• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti, já gelovky sundala, že budu šetřit a proto jsem po nich chodila každých 14 dní na P-shine, za sto pade :grinning: :grinning: :grinning: při P-shine, se ti do nehtu vtírá včelí vosk, který nehty zpevňuje a správná manikérka by ti ho měla dělat každých 14 dní, aspoň dva měsíce...mě se nehty krásně zpevnily :slight_smile: a i teď jsou jako šutr...jinak s tím co užívat, ty jsi těhule...haha...klidně můžeš vápník, křemík, ze selenem a zinkem bych to moc nepřeháněla...a nebo si kup vitamíny pro těhule :wink: a pokud nebudeš chodit na P-shine, tak si v drogišce kup zpevňující lak na nehty, nebo je někdy mají i v lékárně
18. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám malou sadu na p-shine doma a pomáhá to, takže až jednou sundám gelovky tak ji budu opět používat :wink:
18. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vitamínky pro těhulky beru. Tak já si tedy koupím ještě nějaký ten lak na zpevňění. Protože si myslím, že u nás to P-shine nikdo nedělá....
18. kvě 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je fakt, taky jsem koukala, že ho mají všude, ale víš na co jsem si vzpoměla, kámoš má totiž kolem bazenu cosi...nevím jak se to jmenuje, ale když to řeknu blbě, je to jak plech, ale dá se to stočit kolem toho bazenu...tím pádem, nemá ten kačírek hned u toho ale jakoby mezeru...ty jo, já to už teď nechápu :grinning: a tchám má mezi bazénem a okrajem díry polystiren...nebo polystyren??!! teď nevím :grinning: jo a taky je fajn si stejně jak ti bude končit ten kačírek, dát třeba jednu řadu zámkové, bo když budeš sekat trávník, tak pojedeš kolečkem od sekačky po zámkové a nebudeš mít strach, že ti šutr odletí rovnou do folie...bo kupovat novou, tak mě trefí...že...
18. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, P-shine dělají skoro všechny manikérky, určo i ta tvoje...
teď si čtu ten svůj příspěvek...kdyby jste ho nepochopily, tak si z toho nic nedělejte, já ho taky nechápu... :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem chodila k holce co dělá jen nehty a nezabírá se ničím jiným. Ona je na mateřské a dělá to jen tak pro zábavu.
18. kvě 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ti motnážníci říkali že se ten kamínek může dostat mezi bazén a nopovku (to je černá folie s dírama) a ten bazén lehce pruží, takže by ten kamínek mohl ten bazén poškodit
18. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to vypadá dobře. To bych si mohla domů pořídit.
18. kvě 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Peti byla jsem na nt+ ve středu a v pátek byly výsledky a Katu je měla hned ten den odpoledne :wink:
18. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti bazén vypadá moc dobře :wink:
18. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny ... :slight_smile:
A díky za odpověď. To jsem ráda, že je to tak rychle ty výsledky. Já jsem strašně vždycky nervózní když čekám na nějaké výsledky.
18. kvě 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti bez nervozity to nejde :wink: já jdu ve středu na utz v 21 týdnu,ale jak prcek kope,tak je to hned lepší pocit,že je snad všechno ok.Včera jsem se řehnila,když kopal ,tak mi nadskakovalo břicho :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, že to bez nervozity nejde....

Už se těším až bude i náš prcek kopat. Zatím je to takový zvláštní pocit, když nevíš co se tam uvnitř děje.
18. kvě 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

no to já nechci vidět jak budu nervní já, já jsem nervní i když si jdu jenom pro recept :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a v té sadě není ten leštič?? Ale vypadá to dobře, to bych si mohla taky pořídit...

Iny ahoj :slight_smile:

Jo a Marti, tak proto asi tchán narval mezi zem a bazen ten poliš, aby se tam nedostaly ty šutříky ... a prý je to i jako izolace, kvůli teplu...
18. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jen tak mezi námi, já jsem nervní i když jdu jenom na utz kvůli folíkům :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem zpocená až na zádech :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani je tam pasta, leštič a dva pilníky :wink: , na doma to stačí a jeden čas si tím leštil nehty i Josef :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mě to začalo znervoznovat až od 18 týdne,ale je fajn,když kope,sice to není záruka ničeho,ale je to fajn :wink: Marti tak to si to fakt užiješ, u mě vždycky vedl zubař,teď je to gynda :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, dočkala ses mě :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko to tak o fobii ze zubaře se ani radši nebudu vyjadřovat :grinning: , to mám vždycky problém abych neutekla z čekárny :grinning: , i když teď mám zubaře kamaráda a je to teda o dost lepší :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já ze zubaře strach nemám. Horší je ta gynda....
18. kvě 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mně teď gynda nevadí, naopak, od té doby, co jsem těhotná, tak se tam pokaždé těším... no, dřív to tak vůbec nebývalo...
a co se zubaře týče, tak ani nemluvím, to je pro mě děs...

Ale teď už jdu domů, mějte se hezky, ať vám to dnes rychle uteče. Ahoj
18. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ahoj ... :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chichi, tak to já paradoxně nerada chodím na oční :grinning: od deseti let jsem nosila brýle a v 18-ti jsem se dopracovala na 7.5 dioptrie...takže jsem šla pokaždé s hrůzou, že mi je zase zvednou...zubařka mi nevadí, mám skvělou zubařku, no a s gyndou...to mi nevadí, ale já jsem pokaždý strašně nervozní a nejhorší je, že se mi pokaždý, když lezu na kozu chce čůrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemám ráda všechny doktory :grinning:

Teda nevím proč ale od soboty mám prostě pocit že se nám povede počít tenhle měsíc :sweat_smile: , prostě moje intuice je neoblomná a nenechá si to vymluvit :grinning: , tak jsem zvědavá jestli mě tentokrát zklame nebo ne :confused:
18. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to máš dobrý...já mám zase od včerejška pocit, že během týdne něco porodím a nevím, co to bude :grinning: :grinning:
jsem strašně nafouklá a bolí mě podbřišek a to se mi normálně nestává, měla jsem strach jestli to není nějaká cysta, ale na utz nic není vidět, takže dobrý, asi se mi tento měsíc bouří tělo...už ráno jsem říkala, že se mi tak od včera hádají ty spermoše, která to vajo oplodní :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no nevím jestli je to dobrý, to se uvidí :grinning:

Jestli ty jsi nejedla něco nadýmavého :grinning:
18. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že jsem měla dneska Activii a kefír, ale je fakt, že jsem měla jedno jablko, ale to se mi nezdá, že bych po něm byla tááááááááákhle nafouklá...moje kolegyně v 15tt by mi mohla závidět krásné bříško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak jabka já momentálně vůbec nemůžu.Je to životu nebezpečný :grinning: Jinak hlásím,že jsem dnes poprvé vyrazila ven v těhu oblečení,takže jsem v Zaječí oficiálně těhotná :grinning: Ale připadnu si jak bečka :angry: ,ale všichni mě chválili jaký mám prý krásný bříško :sweat_smile: Asi budu muset jít na oční nebo zrušit zrcadla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: V pondělí jdu na gyndu,už teď se děsím co mě tam ta váha ukáže za číslo :unamused: A minule jsem se musela vážit i na utz a ta jejich váha ukázala o 3 kg víc než jsem měla,ve středu mě na ni nedostanou ani heverem :grinning:
18. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek