• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky :slight_smile: Marti gratuluju k chlapečkovi :wink:A měla jsi pocit,že to bude kluk? Kluků už máme dost,takže budu muset částečně srovnat skore :grinning:
11. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko, neměla jsem žádný pocit. Absolutně žádný :grinning:
Ale manžel si kluka moc přál (já trochu víc holku), takže dostal za úkol se příště víc snažit, aby to ta holčička byla.
A teď jsem se chtěla zeptat, kdy jdeš na UTZ, ale vy si to stejně nenecháte říct, že? Takže zůstanete napnutí až do konce, ale tu Julii ti přeju. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
na utz jdeme příští středu, už aby to bylo :wink: necháme se překvapit,dokonce už mě i ta zvědavost přešla :sweat_smile: Hlavně ať je všechno ok :wink:
11. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, přesně tak, hlavně ať je všechno v pořádku. :wink:
11. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a byla jsi na utz v Břeclavi nebo v Brně?A jestli v Bv,tak dělal ti ho Knápek nebo doktorka?
11. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak koukám, že tady je zatím převaha kluků :dizzy_face: gratuluji...no a asi teda přehodnotím názor a Inka bude máít tu Jůlinku :grinning:

Doufám, že Peťa bude OK, Peti, hlavně lež a nic nedělej, i když ty už máš skoro první trimestr za sebou, takže ten Paralen klidně jo, hlavně srazit teplotu, do nosu Vincentku a pokud bude hoooodně ucpaný nos, tak nějaké kapky, i když je u nich napsané že je těhule nesmí, jde ale o to, že by jsi se měla vyspat, takže na noc, jo... :wink:
11. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile: Správně jsi se rozhodla pro Julinku :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak snad Romeo to nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kdy se vrací Marťa z Maďarska???
11. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím,že říkala,že pondělí uterý zaučuje kolegyni,takže nebude mít čas sem mrknout.
11. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:
Inko, v Brně u dr.Vlašína v Prenatalu. Vyšel mi atypický výsledek na tripple testech, tak proto.
11. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to jo :wink: Holky jdu se najíst a pak ven.Papa :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to je fakt, někdo mluvil o nové kolegyni, ale myslela jsem, že druhá Martinka :grinning: ona ta první :grinning:

já jsem po obědě, měla jsem kuřecí maso a talíř zeleniny, po včerejších chlebíčkách a moučníku to chtělo změnu stravy :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já jsem tu taky měla minulý týden na dvě dopoledne staronovou kolegyni. Možná jsi myslela tohleto.
Jinak já jsem měla na oběd řízek s bramborovou kaší - sice od včera, ale pošmákla jsem si. :sunglasses:
11. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už v tom mám bordel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no my včera u tchánovců nášup nedostali, tak jsem musela doma pobrat zeleninu a koupit si kousek řízku, ať nejsem hladem, ale musím něco vymyslet na odpoledne k jídlu a nevím co :rolling_eyes:
11. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to ti neporadím. Ale já za sebe bych měla chuť na nějaký dobrý těstovinový salát - třeba kari s kuřecím masem, pórkem a ananasem. :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, to bych si dala taky, ale tím asi neuspokojím mlsnou hubu mého nejdražšího, no asi sobě udělám nějaký salátek,mamča mi včera dovezla plno zeleniny a drahouš dorazí sekanou a udělám mu řízek, sice kuřecí, ale lepší než drátem do oka...že
11. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak říkáš... lepší než drátem do oka... :grinning: :grinning: :grinning: (kuřecí řízek miluju)
11. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je čtvrt na čtyři, já mám padla. Dnes to byl pro mě úspěšný pracovní den (viz předchozí strana), tak to valím ještě probrat s kámoškou a hlavně se pomazlit s jejím miminkem. Zítra ahoj :slight_smile:
11. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se taky půjdu pomale chystat, Martin říkal, že za chvilku vyjede, tak jsem zvěadvá, tak zítra.paaaaaa
11. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Tak jsem zvědavá, kdo se tu dnes ukáže...
12. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, já tu jsem :grinning: jdu si pro pití a musím pracovat :angry: :confounded:
12. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, :slight_smile: práce šlechtí :grinning: a pitný režim třeba dodržovat :wink:
12. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak dovolená v maďarsku byla super, i když teda v neděli nás ta teplá voda už ani moc nebavila :grinning: , v práci mám fofr, do toho to zaučování :unamused: , no tak snad se to brzo uklidní

Katu a Marti gratuluju ke klukům :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti.
12. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ty vlnacky nejsou na paradu, ale jsou vyrabene ucelove - aby neprotekla moc a vajecina z pleny na obleceni...
12. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, tak já se nějak ponořila do práce...je mi divně, už jsem psala holkám na diskuzi, že jsem asi v přechodu...je mi pořád teplo, potím se jak vrata od chlíva...tam jsem teda psala kráva před kopcem, ale to je fuk... :grinning: :grinning: :grinning: no jsem zvědavá,co z toho zase vyleze :grinning:
12. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, jsu tu jen na skok, jdu se trosicku dat do poradku, at vypadam k svetu a razim na kontrolu k Dr. do Brna. Zrovna skocim pro krabice do IKEA, at muzu zacit delat poradek v tech mega pytlech oblecku pro prdatka. Holcici pujde pryc a kluciciho si dost nechame, zacne trideni :grinning:
Uz se na to tesim hlavne uz chci mit tady v te "pracovni" mistnosti poradek a ne takove bordel v regalech!
12. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janci snad na tebe neleze nejaka zaludna nemoc :frowning2:
12. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek