• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katy čokoládovou masku?? ty jo, hlavně ne, že si jí z toho obličeje slízáš :grinning: :grinning: :grinning:

já mám teda znamínek hromadu, ale jenom takové ty tečičky :grinning: ale dvě tři bych ještě nechala vyříznout, ale to ještě počká, nikde mi naštěstí nezavazí, jenom to na krku, ale to ještě přežiju...snad :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem taky ještě neslyšela, že existuje čokoládová maska.....
19. kvě 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, tak maska je dole a nejsu si jista jestli jsem nebyla hezci s tou hnedou texturou na obliceji :grinning: :grinning: :grinning: ale plet je uzasne jemna, hedvabna, jako detska prdelka :grinning:

Koupila jsem tu masku u Rosmanna, zn. Freeman, je to cokoladova maska s prisadou z mrtveho more a bambuckym maslem.

Jani nebooooj.... to bych neudelala, sice vonela nadherne, ale nebyla to cista cokolada.. Jo, to kdyby byla cist acokolada, tak to neumyvam, ale pekne oloupu a snim :grinning:
19. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ted jsem si vzpomela, ze jsem jako dite milovala rozpustene cokolady.. a mozna bych to klidne delala jeste i dnes :slight_smile:
Pamatujete tu Brilu s obalem do fialova? Tu jsem milovala! Vzdy jsem si ji dala na topeni a az byla uuuplne rozpustena, s prstem jsem se na ni vrhla a celou ji snedla!
19. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

tak jsem včera udělala nějaké fotky zahrady - bazén a bambusy, posledních 5 fotek
http://picasaweb.google.cz/martina.macinek/ZahradkaATerasa?feat=directlink
19. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Katy jak je?Už jsem ti chtěla psát sms,jestli je všechno ok.
19. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Kojící polštář si objednám tento http://www.zdravotnipotreby.cz/kojici-polstare-terabag/kojici-polstar-terabag-quot-comfort-quot/
má ho kamoška,takže je vyzkoušený.V ceně je polštář, 2 povlaky a náhradní náplň kuliček.Mně ty dětský motivy nevadí a když tak mi mamča ušije jiný :wink:
19. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu já na nafukovacích kolečkách trvám ,i známí mi řekli,ať si na to dám bacha,že jinak to mimčo vytřesu :unamused: A obzvlášť,když vyrazím něam po polňačce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem jim psala,jestli se tam nedají připlatit nafukovací kolečka a nedají :frowning2: Ale na jižní moravě ho nikde stejně nemají a jen tak bych ho neobjednaĺa :wink: A ta žlutá je nádherná,ale beztak by na ni lítali mušky a jiná havět.Hezky jsem si to oddůvodnila,že? :grinning:
19. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si pokecala :frowning2: Jirka už mě vyhazuje :unamused:
19. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Iny to bylo rychle... at Jirka nepracuje a necha te trochu si povykladat :slight_smile:

Ale pekne sis to oduvnodnila, proc nekupovat ten kocarek, to bylo pekneeee :wink:
19. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky hodila jsem fotku meho vyvoje do albicka :slight_smile: Musime udelat brzy zase dalsi, ted rosteme jako z vody :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu teda pěknej břich máš :grinning: :dizzy_face:

Inko žlutá a oranžová je na kočárek fakt blbá, láká to hmyzáky všeho druhu
19. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy to už máš pěkné bříško.... :slight_smile: :slight_smile:

Marti ty bambusy jsem se dívala, že vám pěkně roustou.
19. kvě 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti jj rostou krásně, dneska je máme měsíc :slight_smile: , akorát se mi to nepodařilo pořádně vyfotit, tak to tak dobře nevynikne, ale včera jsme se bavili se sousedem (s tím co mezi náma a jeho zahradou budou ty bambusy) a ten čuměl jak babmbusy porostly, když jsme je sázeli tak si klepal na čelo že jako příští rok chceme mít živý plot z takových malých chcípáků a ejhle ono to jde :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem byla ještě v moundfildu pro testr na tvrdost vody a nějaký přípravek na změkčení vody, takže už si můžeme hrát na malé chemiky, máme vše :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti já myslím, že příští rok z toho budete mít krásný živý plot.

Tak jsem si říkala, že bych si měla taky vyfotit břicho ať vím jak mi roste. Dneska to musím udělat.
19. kvě 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak uz jsu po obede a s nanukem v ruce jsem se podivala na ty bambusy Marti a SUPER! Uz se tesim na fotecky co oridite na konci leta, to bude vypadat uplne, ale uplne jinak, to uz budou mega bambusy!
19. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peti fot fot... urcite budes potom rada za ty fotecky.
Ja jsem se na ne dnes divala po delsi dobe a ani se mi nezda, ze by mi nejak extra narostlo bricho, ale fotky jsou toho pravym dukazem. Uz jsem zapomela jak jsem byla stihla :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy dneska se určitě vyfotím. Je fakt, že na těch tvých fotkách je krásně vidět jak Ti porůstlo bříško.
No já jsem se úplně zděsila kolik už vážím. Nemůžu to pochopit, ale za blbej týden jsem nabrala kilo.....
19. kvě 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak ted jsem se dozvedela, ze ten baracek o ktery mame zajem ma pidi zahradu, tak jako vsechny domy tam, s tim jsme pocitali, ALE... ta zahrade je snad jen 5x5m a oni maji na 1/2 bazen a z te druhe pulky jsou 2/3 vydlazdene a jen 1/3 travnicek, na to ani sekacku nemuzou mit, to strihaji nuzkama, to je tam 1m ctverecni!!!!
No jestli tam pujdeme, tak jako prvni pujde bazen pryc. Kde by behali psi a prcek, kde by mel piskoviste a kde by si hral.. no jsu z toho trochu v soku a je mi jasne, ze oni bazen berou jako PLUS a urcite o to vic ten barak zhodnoti :frowning2:
19. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ja uz mam 1,5 kg nahore.. vazila jsem se tedy az po snidani, ale tak nejak to bude 1-1,5 kg.. taky uz zaciname 6. mesic, tak bych mohla zacit pribirat na vaze, no ne :slight_smile:

Peti, kamaradka pribrala pri obou dvou tehu 30 kg.. i to se stava. Ale to nebude tvuj priprad, to se nebooooj!
19. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy a zhodila je po porodu? No třicet kilo doufám nepřiberu. Za necelé tři měsíce jsem břibrala dvě kila. Pěkně to na sobě cítím. Už nemůžu vlést do oblečení. Budu muset začít nakupovat pomalu nové.

Katy tak ta zahráda je fakt malá......
Kolik má ten baráček odhad?
19. kvě 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu teda to je mega pidi zahrádka :confused: :sweat_smile: , my máme 10,5x14 a nic extra velkého to není, nechápu že někdo narve na takový malý krcálek bazén :rolling_eyes:

Peti kila neřeš, ono to pak půjde dolů samo :wink:
19. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peti kila ji sla potom rychle dolu a ted je snad jeste hubenejsi nez byvala a maly ma 1,5 roku.

Jo holky, ta zahradka je fakt pidi. Sli by jsme tam ale jen na nejakou dobu, nez by se nam podaril sehnat vyhodne nejaky stary domek na prestavbu, nebo dobry pozemek..
Nevim na co mysleli, kdyz na tak pidi dvorek nacpali bazen! Se asi zblaznili!
Peti odhad na to jeste neni stanoveny, to bude prekvapeni :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu no každopádně vám tyhle starosti vůbec nezávidím :unamused: a rekonstruovat starý barák ani za nic :rolling_eyes:
19. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ono se říká, že je to horší než stavět novej..... :confounded:

Katy jak máte velkej byt?

My by jsme zase stavěli, ale nemůžeme. Pořád nás brzdí město se změno územního plánu. Hrůza. Někdy bych některým kolegyním nakopala do jejich zadečku .... :angry: :angry:
19. kvě 2009 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti ona je to bohužel pravda a většinou tě to stojí podstatně víc než nový barák, protože nikdy nevíš co na tebe kde vypadne, takže když už starý barák tak nechat srovnat buldozérem a začít znovu :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky asi tak nejak... ale zase chceme zustat tady v Kyjove a najit si dobre misto.. na novostavbu by jsme byli jedine na okraji mesta, ale sem tam se naskytne nejaky stary barak ke zbourani a postaveni noveho kousek od centra, ale je to i financne vzdy narocnejsi. Ale ne o tolik. V Kyjove jsou silene drahe pozemky :frowning2:
19. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peti mame 3+1 ve druhem patre.
Je to super krasny, cely zrekonstruovany byt, nic nam tady nechybi... dokonce mame i zahradku, kde mame celer a rajcata tento rok :grinning: Jo a jahody. Nic vic jsme nesadili.

Ale chceme jit do domecku, protoze mame 2 psy, cekame prcka.. a urcite nam bude lip v domku. Pocitali jsme s tim domem po sestre, ale jim se to nehorazne protahuje, ze dokonce verim tomu, ze my budeme driv v nejake domku, nez oni prestehovani na tom zrekonstruovanem po babicce.
19. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jinak jsem prave volala do Brna do Heliosu na 3D.. chtela jsem nas objednat az na 9/6 jak jedeme na kontrolu k Dr. na oblinak, ale rekli mi, ze je to uz pozde a mimico nepujde tak krane videt.. tak jedeme 25/5 :slight_smile:
Se taaaak tesim! Pocitala jsem s 3D az v tom cervnu, tak je to milejsi o nejaky ten tyden driv :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek