Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
11. kvě 2009
Ahoj holky 🙂 Marti gratuluju k chlapečkovi 😉A měla jsi pocit,že to bude kluk? Kluků už máme dost,takže budu muset částečně srovnat skore 😃
majka147
11. kvě 2009
Ahoj Inko, neměla jsem žádný pocit. Absolutně žádný 😃
Ale manžel si kluka moc přál (já trochu víc holku), takže dostal za úkol se příště víc snažit, aby to ta holčička byla.
A teď jsem se chtěla zeptat, kdy jdeš na UTZ, ale vy si to stejně nenecháte říct, že? Takže zůstanete napnutí až do konce, ale tu Julii ti přeju. 🙂
cervenec
11. kvě 2009
na utz jdeme příští středu, už aby to bylo 😉 necháme se překvapit,dokonce už mě i ta zvědavost přešla :-N Hlavně ať je všechno ok 😉
majka147
11. kvě 2009
Jo jo, přesně tak, hlavně ať je všechno v pořádku. 😉
cervenec
11. kvě 2009
Marti a byla jsi na utz v Břeclavi nebo v Brně?A jestli v Bv,tak dělal ti ho Knápek nebo doktorka?
janca.k
11. kvě 2009
Ahoj holky,tak koukám, že tady je zatím převaha kluků x-) gratuluji...no a asi teda přehodnotím názor a Inka bude máít tu Jůlinku 😃

Doufám, že Peťa bude OK, Peti, hlavně lež a nic nedělej, i když ty už máš skoro první trimestr za sebou, takže ten Paralen klidně jo, hlavně srazit teplotu, do nosu Vincentku a pokud bude hoooodně ucpaný nos, tak nějaké kapky, i když je u nich napsané že je těhule nesmí, jde ale o to, že by jsi se měla vyspat, takže na noc, jo... 😉
cervenec
11. kvě 2009
Ahoj Jani 🙂 Správně jsi se rozhodla pro Julinku 😃
janca.k
11. kvě 2009
😃 😃 😃 😃 no tak snad Romeo to nebude 😃 😃 😃 😃

kdy se vrací Marťa z Maďarska???
cervenec
11. kvě 2009
Myslím,že říkala,že pondělí uterý zaučuje kolegyni,takže nebude mít čas sem mrknout.
majka147
11. kvě 2009
Ahoj Jani 🙂
Inko, v Brně u dr.Vlašína v Prenatalu. Vyšel mi atypický výsledek na tripple testech, tak proto.
cervenec
11. kvě 2009
Aha,tak to jo 😉 Holky jdu se najíst a pak ven.Papa 🙂
janca.k
11. kvě 2009
Aha, to je fakt, někdo mluvil o nové kolegyni, ale myslela jsem, že druhá Martinka 😃 ona ta první 😃

já jsem po obědě, měla jsem kuřecí maso a talíř zeleniny, po včerejších chlebíčkách a moučníku to chtělo změnu stravy 😃
majka147
11. kvě 2009
Jani, já jsem tu taky měla minulý týden na dvě dopoledne staronovou kolegyni. Možná jsi myslela tohleto.
Jinak já jsem měla na oběd řízek s bramborovou kaší - sice od včera, ale pošmákla jsem si. 😎
janca.k
11. kvě 2009
Už v tom mám bordel 😃 😃 😃 😃 😃

no my včera u tchánovců nášup nedostali, tak jsem musela doma pobrat zeleninu a koupit si kousek řízku, ať nejsem hladem, ale musím něco vymyslet na odpoledne k jídlu a nevím co 8-(
majka147
11. kvě 2009
No, tak to ti neporadím. Ale já za sebe bych měla chuť na nějaký dobrý těstovinový salát - třeba kari s kuřecím masem, pórkem a ananasem. :-N
janca.k
11. kvě 2009
hmm, to bych si dala taky, ale tím asi neuspokojím mlsnou hubu mého nejdražšího, no asi sobě udělám nějaký salátek,mamča mi včera dovezla plno zeleniny a drahouš dorazí sekanou a udělám mu řízek, sice kuřecí, ale lepší než drátem do oka...že
majka147
11. kvě 2009
jak říkáš... lepší než drátem do oka... 😃 😃 😃 (kuřecí řízek miluju)
majka147
11. kvě 2009
Tak je čtvrt na čtyři, já mám padla. Dnes to byl pro mě úspěšný pracovní den (viz předchozí strana), tak to valím ještě probrat s kámoškou a hlavně se pomazlit s jejím miminkem. Zítra ahoj 🙂
janca.k
11. kvě 2009
No já se taky půjdu pomale chystat, Martin říkal, že za chvilku vyjede, tak jsem zvěadvá, tak zítra.paaaaaa
majka147
12. kvě 2009
Dobré ráno 🙂
Tak jsem zvědavá, kdo se tu dnes ukáže...
janca.k
12. kvě 2009
Dobré ráno, já tu jsem 😃 jdu si pro pití a musím pracovat ]-( :-S
majka147
12. kvě 2009
Ahoj Jani, 🙂 práce šlechtí 😃 a pitný režim třeba dodržovat 😉
macinek
12. kvě 2009
Dobré ráno ženy 🙂

tak dovolená v maďarsku byla super, i když teda v neděli nás ta teplá voda už ani moc nebavila 😃 , v práci mám fofr, do toho to zaučování :-| , no tak snad se to brzo uklidní

Katu a Marti gratuluju ke klukům x-)
majka147
12. kvě 2009
Ahoj Marti.
zdenallicka
12. kvě 2009
Katy, ty vlnacky nejsou na paradu, ale jsou vyrabene ucelove - aby neprotekla moc a vajecina z pleny na obleceni...
janca.k
12. kvě 2009
Nazdar holky, tak já se nějak ponořila do práce...je mi divně, už jsem psala holkám na diskuzi, že jsem asi v přechodu...je mi pořád teplo, potím se jak vrata od chlíva...tam jsem teda psala kráva před kopcem, ale to je fuk... 😃 😃 😃 no jsem zvědavá,co z toho zase vyleze 😃
katunka82autor
12. kvě 2009
Ahojky holky, jsu tu jen na skok, jdu se trosicku dat do poradku, at vypadam k svetu a razim na kontrolu k Dr. do Brna. Zrovna skocim pro krabice do IKEA, at muzu zacit delat poradek v tech mega pytlech oblecku pro prdatka. Holcici pujde pryc a kluciciho si dost nechame, zacne trideni 😃
Uz se na to tesim hlavne uz chci mit tady v te "pracovni" mistnosti poradek a ne takove bordel v regalech!
katunka82autor
12. kvě 2009
Janci snad na tebe neleze nejaka zaludna nemoc 😞

Začni psát odpověď...

Odešli