• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Katu, já jsem ani žádný pocity neměla a rovnou kopanečky :wink: Co dnes bylo za překvápko k obědu? :grinning: Já jsem dnes dělala čevabčiči
13. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mi líto Marti :frowning2: ,tak snad ty léky zaberou :wink:
13. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do řiti jsem teď zakopla na schodech,to zas bude modřina :unamused:
13. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už mě zas ten můj chlap vyhání :frowning2: Tak pa
13. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je mi líto. Snad to bude po těch lécích lepší .... :slight_smile:

Jé já jsem tu Inku ani nezastihla.....
13. kvě 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, já mám na tu Ines, taky pořád smůlu :frowning2:
13. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo musíme se s tím nějak poprat, já naše vidím jednou za měsíc, takže mě to nepříjde, ale ségra říkala že je poslední dobou jak vyměněnej, jedním z příznaků jsou i deprese a vypadá to že je má :frowning2:
13. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a mamka je teď v pořádku?
13. kvě 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti snad to bude v pohodě, moje mamka je taky nemocná, ale zatím je to v pohodě, jenom na sebe musí dávat pozor a moc se nestresovat, ale je to docela dobrý...
ale když jsem minulý týden přemýšlela nad anamnézou naší rodiny, na kterou se mě bude ptát i mudra když budu těhotná...no potěš koště....cukrovka,roztroušená skleroza, Bechtěrevova nemoc, Downův syndrom, vysoký tlak....fakt samo lepší...ale je potřeba to brát pozitivně, třeba nás to mine :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no mamka by měla jít teď někdy na další vyšetření a pak se rozhodne jestli půjde na chemo nebo ne

Jako mamka je sama se sebou srovnaná, ale taťka to těžce nese a je otázka jestli je to jeho strach nebo je to nemocí, tak se uvidí podle prášků, akorát jeho otec parkinsona měl, měl ho teda dost brzo a rychle se to zhoršovalo a pak na to i umřel
13. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Ti Marti vůbec nezávidím......
13. kvě 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je nejhorší, že tyhle nemoci se dědí a kolikrát je člověk špatný právě z toho, že ví, co ho čeká...ale hlavní je, aby se moc nestresoval a snažil se být v pohodě, i když vím, že to zas tak snadno nejde... :frowning2:
13. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani měříš ještě? Kdy jdeš na UTZ?
13. kvě 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no jo dědičnost je neúprosná a nic moc s tím člověk nenadělá :frowning2:

Taky proto doufám že se mi podaří brzo otěhotnět, další vnouče by je mohlo rozptýlit :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je to nejhorší....
To vnoučátku by jim určitě pomohlo .... :slight_smile:
Tak se musíte Marti pořádně snažit.... :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jj snažit se budeme co jen nám budou síly stačit :grinning: , hlavně se teď potřebujeme oba co nejdřív vykurýrovat :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti....zítra :dizzy_face: :dizzy_face: a měřím,měřím...akorát dneska jsem málem zapoměla :grinning: jsem byla nějaká zpomalená po ránu, tak jsem už už lezla z postele a najednou jsem šlápla na teploměr, tak jsem zalezla zase zpátky :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak se pořádně kurýrujte .... :slight_smile:

Jani zítra musíš tedy hned napsat co Ti řekli na UTZ.
13. kvě 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti včera jsme se dokonce snažili léčit sexem, ale teda moc to nepomohlo :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to mi zatím taky nikdy nepomohlo .... :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem zvědavá, co tam narostlo a hlavně co mi mudr řekne...no jdu na půl osmou, tak uvidím jak se zdržím, ale zítra jdu do práce až na devět, takže spěchat nebudu a půjdu ještě do obchodu pro nákup...
13. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani kdy ti vychází ta ovulace? Kolem 18 že? Já bych ji měla mít kolem 21 :slight_smile:

tak to by jsme mohly počít prakticky současně :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě už to tak nebaví v té práci. Už se vidím doma. Sice mě čeká fůra prádla na žehlení, ale budu alespoň doma.
13. kvě 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mě čeká žehlení už asi tak 14 dní :grinning: , a navíc jsem ještě nestihla pořádně vybalit věci z maďarska, nějak teď nemám sílu na nic :unamused:
13. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě já jsem v sobotu ještě všechno poprala a potom od neděle mi nebylo moc dobře, tak jsem neměla sílu to žehlit, tak budu muset dneska, protože už se nám pěkně vyprázdnily skříně.
13. kvě 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to je mi lito s tatkou. Nezbyva nez doufat, ze bude zase lip!

Ty nemoci potkavaji vsechny a porad. Babicka byla uz celkem o.k., ale ted se nam zacala zase zhorsovat a 25.5. nastupuje na chemo na Zlutak :frowning2: Bohuzel uz ji nechteji ani operovat a i s tou chemo maji obavy, jestli to jeji telo zvladne, ale nasli ji dalsi nove lozisko v hrudniku a to co se zastavilo s rustem opet roste :frowning2: Takze rakovina se dala opet do pohybu.
13. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jak je to s tehulama? Vim, ze po vysetreni na radiologii nesmi ten dotycny rpijit 24h do kontaktu s tehotnou. Ale jak je to s radiologickou lecbou? A jak s chemoterapii?

Nevite nekdo?
13. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy tak to nemám vůbec ponětí o těhle věcech.
13. kvě 2009 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ááááááá koukám, že Peťa už má doma net :grinning:
Katy já myslím, že chemoterapie nevadí, myslím, že nějaká doba kdy by jsi s ní neměla přijít do styku sice je, ale myslím, že je to jenom hodina nebo dvě....zkusím ti to zjistit....
Právě jsem zjistila že v pátek dávají Forresta Gumpa :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Marti, jestli to klapne tak ovulka bude asi 18.5. v pondělí...blbý ale co se dá dělat...ale zítra to budu vědět stopro :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek