• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Loni bylo hezky akorát v srpnu bylo hnusně, ale jinak to šlo :slight_smile:
15. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlastně ano. Ten srpen bylo horší počasí.
15. kvě 2009 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Dostala jsem se sem až teď, celý den jsem byla na baráku a pak dělala k večeři výbornýho lososa :slight_smile: Teď funím jak lokomotiva :stuck_out_tongue_closed_eyes: Katu tak hlavně lež a zobej magnesko, kamoška brala 8 tablet denně a taky ležela dlouho v nemocnici a rodila o 5 týdnů dřív,ale jí se zkracoval čípek :unamused: Stejně je děsný,že v dnešní době není nikdo těhotnej bez problémů :frowning2: Snad až na Marťu,ta si vesele kope ve vinohradě :grinning: :wink: A druhá Marti,ta oslava bude určitě stát za to,to tak bývá,dyž se někam nechce :wink: Všem přeju krásný víkend :slight_smile: Papa
15. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jojo Peti, já budu v komisi, dokonce jako předseda, to mám radost ale je za to víc peněz :grinning: :grinning: akorát mě docela naštvalo to, že se výsledky mají počítat až v neděli ve 22.00 to mají štěstí, bo já měla původně nastoupit do nemocnice už v tu neděli, takže by měli smůlu...

tady je pěkně hnusně, chtěla jsem vyrazit na kole, ale bohužel, pláštěnku na kolo nevedu, večer na kafi a pak pokračovat v tom, co jsme včera začali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jani já budu taky v komisi, ale předsedu jsem si tentokrát nevylosovala. To počítání těch hlasů v neděli večer je otřesné. Ale myslím, si že u nás nebude moc velku účast voličů, tak to bude spočítané hned.

U nás do teďka pršelo a teď začíná vykukova sluničkó...:slight_smile:
16. kvě 2009 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak se pěkně snažilkujte..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak já jsem nakonec na příkaz muže zůstala doma a on jel sám :slight_smile: , ráno mi totiž nebylo moc dobře, takže by to bylo akorát trápení, navíc jsou tam i malé děti tak bych nerada přenášela bacily dál
16. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Marti tak to jsi udělal dobře, že jsi zůstala doma. Alespoň budeš teďka do ovulky fit.
17. kvě 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: , tak máme zas pondělí, co?
Ale má být krásně...
18. kvě 2009 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Dneska má být nádherně. Nejhorší je na tom, že musím sedět do pěti v práci. Tak to si to moc neužiju.... :angry:
18. kvě 2009 v 07:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, tak to máš teda blbý... a kór v té studené kanceláři, co?
18. kvě 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nám se asi před hodinou do rodiny narodil Honzík od bratrance. Takže bude oslava.... :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
V kanceláři je zima jako blázen a venku nádherně.
Tak to musíte pořádně zapít.
18. kvě 2009 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se určitě zapije kvalitně - Honzík se narodil sklepmistrovi z vinařské rodiny... :grinning: :grinning:
Škoda, že já si budu moct dát nanejvýš dvě skleničky, no jo, někdo ho holt musí zapít i vodou... :grinning:
18. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si zatím snad nedala za celé těhotenství ani jednu skleničku. Nemám na to vůbec chuť. Jen někdy si dám dva hlty piva, ale jinak nic.

Marti chtěla jsem se zeptat. Za jak dlouho jsou výsledky toho screeningu?
18. kvě 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty jdeš na ten první ve 12. týdnu? Ten, co si platíš? Na tom já jsem nebyla, takže nevím.
18. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně dělal doktor ultrazvukové vyšetření ve 12. týdnu, za to jsem zaplatila 400 Kč - to prý pojišťovna nehradí a protože on má dost dobrý UTZ, tak mě uklidnil, že mimčo se zdá v pořádku a pak jsme dělali až ty tripple testy.
18. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na ten první. Budu platit 1400,00 Kč a jedeme tuhle středu do Brna.
18. kvě 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tam myslím byla Inka i Katka. Třeba se tu jedna z nich dneska objeví a řeknou ti víc.
18. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inka se mi zdá, že byla v Břeclavě. Katka, ale v tom Brně. Kdo ví co Katka? Posledně psala, že ji tvrdne to bříško. Tak snad je všechno v pořádku.
18. kvě 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak včera už mi bylo dobře, ale večer mě opět začala bolet hlava, ráno už mě naštěstí nebolela ale zase je tak nějak divně od žaludku :angry: , takže dneska zase dietka

jinak švagr jde na spergiogram, protože se jim pořád nedaří :unamused:
18. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, neleze na tebe něco, vždyť už ti to trvá nějak dlouho. Jestli by to nechtělo pořádně přeléčit...

A jak dlouho už se vaši snaží, jestli se můžu zeptat.
18. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já hlasím. že jsem zmatená jako Gorro a mám asi rozbitý teploměr...od pátku mám teplotu 36.4°C nebo 36.5°C, přitom včera jsem měla pozitivní test a do soboty od večera plodný hlen...tak já tomu nerozumím, to moje tělo si fakt dělá co chce...nechápu to...jinak jsme se teda snažili, ale pochybuji, že z toho něco bude....je to divný...
18. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Marti, gratuluji k Honzíkovi...pořádně ho zapijte :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti minulé pondělí mě začalo bolet v krku, potom se přidala rýma, žaludek jsem měla rozhozený už od pondělka, ale včera jsme si dali k obědu karbanátky, sice byly dělané v troubě, ale žaludku se to asi nelíbí, ale už jsem si dala čaj a už je to podstatně lepší :slight_smile:

Snaží se asi tak od konce léta, nevím přesně
18. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a jsi si jistá, že jsi ovulku neměla dřív :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že by???
18. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile: , těhotná určo nejsem :grinning: , ovulka by měla být někdy ve středu asi :wink:
18. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak hlavně aby už to bylo lepší i dál...
Jani, divný to je, ale jestli jste se snažili, tak za pár dní uvidíme...
18. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak na té oslavě bylo 5 dětí a Josefa to vůbec nevyděsilo protože jsme včera 3x trénovali :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek