jsem a kecala.. Hlavne ty prvni dny.
To je super, ze se jim podarilo a Tina bude mit sourozence.
6. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snad i vam se uz konecne brzy zadari! Budu drzet palecky!
6. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad jo... Katy, pro tebe krize, pro ni kyzeny odpocinek....
6. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jo..:slight_smile: Ale ja si moc nadeji nedavam.. nebudu se na to uz tolik upinat, pac ja sjem byla zrala na Kromeriz...
6. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No pro me to tak bylo dlouho. Predstava, ze bych tam mela byt jeste den, dva, tak z tama utikam!
6. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny a co Julinka, stale te nekopka?
Me Mates prave ted, nelibi se mu kdyz sedim. A vecer, spavam stale tak nejak na brisku :grinning:, to kope nejvic. Jak se hodim do uplneho klidu, tak se rozjede ulicnik jeden.

Proto fakt verim, ze to bude zlobivy klucina a vy budete mit hodnou, klidnou holcinku.
6. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAty, tim se dle meho neda ridit...

Ty mas doma pohodu, ona ma protvne, vztekajici se decko (obdobi vzdoru), takze si jiste rada odpocine.. Navic je na ni sama...
6. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo ona je vlastne sama na malou, jeji manzel je porad nekde na cestach, ze? Ajejeeej, a to jdou do druheho. No bude toho na nic docela dost.

Holky frcim si lehnou na chvilku.. zatim pa paaaa
6. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, taky se divim, Katy... Petr jezdi po svete v kamionu.. Ale treba se usadi..:slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni v Kroměříži je odmašťovna ne??!! Nebo je tam i blázinec??

Zase jsem tu Inku nestihla...to je mazec...

Marti, to nechápu, jak budeš mít ovulku na konci května...kdy že to máš dostat?? Já budu mít ovulku někdy kolem 18.5....tož se uvidí, každopádně se mudry na utz zeptám, co bude dál.... :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dneska jsem 21DC, můj cyklus je cca 23-28, pokud by byl 28 tak bude ovulace cca 25.5.
6. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, psychiatrie... :wink:
6. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hrůza. Dneska na vás nemám nějak moc času. Od rána jsem se ještě pořádně nezastavila.
6. kvě 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, aspoň ti to utíká. :slight_smile:
My jsme teď měli výpadek proudu, takže trocha vzrušení a už jsem zase zpět.
6. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já totiž měla pocit, že v kromclu je jenom alkoholická léčebna, bo u nás vždycky každej říká, že skončí po chlastu v Kroměříži v odmašťovně :grinning: :grinning:

Marti, tak jsem zrovna ukazovala kolegyni ty vaše bambusy, bavily jsme se spolu, co na živý plot, tak jsem ji ukazovala ty tvoje fotky, doufám, že to neva a strašně se jí to líbilo, prý máš poslat další :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je 13.. RIka se - pujdes do Kromcu na trinactku..:grinning: Je to v ramci psychiny a je to uzavrene oddeleni... :wink:
6. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky za vysvětlení :grinning: ale stejně jsem se loni hrozně nasmála v Kroměříži u mnichů ve sklepě, takový obrovský sudy s vínem jsem dlouho neviděla, no a pak se nedivím, že se tam léčí alkáči :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste byli v Arcibiskupskych sklepech?

To jsou sudy jak z Pandrholy, ze? :wink:
6. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě se chce dneska tak strašně spát. Jsem tak strašně ospalá a nesoustředěná od oběda, že jsem se dokonce ošidila o sto korun. Ještě, že to nebylo víc......... :angry:
6. kvě 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, špatně jsi vrátila? :unamused:
6. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ano .... :angry:
6. kvě 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mi líto.
Jsou to ale lidi, co? Zrovna jsme se o tomhletom bavily dneska s kolegyní ... šéfova manželka (o peníze nemají nouzi, podotýkám) platila kdesi pětistovkou a pokladní jí vrátila na tisícovku - takže pětistovku ještě vydělala. Odešla a nic neřekla, i když si toho všimla a kolegyně říká šéfovi: A to vám nevadí, že ona to musí zaplatit ze svého. Prý ne. Tak si to vem - někteří lidi opravdu stojí za to... :confounded:
6. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani fotky klidně ukazuj :wink: , musím udělat nové fotky, ale nějak nestíhám, bambusy už zase vypadají úplně jinak, brzo už budou mít ty výhony listy, takže to bude zase víc vypadat jako živý plot :dizzy_face:

Já mám dneska teda zase fofr, jako vždycky když mám před dovolenou tak všichni všechno potřebují hned a obratem :angry:
6. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ale o to víc člověka těší, že už má zítra volno, co? A kór když vy ještě jedete za takovou baladou... :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no už se fakt nemůžu dočkat, dneska je to na nervy, navíc já jsem vždycky před cestou nervní :sweat_smile: , už dopředu řeším co musím sbalit atd atd, kolem 7 dorazí ségra s manželem, tak potřebuju ještě trochu uklidit pokoj pro hosty, je tam roztahané vyprané prádlo, takže nemůžu zůstat v práci díl
6. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taková správná cestovní horečka.... já ti ji snad i závidím... no jo, hlavně klid, nějak to zvládneš a odměna bude "sladká". Užijte si to tam. :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám cestovní horečku i když jedu někam jenom na jeden den, třeba na školení :grinning:

Jj relax to bude, dokonce má být i pěkné horko - pátek a sobota kolem 27 stupňů :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, až 27 stupňů.. tak to si už užijete horké léto..
6. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě je vcelku jedno jak bude teplo, voda bude teplá dost :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek