• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Krásné ráno .... :slight_smile: :slight_smile:
U mě tedy pěkně ospalé. Nemůžu se dneska nějak po ránu probrat.
14. kvě 2009 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tal vás zdravím,jdu se kouknout,co je tu nového :wink:

Já mám po MS(ale že to trvalo,než se dala na ústup!!!!!! :angry: ),tak už pomalinku odpočítávám dny do snažení,nějak se nemůžu dočkat bo co :sweat_smile: .V MS je to už je ob sloupec :grinning: .
14. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,je mě moc líto,že vás potkaly takové hrůzy :pensive: .Teď můžu jenom držet pěsti,ať je zase líp!!!
14. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,u nás to je taky fó pá-cukrovka,vysoký tlak,Bechtěrejev,leukémie,TBC,depresivní psychóza, a bůh ví,co ještě, o čem nevím...
14. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
U druhého dítěte si nechám udělat tu placenou genetiku.U Davídka mě ji nedělali,jen obyč.utz,a my pak byli na 3D,ale to jsme šli bez žádanky,jen,že jsme chtěli.
14. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já už vím,jak Jaňouch dopadl :grinning:
14. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se oblíct a razím za sestřičkou na pokec :wink: a pak pro malýho do školky.Tak se opatrujte a já zase dorazím.pá
14. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak dneska už je mi líp, akorát teda mě pořád bolí hlava :unamused: , už mě to fakt nebaví, protože mě bolí od úterka :frowning2:

A v pondělí nám budou montovat bazén :dizzy_face: , ráno volali že mají volno jestli ho chceme namontovat :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:
Jé to se budeš mít.

Holky chtěla jsem se zeptat. Od kterého týdne začíná přesně druhý trimestr?
14. kvě 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Totiž nevím jestli můžu už začít jíst calibrum mami. Do soboty mám totiž ještě tabletky calibrum babyplan a už se mi nechtělo kupovat další balení a koupila jsem si zrovna už vitamíny na druhý trimestr.
14. kvě 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Tak i já jsem už dorazila do práce. Dnes jsem byla u doktora, vše v pořádku. Příště mi budou dělat test na cukrovku.. jsem docela zvědavá, jak to dopadne, mám k tomu rodinné předpoklady..

Peti, myslím, že od 13+3 tt
14. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bych si měla zajít koupit raději ještě ten babyplan.....
14. kvě 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tak zvědá co ta Janča. Dofoum, že na nas brzy mrkne ať víme jak dopadla na to UTZ.
14. kvě 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no tak ještě aby bylo teplo na koupání :grinning:
14. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti snad bude. I když letos ten květen neni zatím moc teplý. Loni bylo lepší počasí.
14. kvě 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu, Lenča psala hned ráno smsku :grinning:
akorát vám ten můj román zkopíruju, bo kdybych to měla psát znovu, tak to nedám....takže se nedivte, že něco nedává smysl :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj...nechápu...Micino ty máš jediný štěstí, že s tebou jedu na dovču jenom v autě, kdybych s tebou měla být na pokoji, tak tě zabiju :grinning: :grinning: :grinning: já jsem šla včera spát kolem jedenácté, ale klekla mi baterka na noťasu a nechtělo se mi jít pro nabíječku...no a ráno k mudře, chystala jsem se, jak se ráno musím ospršit, umýt hlavu....no co myslíte, my zaspali :grinning: :grinning: vstávali jsme asi v 6.54 a v 7.20 už jsem seděla v čekárně...hotovo, po cestě do nás málem naprala nějaká nepozorná řidička, nedala nám přednost...zabit trubku jednu...

no a u mudry...dobrý...folíky mám dva na jednom vaječníku...jeden má 8mm a druhý 18mm!!!! Dneska 10DC...nechápu...takže zítra na to máme šupsnout nejlíp mezi 20.00 až 24.00 :grinning: a ráno to pojistit...no a dál...mám vyfasovanou žádanku na vyšetření KDL...tuším že něco takového to je...dělá se v narkoze něco jako laparka, ale dělá se přes čípek...akorát je problém s moji MS...měla bych ji dostat 3.6. a tento zákrok je nejlepší dělat do 10DC, jenže u nás se 8.6. neoperuje, takže jsem objednaná na 15.6. a pokud MS dostanu moc brzo, tak musím volat mudře a musíme se domluvit na jindy a to jindy bude asi až září...bo na začátku července má dovču a na začátku srpna já...takže tak...Šári, ty jsi na tomhle taky byla?? Já se totiž ani nezeptala jak dlouho budu doma, nebo jak dlouho budu ležet v nemocnici...každopádně v červnu nebudu brát Clostil...tak snad jsem na nic nezapomněla :grinning: a teď to jdu zkopírovat holkám, bo se mi to nechce psát znovu :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cholky vy jste mi utekly???
14. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani neutelky.....
14. kvě 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je super, že jsou tam dva folíky.
14. kvě 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dva sice jsou, ale na jednom vaječníku, ten druhý stávkuje :grinning: ale ptala jsem se, praskne jenom ten větší...ale stejně jsem v šoku, že ovu bude už zítra...dneska jsem díky tomu zaspání ani neměřila teplotu :sweat_smile: tak uvidím, jaká bude zítra, mám doma ještě dva testy tak i testnu...

chichi, koukám, že jste obě dorazily stejně...
14. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak já budu zítra držet pěsti pro štěstí, aby Vám to tedy už vyšlo.
14. kvě 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti díky, já doufám, že to vyjde a doktorka taky, kladla mi na srdce že se zítra musíme bezpodmínečně snažit...ať mě nemusí zbytečně uspávat...ještě to jdu zavolat Martinovi, dojede až v noci, tak ať mu to nemusím říkat zítra v autě...
14. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak držím palce :wink:

kuva co mám dělat s tou bolestí hlavy :frowning2: , už mě to fakt nebaví :angry:
14. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jak by Tě musela uspávat?
14. kvě 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No při tom zákroku, dělá se v celkové anestezii, tak když se Martin bude snažit, tak tam nemusím :grinning:

marti a piješ?? Vodu jako :grinning: dej si magnezko, nejlíp šumivý, já ho mívám po ruce, bo na bolesti hlavy taky trpím a kdyby něco, tak super zabírá Nalgesin nebo Saridon...ale nejdřív zkus tu vodu...a ten šumák
14. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha. Mě to nějak neprobliklo..... :grinning: :grinning:

Holky já už se těším až budu dneska doma a lehnu si a nebudu muset nic dělat. No vlastně jsem chtěla péct buchu. Tak tu když tak zvládnu a potom si lehnu.
14. kvě 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani piju dost, magnezko si zkusím koupit odpoledne, nemám tu po ruce lékarnu.

Mě to taky občas chytne, ty 2-3denní bolesti hlavy, hlava mě bolí od úterý od večera tak snad už mě to brzo pustí
14. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti až upečeš tak pošli kousek :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před půl hoďkou jsem si dala 2 ibalginy tak snad to pomůže
14. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek