Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
macinek
21. kvě 2009
Tak bazén už máme zprovozněn a už se pomalu vyhřívá, včera už měla voda 23stupňů x-) , až bude mít 26 tak tam vlezu 😃
katunka82autor
21. kvě 2009
Krasne dopoledne holky.. tak uz jsu zase tady.. ale brzy pujdu aspon utrit prach a vytrit podlahy 😉

Jj Marti, ty tydny leti neskutecne rychle. Jsu doma, clovek by si myslel, ze se mi to musi strasne tahnout ty dny, ale opak je pravdou a ja se nestacim divit, jak rychle cas utika... jj Marti druha, a jsme starsi a starsi.
katunka82autor
21. kvě 2009
Marti dnes mi je takove horko, ze bych si klidne dala bazen... Jsu zvedava co budu delat v lete 😃
To si zvyknu, mam rada teplo a leto vseobecne.. ale ted je mi proste zrovna dost horko 🙂
macinek
21. kvě 2009
Jsem si včera chtěla koupit nějaké plavky a teda fakt mě štvou, všechny vršky mají s vycpávkama ]-( , jednak to nepotřebuju a taky to dlouho schne takže to studí 8-( , ale dívala jsem se že by to mělo jít vypárat 🙂 , takže mám jedny vyhlídnuté ale musím někde sehant větší velikost, jako potřebuju vrch na celé prsa né jenom na bradavky 😃
katunka82autor
21. kvě 2009
Marti ani nevis jak ja jsem byla zase vzdy rada za plavky s vypacpavkama... protoze mi z NIC udelaly NECO 😃
Ted hledam zase veci bez vycpavek, ale to je jen docasne.. zase prijde doba, kdy je budu vyledavat 😃
A vycpavky mam na novych plavkach i ted, aspon mi tolik nepujdou vydet bradavky pres to 😃 Snad mi prsa nejak extra vyrazne nenarostou a ja vydrzim v techo plavkach do konce tehu. Nebudu se v tom nikde ukazovat, jen u nasich, nebo jeste kdyby jsme jeli k sestre nebo tatkovi. Ale zadne verejne mista, to neeee! navic mam zakaz chodit na slunicko, takze zadne sluneni, jen voda a stin 😉

Ale nezavidim holkam s vetsima prsama... to musi byt strasny problem sehnat na sebe neco. Ja jsem nakupovala v HM, protoze je to cenove dobre, zvlast kdyz to mam na par mesicu ted a podprsenku D tam nikde nemaji!!!
S plavkama jsem to vyresila tak, spodni dil vel. 38 a vrchni dil vel. 42 😃
anag
21. kvě 2009
Holky já bych si dala taky bazén.
Já jedu dneska odpoledne do Hodonína se švagrem vybírat manželovi dárek k narozeninám. Chci mu koupit setobox (nevím jak se to správně píše). Má třicet a pořád to strašně chtěl, aby se mohl dívat na ČT 4.
anag
21. kvě 2009
Katy já jsem taky plavky řešila vždycky s vycpávkami..... 🙂
Abych tam alespoň něco měla..... 😃 😃
cervenec
21. kvě 2009
Ahojky holky 🙂 Peti gratuluju k testům 😉 Já jsem měla výsledky 1: 30000 a ty v 16 týdnu 1:50000.Jinak dnes fakt asi zdechnu na vedro,byla jsem v obchodě a přišla jsem zpocená jak myš.trochu jsem uklidila a můžu se flákat 😃 Horší je,že jsem vysavač odtáhla na stavbu a doma běhám zhrbená s tím ručním vysavačem 😃
cervenec
21. kvě 2009
Peti my máme O2 tv a sportovní kanály jsou moje smrt,máme jich milijóndvěsta 😃 a než je Jirka přebliká,tak je hodina včudu :-p Katu ten kojící polštář co si budu objednávat má 190cm 😉 ale kamoška říkala,že na kojení ho nepoužívá,že má radši malou u těla,ale vždycky si s ním v posteli podepře u kojení záda a lokty 🙂 a já se na něj hlavně těším kvůli sobě,jak se po něm budu gůlat 😃
anag
21. kvě 2009
Iny ahoj ... 🙂
No já mám taky strach, že Erik bude potom sedět jen u sportu. Ale nenapadlo mě vůbec co bych mu koupila k narozeninám, tak jsem vymyslela zatím aspoň tohle.
macinek
21. kvě 2009
Tak u nás frčí jediný sport a to F1 a na to čumíme oba 😃
anag
21. kvě 2009
Marti můj sleduje snad úplně všechny sporty. Mě zase nebaví vůbec nic. Já raději nějaký pěkný film.
cervenec
21. kvě 2009
Tak jsem vás až teď dočetla 😉 Katu žáha zatím nepálí,takže ti neporadím.Jinak co se týká plínek, těch látkových mám hafo,ségra je používala tenkrát na Domču,to papírovky byly tenkrát hogo fogo 😃 a zbytek jsem zapoměla 😃 :-p
katunka82autor
21. kvě 2009
U nas se na sport moc nedivame... kdyz bylo mistrovstvi v hokeji, tak na to jse se divala klidne i sama... Jinak Ferio cuci na fotbal a ten ja faaaaaaaakt nemusim 😃
katunka82autor
21. kvě 2009
Iny stastny to clovek, ze te zaha nepali!

Marti zkusila jsem to mliko a funguje to 🙂 Vcera jsem vypila skoro litr 😃 Koupila jsem klasicke sackove a mnam! To je dobrota, to neni jako to mliko trvanlive, to nejde srovnavat. Jen musim zajet do obchodu a koupit takovy ten drzak na mliko, nemela jsem to jak dat do lednicky, tak jsem ten sacek narvala do dzbanku a jak jsem to tam rvala, tak ejhle.. mliko bylo i na zemi 🙂 😃
katunka82autor
21. kvě 2009
Holky frcim za pani ohledne toho baraku, trochu se poptat a informovat, zatim paaaacek...
cervenec
21. kvě 2009
Už vím, Katy ta těhu demence 😃 Mě teda postihla 200%Jsem úplnej magor,sere to jak mě,tak i Jirka nestači valit oči 😃 Jen doufá,že to přejde a to já taky,protože taková být nechcu :-N Prostě mě vypl mozek,v práci můžou být šťastní,že tam nejsu :-p zajímalo by mě,jestli není nějaká studie o tomto těhotenským jevu,potřebovala bych ji dát přečíst Jirkovi 😃 Jeho narážka: Myši,ale ty nejsi blondýna! je stále častější 😃
cervenec
21. kvě 2009
Já teda taky sleduju hokej i sama,ale musí hrát naši nebo kanaďani,to mě baví,když se perou 😃 Ale taky se radši podívám na nějaký film,horší je ,že jak v názvu není smrt,zbraň nebo zabiják,tak to neprojde 😃
silente
21. kvě 2009
Zdravím...

Marti - ahojky! Jsem Ti přišla ukázat můj pas 😃

Katu - na žáhu Rennie. Je i pro těhule, já ji kupuju na kila 😉 Mají i balení po 96 ks, doporučuji koupit tohle větší 8-( 😎
cervenec
21. kvě 2009
Ahoj Sil,no tak teda držím pěsti ať je ten údaj v pasu pravda 😉 Nebo by jsi ještě počkala?
macinek
21. kvě 2009
Míšo no jo ty máš dneska termín a já ovulaci 😃 😃 😃
silente
21. kvě 2009
Cervenec - dneska by to šlo 😃 By se mi to mooooc líbilo. No uvidíme, co juniorka na to 😃

Maci - Ti říkám, že jsme děsně propojený 😉
macinek
21. kvě 2009
Míšo to já vím x-) 😃
janca.k
21. kvě 2009
Nazdar beruny, zrovna jsem vás dočetla..
.Marti mám skvělý recept na bolení hlavy 😃 sport 😃 já měla včera pocit, že mi hlava rupne na dvě poloviny a doma jsem si chvilku lehla, ale bylo to ještě horší, pak jsem šla zasadit rajčata, zvládla jsem 4 a pak mě Martin poslal, ať se zkusím projet...tak jsem na dvě hodiny vypadla a super, když jsem jela, tak mě hlava nebolela a když jsem zastavila na občerstvení, tak začala 😃 😃 😃
cervenec
21. kvě 2009
Ahoj Jani 😉 Sil,tak držím pěsti 😉 Ale zítra by to taky šlo,to by byla juniorka zapíjená celý víkend 😃
macinek
21. kvě 2009
Ahoj Jani 🙂 , tak sport mi na to většinou nepomáhá, záleží z čeho ta hlava bolí, když je to ta migrénoidní tak to prostě musím přečkat než odezní a větší pohyb znamená velkou pravděpodobnost že se pobleju :-N
cervenec
21. kvě 2009
Mně pomáhá jít spat 😉 😃
cervenec
21. kvě 2009
Holky jdu se najíst a pak musím na barák,zítra nám začínají dělat podlahy,tak to tam mus´ím trochu zpacifikovat :-p Papa
macinek
21. kvě 2009
Jsem se musela včera chlámat, Josef studoval testy na vodu do bazénu a říkal: tý voe my máme doma tolik testů - ph vody, tvrdost vody, ovu testy, těhu testy 😃 😃 😃
janca.k
21. kvě 2009
Marti ten tvůj chlap mě baví čím dál víc 😃 😃 😃

No já právě nevím z čeho to bylo, ale když jsem okopávala jahody, tak jsem se taky málem poblila, takže jsem naznala, že to na tom kole buď rozeženu, nebo mě někde trefí a najdou mě až budu smrdět, taky jsem raději Martinovi nahlásila přesnou trasu, kdyby náhodou 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli