• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani když u nás jiná lékárna není a do Břeclavi se dneska a ani o víkendu nedostanu.
Myslíš, že ten Mucosolvan tedy můžu nebo mám raději počkat do konce května.
15. kvě 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radši počkej, zatím si ber ten Mucoplant a můžeš si koupit nějaký čaj na odkašlávání, třeba mateřídouškový a popíjet ho...taky si nalož tu cibuli, co psala Zdenča...ta je mocinky dobrá...taky si to dělám :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani cibuli už si taky dávám.
15. kvě 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti když je ten kašel víc rozjetej tak ta přírodní léčba trvá déle, ale neboj ono to zabere :wink: , chce to jenom vydržet :wink: anebo zkusit homeopatika, ty mi taky docela pomáhají
15. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zkusím ten Mucoplant a uvidím. Jestli mi to pomůže. Snad ano.
15. kvě 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně vydržaj, měla by jsi to užívat aspoň 10 dní, já dala v pondělí kámošce ACC na odkašlání a ona mi ve středu volala, jestli nemám něco jinýho, protože jí to nepomáhá, no bodejť po dvou dnech :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je přesně jako já..... :grinning: :grinning:
Teď, ale vydržím. Já už mám tak strašnej hlad.
15. kvě 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k tomu hladu se přidávám... taky už vzhlížím k hodinám a zjišťuju, že musím ještě půl hodiny vydržet... :angry:
15. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky hlad a na oběd mám jenom jogurt a dvě musli tyčky :confounded: :rolling_eyes: to se moc nenajím....
15. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mně by nestačilo, Jani. Já potřebuju pořádnej kus žvance - dnes mám myslím zelí s knedlou (masu moc nedám, jak se znám)
15. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tááááááák a já si koupila řízek :grinning: :grinning: takže jsem se najedla a je mi solidně zle...za chvilku mažu domů, musím na schůzi kvůli volbám, ale moc se mi nechce...tož se mějte a já se pak přihlásím...pááááááá
15. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty budeš ve volební komisi?
Holky já jsem se tak přejedla. Starostka měla narozeniny s místorstarostou tak byl oběd a zákusek k tomu a jsem jak pecka.
15. kvě 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta chata kam jedeme na tu oslavu je v pěkné prd--i, kuva fix :angry: , je to a vysočině a jede se tam samýma prdelákovama, takže tak hodina a půl cesty :rolling_eyes:
15. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tam bude myslím i pěkná zima. Na Vysočině je vždycky chladněji.
15. kvě 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s tím počítáme že bude pěkná kosa a hlavně to asi převážně venku, když bude bečka a sele :unamused: , no vezmu si hromadu teplých věcí a snad to ve zdraví přečkám. Pít asi nebudu, maximálně svařák :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Ti vůbec nezávidím. Já nemám takové akce v takové počasí vůbec ráda. Měli jsme tenhle víkend grilovat a něstěstí z toho zešlo.
15. kvě 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hlavně doufám že tam bude k jídlu i něco jiného než to sele, protože co jsem nemocná tak mám nějak rozhašený žaludek, takže jsem celý týden více méně na dietce a jenom při představě toho selete se mi zvedá kufr :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ahojte. Já už jdu domů. Marti, chci ti popřát užij si to, ale možná bude lepší ti přát přežij to ve zdraví.
Hezký víkend všem.
15. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se měj pěkně Marti. Ahoj .... :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti díky budu se snažit :wink: a hezký víkend
15. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem dala dělat zapečené těstoviny. Už teď mám na ně chuť..... :grinning: :grinning:
Potom nebudu mít čas, tak alespoň bude večer na dnešek hotová.
15. kvě 2009 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mám za úkol se doléčit ať jsem na příští týden v pořádku když má dorazit ta ovulace :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to máš pravdu. To by jsi měla být zdravá. Kdy že Ti to má dorazit ta ovulka?
15. kvě 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ty už jsi doma co :grinning: , jsem se napřed zarazila jak to že vaříš v práci a pak mi to došlo :grinning:

Já dneska asi trochu uklidím, zítra sice jedeme až po obědě ale nëvím jestli se mi zítra bude chtít

Jo a ještě teda perlička, můj drahý muž dneska ráno nemohl spát tak šel v půl 7 ráno kopat díru na zahradu na čerpadlo k bazénu :confused: :grinning: :grinning: , ale bylo toho málo, takže za půl hoďky to měl hotové :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já už jsem dneska doma.
Tedy manžel je, ale třída ..... :grinning: :grinning:
Alespoň máte už má poděláno a až přijde z práce budu relaxovat.
15. kvě 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já budu uklízet až zítra. Ten náš byteček je uklizený raz dva.... :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už zvládám rychloúklid tak za 2 hoďky, rychleji to fakt nejde :grinning:

Kolem dodělání bazénu bude ještě dost práce i ta příprava není žádná sranda, ale co jsme chtěli to máme :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ten výsledek stojí za to.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No doufám že jo :slight_smile: , tak ještě aby bylo teplo, voda bude sice vyhřívaná, ale když bude venku tak jak teď tak mi to bude prd platné
15. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad budu letos v létě pěkně. Loni to léto nestálo za nic.
15. kvě 2009 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek