• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Marti...jj, moc práce, kolegyně má dovolenou, zítra dojde a má druhá kolegyně a jak naschvál je toho tento týden moc, za chvilku jdu zase vydávat...a nechce se mi...
20. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dekuji za rady...

Netusila jsem, ze pouzivani latkove+jednorazovky je jen na doporuceni nebo prikaz pediatra... Tak to latkovych asi nebudeme tolik potrebovat, protoze na to prdim prat denne tuny plinek. Zustanu u jednorazovek.

Odchovali jsme v tom brasku a vsechny moje netere a synovce a jsou zdravi a krasni.

Uz se vidim jak bych se do toho zamotala do te pliny... to by bylo pro me tezsi nez maturita, zavinout dite do pleny :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti ja si v nouzi dam Rennie, ale to vyjimecne, jinak to pretrpim.
Mliko me nenapadlo - a to jsem ho pila pokazdem svem povecirkovem stavu, kdyz jsem mela prekyseleny zaludek. Nevim pro me to ted nenapadlo.
Nejak me to nemysli :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsu fakt poslednich 5 mesicu mimo :grinning:

Dnes jsem zrovna vydelavala z lednice dva kastliky od obedu (klasicky slozene na sobe, jak to byva)... ale BLBEC jsem to chytla jen za vrchni a tahala k sobe a sup... a ten spodni s polevkou byl na zemi! Kdyby jen na zemi, ale i na me, na zavesu v obyvaku, na casti kuchynske linky i na zdi...

Jsem myslela, ze se zblaznim. tehu demence u me frci na 100% :grinning: :grinning: :grinning:

Nastesti to nebyla zadna rajska, ale kvetakova bila... takze zadne stopy nikde nezustaly. By me asi trefilo, kdyby to byla rajska polevka :sunglasses:
20. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, pouzite pleny se daji skladovat na sucho nebo na mokro v plastove popelnici/kontejneru a peres tak co tri dny (zezacatku, pokud jenom latkujes).. :slight_smile: PLeny ani nemusis zehlit - staci snizit otacky na pracce (treba 400-600) a nechat vyvesit... A perou se na 40/60 st., zadne vyvarovani..
20. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jak chces,.. Treba zustanes jen u papirovych, treba se casem rozhodnes jinak...:slight_smile: At je tve rozhodnuti dobre (at je jakekoliv).. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni na to my mame susicku :slight_smile:

Sup se vsim do susicky a je to vyzehlene.

Jinak se rika, ze na miminko by se prvni mesice melo vsechno zehlit, vysokou teplotou se spali bakterie. Tak nevim nevim..
20. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsu zatim pevne rozhodnuta pro jednorazovky :wink:

Ted jen lituju, ze uz nedelame ten detsky textil v praci, protoze od KIKKA jsme dovazeli spoustu vecicek a jednali jsme o vyhradnim zastoupeni v CR. Co jsme skoncili, nasli si tady sami nekoho a Kikko je uz nejake 3 roky na ceskem trhu a ja to ted musim od nich draze kupovat :unamused:
20. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vůbec nestíhám číst...... :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kikko ma ted novinku - hracky z kukuricneho plastu..:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je fakt, ze pleny jsou vyzehlene desne rychle.. TO jednou prejedes, je to rovne, zadne zahyby...
Takze no problem...:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic...já naučím svoje dítě od prvního dne používat záchod a je po ptákách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to doporucuji BKM - bezplenkovou komunikacni metodu... :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já se potom k vám přijedu na to i podívat .... :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo o tom jsem četla, přijde mi to docela mazec, ale proč ne... :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsem o tom cetla a divala se na to... no tak to neee... To si muze dovolit mamina, ktera nema na starosti nic jineho nez prcka. Aspon me to tak pripadne.

Ale to ne ne..to me uz prijde trosicku prehnane.
20. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jasný, dojeď... :grinning: :grinning: :grinning:

Marti dostaneš na budku, tebe přestala bolet hlava a mě teď začala, ale to je hukot :confounded: :confounded: :confounded:
20. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyhovet diteti je prehnane? Zkus si lehnout v upnutych dzinach na postel a vykadit se... Pujde to dost ztezka... :slight_smile:
autor
Tak po zkoumani a badani jsem objednala nejake plinecky.. jak klasicke 70x70 tak 90x100 jako osusky a taky ubrouskove 30x30.

Nejak zacit musime :wink:
autor
Zdeni kadili jsme tak vsichni roky rokouci... Nemuzeme ten prckum malym porad vsechno ulehcovat a usnadnovat. Budou moc zhyckani :wink: :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale je jasne, ze pro ne udelame prvni posledni. Ale vseho s mirou, nic se nema prehanet :wink:
20. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy to jsi napsala dobře..... :wink:
20. kvě 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš Katy, nějak se začít musí a už máš kousek výbavičky :grinning:
Je to fakt, za nás se dělalo tolik věcí, při kterých by teď doktorům a ostatním lezly vlasy hrůzou s hlavy...jako pití černého čaje, krupicová kaše, obyčejný mlíko a taky žijeme...akorát s těma opruzeninama jsme si díky látkovkám a malé osvětě užily víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani krupicova kase se ted nesmi?
20. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAtko, v krupici je lepek - velky alergen.. Krupice az po roce nejdriv...
20. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To neviiiim :grinning: :sweat_smile:

Filipek na ni vyrostl (bracha 12 let).. a jaky je z neho pekny kluk.
20. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co se tyka lepku, prijde mi to obcas trochu prehnane...

U nas v rodine s tim ma problem Eliska... a tak na testy sel jeji tatka (u toho se to neprokazalo), jeho bracha (prokazano v jeho 34 letech) a obou kluku mamka (prokazano v 52 letech)... Cely zivot jedli co ostatni a delaji to tak i ted. Jsou zdravi, tak nevidi duvod prestat normalne jist.

Ja osobne si myslim, ze kdyby na ty testy sli vsichni, tak vyjdou spatne tsty skoro u poloviny lidi.
20. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale prckovi to davat rozhodne nebudu, kdyz to ted vim. :wink:
Nebudu to zbytecne pokouset :wink:
20. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, co se lepku tyce, tak jim ted, kdyz porusuji dietu, nic byt nemusi.. Ale muzou si odrovnat zazivaci trakt, ledviny, jatra, slinivku... A projevit se to muze za rok, dva, deset let nebo taky vubec...
20. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás sice v dětském věku cpali kde čím, jo přežili jsme to, ale ruku na srdce naše generace moc zdravá není :pensive:
20. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek