• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Katy ... :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti, to radeji at necte Inka :slight_smile:, ze je zari mesicem kluku :grinning:
13. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No jasne, ze s tebou neziju, ale chodila jsem s tebou 4 roky na stredni a nejaky ten cas i potom jsme byli v uzkem kontaktu.
13. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A napsala jsem, ze "muzou" mit problem s otehu, ne ze "maji". V tom je rozdil! A pisi co se rika, ne ze je to vedecky podlozene nejakou studii.

:wink:
13. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Petiiii....
13. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak prave jsem dotridila oblecky a jsu taaaaaaaaaaaak rada, ze budeme mit kluka!
pomer klucicich a holcicich veci v krabicich je 3:1 :grinning:

Matyas bude asi manekyn :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsi taky ale myslím, že časté braní antibiotik může mít vliv na otěhotnění. Když vezmu sama sebe, tak minulý rok do mě od září do prosince pořád ládovali doktoři antibiotka, protože jsem měla zlatého stafilikoka. Tak jsem si říkala už dřív, že to že to pořád nešlo mohlo mít tuhle příčinu.
13. kvě 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy a myslela sis, že to bude kluk. Já totiž nevím proč, ale pořád si myslím, že budeme mít chlapečka. Už máme i pracovní jméno Kristian.... :grinning:
13. kvě 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu ale Inka má termín až 1.října, to už se budou zase rodit holky :grinning:

Jak jsem psala že mě štve ségra že nechce vzít naše sebou, tak už mi byly odhaleny souvislosti a musela jsem jí dát za pravdu, hold nemůžu za to že mi všechno říkají jako poslední :unamused:
13. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jeee Peti, ze by dalsi klucik tady :slight_smile:

Ja jsem si od zacatku myslela, ze to bude kluk. Nevim proc, ale bylo to takove silne presvedceni.
Ne ze bych si kluka prala vic nez holku, ale prvni pocity smerovaly ke klucikovi - a je tam :grinning:
13. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti jo vlastne :grinning: Tak to bude Julinka :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky na chvilku se vzdalim, jdu si do obchdou pro obidek, uz zacinam byt hladna jako vlk.
Jsu zvedava co budu mit dnes dobreho :grinning:

Obedy jsem si psala v nedeli vecer a nevim co ktery den mam ted, jidelnicek jsme odevzdali, aspon mam kazdy den prekvapeni :grinning:
13. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
právě přemýšlím, kdo ještě rodí v září a čeká kluka, ale nikdo mě nenapadá.....tři kámošky které mám těhotné mají termíny v říjnu, tak to budou holky :grinning: akorát ta jedna chce třetího kluka, tak nevím :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy tak nějak to právě cítím taky. Nevadila by mi ani holčička, ale od začátku si myslím ,že to bude chlapeček. Ségra je zase přesvědčena, že to bude holčička.
13. kvě 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mě se dneska nějak nechce. Jsem si nějak asi zvykla, že jsem byla doma..... :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu s těma obědama nechápu?? Jak psali jídelníček??
13. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Na to jsem se taky chtěla zeptat. To chodíš někde do jídelny?
13. kvě 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, budeme muset počkat než se Káťa nají...snad nám to pak vysvětlí...jdu taky jíst :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jdu taky. Dneska máme kuřecí řízek. Mám na něj docela i chuť. Tchyně mi volala jestli mi nemá přinése do práce oběd, že dělala vdolky, tak jsem si je poručila ať mi je pošle k večeři. O mě se teď všichni tak starají. Všichni mi nosí jídlo jak naši tak manželovi rodiče tak i kolegyně v práci. Asi se za chviličku ani neunesu..... :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ne ne, do jidelny nechodim. K nam do prace dodoava obedy jedna firma, ktera je vozi lidem i sem k nam do obchodu. Tak abych nemusela kazdy den varit pro sebe, coz se me z 80% vzdy nechtelo, tak mi je sem vozi. Jidla si vyberu z jidelnicku vzdy na cely tyden dopredu a je to :slight_smile:
Potom mi staci uz jen kazdy den skocit si je vyzvednout, aspon vzdy vyvencim psy a mam malinkou prochazku.
A Ferio ty obedy vzdy na konci tydne zaplati v praci.

A navic je to super, najime se z toho cela rodina :grinning: Ja poobedvam a potom jeste neco zustane na veceri. Par lzicek polevky dam psum do jidla. A ferio vzdy rano snida polevku s pecivem.

:sunglasses:
13. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vysvetlenu a jdu si pro to :grinning:
13. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu tak to máte dobrý :wink:
13. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy tak to máš super. Mě se taky nechtělo vůbec vařit, když jsem byla sama doma.
13. kvě 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a už se nemusíte bát že by jste se v maďarsku nedomluvili, na koupališti je všechno i v češtině, všechny stánky s jídlem jsou taky v češtině a hlavně obsluha u některých stánků umí dokonce dost slušně česky :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem se musela řehtat,jste za mě i odpověděli než jsem to dočetla :grinning: Ano lekla jsem se,že září je měsíc kluků a ano mám termín až 1.října,takže je to v suchu :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
A holky od včerejška kopeme :slight_smile: Náš prcek to vzal hopem,takže vynechal bublinky,motýlí křídla atd a rovnou kope :grinning: Celá já,já to mám taky všechno nejradši rychle z krku :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

no vidíš Julča bude po tobě :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti a proč ségra nechtěla vzít i vaše?jsi to nakousla a já jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Iny tak to gratuluji k prvnim kopaneckum!

Nas taky nejake bublinky a kridla nepotkaly... byly to zvlastni pocity a ted to jsou fakt poradne kopance!
13. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko nic veselého, taťka má nejspíš parkinsona :frowning2: , takže teď má nějaké nové léky :unamused:
13. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek