• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak to mě vůbec neváží. Sestra mi řekla, že si to mám hlídat sama a vždycky ji to jen nahlásit.....
18. kvě 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já doma váhu nemám,tak se vážím u nich,ale dali mi na výběr,mohla jsem se vážit sama a taky jim to jen nahlásit,ale mají dobrou váhu :grinning: ,tak se vážím vždycky při kontrole :wink:
18. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. U nás mají takovou tu klasickou doktorkou váhu. Doma mám digitální váhu tak se raději vážím na ni.
No nic já už dneska končím. Akorát se vrátil manžel a pojedeme k tchánovcům za našim pejskem. Mám dneska třetí narozeniny. Tak ji vezeme dáreček .... :grinning:
18. kvě 2009 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky našla jsem úžasný kočárek,mám ho v albu,ale nemá nafukovací kola :frowning2: Bůůůů :cry:
18. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojkyyyy....

Iny krasny kocarek. A ty kolecka... dnes jsem byla v baby shopu a ptala jsem se na to a jak nafukovaci, tak gumve kolekca maji vzdy sve vyhody a nevyhody.. takze to si nevyberes :slight_smile: .
My jsme se rozhdli, ze si objedname ten iCandy limited special edition a uvidime az prijde. Kdyz muze byt kluk v oranzove a cervene a holka v modre a zelene.. proc by nemohl by kluk v cerne s cernzma puntikama, no ne :sunglasses: A prinehorsim ho prodame a budeme vybirat dal. Nam se ale nejak nic nelibi porad :frowning2: ty kocarky jsou monstra silene nektere :angry:
18. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dnes jsme cistili koberec v loznici, mame kremovy, skoro bily :grinning: a je doooost neprakticky, ale krasny. Uz byl nekolikrat cisten, ale dnes jse hledela jak puk... koupila jsem ten Wanish co je ted v reklame, jak se do nasype na koberec, zapracuje a po 20 min vysaje a je to.... tak jsme to tak udelali a za 30min jsme meli koberec jako novy!!!!!
Fakt jsem hledela a vrele doporucuju. Pripadam si, jako kdyby jsme meli novy koberec :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny premyslis o kojicim polstari?
Ja docela ano.. uz jak na spavani ke konci, tak potom na kojeni a jako podperu pri prvnich pokusech sezemi prcka... Jen se mi nelibi ty s medvidkama a nevim cim.. muj avorit je FLOPSY limetka nebo azur, bohuzel ta cena je taky silena!
18. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Omluvte moje chzby, ale jsu u tv na notebooku a je tady UK klavesnice :confounded:
18. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak se stehovanim do domu moji sestry jaro 2010 je ohrozene, oni jsou straaaaasne pomali a kdo vi kdy to bude. Ale ted se nam naskztla moznost koupe domu... je to ve stejne lkalite, dokonce novejsi barak a krasny!!! Oni se budou rozvadet a potrebuji se financne vyporadat, ten chlap tam zustal sam a nechce tam byt, tak to budou prodavat, ale je to teprve vsechno v jednani.
Pokud si navzajem nebudou delat problemy, tak to muze byt vyresene behem par mesicu a my se muzeme stehovat dokonce tento rok a pri trose stesti jeste pred porodem! Jupiiiiiiiiiiiiiii...

Ale radeji zustavam nohama na zemi a neraduji se predcasne... jeste neni nic 100%.

Potom jeste jedni, ve stejne ulici jako nasi bzdli, totalne zkrachovali, dokonce jim uz odpojili elektrinu, tak ti taky prodavaji barak, ale za nesmzslnou cenu 5milionu!!!!! Nerealne... prodavaji to uz skoro rok a bez vysledku.. treba pujdou s cenou dost dolu, mohli by :wink:
18. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady nikd neniiiii... musim sem skocit nekdy pres den :slight_smile:
Koncim, pac Matyasovi se nelibi notebook na brise a dava mi to pekne znat :sweat_smile:
Tak pa aaaa a pekny vecer.
18. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno ... :slight_smile:

Katy ten kojící polštář Ti doporučuji koupit. Kamarádka ho má je s ním moc spokojená.
19. kvě 2009 v 07:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy ten Wanish koupí,m. Máme v ložnici taky bílý koberec a musíme ho každý rok čistit. Zatím jsem si vždycky zavola známého co chodí čistit koberce, ale skusím letos tedy ten wanish.
19. kvě 2009 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky :slight_smile:
Já si určitě kojící polštář koupím a určitě už brzo. Jak chodím do toho předporodního kurzu, tak jsme se o tom bavili a ta naše porodní asistentka ho vřele doporučuje už právě na to spaní v těhotenství. A prý je lepší koupit polštář plus povlak, aby se nemusel prát celý ten polštář, který se tím praním samozřejmě znehodnocuje.
19. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak co se týká kočárků, tak nemám absolutní zdání co bych měla chtít - jen vím, že nechci tříkolku.
Nakonec ale stejně budu mít kočárek po kamarádce po dvou dětech, je v dobrém stavu, zadara a má mi ho dovézt už za měsíc. :slight_smile:
19. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:

O tom spaní v těhotenství mi ta kamarádka taky říkala. Já si ho pořídím co nejrychleji. Dokonce to jedna pani šije v Rakvicích za pěknou cenu, tak si tam asi zajedu.

Co se týče kočárku, tak tříkolku bych taky nechtěla.
19. kvě 2009 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

tak dneska je konečně dobře :dizzy_face:, včera to bylo asi změnou tlaku a přechodem studené fronty protože i kolega z práce říkal že ho bolí hlava, což je o říct protože ho hlava nebolela asi 3 roky :confused:

Jinak bazén už máme napuštěný, dneska budeme dávat všechnu tu chemii do vody a snad o víkendu by nám to mohl jeden chlap ze stavby dodělat kolem bazénu :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak kámoška si ten kojící polštář šila taky sama, koupila si tunáplň,takové ty malé kuličky a dokonce si ušila i velký čtvercový polštář pro malého, ty kuličky se pěkně rozloží a malej si v tom lebedil a nemohl se přetočit, teď když je teda větší, tak ho to stejně neudrží, ale kolem toho 3-4měsíce, to bylo super, musím jí pak říct, aby mi ho taky spíchla :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme konečně předběžně domluveného doktora na kožním a prohlídku znamínek :slight_smile: , takže asi někdy příští týden jdeme :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na znamínka až na podzim...loni jsem to nějak zasklila, tak musím bezpodmínečně letos...

Takže už jenom tu mátu na Mojito a můžeme k Marti do bazénu...super :grinning: :grinning: a Marti máte zespodu nějaké ohřívátko?? Jak tak koukám na počasí u nás, tak solární ohřev je zatím k ničemu :confounded:
19. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ty znamínka taky pořád odkládali, nebyl čas atd, ale už to chci fakt zkontrolovat a mít klid :dizzy_face:, navíc je to doktor z plastické chirurgie, takže když nějaké odstaňuje tak udělá fakt super jizvu že to ani nejde vidět :dizzy_face:

Jani teda ty mě podceňuješ, máta už je na záhonku od podzimu a už má asi půl metru :grinning:

A máme tepelné čerpadlo takže voda bude tak teplá jak si to nastavíme :dizzy_face: a navíc je zahrada na jih, takže to bude ještě vyhřívat sluníčko
19. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No super a ještě kontrolní otázka...bílý rum do toho mojita máš taky, nebo si ho máme vzít s sebou :grinning: :grinning:

Já byla na odstranění znamínek ve Svitavech na chirdě a super, na krku mi jizva není vůbec vidět, kámošce odstraňovali pod okem a taky to má nádherný, akorá mě naštvali, bo mi jedno řezali na hlavě a tam to tak pěkně nezašil, je fakt, že to není vidět, jenom když se blbě učesu, tak mi chybí vlasy :grinning: ale když se česu, tak je ta jizva hrbolatá a to cítím... :confounded:
19. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani teda chceš mě naštvat :angry: :grinning: , na mojito máme doma vše :grinning:

No jsem zvědavá jestli mi bude chcít nějaké znamínka kuchat, ale myslím že asi jo :confounded: , bojímmmmm :frowning2:
19. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nechtěli, protože nebyla nebezpečná, ale na krku jsem ho pořád škrabala a na hlavě mi vadilo při česání, takže kvůli tomu jsem si je nechala řezat, jinak doktorka mi řekla, že bych nemusela a až po těhu si nechám odstranit jedno na zádech a vzadu na krku....jinak pokud by jsi s těma znamínkama šla, tak mě moje kožařka řekla, že na zádech se v těhu nejvíc napíná kůže, takže je dobrý řezání znamínek nechat až po těhu a taky nedoporučuje laser... :wink:

A ne že to vypijete než dojedeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jedno na zádech co je v místech kde je zapínání podprdy a je lehce vystouplé takže to bych si asi nechala dobrovolně odstranit, uvidím co mi řekne pan doktor :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jenom aby jsi vůbec ten bílej rum mohla až dojedeš :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vůbec jsem na vás nemohla mrknout. Měla jsem tu praktikantku.

Tak znamínka naštěstí nemám.....
19. kvě 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...

Tak kojici polstar asi poridime. Na predporodni kurz se budu muset nahlasit... cviceni jak na sousi, tak ve vode u me nepripada bohuzel v uvahu :frowning2: Asi se budu pekne trapit pri porodu :confounded:

Jinak ja a znaminka... ted v tehu je to sileneee! Na prsou mam na kazdem 2 nove! Na brise mam 3 vetsi, ale ty mam roky rokouci. Jen mam obavy co udelaji jak to bricho poroste do gigantickych rozmeru :frowning2:
19. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Si davam po 100 letech masku na oblicej, cokoladovou.... tak uz si ji jdu umyt, pac nemuzu ani mrknout :grinning:
19. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doufam, ze potom sama sebe nepoznam, jak budu kraaasnaaaaaaa :grinning:
19. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy .... :slight_smile:

Já zatím taky vůbec necvičím, ale pořídila jsem si DVD cvičení pro těhotné jen se k tomu nějak nemůžu dokopat...... :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek