• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
ještě není zamčená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, daji se sehnat i levnesji a o dost, ale ja mam uzky oblicej (v porovnani s telem o dost uzsi.. :grinning: ) a tyhle mi sedly a slusely... Takove zelenohnede.. Asi do nich budu muset jit.. Katy se stejne k ebay jeste nevyjadrila, takze dvojslapku kupovat asi nebudu, tak si koupim bryle.. Ale chtela jsem tak do 2000,-.
28. led 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni kdysi jsem s kamoškou kupovala brýle a měli akci,že druhý dostala zdarma :grinning: Paráda,byly jsme v optice asi půl dne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musim zajet i do Kyjova a do Hodonina.. Ale nevim kdy.. Nechce se mi ani...
28. led 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo mě ten šéf totálně zkazil náladu :frowning2: , nejradši bych šla na mateřkou a to hned :grinning:
28. led 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ja jsem taky mela vcera z prace zkazenou naldu.. Jsou nejake erupce na slunci nebo co... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ALe cetla jsem, ze konec ledna je velmi zatezovy.. Pry nejhorsi mesic v roce...
28. led 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to věřím :angry: Asi je mu to šumák.A co se stane,když prostě nebudeš stíhat,proč by ses měla honit a prd z toho :unamused: já bych prostě dělala to co stihnu,varovala jsi ho 1000x :angry:
28. led 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jejda vy jste toho napsali... budu postupne odpovidat..

Teutonia tam nebude, protoze jsem ji psala. Nebudou vystavovat, ale budou mit celodenni prezentace na prodejnach v ruznych mistech CR, napisou mi potom kde a kdy budou.

Z NEXTU nebudu objednavat oblecky pro mimco!! To ani nahodou!!!! Jen pro sebe neco, az jak budu vedet co to je a hlavne az bude kolekce podzim/zima, tak teprve potom.
Az jak budeme znat pohlavi a na to je jeste cas, potom budu objednavat uz porad, dokud tam holky budou a planuji tento a Sejo i pristi rok cely. takze pohodicka :wink:
28. led 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ja zapomela, ted jsem docetla co jsi psala.. Klidne ti s tim nakupem pres ebay pomuzu, neni probleeem :wink:
28. led 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je Sejo???
28. led 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, Katy... :wink:
28. led 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ja si ted kupovala 2 nove bryla a dohromady staly neco pres 5.000,-
Dostala jsem zdarma i ty futralky na ne - jeste aby ne, za tu cenu!!!
autor
Sejo je kamaradcin pritel, je v Ldn.
autor
Resp. Benediccin pritel :slight_smile:
28. led 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko já dělám to co stíhám, jenomže je problém že na mě spousta lidí tlačí že to potřebují hned a co nejdřív atd :frowning2: :angry: , loni jsem měla v nejhorším měsíci 250 poptávek za měsíc a za leden už mám dneska přes 310 :frowning2:
28. led 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde, Katy?
28. led 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako kde sis koupila ty bryle...:o)
28. led 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toto....ahojte v dalším témátku
28. led 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je jasný ,že tlačí,ale já bych jim řekla,že mají smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo jim dala číslo na šéfa ať tlačí na něj :grinning:
28. led 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi :slight_smile:
28. led 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no pár jsem jich už poslala někam, ale prostě stejně ty nabídky jednou udělat musím :angry: a hlavně ho upozorňuju že klidně můžu jít na rizikové a tzn že odejdu ze dne na den a pokud tu nebude zaučený nástup za mě tak se z toho potento oni
28. led 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Evi...
28. led 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti však ho varuješ dlouho dopředu,tak ti to pak může být jedno :wink:
28. led 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeniv Kyjove u Petru... jsou nejlepsi :wink:
28. led 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, ahooooj :wink:
28. led 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, potom bude brecet a tlouct se do hlavy, ze to nebral vazne a neresil uz tenkrat.
Si jednou rekne "Ta Martina mela pravdu, proc jsem ji ja v*l jen vic neposlouchal!"
28. led 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko když já jsem bohužel takový dobrák a poctivec že mi to jedno není, já jsem teda myslela hlavně na sebe a na to abych se v těhu nemusela v práci rozčilovat a nervovat a taky máme jïnak v práci dobré vztahy, tenkrát mě sem brali i když mě zrovna nepotřebovali, brali mě ze známosti

Ahoj Evi
28. led 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, taky se tam chystame... :wink:

Divala jsem se na ebay.com - nevis, kolik je za dopravu z USA? Na co.uk nemaji to, co by chtel...
28. led 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, ne kazdy prodejce posila do Evropy, nekdy je to bohuzel jen v ramci UK nebo USA...
28. led 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu u nás ve firmě se bohužel všechno řeší na poslední chvíli :frowning2:

Já přemýšlím co s tou situací teď, napadá mě buď mateřská nebo výpověď
28. led 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek