• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jo, tak to já mám zatím jenom 3 plínky - trochu málo, že :grinning: Měla bych začít trochu nakupovat.

Když já furt čekám, kdo mi co dá - já vím, je to blbé, ale funguje to. :grinning: Jedna kámoška už mi nabalila spoustu oblečení co má po malé, teď v červnu přijede druhá kámoška s kočárkem a určitě s dalšíma věcma, tak vyčkávám... Samy se nabídly, já jsem jim neříkala... :sunglasses:
Nejsem socka, ale ruku na srdce - stejně z toho to mimčo za pár měsíců vyroste. Něco nového sice pořídím, ale moc to přehánět nebudu.
20. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Důležité je, že peřinka na křtiny je objednaná... to zařídila babička :slight_smile: :grinning:
20. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
BUdes latkovat, Marti?
20. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak napůl. Ale nebudeš mě za to kamenovat, viď? :sunglasses:
20. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROzhodne ne.. Kazdy at si to udela, jak mysli... :wink:
20. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak.
20. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Peti hezky sis vyfotila pupek :grinning: :wink:

Katu super šaty :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne ranko holky, tak jsem se pred chilinkou teprve probudila a ejhle slunicko nam krasne sviti! HURAAAAAAA! hned bude krasnejsi den!
20. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tak to my nemame jeste ani jednu plinu :grinning:
Me se to jeste nechce nakupovat, pockame az budeme mit nabytek pro prcka, at to mam potom zrovna kam davat :wink: Ale s nakupem nabytku jeste vahame, moc se nam libi jeden, ale nedari se sehnat jinde nez v UK kde je to dodani az Srpen coz je pozde. Vcera jsme ale zavitali na stranky nasich rakouskych sousedu a maji taky moc krasne sestavy, tak uvidime. Behem 14 dni to musime rozresit, preji jen dodani je 2-6 tydnu vsude a cas leti neuprosne rychle.
20. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, ahoj Katy :slight_smile:
Katu, ty jsi ale spáč... :grinning: není ti líto, že jsi zaspala krásné vlahé, někde trochu mlžné, ráno? :grinning:
Asi ne, co? :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti ani ne :slight_smile: Je to strasne jak spim... ale nebranim se tomu. Za par mesicu se uz tak nevyspim a vzhledem k mym problemum je dobre, ze hodne spim a telo nabira silu a je v klidu.

Jo holky hlasim, rano +2 kg! Az jsem se toho lekla :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti at ti to dobre dopadne v Brne, urcite pojedete zpet s uzasnym pocitem, ze je prcek zdravy a cily, jak ho uvidite jak se v brisku mele :slight_smile:
Stastnou cestu!
20. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, toho se ještě nelekej, bude hůř.... :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já nevím co s tím mým chlapem je, jestli na něho leze jaro nebo to dělají hormony, ale už před ním musím pomalu utíkat :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Marti, já myslím, že na tvé těhotenství už nebudeme dlouho čekat :grinning: - ty teď máš mít nějak tu ovulku, že?
20. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti dneska jsem 11DC a ovu mám většinou kolem 12DC :sunglasses: , no jako od neděle jsme zatím nevynechali ani jeden den :grinning: , včera večer dokonce 2x, nevím kde se v nás ta energie bere, protože večerní sex jsme neměli ani nepamatuju, většinou už jsme usínali u telky a teď najednou v pondělí, v úterý, dneska nás to myslím taky nemine :grinning: , ráno jsem měla co dělat abych se mužovi ubránila :grinning:

Zrovna mi volal jeden kolega z prahy a pořád vyzvídá jestli už jsem těhotná, takže si to dneska zase neodpustil, tak mi přál ať nám to brzo výjde :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se mě ten kolega ptal kolik je porodné, jsem mu říkala že kolem 10tisíc a říkám mu že je to tak akorát na kočárek a on mi říká že snad malý Motyka nebude jezdit v kočárku jenom za 10tisíc :sweat_smile: :grinning:
20. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
porodne je 13...
20. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si myslela že je kolem 13, akorát oni pořád něco mění tak jsem nevěděla jestli nebyla zase nějaká změna, takže o přesnou částku se budu pro jistotu zajímat až před porodem :grinning:
20. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je rozumné, Marti, ty totiž budeš rodit nejspíš až v roce 2010, a to může být ještě taková spousta změn.... (nejen s porodným)
20. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Hlásím se doma z utz, všechno je v pořádku,jen ten náš skřítek nechtěl ukázat pusinu,tak jsem musela dělat krkolomný pozice a dr musel štouchat o 106,ale pak se zdařilo :wink: Máme dvd,ale nevím kam se hážou videa,tak aby jste to mohli skouknout.I když nevím jestli by jste něco viděli :grinning:
20. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak výbavičku zatím vůbec neřeším,čekala jsem až budu po tomto utz a uvidím jak bude a možná příští týden vyrazím obhlídku po kočárku.i když teď musím řešit světla,takže věci pro prcka nejsou na pořadu dne :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to gratuluju, Iny. Hlavně, když je všechno v pořádku. :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se dneska hrozně nechce pracovat, venku svítí slunko, ptáci mi tu cvrlikají u okna....
Co budete mít dnes dobrého k obědu, snažilky a těhulky?
A kde je dnes vůbec Janča?
20. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je krásně, já jsem včera dělala zelňačku,takže na oběd si vystačím s ní :wink:
20. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Iny, já miluju zelňačku - a určitě se ti povedla, co? No, děláš mi chutě, holka :sunglasses:
20. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko gratuluju ke kontrole :wink:

Já mám rýži se šunkou a dušenou zeleninkou :wink:
20. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už jsem zpátky. Tak mimčo je super. Máme 7 cm. Podle ultrazvuku by mělo být všechno v pořádku, ale čekám ještě na výsledky odběru. Měli by mi ještě dneska zavolat jak jsme dopadli, tak doufám, že bude všechno v pořádku.
20. kvě 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samo lepší, ženský, mi děláte chutě a já už mám hlad. :grinning:
Jdu se podívat, co mám dnes objednáno...
20. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny taky gratuluji ke kontrole.
20. kvě 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek