• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani, děkuji moc za radu. Hned příští týden se vydám do lékárny a něco si pořídím.
Když to pak nezabere a vlasy mi budou padat dále, tak asi navštívím nějakého lékaře....kožního???
8. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vladi, jo pokud se to po třech měsících nezlepší - vlasy se po třech měsících obměňují - tak si zajdi na kožní a ať ti něco poradí...uvidíš :wink:
8. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kluk, Katko?

Blahopreju... :slight_smile:
10. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://2324.elektrocoleti.cz/ovulacni-tester-lady-q-scope+dp35460/?utm_campaign=ECL-ovulacni-test-AW-CZ&utm_medium=cpc&utm_source=Adwords&

Chtěla jsem se zeptat, zda s tím máte některá zkušenost? dneska jsem na to náhodou narazila......
Díky za případné info.
10. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni jj kluk :slight_smile:

Co to mas za pletene detske kalhotky v albu? Me se to nejak nepozdava ty pletene veci primo na detske telicko. Musi to pekne skrabat a brzy se to musi zapotit a tak. Neni nad balvnu. Sama nesnesu svetr na holem tele :sunglasses:

A co jinak holky, jaky byl vikendik?
10. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vladi s tim zkusenosti nemam. Ja jsem mela normalni ovulacni testy a merila jsem :wink:
10. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, to jsou vlnacky na latkove pleny.. Uz pletu...:slight_smile: Nebude to na holem tele.. A navic jsou z ovci vlny, merino vlny nebo bambusove vlny a je to nalanolinovane, takze podstatne prijemnejsi nez synteticka "vlna", ktera ani neni vlna... :wink:
10. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
¨Vladi zkušenost taky nemám, ale někde jsem četla, že to holkám ukazuje plodné dny, třeba 14 dní po sobě..takže nevím, moc tomu nevěřím...
Zdeni ty pleteš? Ty jo, to jsem zkoušela jednu a po týdnu jsem to vzdala, na tohle jsem levá jak šavle, u nás plete babička :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, pletu jen tak, rekreacne...
10. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už jsi si někdy upletla něco i na sebe? Moje mamka jednou začala plést svetr, ale mám pocit že do dneška není hotovej :grinning: asi se to dědí :grinning: i když babička plete jak vzteklá :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joooo holky, tak to ja nepletu. Nemam rada pletene domaci veci, nejak se mi to nelibi.
Uz se bojim toho co bude chtit babicka uplect pro Matesa! :frowning2: Me se to fakt mooooc nelibi :frowning2:
10. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na sebe neeee!!!! :zipper_mouth:
10. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani ja umim hackovat, ale jen jednu radu, ale za to dlooooouhou jak z JM do Prahy klidne :grinning: :grinning: :grinning:
Nechces? :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
10. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jdu z5 na hokej. Preji krasny zbytek nedelniho vecera, pa paaaa....
Po hokeji rychla sprcha a hura spinkat, jsu za cely vikend pekne unavena a tesim se az nebudu muset vstavat a budu spat az nez se sama probudim :dizzy_face:

A tem co si to prectou az v pondeli, tak krasneeee rano a preji hodne elanu do zacatku dalsiho pracovniho tydne :sunglasses:
10. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ....
11. kvě 2009 v 07:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat. Včera večer mi nebylo nějak OK a měl jsem zvýšenou teplotu 37, taky jsem chytla šílenou rýmu. Co jsem procházela doma lékárničku tak všude je napsané, že se to nesmí v těhotenství. Co používáte na zvýšenou teplotu a jaké kapky do nosu se můžou v těhotenství.
11. kvě 2009 v 07:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ahoj.
Taky jsem měla nedávno teplotu a vzala jsem si normálně paralen. Taky můžeš panadol, hlavně tu teplotu rychle srazit, mohla by poškodit plod.
11. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Katu, blahopřeju ke zdravému chlapečkovi :slight_smile:
My jsme taky byli ve čtvrtek na velkém UTZ a taky to máme dobré - miminko je zdravé, žádné vrozené vývojové vady nebyly prokázány. A taky budeme mít kluka - manžel byl úplně šíleně šťastný... :slight_smile:
11. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže paralen se může. Já myslela právě, že ne. Dneska ráno už jsem teplotu nenaměřela. Měla jsem zajímavou teplotu 35..... :unamused:
Tak doufám, že bude vše v pořádku. Zatím jsem v práci, ale říkala jsem už šéfovi, že půjdu domů, když mi nebude dobře.
11. kvě 2009 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to gratuluji ..... :slight_smile:
Katy a Tobě taky ..... :slight_smile:
11. kvě 2009 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, bude to dobrý, neboj. Ale 35 je opravdu zajímavá teplota...
11. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti snad ano ...
11. kvě 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já mažu domů. Půjdu si raději lehnout.
11. kvě 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahoj Peti a hezky to vylež, ať je mimčo v pohodě. Pa :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti brzy se uzdrav!

Marti gratuluji ke zdravemu chlapeckovi taky :wink: Je to super vedet, kdo klepe na brisko, ze?
11. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja valim uklizet a potom si skocim pro obedy. Dnes jsem vypsavala az do 9hod :sunglasses: , nez jsem se nasnidala, umyla hlavu, tak je tolik kolik prave je. Leti to strasne rychle ten cas!
11. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tohleto vám musím napsat, ještě teď sedím s otevřenou pusou.... :fearful:

Šéf došel a ptal se mě, kdy prý nastupuju na mateřskou a za jaké období se mateřská počítá. Tak říkám, že rozhodné období je rok před nástupem na MD a on že mi teda ZVEDNE plat, aby mi to líp vyšlo. Popravdě, nečekala jsem to ani trochu, tak jsem ani nevěděla, co říct. Jen děkuju.
Navíc mám PP na dobu určitou po dobu MD a RD stávající zaměstnankyně, která se teda po mě vrací a on mi ten PP změnil na dobu neurčitou.
Jsem z toho absolutně paf, ale hlavně totálně HAPPY. :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
Nic, valím to povykládat mužíčkovi, ať má taky radost....
11. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, Katu, je to fajn to vědět.
11. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tak to je naprosto super! Tim ti strasne moc pomohl!
Preci jeste existuji hodni lide, kteri nemysli jen na sebe :wink:
11. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi pomohl, to je fakt. :slight_smile:
(Ale mezi námi děvčaty to zas takový "borec" není. Ale každý má své chyby a já mám takovou radost, že mu dnes odpouštím skoro všechno. :grinning: )
11. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek