• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Zdeni ahaaa...

No do toho my stejne nepujdeme, nejsu toho zastancem :wink: A nelibií se mi to ani trochu.
Kdyz se mimco "podela" az na zada, tak tomu nezabrani ani nejaky vlnacek ci podobne kalhotky :sunglasses: A jestli budu prat posrane vlancky/kalhotky, nebo jinou cast obleceni, tak je to uplne jedno. Vim, nekdy se to nevypere, ale to je riziko "podnikani" :grinning: S tim se u prdatek pocita.

No nic, valim se chystat. Jeste musim se psama ven a frciiiim!
12. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, od ctvrtka mam ten tehu bezpecnostni pas do auta a nemuzu si to vynachvalit! Vubec me netahne spodni cast pasu do briska, netrvdne mi a je to proste parada a kdyby se nahodou melo neco stat, tak je to o 100% bezpecnejsi nez bez toho! Pas se jednoduse nezaryje do briska, ale zustane upevneni a stazeny dole tam v tom mechanismu.
Takze doporucuji! :wink:
12. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Katu nechceš nechat ten prodej holčičích věciček až na říjen? :grinning: Já bych je brala :wink: Možná :grinning: Já teda moc necestuju,max do Brna a to už je něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže ten pás asi pořizovat nebudu :wink: Marti no mě vždycky stačí v termálech 2 hodiny a jsem ko :sweat_smile: ,takže být tam celý víkend,tak se týden neprobudím :grinning:
12. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ale kdyz chci latkovat, nutne je potrebuju... DO hnusek papirovych ditko balit rozhodne nebudu... To je, jako bych si na sebe navlekla papirove kalhotky.. MOc fajn pocit... :zipper_mouth:
12. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, počkej až tě na stáří budou bailt do papírových plenek :grinning: :grinning: :grinning: to je sranda :dizzy_face:

Katy, jasný s tříděním počkej až u Vlčků vykoukne Julča...tak to přeexpeduješ jinam :grinning: :grinning: a pak si to za pár let můžete prohodit, zase zpátky :grinning:
12. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Marti - moc se mi líbí to "snž" za Tvým nickem :grinning: Držím palečky, ať je tam co nejdřív nějaký ten tt :wink:
12. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni - teď jsem si povšimla, že chceš látkovat. Tohle je na parádu taky fajn (tedy pro holčičku):
http://www.eplenka.cz/product/kanyrkova-drybees-18/
:wink:
12. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente, to se mi moc nelibi... :confused: Spis vubec... :sweat_smile:

ALe diky... :grinning:
12. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to se driv obesim na prvni hrusce... :zipper_mouth:
12. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to máme stejný názor :grinning: a Martin to říkal taky :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zaškolování skončeno :slight_smile: , konečně můžu začít dělat normální práci

Akorát mě od včerejška bolí v krku, takže se prolívám čajem už od rána, nějak nás to postihlo oba, takže se doma rveme o zbytek modafenu, protože v lékárnách ho pořád nechtějí prodávat :angry:
12. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kloktej salvej a mas po starostech s Modafenem... :zipper_mouth:
12. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:zipper_mouth: bylo na Modafen, ne na salvej.. :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
šalvějový čaj piju, ale kromě krku mě bolí celý člověk a mám rýmu a na to mi pomáhá modafen, s ním jsem celý den ok a můžu pracovat
12. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, v lékárnách ho prodavájí, ale musíš hodit občanku :wink: dělá se mi nějaká neplecha na bradě...auaua...já budu vypadat jako debil...debilní hormony :angry: :angry: :angry:
12. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ani na občanku neprodají :frowning2: , pořád jim v Brně nejede ten registr :angry: , Josef už zkoušel asi 5 lékáren
12. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to je možný, zrovna tady šéfka nadávala že kvůli tomu musela jít dneska hned ráno do práce, ale neřekla jestli už to fakčí nebo ne....tak zkus Coldrex
12. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zatím doma ještě nějaký modafen máme, takže snad nám bude brzo líp :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je naprd, já nemám, že bych ti ho letecky poslala...
12. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak uz jsu zpet z Brna. U pana Dr. vsechno v poradku, ale mame dal narizeny klidovy rezim a Magnezko 3x denne, protoze deloha je porad tvrdsi - ale uz netvrdne jako kamen. Dalsi kontrola 9/6 a to se objednam zrovna na 3D pac budeme 25+0tt a Mates uz bude to krasne a trochu tukem obrostle miminko :grinning:
12. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni mi budeme urcite latkova prvnich par tydnu/mesicu, ale pod jednorazovkama a jen kvuli nozickam. Lepsi mit suchy papir na zadku nez mokrou plinu - po vycurani :wink: No neee? :sunglasses:
Pak mit opruzeny zadecek po latkovych, daleko casteji nez po jednorazovkach.
12. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic holky, jdu vybalit nakup z IKEA - asi si zakazu tam chodit, vzdy koupim aspon nejakou blbost :grinning:
Ale to hlavni - krabice - jsem koupila a zitra zacinam tridit oblecky a prodvat, at se toho zbavim co nejdriv :wink:
12. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Do tohoto nabytku jsme se zamilovali, ale v prodeji bude az srpen 2009 :frowning2: :frowning2:
http://www.mamasandpapas.co.uk/product-madison-collection/361203310/type-i/
12. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAtko, mylis se... Neco si o tom precti...
12. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja bych na to rekla toto: driv se pouzivali jen latkove pleny, potom prisly jednorazovky, ted se zase vraci latkove... To je jako jeden cas jsou IN sukne po kolena, potom zase po kontniky a tak dale.. A stejne kazdy si bude nosit/pouzivat to co mu moentalne vyhovuje a co je pro neho nejlepsi :wink:

Co clovek to nazor :wink: Bylo by to na hoooooooooodne dlouho se o tom bavit a stejne by jsme se neshodli, protoze se na to kazda divame jinak. No ne, Zdenko?
12. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ..... :slight_smile: :slight_smile:
Tak hlásím opět příchod do práce. Už je mi docela dobře až na to, že se nemůžu zbavit kašle. Holky co přírodního se používá na kašel?
13. kvě 2009 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, to je dobře, že už je ti líp.. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ...
13. kvě 2009 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, cibule s medem..
13. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo med s citronem.. A taky kloktat salvejovou tinkturu/kapky rozpustenou ve vode...
13. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek