• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani dobře. Já Ti kousek pošlu ..... :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to by Ti snad mělo pomoct.
14. kvě 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no doufám, počítám teda že to úplně nepřestane, ale aspoň se to utlumí na rozumnou a snesitelnou bolest :unamused:
14. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti vůbec Ti to nezávidím.....
14. kvě 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já si to taky nezávidím :grinning: , je doufám že až budu těhu tak mě tohle mine :unamused:
14. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já ti to Marti taky nezávidím :grinning:

U nás konečně začalo trochu pršet - ale fakt jen trochu :unamused: Mělo by víc, je tu hrozné sucho. :frowning2:
14. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti u nás taky už spadlo pár kapek, ale nic zatím nic moc. Pršet by mohl klidně dva dny.
14. kvě 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak. Klidně dva dny...
Včera jsme byli kopat ve vinohradě, no, děs běs, prášilo se za nama a místama to bylo jak beton, ani to ukopnout nešlo.. :angry:
14. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Jani gratuluju k folíkům :wink: Hezky se snažte :grinning: Marti já jsem taky trpívala na bolení hlavy,na začátku těhu to ustalo,ale měla jsem zas jiný věci a pak zase začalo,to mi dělal zle ten calibrum a teď bolí někdy hned po probuzení,ale prášky neberu,co bych nevydržela pro prcka.Stejně je to těhu odvykací kůra se vším všudy :grinning: Peti mě ten babyplan zbyl,ale neměla jsem ho komu dát,tak jsem ho vyhodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale bylo tam stejně tak max 15 tablet :unamused: Marti gratuluju ke kontrole :wink: Kolik jsi zatím přibrala?Já do sebe zrovna láduju zákusek a to jsem se chtěla omezovat :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty jsi byla kopat ve vinohradě?Nevadí ti to na bříško?To je docela makačka :sweat_smile: Tý voe to bych nedala,já jsem dnes byla umývat okna a teď jsem unavená jak po maratonu :unamused:
14. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Inko, já o sladkém radši ani nemluvím.. :grinning: Každý den si něco koupím - ať už sušenku nebo kousek čokolády. A když jsme někde na návštěvě a mají zákusek nebo buchtu, tak sním nejvíc kousků :grinning:
Zatím jsem nabrala 4 kg, takže to ještě asi jakž takž jde, ne?
14. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny ... :slight_smile: :slight_smile:

Marti to jsi byla fakt kopat ve vinohradě. Já jsem řekla ať se mnou letos ve vinohradě nikdo nepočítá. Erik sice říkal, že smítat jít můžu, ale já se toho raději vzdám.
Holky já jsem se dneska ráno vážila a zjistila jsem, že už jsem přibra kilo a půl.
14. kvě 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, on by to manžel všechno sám nezvládnul, tak chodím pomáhat. Ale šetřím se - vždycky po dvou hlavách mám odpočinek, navíc jak jsem sehnutá, tak mě pálívá žáha. Bříško na to zatím nic neříká (kdyby jo, tak bych to nedělala).
14. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem v poslední době taky závislá na sladkém..... :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No naštěstí moc kopat ručně nechodíme. Všichni máme k traktoru sekci na kopání. Naštěstí ... :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nám, Peti, taky strýc v pár řádkách udělal, ale stejně jsme byli ještě okolo hlav to prokopnout. :sunglasses:
14. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, že ta sekce to nevezme úplně u hlaviček.
14. kvě 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to jsem na tom cca stejně,akorát já jsem za poslední 3 týdny přibrala 1,5 kg,ale prý se nejvíc přibírá v druhým trimestru,ale jím rozhodně víc než v tom prvním :sweat_smile: Já se vážím jen na gyndě,doma neriskuju :grinning: Peti jak jsi se ptala ,kdy začíná 2 trimestr,v albu mám tabulku.Já ji mám i vytisklou,bez ní nedám ani ránu :grinning: Jo a dnes jsem přesně 20+0,takže půlku máme zdárně za sebou :wink:
14. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tatka už taky co jde naštěstí zmechanizoval,takže do vinohradu už chodím jen sbírat :grinning: A letos neklapne ani to, to bude paráda,bude ze mě svačinářka :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny i svačinářka je důležitá. Já letošní vinobraní budu taky .... :grinning: :grinning: :grinning:
Iny to se máš, že už máš půlku za sebou. Stejně je strašné jak to rychle letí ....
14. kvě 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svačina je totiž na sbírání to nejlepčí :grinning: Holky hádejte co-Jirka mě vyhání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aspoň zajedu do obchodu a v 5 mám jít na těhu pokec s jednou holčinou odsud,má termín o měsíc a půl později,tak ji budu strašit co ji čeká :grinning: :wink: Papa :slight_smile:PS: A u nás lije jako sviňa :unamused:
14. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tak toho lijáku pošli i trochu k nám :sunglasses: i když taky se to tu trochu rozpršelo :slight_smile: Ahoj
14. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jenže abysme místo svačiny neleželi v Břeclavě na hekárně.... :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti .... :grinning: :grinning:

U nás už taky leje.
14. kvě 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Brně taky prší, tak doufám že bude pršet i u nás, ale ta zem je ta vyprahlá že to není prakticky poznat že pršelo. Akorát teda chtěl Josef dneska dodělat přípravu na bazén, tak nevím jestli to půjde :unamused:
14. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já myslím, že se to tak rychle vsákne, že to do pondělí zvládne :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si myslím že u nás stejně moc pršet nebude, ale spíš mi šlo o to aby nedělal venku na dešti, když je taky pěkně nachcípanej, jsme doma dvě trosky :grinning:

V sobotu jedeme pryč a dorazíme někdy v neděli odpoledne asi :unamused:
14. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, je to na nic, když jsou nemocní oba - a nejhorší je, že se musíte přesvědčovat, kdo teď půjde uvařit čaj atd. nebo to máte jinak?
Ale zase na druhou stranu to aspoň ten druhý nemůže od toho prvního chytit :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
S vařením čaje se střídáme, většinou vaří ten komu je líp :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně, aby vás to už oba přešlo, ať si můžete tu oslavu o víkendu užít :slight_smile:

Jinak já už dneska končím, mějte se všechny hezky a zítra ahoj. Už zase bude pátek, nezdá se vám, že to nějak rychle utíká?
14. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek