• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak bazén už máme zprovozněn a už se pomalu vyhřívá, včera už měla voda 23stupňů :dizzy_face: , až bude mít 26 tak tam vlezu :grinning:
21. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne dopoledne holky.. tak uz jsu zase tady.. ale brzy pujdu aspon utrit prach a vytrit podlahy :wink:

Jj Marti, ty tydny leti neskutecne rychle. Jsu doma, clovek by si myslel, ze se mi to musi strasne tahnout ty dny, ale opak je pravdou a ja se nestacim divit, jak rychle cas utika... jj Marti druha, a jsme starsi a starsi.
21. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti dnes mi je takove horko, ze bych si klidne dala bazen... Jsu zvedava co budu delat v lete :grinning:
To si zvyknu, mam rada teplo a leto vseobecne.. ale ted je mi proste zrovna dost horko :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si včera chtěla koupit nějaké plavky a teda fakt mě štvou, všechny vršky mají s vycpávkama :angry: , jednak to nepotřebuju a taky to dlouho schne takže to studí :rolling_eyes: , ale dívala jsem se že by to mělo jít vypárat :slight_smile: , takže mám jedny vyhlídnuté ale musím někde sehant větší velikost, jako potřebuju vrch na celé prsa né jenom na bradavky :grinning:
21. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti ani nevis jak ja jsem byla zase vzdy rada za plavky s vypacpavkama... protoze mi z NIC udelaly NECO :grinning:
Ted hledam zase veci bez vycpavek, ale to je jen docasne.. zase prijde doba, kdy je budu vyledavat :grinning:
A vycpavky mam na novych plavkach i ted, aspon mi tolik nepujdou vydet bradavky pres to :grinning: Snad mi prsa nejak extra vyrazne nenarostou a ja vydrzim v techo plavkach do konce tehu. Nebudu se v tom nikde ukazovat, jen u nasich, nebo jeste kdyby jsme jeli k sestre nebo tatkovi. Ale zadne verejne mista, to neeee! navic mam zakaz chodit na slunicko, takze zadne sluneni, jen voda a stin :wink:

Ale nezavidim holkam s vetsima prsama... to musi byt strasny problem sehnat na sebe neco. Ja jsem nakupovala v HM, protoze je to cenove dobre, zvlast kdyz to mam na par mesicu ted a podprsenku D tam nikde nemaji!!!
S plavkama jsem to vyresila tak, spodni dil vel. 38 a vrchni dil vel. 42 :grinning:
21. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já bych si dala taky bazén.
Já jedu dneska odpoledne do Hodonína se švagrem vybírat manželovi dárek k narozeninám. Chci mu koupit setobox (nevím jak se to správně píše). Má třicet a pořád to strašně chtěl, aby se mohl dívat na ČT 4.
21. kvě 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy já jsem taky plavky řešila vždycky s vycpávkami..... :slight_smile:
Abych tam alespoň něco měla..... :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Peti gratuluju k testům :wink: Já jsem měla výsledky 1: 30000 a ty v 16 týdnu 1:50000.Jinak dnes fakt asi zdechnu na vedro,byla jsem v obchodě a přišla jsem zpocená jak myš.trochu jsem uklidila a můžu se flákat :grinning: Horší je,že jsem vysavač odtáhla na stavbu a doma běhám zhrbená s tím ručním vysavačem :grinning:
21. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti my máme O2 tv a sportovní kanály jsou moje smrt,máme jich milijóndvěsta :grinning: a než je Jirka přebliká,tak je hodina včudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Katu ten kojící polštář co si budu objednávat má 190cm :wink: ale kamoška říkala,že na kojení ho nepoužívá,že má radši malou u těla,ale vždycky si s ním v posteli podepře u kojení záda a lokty :slight_smile: a já se na něj hlavně těším kvůli sobě,jak se po něm budu gůlat :grinning:
21. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ahoj ... :slight_smile:
No já mám taky strach, že Erik bude potom sedět jen u sportu. Ale nenapadlo mě vůbec co bych mu koupila k narozeninám, tak jsem vymyslela zatím aspoň tohle.
21. kvě 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás frčí jediný sport a to F1 a na to čumíme oba :grinning:
21. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti můj sleduje snad úplně všechny sporty. Mě zase nebaví vůbec nic. Já raději nějaký pěkný film.
21. kvě 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás až teď dočetla :wink: Katu žáha zatím nepálí,takže ti neporadím.Jinak co se týká plínek, těch látkových mám hafo,ségra je používala tenkrát na Domču,to papírovky byly tenkrát hogo fogo :grinning: a zbytek jsem zapoměla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas se na sport moc nedivame... kdyz bylo mistrovstvi v hokeji, tak na to jse se divala klidne i sama... Jinak Ferio cuci na fotbal a ten ja faaaaaaaakt nemusim :grinning:
21. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny stastny to clovek, ze te zaha nepali!

Marti zkusila jsem to mliko a funguje to :slight_smile: Vcera jsem vypila skoro litr :grinning: Koupila jsem klasicke sackove a mnam! To je dobrota, to neni jako to mliko trvanlive, to nejde srovnavat. Jen musim zajet do obchodu a koupit takovy ten drzak na mliko, nemela jsem to jak dat do lednicky, tak jsem ten sacek narvala do dzbanku a jak jsem to tam rvala, tak ejhle.. mliko bylo i na zemi :slight_smile: :grinning:
21. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky frcim za pani ohledne toho baraku, trochu se poptat a informovat, zatim paaaacek...
21. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už vím, Katy ta těhu demence :grinning: Mě teda postihla 200%Jsem úplnej magor,sere to jak mě,tak i Jirka nestači valit oči :grinning: Jen doufá,že to přejde a to já taky,protože taková být nechcu :sweat_smile: Prostě mě vypl mozek,v práci můžou být šťastní,že tam nejsu :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajímalo by mě,jestli není nějaká studie o tomto těhotenským jevu,potřebovala bych ji dát přečíst Jirkovi :grinning: Jeho narážka: Myši,ale ty nejsi blondýna! je stále častější :grinning:
21. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda taky sleduju hokej i sama,ale musí hrát naši nebo kanaďani,to mě baví,když se perou :grinning: Ale taky se radši podívám na nějaký film,horší je ,že jak v názvu není smrt,zbraň nebo zabiják,tak to neprojde :grinning:
21. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím...

Marti - ahojky! Jsem Ti přišla ukázat můj pas :grinning:

Katu - na žáhu Rennie. Je i pro těhule, já ji kupuju na kila :wink: Mají i balení po 96 ks, doporučuji koupit tohle větší :rolling_eyes: :sunglasses:
21. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sil,no tak teda držím pěsti ať je ten údaj v pasu pravda :wink: Nebo by jsi ještě počkala?
21. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo no jo ty máš dneska termín a já ovulaci :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cervenec - dneska by to šlo :grinning: By se mi to mooooc líbilo. No uvidíme, co juniorka na to :grinning:

Maci - Ti říkám, že jsme děsně propojený :wink:
21. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo to já vím :dizzy_face: :grinning:
21. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar beruny, zrovna jsem vás dočetla..
.Marti mám skvělý recept na bolení hlavy :grinning: sport :grinning: já měla včera pocit, že mi hlava rupne na dvě poloviny a doma jsem si chvilku lehla, ale bylo to ještě horší, pak jsem šla zasadit rajčata, zvládla jsem 4 a pak mě Martin poslal, ať se zkusím projet...tak jsem na dvě hodiny vypadla a super, když jsem jela, tak mě hlava nebolela a když jsem zastavila na občerstvení, tak začala :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :wink: Sil,tak držím pěsti :wink: Ale zítra by to taky šlo,to by byla juniorka zapíjená celý víkend :grinning:
21. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile: , tak sport mi na to většinou nepomáhá, záleží z čeho ta hlava bolí, když je to ta migrénoidní tak to prostě musím přečkat než odezní a větší pohyb znamená velkou pravděpodobnost že se pobleju :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně pomáhá jít spat :wink: :grinning:
21. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu se najíst a pak musím na barák,zítra nám začínají dělat podlahy,tak to tam mus´ím trochu zpacifikovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Papa
21. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se musela včera chlámat, Josef studoval testy na vodu do bazénu a říkal: tý voe my máme doma tolik testů - ph vody, tvrdost vody, ovu testy, těhu testy :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ten tvůj chlap mě baví čím dál víc :grinning: :grinning: :grinning:

No já právě nevím z čeho to bylo, ale když jsem okopávala jahody, tak jsem se taky málem poblila, takže jsem naznala, že to na tom kole buď rozeženu, nebo mě někde trefí a najdou mě až budu smrdět, taky jsem raději Martinovi nahlásila přesnou trasu, kdyby náhodou :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek