Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
majka147
20. kvě 2009
Jo, tak to já mám zatím jenom 3 plínky - trochu málo, že 😃 Měla bych začít trochu nakupovat.

Když já furt čekám, kdo mi co dá - já vím, je to blbé, ale funguje to. 😃 Jedna kámoška už mi nabalila spoustu oblečení co má po malé, teď v červnu přijede druhá kámoška s kočárkem a určitě s dalšíma věcma, tak vyčkávám... Samy se nabídly, já jsem jim neříkala... 😎
Nejsem socka, ale ruku na srdce - stejně z toho to mimčo za pár měsíců vyroste. Něco nového sice pořídím, ale moc to přehánět nebudu.
majka147
20. kvě 2009
Důležité je, že peřinka na křtiny je objednaná... to zařídila babička 🙂 😃
zdenallicka
20. kvě 2009
BUdes latkovat, Marti?
majka147
20. kvě 2009
Zdeni, tak napůl. Ale nebudeš mě za to kamenovat, viď? 😎
zdenallicka
20. kvě 2009
ROzhodne ne.. Kazdy at si to udela, jak mysli... 😉
majka147
20. kvě 2009
Přesně tak.
macinek
20. kvě 2009
Dobré ráno ženy 🙂

Peti hezky sis vyfotila pupek 😃 😉

Katu super šaty x-)
katunka82autor
20. kvě 2009
Krasne ranko holky, tak jsem se pred chilinkou teprve probudila a ejhle slunicko nam krasne sviti! HURAAAAAAA! hned bude krasnejsi den!
katunka82autor
20. kvě 2009
Marti tak to my nemame jeste ani jednu plinu 😃
Me se to jeste nechce nakupovat, pockame az budeme mit nabytek pro prcka, at to mam potom zrovna kam davat 😉 Ale s nakupem nabytku jeste vahame, moc se nam libi jeden, ale nedari se sehnat jinde nez v UK kde je to dodani az Srpen coz je pozde. Vcera jsme ale zavitali na stranky nasich rakouskych sousedu a maji taky moc krasne sestavy, tak uvidime. Behem 14 dni to musime rozresit, preji jen dodani je 2-6 tydnu vsude a cas leti neuprosne rychle.
majka147
20. kvě 2009
Ahoj Marti, ahoj Katy 🙂
Katu, ty jsi ale spáč... 😃 není ti líto, že jsi zaspala krásné vlahé, někde trochu mlžné, ráno? 😃
Asi ne, co? :-N
katunka82autor
20. kvě 2009
Marti ani ne 🙂 Je to strasne jak spim... ale nebranim se tomu. Za par mesicu se uz tak nevyspim a vzhledem k mym problemum je dobre, ze hodne spim a telo nabira silu a je v klidu.

Jo holky hlasim, rano +2 kg! Az jsem se toho lekla 😃 😃 😃
katunka82autor
20. kvě 2009
Peti at ti to dobre dopadne v Brne, urcite pojedete zpet s uzasnym pocitem, ze je prcek zdravy a cily, jak ho uvidite jak se v brisku mele 🙂
Stastnou cestu!
majka147
20. kvě 2009
Katy, toho se ještě nelekej, bude hůř.... 😃 😃
macinek
20. kvě 2009
Teda já nevím co s tím mým chlapem je, jestli na něho leze jaro nebo to dělají hormony, ale už před ním musím pomalu utíkat 😃 😃 😃
majka147
20. kvě 2009
No, Marti, já myslím, že na tvé těhotenství už nebudeme dlouho čekat 😃 - ty teď máš mít nějak tu ovulku, že?
macinek
20. kvě 2009
Marti dneska jsem 11DC a ovu mám většinou kolem 12DC 😎 , no jako od neděle jsme zatím nevynechali ani jeden den 😃 , včera večer dokonce 2x, nevím kde se v nás ta energie bere, protože večerní sex jsme neměli ani nepamatuju, většinou už jsme usínali u telky a teď najednou v pondělí, v úterý, dneska nás to myslím taky nemine 😃 , ráno jsem měla co dělat abych se mužovi ubránila 😃

Zrovna mi volal jeden kolega z prahy a pořád vyzvídá jestli už jsem těhotná, takže si to dneska zase neodpustil, tak mi přál ať nám to brzo výjde 🙂
macinek
20. kvě 2009
Ještě se mě ten kolega ptal kolik je porodné, jsem mu říkala že kolem 10tisíc a říkám mu že je to tak akorát na kočárek a on mi říká že snad malý Motyka nebude jezdit v kočárku jenom za 10tisíc :-N 😃
zdenallicka
20. kvě 2009
porodne je 13...
macinek
20. kvě 2009
jsem si myslela že je kolem 13, akorát oni pořád něco mění tak jsem nevěděla jestli nebyla zase nějaká změna, takže o přesnou částku se budu pro jistotu zajímat až před porodem 😃
majka147
20. kvě 2009
To je rozumné, Marti, ty totiž budeš rodit nejspíš až v roce 2010, a to může být ještě taková spousta změn.... (nejen s porodným)
cervenec
20. kvě 2009
Ahoj holky 🙂 Hlásím se doma z utz, všechno je v pořádku,jen ten náš skřítek nechtěl ukázat pusinu,tak jsem musela dělat krkolomný pozice a dr musel štouchat o 106,ale pak se zdařilo 😉 Máme dvd,ale nevím kam se hážou videa,tak aby jste to mohli skouknout.I když nevím jestli by jste něco viděli 😃
cervenec
20. kvě 2009
Jinak výbavičku zatím vůbec neřeším,čekala jsem až budu po tomto utz a uvidím jak bude a možná příští týden vyrazím obhlídku po kočárku.i když teď musím řešit světla,takže věci pro prcka nejsou na pořadu dne :-N
majka147
20. kvě 2009
Tak to gratuluju, Iny. Hlavně, když je všechno v pořádku. 🙂
majka147
20. kvě 2009
Mně se dneska hrozně nechce pracovat, venku svítí slunko, ptáci mi tu cvrlikají u okna....
Co budete mít dnes dobrého k obědu, snažilky a těhulky?
A kde je dnes vůbec Janča?
cervenec
20. kvě 2009
Dnes je krásně, já jsem včera dělala zelňačku,takže na oběd si vystačím s ní 😉
majka147
20. kvě 2009
Jéé, Iny, já miluju zelňačku - a určitě se ti povedla, co? No, děláš mi chutě, holka 😎
macinek
20. kvě 2009
Inko gratuluju ke kontrole 😉

Já mám rýži se šunkou a dušenou zeleninkou 😉
anag
20. kvě 2009
Holky tak už jsem zpátky. Tak mimčo je super. Máme 7 cm. Podle ultrazvuku by mělo být všechno v pořádku, ale čekám ještě na výsledky odběru. Měli by mi ještě dneska zavolat jak jsme dopadli, tak doufám, že bude všechno v pořádku.
majka147
20. kvě 2009
Samo lepší, ženský, mi děláte chutě a já už mám hlad. 😃
Jdu se podívat, co mám dnes objednáno...
anag
20. kvě 2009
Iny taky gratuluji ke kontrole.

Začni psát odpověď...

Odešli