• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti, třikrát??? To muselo být Josefovi po tobě o víkendu hodne smutno :wink:
18. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no asi jo :grinning: , ale přikládám váhu i blížící se ovulaci, to jsme při chuti vždycky oba, hold příroda to umí zařídit :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jo to já se taky směju, jak to příroda skvěle zařídila, když je ovu, tak je to vždycky lepší...akorát, já mám vždycky pocit, že mi ty folíky někde vylezou, bo mě to strašně píchá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já fakt nevím...už od soboty mě bolí břicho, takže já mám pořád pocit, že ovu teprve bude....no nevím...nechám se překvapit a za 14 dní uvidíme
18. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo mě se tak dneska nechce pracovat :unamused:

Dneska nám montují bazén :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti a Jani .... :slight_smile:

Marti tak to vám namontují v právou chvíli. Na tento týden hlásí, že mám být pěkné počasí. Tak ho můžete hned vyzkoušet.
18. kvě 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti my napřed chceme dodělat terén kolem bazénu, takže to otestuje později. Stejně když přijedeme kolem 6 z práce tak už to na koupání moc není
18. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jdu píchnout do bříška...jsem nafouklá, jako prase..pardon...nevím, čím to je...tak bych potřebovala do břicha dírku a trochu upustit :grinning: nebo mi za chvilku rupnou tkanice na kalhotech :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak já se na to co sem vložila Marťa podívám až doma, tady mi to nejde otevřít :rolling_eyes:
18. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jak to? :angry: , je to z montáže bazénu :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, dobrý. Ale ta zídka od těch sousedů fakt nic moc - až vám to zaroste těma bambusama, tak to bude rozhodně lepší :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
musela bych to uložit do PC a pak zase mazat...takže hodím okem doma, tam se mi to otevře...dělají mi to v práci i emaily, ty co mají přílohu musím pořád ukládat a pak mazat..hotovo...
18. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti myslíš sousedovu malou velkou čínskou zeď :grinning: :grinning: :grinning: , to je děs běs, my jsme z toho byli celkem na nervy, ale co bambus to zaroste celé a bude klid :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, tu. :grinning: Ale tak zas je dobrý, že než ty bambusy vyrostou, tak na sebe vůbec nevidíte. Bude teplo, začne se sedět venku, budete se rochnit ve vodě a to by bylo blbé, kdyby na vás furt někdo hleděl.
A z druhé strany nemáte myslím nikoho, že?
18. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no ta zídka od těch sousedů je fak šílená.....
18. kvě 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no sice na sousedy nevidíme, ale bohužel je slyšíme, protože oni se neumí bavit normálně a jejich návštěvy taky ne :angry: , řvou jak na lesy :angry: a z druhé strany máme sousedy, mezi náma bude jenom bambusový živý plot, ale ti jsou v pohodě, s těma kamarádíme :grinning:

A stejně dokud nebude pořádný bambusový živý plot tak na nás budou čumět lidi co chodí makat na vinice a pejskaři, ale nám je to šumák :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jedné grilovací párty jsme rozvíjeli teorie že když máme velkou čínskou zeď a bambusy, tak už jenom pořídit si pandu a potom čínské bistro, kde budeme podívat pandí medailonky s bambusovými výhonky :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát nám páni bazénaři udělali čáru přes rozpočet, chtěli jsme kolem bazénu dát kačírek, mají ho i na některých fotkách a prý nám to nedoporučují že ty kamínky můžou padat za folii co je kolem bazénu :unamused: , takže musíme vymyslet novou variantu jak to ukočíme kolem bazénu :unamused:
18. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mně by se třeba líbilo to okolo vyložit velkými plochými kameny napevno zadělanými do země.
18. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my tam asi dáme stejnou dlažbu jako máme na terase, jen musíme vymyslet jaký formát a jak to tam poskládat :unamused:
18. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je furt něco, že? :sunglasses: Ale kdo nic nedělá, nic nemá a bez komplikací to holt většinou nejde. :sunglasses: Ale nakonec to budete mít určitě moc hezké....

Tak se konečně blíží dvanáctá a s ní oběd. Dnes mám jablečný závin, tak si zas osladím život a budu spokojená :grinning:
18. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to máš pravdu. Bez komplikací to snad nikdy nejde.....
18. kvě 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No o komplikacích kolem našeho domu se radši nebudeme bavit :sweat_smile: , si na to vzpomenu a je mi zle :angry:

tohle už je jenom takové dolaďování, spíš to řešíme jak to hezky udělat aby to nestálo mailant, dívala jsem se na zaoblenou dlažbu k bazénům a to by nás vyšla tak na 30tisíc :rolling_eyes: :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti na kolik vás vyšel ten bazén?
18. kvě 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti bazén stál myslím 39tisíc (to je i s montáží a dopravou) + něco stálo vykopání díry, betonový podklad + se museli dokoupit ještě nějaké hadice, chemie, plachta atd, takže cca 60tisíc
18. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono to tak asi vyjde.
Naši dávali tři roky spátky bazén. Asi tak velký jako ten vás, ale nedávali ho do země, tak to bylo levnější.
18. kvě 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tady to je o třídu lepší bazén než ten co se nezapouští, v ceně už je i tepelné čerpadlo

Tak už je mi dobře, akorát bych teda spala :pensive: , myslím že dneska půjdeme spát hodně brzo :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla taky zalehnout...večer mrknu na to foto a pak ti řeknu jestli je to ten stejný bazen co mají známí a mají kolem kačírek...tchýně ho mají taky, ale oni mají bazen v zemi jenom metr, kvůli psovi, to je hrozný pako a nejradši by do toho bazenu skákala :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani chtěla jsem se Tě zeptat. Co jsi používala na zpevnění nehtů po těch gelovkách. Já mám teďka nehty jak papír. Hrůza.... :angry:
18. kvě 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no tak na polovině obrázku od moundfildu je tam kačírek, tak teda nevím, no doma to probereme a uvidíme
18. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek