• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti taky gratuluju ke kontrole :wink:

Teda dneska samé dobré zprávy :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, taky gratuluju :slight_smile: Bylo to super, že?

No, a já mám dnes francouzské brambory se zelným salátem. To jde, jen ještě musím půl hodiny vydržet..
20. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti bylo to úžasné. Holky utíkám na oběd. Jsem hladná kovo vlk.... :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti gratuĺuju ke kontrole :slight_smile: A co budoucí tatka? Marti já zelňačku můžu ve velkým :grinning:
20. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky obema vam gratuluji ke kontrole!!! Je skvele, ze je vsechno v poradku.

Iny vy mate 3D video?

My budeme mit DVD prcka v pondeli, jsu zvedava na to. Potom se to pokusim nejak dat na youtube, kamaradka tam dava videa a hodim vam sem odkaz potom. Jestli se mi to ovsem podari, nebudu slibovat, dokud to neudelam :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Francouzský brambory miluju :slight_smile: Holky dozvěděla jsem se,že dnes večer grilujem,tak jdu upéct buchtu,ať mám taky nějaký zásluhy :grinning: Pak vyrazím k našim,předvést našeho skřítka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a před tím objednat marmolit na fasádu :stuck_out_tongue_closed_eyes: papa
20. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu není to 3D,je to záznam normálního utz :wink: Kolik vlastně stojí to 3D?
20. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam dnes k obedu na vyber bud ryzi s cinou, nebo brambory, pecene maso a kapustu. Obe dve mam moooc rada, ale asi vyhraje ryze.
Nejak posledni dobu ujizdim na ryzi :slight_smile: Mnaaaaaaaaaaaam!

Ale ja budu obedvat az tak za hodinku, protoze jsem nedvno snidlaa vynikajici svatebni kolacky :grinning: Vcera jsme byli u babicky na skok a ona prave vytahla sacek zmrazenych kolacku, tak jsme ji o to obrali a ona si musela vytahnout druhy :wink: Domaci kolacky jsou nejlepsi, mnam! Pekne s cajikem :wink: Super snidane pro me dnes!
20. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny zdrazili to.. nebo mozna spis upresnili, nevim.
Posledne kdyz jsem se divala, tak u 3D bylo 700,-

Ted tam maji napsane 3D UTZ + 4D UTZ s DVD a jednou fotkou 1.000,-
Ale i tak to jde, na SK to stoji jednou tolik! A verim, ze to bude krasna pamatka na prcka z briska. Jsu zvedava jak bude vypadat v obliceji, na koho bude podobny ted :slight_smile: Rika se, ze kluci byvaji po mamce, tak uvidime :grinning:
20. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, dotaz - ty saty jsou z Ebay?
20. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne ne, ty saty jsou z www.asos.com
20. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, pomoooooooooooc! Zkoumaly jste nektera uz pliny?
Jsu z toho jelen, to je tolik druhu a kazdy rekne super na jedny a spatne na druhe, jiny to rekne obracene.. aby se v tom cert vyznal.
A nevite nekdo o nejakem seznamu co tak mit doma nachystane pred prichodem miminka? Co se tyka plen, nejakeho toho lihu a takovych veci...
20. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a chtela jsem se zeptat tehuli... taky vas tak strasne pali zaha porad? U me to trva uz nejaky ten tyden a je to cim dal horsi :frowning2:
Driv to bylo pravidelne vzdy vecer, hlavne kdyz jsem ulehla a ted je to kdykoliv, treba zrovna ted - proto jsem si na to taky konecne vzpomela a ptam se vas na to .-)
20. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, podle toho, jake pliny chces...

Jestli chces papirovkky, nakup je, az se male narodi - dle vahy... Jestli chces latkovky, jsem ti k dispozici...
20. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy tak to jsem ještě nezkoumala. Já jsem zjistila, že zatím nad ničím vůbec nepřemýšlím. Asi bych se měla pomalu začít o něco zajímat.
20. kvě 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a Katy, jeste je rozdil, jestli chces latkovku (pokud je chces) pod hlavicku a na utirani pusiny pri ublinknuti, nebo na latkovani jako takove...
20. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ze zacatku to budu urcite kombinovat... dam latkovku a na to jednorazovku :wink:
20. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaky je v tom rozdil? Krome velikosti... dulezita je savost u vseho, ne?
20. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska trochu nestíhám, tak jsem vás dočetla, ale moc se asi nezdržím...
Katy, kup si plínky které jsou na váhu 3-6kg, jsou i menší na 2-5kg, ale koupila bych to tak po jednom balení, ale udává se, že miminko by v prvních týdnech života mělo mít spotřebu 6-8 plínek na den....jinak určo jsou lepší takové ty, co mají jakoby suchý zip, lepení se zašpiní a pokud se budeš do plínky dívat často, tak budeš muset občas vyhodit i tu čistou, ale jinak bych si nakoupila plínky až jak budeš doma, nebo si kup jednu značku a pak řekneš Ferovi, ať ti dokoupí,a ž budete doma, ale počítej že průměrné dítě váží 3kg :wink:

Jinak holky gratulace k utz...hlavně že máme všechna miminka zdravá a krásná..to je super :dizzy_face: :dizzy_face:

Marti, sakryš, ty fakt budeš těhule dřív než já :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a siroke baleni (to, co popisujes ty - latkovka, pak papirovka) doporucuje pediatr - sama se do toho rozhodne nepoustej...

Pokud ti to pediatr prikaze/doporuci, pak papirove budou muset byt daleko vetsi.. :wink:

SKladani plen je tady..

http://www.latkovepleny.cz/taxonomy/term/62
20. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a co se rozmeru tyce, tak 70x70 ci 80x80... 90x90 ber jen jako osusku nebo na prikryti kocaru.. DO toho bys decko motala jeste na stredni skole - je to moc velke..:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak linky na latkovky jsem hazela par stran dozadu, tak hledej... :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no uvidíme :grinning: , ale ovu se blíží, začínám cítit podbřišek a taky jsem nafouknutá jak balon :confused:
20. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu, taky si můžeš koupit separační plenku....někde ti najdu odkaz...
20. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/separacni-pleny-celulozove

http://www.medvidekshop.cz/719-Pleny-latkove-a-separacni-Separacni-pleny/1490-Separacni-pleny.html

Separacky se pouzivaji na odvod moci od pokozky ditete.. Nebo vajeciny.. Tuzsi kousky s ni potom vyhodis/splachnes a plinu vyperes...:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kazdopadne nesaji...
20. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak Zdenča byla rychlejší...
20. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je to hotové školení ohledně plen - Peti, čteš to taky tak pozorně jako já? :slight_smile:

Jinak, Katy, já ti můžu říct ohledně pálení žáhy - nikdy jsem na to netrpěla, ale teď už začínám a taky nejen když si lehnu (ale třeba když se zohnu nebo tak). Zatím zabírá mlíko, takže dobrý.
20. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, moc práce? :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek