• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Zatim se Mates vzdy krane ukazoval, tak snad i tentokrat nezklame a bude z neho vystavni kousek :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Starý baráky jsou fakt dobrý akorát kvůli pozemku :slight_smile: , hlavně novostavba jde postavit rychle, kdežto rekonstrukce se většinou dost protahuje a pořád je člověk omezený stávajícím stavem.

Občas se koukám na americký pořad Vítejte doma, je to něco jako jak se staví sen, teda češi to od nich okopčili, akorát že amíci to jedou v brutálně velkém stylu, oni za týden postaví nebo předělají komplet barák i se zahradou, prostě bomba :dizzy_face: , tam se prostě jede ten týden v kuse a dělá tam třeba 100 lidí, většinou vybírají lidi s pohnutým osudem, takže je to doják jak prase :grinning: , ale na druhou stranu fakt krásný jak lidi drží při sobě, pomáhají jim tam i sousedi a tak, vždycky ke konci zamačkávám slzy
19. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak bazén máme jak u tchýně, tak u těch známých úplně ten samý, tchánovci ho teda v zemi nemají úplně, ale kámoš jo a kačírek má a v pohodě, bazén má už rok...nás čeká letos první čištění, no jsem zvědavá jak to dopadne a kterej blbec do té špinavé a studené vody vleze :grinning: :grinning: a bambusy jsou super....to musím ukázat kolegyni až ve čtvrtek dojde :slight_smile:

Katu, ty jsi to břicho přimalovala, přiznej se :grinning: :grinning: :grinning: ale krásný bříško...jinak do těch plavek bych se nevlezla ani jako netěhule :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát že oni mají tu výhodu že staví papírové domy :grinning: , je to samý sádroš atd, takže to se staví samo. Ale jako nejvíc mě dostávají zahrady, ty jsou fakt bombastické :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no my už jsme to vyřešili, dáme tam zámkovou šedou dlažbu, jen ještě řešíme jak ji necháme položit :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže buď to bude takhle
http://www.mountfield.cz/fotogalerie/?id=94

nebo takhle (byla by teda jenom ta jedna řada kolem bazénu)
http://www.mountfield.cz/fotogalerie/?id=15
19. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy určitě baráček je baráček. Já jsem bydlela v rodinném domku a teď jsem dva roky na bytě a už se těším až budeme mít domeček se zahrádkou. Byt máme 2+1 a netuším jak se tam pořádně vlezeme s mimčem.
19. kvě 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jsem blbá...já pořád říkám, že tchýně má kolem bazénu kačírek a nemá :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: oni kolem něho mají taky zámkovou, jenom nevím přesně jak...jsem pako :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vždycky bydlela v bytě a jsem ráda že jsme si nakonec pořídili domek, už bych do bytu asi nechtěla :grinning: , hlavně ta pohoda vylézt z obyváku na terasu :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani v pohodě :grinning: , můžu tě uklidnit já jsem poslední dobou taky krapet mimo :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem klidná :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ale co budeme dělat, až se u nás začne projevovat těhu demence, to teda nevím :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no toho už se bojím dopředu :grinning: , navíc teď takhle magoříme doma oba, takže občas je fakt veselo :grinning:
19. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
oba??!! tak to je dobrý, u nás blbnu jenom já, teda zatím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Josef toho má dost v práci, do toho řeší dodělávky kolem baráku a ještě se učí na státnice, které dělá 8.6. :sweat_smile:

Takže to u nás občas vypadá jako když se baví hluchej s blbým :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ted jsem nakukla do alba jedne holky a nechapu... ona je 18+3 a uz maji kocarek, "pokojicek" pro mimco v loznici zarizeny.. My teprve resime tyto veci a oni uz to maji jako hotovou vec!
Tak ted nevim jestli my jsme pozadu, nebo oni jsou unahleni :slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tak to u vas musi byt obcas pekne veselo :grinning: Treti by se asi pekne zasmal, co :slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni a kde ty jsi dlouhoooo?
Jak to ze jsi zase prepla do jineho levelu? Neprepinas ty nahodou nejak casto :wink:
19. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim, ze prepinam tak, jak se mi zachce...:slight_smile:

Jsem porad tady, uz jen tolik neprispivam - nemam se tu o cem bavit.. A kdyz mam, tak se bavim...

Jiny level je opravdu na miste... :wink:
19. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy já si myslím, že jsou oni až moc dopředu.

Zdeni já jsem si říkala, že už si tu s námi vůbec nepíšeš....
19. kvě 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neni co, Peti..:slight_smile:

Mate jine starosti nez ja... :slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni aspon jak se mas? jak jde zivot? Co Marta, nezlobi?
No vidis... to je otazek.. a ty ze tady nemas co psat, ale mas :slight_smile: a vubec se to nemusi tykat deti :wink: ty nase GAME GIRL co prepina z levelu na level :grinning: :sunglasses:
19. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si objednala saty na svatbu... prijdou ale asi az v patek 5.6., to je den pred svatbou. Asi si budu muset objednat jeste jedny z CR, ktere budou jistota :slight_smile:
Unosim je tak i tak.. v lete na vylety a hlavne mame pred sebou do porodu celkem 3 svatby! Dala jsem obrazky do albicka :wink:
Jsou cerne, doladim to doplnkama, botkama a tak.. mam v planu zluto-bilou kombinaci a na dalsi svatbu vymyslim jinou :wink:
19. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ráno ..... :slight_smile: :slight_smile:

Dneska už od pěti od rána pořádně nespím. Hrůza. Jedeme dneska na ten ultrazvuk do toho Brna, tak jsem nějak nemohla dospat ...... :grinning: :grinning:

Katy ty šaty jsou super. Kde se objednávají tak krásné těhu šaty? My jdeme taky teďka v červnu na svatbu a možná, že půjdeme ještě i řijnu.
20. kvě 2009 v 06:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dala jsem do albíčka fotku břicha. Se mi to nějak nepovedlo pořádně vyfotit. Musím říct večer manželovi. To bude asi lepší.
20. kvě 2009 v 06:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti,
nevím, jestli jsi ještě tu, ale tak dobře dojeďte a hlavně dobře pořiďte. Bude to dobrý, uvidíš. :slight_smile:
Těhu břicho dobrý, vyfotila jsi to perfektně - úplně to tak stačí. :slight_smile:
20. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, šaty dobrý, budeš kočka.. :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, a jaké máš starosti ty? My je rádi s tebou proberem (teda jestli je chceš zveřejňovat, samozřejmě). :slight_smile:
20. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pcheeeeee, zenske, ja se z tadyma ani nesmim hnout...:grinning: Jsem vami taaaaak zadana!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

CO MArta? DObry...:slight_smile: Vsechno je OK, stara se o me, ja o nej, mame se radi, premyslime o lete - asi vyrazime do Nemecka... Ja porad hubnu (teda snazim se), ale kdyz ona ta cokoladicka porad chutna taaaaaak dobre!!!! :grinning:

No a miminko je na houbach a asi jeste chvilku bude...

UZ mam ale par (asi 60) plinecek a vcera pani rusila sekac s oblecenim z UK - za 160,- mam plnou tasku...:slight_smile:

Tak takhle si ziju..:slight_smile:
20. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a saty hezke...:slight_smile:
20. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek