• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Mě se teda na tu oslavu vůbec ale vůbec nechce :unamused: , bude to zase alkoholový dýchánek ve velkém a to já nemám ráda :unamused: a je mi jasné že do sobotu úplně zdravá nebudu, takže je to spíš zralé na to abych to ještě zhoršila. Ale pokud mi nebude dobře tak nejedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se nějak ponořila do práce...klasika, já dojdu a Inka je v tahu...to je fakt super :angry:

ženy, ještě že nemáme vinohrad...a půlce věcí o kterých jste psaly ani nevím co znamenají, ale svačinářku chápu :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, dnes nakukuju trochu pozdeji, ale zase cely den lezim, protoze mi tvrdne brisko :frowning2: Ani vecer jsem nemohla moc spat, budilo me to.
Pockam do zitrka a kdyby to bylo stejne a bylo ztvrdnute, tak skocim k Dr. Mam ale strach, ze si me zase nechaji v nemocnici na kapackach, at se to uklidni. Ale co bych pro prcka neudelala.
Mamca se mnou prolezela tenkrat skoro 6 mesicu v kuse v nemocnici!!!!! To se mi uz nemuze stat, maximalne uz JEN 4 mesice :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak s tim pribiranim na vaze... ja jsem dnes rano vazila tolik kolik byla moje pocatecni vaha. Takze jsem to dorovnala a ted uz budu krasne "kynout" :grinning:
14. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko... :slight_smile:
Tak jsem spokojená, že nám trochu sprchlo a že je pátek - máme jen do dvou.
A mám hlad, jdu si udělat čaj a něco zobnout... :sunglasses:
15. kvě 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak co, už je aspoň trochu líp?
15. kvě 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti..... :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2009 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti :slight_smile:
15. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martinky :slight_smile:
Jak se máme?? Konečně pátek :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani..... :slight_smile:

Mám na Tě dotaz. Mohla bych užívat v 11 týdnu těhotenstív BIOPAROX. Sousedka mi říkala, že je to dobrý na kašel a že se to může i v těhotenství, ale nevěděla jestli i v prvním trimestru. Nemůžu se totiž pořád zbavit toho kašle.
15. kvě 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

normálně mě už nebolí hlava :dizzy_face: božíííí

a teda musela jsem být úplně nejvíc nejhodnější protože mi včera mužíček daroval noťas :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, tak Bioparox, by jsi teoreticky mohla, mají u něho napsané, že při studiích neshledali poškození při embryonálním nebo fetálním vývoji...tzn. první trimestr...takže jo...ale kup si k tomu nějaké lactobacilly, je to vlastně antibiotikum, i když jenom k lokálnímu použití, ale raději si něco k tomu kup...ono je stejně lepší užívat lactobacilly i v těhu...protože máte lépe osídlenou pochvu bakteriemi, které se při porodu dostanou do zažívacího traktu miminka a to je dobré :wink:
15. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty se máš...já chci taky...já zase byla včera v šoku, vybírala jsem Martinovi peníze z účtu a vždycky vyjíždím zůstatek...no padlo mi patro :grinning: :grinning: :grinning: já ani nevím, že mám tak bohatýho chlapa :grinning: :grinning: šetří chlapec, šetří...
15. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky moc. Já jsem myslela, že se lactobacilly v těhu nemůžou. Za chviličku si tedy hned skočím do lékárny.
15. kvě 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No né že by mi ho kupoval, dostal ho k nákupu v moundfildu :grinning: :grinning: :grinning: a je to jenom ten malej pidi noťas, ale je super, váží jenom asi kilo, ideální do postele nebo na gauč :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Peti,já mám bioparox teď a můžu ti říct,že se mě z toho strašně navaluje.Do nosu se dávají do každé dírky 2 vstřiky(a musíš pořádně nasát)a do pusy 4vstřiky(a musíš to vdechnout)..je to hnus a ani nevím,jestli mě to pomohlo,spíš mě z toho kašle a zahlenění dostalo NAC AL 200,ale to asi nemůžou těhule...Ten bioparox stojí skoro 200,- a je tam 400dávek.Užívá se 4x denně.A co Thymomel?Ségře vždycky pomohl,a může se i v těhu..
15. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,taky jsem posílala MM do Moundfieldu pro něco :grinning: ..no co,když dávají noťas :slight_smile: ,potřebuju nějakej pro tatíka a tomu by malinkej stačil :slight_smile: .Nevíš,jestli ti ho dají třeba i ke kolu?
15. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mrkni se na jejich stránky, tam mají napsané k čemu to dávají. Josef včera dokupovával věci k bazénu a měl to asi za 11tisíc a řekli mu že když to bude mít celkem za 16tisíc tak mu dají noťas, tak koupil ještě plachtu na zahradní nábytek a nějké další věci které by jsme stejně časem museli koupit :slight_smile:

a teď mi volal že už mi vyřešil a zařídil připojení na net :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to oni mají pojištěné takhle....prostě musí být nákup nas 16tis....škoda,že jsme ten nákup všech těch možných sekaček,pil a křoviňáků nenechali na letošek..na bazén MM letos neukecám,bo ho ani nemáme zatím kam dát..

Jdu do obchodu ale vůbec se mě nechce!Je venku hnusně :unamused:
15. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je teda mega hnusně :unamused: , teda nechci vidět zítra tu oslavu, jelikož tam bude bečka a sele tak se velká část bude odehrávat asi venku :rolling_eyes: , takže to abych vyštrachala zimní bundu
15. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti a Leni .... :slight_smile:

Holky utíkám do té lékárny. Za chviličku jsem tady.
15. kvě 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v té naší lékárně mají fakt velký hovno.... :angry:
Ani calibrum tam nemájí a ten bioparox mi taky nedali. Nakonec mi prodali nějaké kapky mucoplant- jitrocelový sirup.
15. kvě 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsou to kapky, ale je to sirup... POlevkova lzice trikrat denne.... Sice ti to zktivi hubinku (je to preslazene), ale je to dpbre... Chutna i tak trochu jako haslerky...
15. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A uz zas mizim - stejne tu nemam co delat...
15. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni..... :slight_smile:
Zdeni jak to, že tu nemáš so dělat?
15. kvě 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem jinde... :slight_smile: MYslenkove i fyzicky.. Proste jiny level... :wink:
15. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mě v 99% jitrocelový sirup zabral :wink: , akorát já mám domací od maminky :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad mi taky zabere. Šokovala mě ještě ta pani v lékárně. Vůbec nemá páru o tom co prodává. Četla si všechny příbalené letáky od sirupů a kapek proti kašli. Jsem tam stála jak blbec a čekala. Za mnou samosdřejmě lidí.
15. kvě 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no bohužel v dnešní době je celkem běžné že lidi dělají něco o čem nemají moc páru :angry: , Josef včera pomáhal borcovi z moundfildu hledat v jejich systému zboží (oni totiž v práci používají stejný program) :grinning: :grinning: :grinning: , takže mu říkal krok po kroku co má zmáčknout a borec čuměl jak puk co všechno ten program umí :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je něco...:grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé to je sranda...já se teda taky přiznám, že u věcí, které nevydávám tak často, tak si taky nemapatuju, jaké je třeba dávkování pro děti nebo jestli to můžou těhotné...ale jsou prostě základní věci, které si pamatovat musím...ono je fakt, že jsou i léky, u kterých je napsané, že se v těhu nesmí, nebo nedoporučují, ale jejich podávání je naprosto bezpečné...třeba takový Mucosolvan...ten dokonce podporuje tvorbu surfaktantu, což je třeba super, pokud porodíte předčasně, dítě má lépe vyvinuté plíce...ale samo že je lepší, během prvního trimestru nebrat nic...Peti, skoč do jiné lékárny... :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek