• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No, zrovna na to myslím, že se asi uvaříte... :grinning:
6. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak se tam mějte pěkně, hezky si odpočiň a pak nám povykládáš, jaké to bylo.
Já už končím, pro dnešek a i tento týden padla. Ahojte v pondělí. :slight_smile:
6. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nestihnu vás dočíst až doma, tak jenom než mi utečete pěknou dovolenou a v pondělí čekám super zážitky, já už taky mažu domů.....páááááááááááááá
6. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pondělí a v úterý taky mám novou kolegyni na zaškolení, takže nevím jestli sem stihnu nakouknout
6. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti přeju krásný vykoupání a taky přeju ať je na dlouhou dobu poslední :dizzy_face: :wink: Katu Julinka je asi lenoch,i když dnes mám pocit,že když mám ruce na podbřišku,tak se tam něco děje,ale měla jsem hrášek na smetaně,tak to se spíš mele ten hrášek :grinning: Jinak taky spím ještě na břichu,ale někdy mi to vadí,tak se furt nějak natáčím,ale na břichu je na břichu :wink: jinak na ten teplý víkend se hrozně těším,v pátek jdeme kámošovi na 30 tiny,tak aspoň nebudu mít problém co na sebe :grinning: Tak hezký večer,zítra na vás mrknu.papa
6. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny pockej par dni a ani nebudes muset jist hrasek, aby jsi neco citila :grinning: Julinka je proste klidas :wink:

Holky zitra se tady neukazu, jedeme na cely den do Brna, mame ten UTZ srdicka a pozdeji Geneticky UTZ. Tak jsu mooooc zvedava jak dopadneme. Navecer sem skocim a poreferuji. Nekdo si to precte asi az v pondeli, ale nekdo i hned :wink:

Jinak vsem preji krasny prodlouzeny vikendik! :wink:
6. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno .... :slight_smile: :slight_smile:
Dneska nás tu asi moc nebude.....
7. kvě 2009 v 07:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti....ahoj....
dojela jsem do práce až po deváté a až teď jsem se dostala k netu...
jak se máš?? v kolik dneska valíš domů? Já jdu až v pět :angry: :angry: :confounded: :rolling_eyes:
7. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Tak na vás jen juknu,je tu mrtvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem si dnes po dlouhé době nabarvila vlasy a musím zajít do drogérky pro druhou.Jsem nasraná jak sviňa, nějaká barva od palete a prý zlatá hnědá,u kořínků jsem zrzavá jak liška :angry: to se mi nikdy nestalo,doufám,že mi ty vlasy nevypadají :confounded: Jsem chtěla zítra na narozeninách vypadat trochu k světu a to mám za to :rolling_eyes:
7. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
katu navečer sem mrknu ať vím jak jste dopadli :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, Katu má dneska obíhání po doktorech...tak jsem zvědavá, jak dopadnou...
nám doma nefunguje net, teda doufám, že dneska bude, jinak se dozvím prd a budu muset čekat do pondělí....
Iny, bacha, v těhu ti může i barva jinak chytat, je to v důsledku změny hormonů...tak ať nejsi zrzka :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím, opět jako bruneta :grinning: I když nějaký odlesky to teda háže :stuck_out_tongue_closed_eyes: Katu čekám na tebe,tak pojď :grinning: Jirka mě sem pak už nepustí :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, Katu rychle, já jdu taky za chvilku z práce a sice si domů vezu noťas, ale kdo ví, jestli nám fakčí net, tak uvidíme :grinning:
no Iny, ale mohla jsi hodit foto jako zrzka :grinning:
7. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem mrtvá, teď je tady borec s receptem a je tak narvanej, že sotva mluví, kolegyně má co dělat, aby nepadla smíchy pod stůl :grinning: :grinning: :grinning: ještě ji dluží dvě koruny, ale radší ho poslala do pryč :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani už jsem tě nestihla :sweat_smile: I do toho obchodu jsem šla s kšiltovkou na hlavě,takže foto nepřipadá v úvahu :grinning:
7. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :wink:
Dneska jste toho moc nenakecali, tak jsem aspon neměla problém si vás hezky dočíst... :wink:
Katy -taky jsem moc zvědavá na tvé zážitky a dojmy z UTZ.....
Iny - tož to potěší ta barva, co? Já si tak hérečka 3 týdny před svatbou taky nechala dát na hlavu zlatou hnědou a myslela jsem, že mě trefí šlak....kořínky zrzavé a zbytek jakási nechutná barva.....no fakt úžasné. Takže jsem to musela do svatby pořešit ještě jednou barvou.....Tímto tě naprosto chápu.

Jančo - paní Lékárníková - měla bych na tebe dotaz: nějak mi v poslední době fest, ale fest začaly padat vlasy. Jako vlasy mi padaly vždy, ale nikdy ne tak moc a nikdy to nebylo tak viditelné jako ted...myslím viditelné jako vypadané vlasy na podlaze, na sedačce a tak....na hlavě zatím nic nepozoruji :confused: naštěstí!!!!
Tož nevím, co s tím. Jestli to mám brát jako že se mi obměňují vlasy a nebo že je teda něco v nepořádku. Jsou nějaké vitamínky na vlásky a hlavně proti jejich padání??? Děkuji moc odpověď.

JInak holky, co plánute na prodloužený weekend? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky je tady nekdoooooo?
7. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak hlasim, UTZ srdicka dopadl na jednicku, vse je jak ma byt a fungujeme jako svycarske hodinky! :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dalsi UTZ, geneticky, dopadl taky perfektne. Vse je v poradku, jsme krasne zdrave miminko ktere ma kolem 25 cm a vazime 380g, rosteme jako z vody... no vlastne doslova, z plodove vody :grinning:
7. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi cekate kdo jsu, ze? Jestli mam pindika nebo pipinku :grinning: :grinning: :grinning:

No hadejte! :wink:
7. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Modra je dobra a ja jsu kluk jako buk! Rikejte mi Matysek :sunglasses:
7. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy- tak to blahopřeji k úspěšnému UTZ - hlavně že jste zdraví!!!!
A můj tip je, že čekáš holčičku.......tak schválně :wink:
7. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, ty jsi byla rychlejší....tak chlapečka teda čekáš.....hmmm, tož teda gratuluji!!!
Matýsek je zatím pracovní verze nebo už konečná verze?
7. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vladi dekujemeeee....
To zdravicko je nejdulezitejsi, snad se nas bude drzet.

Matysek je jak pracovni tak konecna verze. Ale jestli to bude Matej, Matyas, Matyáš, nebo nejaka jina podoba, to jeste nevime, to se rozhodne casem.
7. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsme obda dva moc stastni, ze vime co cekame, kdo se skryva v brisku. Vubec toho nelitujeme a naopak se moc tesime, ze muzeme zarizovat a chystat vsechno a vime pro koho . Ne pro miminko, ale pro Matyska :wink:
7. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pindika jsme videli na vlastni oci, takze tomu verime a nepochybujeme. Rikam, kluk jak buk. A pupecni snura vedla jinama, takze se tam nepletla, takze je to 100% :wink:
7. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy - je vidět, že jsi šťastná a já ti přeji, aby vše dobře dopadlo.
Už se taky těším, až si toto krásné období budu užívat - ještě si ale musím nějaký měsíc počkat... :wink:
Teď ještě aby sis vyřešila toho gynekologa. Já kvůli tomu jeho chování od něj taky odešla....dokud nebyl problém, tak to byl zlatý doktor, ale když se něco vyskytlo anebo já chtěla něco vysvětlit, tak se se mnou vůbec nebavil...takže jsem to zabalila a odešla a hlavně NELITUJI!

Tak to s mužem oslavte, že čekáte pokračovatele rodu :slight_smile: a ty se opatruj a podávej pravidelné hlášení....
7. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vladi, budu k nemu chodit nadale, at mam nekoho v Kyjove. Ale zaroven budu chodit i do Brne k Dr. Hudeckovi, ktery se me rad ujme a bude me hlidat a vsechno kontrolovat. A po par tydnech se rozhodnu.. ale asi prejdu uplne do Brna. Sice jsem nechtela nikam dojizdet, ale radeji budu, protoze tam jsou uzasni!!!

Jdeme to oslavit sledovanim hokeje, asi si dam nealko pivko na oslavu :grinning: :grinning: :grinning:

Mej se krasne a preji krasny prodlouzeny vikendik! Pa paaaaaaaa
7. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé,Kači,to je krásná novinka :dizzy_face: ,blahopřeji k pindíkovi :grinning: !!!!!Hlavně přejeme oboum zdravíčko!

Jdu jen na skok,umírám,tak se tu plápolám jak mátoha a nic mě nebaví,ani ležet nemůžu :confounded:.

Všem přeji krásný prodloužený víkend!Já ho bohužel proležím :frowning2:.pá
7. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Katu mooooooooooooooooc gratuluji,jinak mi asi jednou taky budeme mít Matýska, ale jak píšeš, jestli to ve finále bude Marek, Matěj, Matyáš nebo Martin...to nikdo neví...já totiž říkám Mates i Martinovi a kámoška má syna Marka a taky je to Mates... :grinning: to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vladi,na ty vlasy si pro začátek zkus koupit třeba Biosil Plus, je levnější a pro začátek by to mohlo stačit, k tomu si můžeš koupit nějaký šampon nebo vlasovou vodu...Reghaar, Recept, Alpecin...ty jsou taky dobrý...nebo Fitoval má celou řadu...tablety, šampon a vodu na vlasy, tablety jsou sice dražší, ale bere se jenom jedna denně, což je taky super.... :wink:
7. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek