Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
13. kvě 2009
Ahoj Katu, já jsem ani žádný pocity neměla a rovnou kopanečky 😉 Co dnes bylo za překvápko k obědu? 😃 Já jsem dnes dělala čevabčiči
cervenec
13. kvě 2009
Tak to je mi líto Marti 😞 ,tak snad ty léky zaberou 😉
cervenec
13. kvě 2009
Do řiti jsem teď zakopla na schodech,to zas bude modřina :-|
cervenec
13. kvě 2009
Holky už mě zas ten můj chlap vyhání 😞 Tak pa
anag
13. kvě 2009
Marti to je mi líto. Snad to bude po těch lécích lepší .... 🙂

Jé já jsem tu Inku ani nezastihla.....
janca.k
13. kvě 2009
ach jo, já mám na tu Ines, taky pořád smůlu 😞
macinek
13. kvě 2009
No jo musíme se s tím nějak poprat, já naše vidím jednou za měsíc, takže mě to nepříjde, ale ségra říkala že je poslední dobou jak vyměněnej, jedním z příznaků jsou i deprese a vypadá to že je má 😞
anag
13. kvě 2009
Marti a mamka je teď v pořádku?
janca.k
13. kvě 2009
Marti snad to bude v pohodě, moje mamka je taky nemocná, ale zatím je to v pohodě, jenom na sebe musí dávat pozor a moc se nestresovat, ale je to docela dobrý...
ale když jsem minulý týden přemýšlela nad anamnézou naší rodiny, na kterou se mě bude ptát i mudra když budu těhotná...no potěš koště....cukrovka,roztroušená skleroza, Bechtěrevova nemoc, Downův syndrom, vysoký tlak....fakt samo lepší...ale je potřeba to brát pozitivně, třeba nás to mine 🙂
macinek
13. kvě 2009
Peti no mamka by měla jít teď někdy na další vyšetření a pak se rozhodne jestli půjde na chemo nebo ne

Jako mamka je sama se sebou srovnaná, ale taťka to těžce nese a je otázka jestli je to jeho strach nebo je to nemocí, tak se uvidí podle prášků, akorát jeho otec parkinsona měl, měl ho teda dost brzo a rychle se to zhoršovalo a pak na to i umřel
anag
13. kvě 2009
Tak to Ti Marti vůbec nezávidím......
janca.k
13. kvě 2009
to je nejhorší, že tyhle nemoci se dědí a kolikrát je člověk špatný právě z toho, že ví, co ho čeká...ale hlavní je, aby se moc nestresoval a snažil se být v pohodě, i když vím, že to zas tak snadno nejde... 😞
anag
13. kvě 2009
Jani měříš ještě? Kdy jdeš na UTZ?
macinek
13. kvě 2009
Jani no jo dědičnost je neúprosná a nic moc s tím člověk nenadělá 😞

Taky proto doufám že se mi podaří brzo otěhotnět, další vnouče by je mohlo rozptýlit x-)
anag
13. kvě 2009
To je to nejhorší....
To vnoučátku by jim určitě pomohlo .... 🙂
Tak se musíte Marti pořádně snažit.... 🙂 🙂
macinek
13. kvě 2009
Peti jj snažit se budeme co jen nám budou síly stačit 😃 , hlavně se teď potřebujeme oba co nejdřív vykurýrovat 🙂
janca.k
13. kvě 2009
Peti....zítra x-) x-) a měřím,měřím...akorát dneska jsem málem zapoměla 😃 jsem byla nějaká zpomalená po ránu, tak jsem už už lezla z postele a najednou jsem šlápla na teploměr, tak jsem zalezla zase zpátky 😃
anag
13. kvě 2009
Marti tak se pořádně kurýrujte .... 🙂

Jani zítra musíš tedy hned napsat co Ti řekli na UTZ.
macinek
13. kvě 2009
Peti včera jsme se dokonce snažili léčit sexem, ale teda moc to nepomohlo 😃
anag
13. kvě 2009
Jé to mi zatím taky nikdy nepomohlo .... 😃 😃 😃
janca.k
13. kvě 2009
no jsem zvědavá, co tam narostlo a hlavně co mi mudr řekne...no jdu na půl osmou, tak uvidím jak se zdržím, ale zítra jdu do práce až na devět, takže spěchat nebudu a půjdu ještě do obchodu pro nákup...
macinek
13. kvě 2009
Jani kdy ti vychází ta ovulace? Kolem 18 že? Já bych ji měla mít kolem 21 🙂

tak to by jsme mohly počít prakticky současně 😃
anag
13. kvě 2009
Holky mě už to tak nebaví v té práci. Už se vidím doma. Sice mě čeká fůra prádla na žehlení, ale budu alespoň doma.
macinek
13. kvě 2009
Peti mě čeká žehlení už asi tak 14 dní 😃 , a navíc jsem ještě nestihla pořádně vybalit věci z maďarska, nějak teď nemám sílu na nic :-|
anag
13. kvě 2009
No právě já jsem v sobotu ještě všechno poprala a potom od neděle mi nebylo moc dobře, tak jsem neměla sílu to žehlit, tak budu muset dneska, protože už se nám pěkně vyprázdnily skříně.
katunka82autor
13. kvě 2009
Marti to je mi lito s tatkou. Nezbyva nez doufat, ze bude zase lip!

Ty nemoci potkavaji vsechny a porad. Babicka byla uz celkem o.k., ale ted se nam zacala zase zhorsovat a 25.5. nastupuje na chemo na Zlutak 😞 Bohuzel uz ji nechteji ani operovat a i s tou chemo maji obavy, jestli to jeji telo zvladne, ale nasli ji dalsi nove lozisko v hrudniku a to co se zastavilo s rustem opet roste 😞 Takze rakovina se dala opet do pohybu.
katunka82autor
13. kvě 2009
Holky jak je to s tehulama? Vim, ze po vysetreni na radiologii nesmi ten dotycny rpijit 24h do kontaktu s tehotnou. Ale jak je to s radiologickou lecbou? A jak s chemoterapii?

Nevite nekdo?
anag
13. kvě 2009
Katy tak to nemám vůbec ponětí o těhle věcech.
janca.k
13. kvě 2009
Ahoj holky ááááááá koukám, že Peťa už má doma net 😃
Katy já myslím, že chemoterapie nevadí, myslím, že nějaká doba kdy by jsi s ní neměla přijít do styku sice je, ale myslím, že je to jenom hodina nebo dvě....zkusím ti to zjistit....
Právě jsem zjistila že v pátek dávají Forresta Gumpa x-)
janca.k
13. kvě 2009
jo Marti, jestli to klapne tak ovulka bude asi 18.5. v pondělí...blbý ale co se dá dělat...ale zítra to budu vědět stopro 😃

Začni psát odpověď...

Odešli