• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
já šla taky spát, ale vůbec mi to nepomohlo :confounded: :confounded:
21. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani jen doufám že to nebude všude vykládat :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak dnes poprvni jsem propadla totanimu placi.... pred chvilkou jsem se vratila dom a totalne jsem se rozbrecela...
Jela jsem si pro obedy a potom za tou pani skrz barak... protoze jsme stali pred barakem, tak jsem nechala nastartovane auto, kde jsem mela ovsem o ty nase chlupace a pustenou klimu at se neuvari.. jenze oni jak skakali po aute, tak zamkli central a ja byla v haji.. nastesti babicka bydli o ulici vys, tak jsem klusala k ni, drzela si bricho a rychle volala Feriovi at sedne do auta a privetze nahradni klice. Dopadlo to dobre, dojel do 5 min, uff..

Pak prijizdim dom, parkuju primo u baraku (se mi podarilo po dlouhe dobe), nikde nikdo, tak pustim psy z auta bez voditka, ke vchodu to mame asi 20m, ze to prebehnout v pohode... uz jsme u vchodu a v tom od nas z domu vyjde obrovsky cerny pes a zacnou na sebe stekat a vyjizdet po sobe (ten byl taky bez voditka podotykam).. a pan me zacne nadavat at si je privazu!!!!!!!!

Nejak jsem nemela silu se dnes branit, sklopila jsem hlavu, pobrala nakup, jidlonosic, psy a sla dom.. sotva jsem zavrela dvere, tak jsem se z niceho nic rozbrecela... i ted se mi kutaleji slzy po tvari.

Je toto normalni????????????????? :cry:
21. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu klid je to normální :wink: , já mám občas taky takové stavy :wink:
21. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jsem se najedla, dala si buchtu s tvarohem a na to nanuk a uz jsu spokojena zase :slight_smile:

Marti dekuji za podporu... dlouho se mi to nestalo, nebrecela jsem ani nepamatuji a ted toto.. :grinning: :grinning: :grinning: ted se tomu uz jen smeju.
21. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jdu si dojist tu buchtu a asi zalehnu na chvilku.. jeste tedy musim poskladat pradlo ze susicky a dat tam dalsi z pracky. Dnes uz 3. pracka, jedu jak masina :grinning: tedy pracka jede za me.. ale nekdo to tam musi dat a vydelat, no ne? Ono i takove prani v automatce je narocne :grinning: :grinning: :sunglasses:
21. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo holky jak jsem byla za tou pani skrz barak, tak rikala, ze pred mesicem podavala zadost o rozvod, tak co nevidet ceka vyjadreni a pokracovani. Snad nebude delat manzel problem a budou rozvedeni co nejdirv. Potom zacne majetkove vyporadani... jsme prvni zajemci.
Dole maji klasiku obyvak-kuchy-jidelnu - tak nejak v jednom prostoru, cele otevrene. Dal kouplna, zachod a 2 pokoje. Samozrejme vstupni chodba a hala.
Podkrovi je omitnute, nachystane vyvody na topeni a jine veci, ale nedodelane - coz je super, lepsi zarizovat nove nez se prizpusobovat staremu :wink: Taky je to podsklepene a maji ten bazen :unamused:
A pani si mysli, ze za to nedostanou vic jak 2.500.000,- coz me mooooooooooc mile prekvapilo, protoze to je uzasna cena! Ten dum je stary cca 7-8 let, takze novy!
Kez by to vyslo...

Uz se tesim az to povykladam Feriovi jak jsem dopadla. Jak me prijel zachranit s nahradnima kickama, tak jsme ani nepovykladali, jen jsme si dali letmo pusu a zase jel zpet do prace. Chudak, ho tak honim od prace, zrovna delali neco od deho nejde odbihat a on musel. Navic jel jumperem, takze jsem uz kilometr dopredu slysela, ze se blizi, protoze valil co to da a to auto rvalo jako blazen :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, jak psala Martinka, je to normální, já nejsem těhotná, ale taky se mi jednou za rok stane, že mě něco táááááák vytočí a naštve, že pak stačí jakákoliv kravina a já řvu jako kráva :grinning: :grinning:

no nic, musím nahoru, mám tady dealera...mě to nebaví...
21. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ja jedu k sesre na odpoledne.. tak se mejte krasne a at vam to rychle utece v praci :wink:
Pa paaaaaaa
21. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy z toho si nic nedělej. Mě se to taky občas stává.

Holky dostala jsem plnou misku jahod. Mňam ty jsou dobré.
Vživotě jsem jahody nejedla a teď bych se po nich utloukla.
21. kvě 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, ty jsi neměla ráda jahody??? to nechápu, to je to jediné co pěstuju na zahrádce :grinning: :grinning: a že jich letos bude, dokonce mám i do truhlíku, nějakou spešl odrudu, ale musím je o víkendu zasadit, bo mi jich Karel už půlku uzobal :grinning:
a dneska jsem si nechala koupit v obchodě, už se těším, jak se do nich pustím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No jahody bych si taky dala :slight_smile: , no možná už nějaké budou mít naši :dizzy_face: , jedeme tam zítra

Já si budu taky sázet na zahrádku jahody, aspoň pár rostlinek :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem nikdy ovoce moc ráda neměla. Jahodu jsem snědla tak jednu dvě za rok. A letos na ně mám prostě šílenou chuť. Už jsem ty jahody i snědĺa. Jsem jak pecka.... :grinning: :grinning:

Mě vždycky naši strašně nadávali, že nejím žádné ovoce a ani pořádně zeleninu. A teď co jsem těhotná, tak do sebe ládují pořád něco..... :wink:
21. kvě 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti tak to budete mít asi holku :slight_smile: , říká se že když máš chuť hlavně na maso tak to bývá kluk
21. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to já mám chuť jen na sladké. Před tím jsem měla strašně ráda salámy a sýry a teď sáhnu raději po něčem sladkém.
21. kvě 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti no tak to by odpovídalo holčičce :grinning: , jsem zvědavá jak to výjde :confused:
21. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jo Peti to je pravda, moje mamka když čekala mě, tak jedla jenom pomeranče a banány, což v roce 1982 byl krapet problém, ale děda dělal vedoucího tenkrát v Pramenu, tak to šlo...ale když čekala ségru, tak jedla jenom maso a otec od té doby říká, že jí v porodnici vyměnili, protože to měl být kluk a i přes to sklo mu stopro ukazovali kluka :grinning: :grinning: akorát že ségra je celý otec, takže mu to neprošlo :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo mě se dneska tak nechce pracovat :unamused: , bych se nejradši vyvalila na terasu pod slunečník :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem si teď pouklízela, zítra přijdu do čistého :sunglasses:
A teď už valím dom, dneska padla. Tak paa zítra
21. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak ja uz jsu zpet od sestry, natrhaly jsme si misku plnou jahod, kecaly, proste pohodicka... Ale je neskutecne vedro! Sedeli jsme pod pergolou ve stinu, ale i tak je tam hnusne horko!

Peti to fakt vypada na holku... ja jsem se driv mohla utlouct po sladkem a co jsem otehu, tak ani ne.. ted se mi chute uz zase vraci, ale ne tolik jako predtim. Takze te po tomto tipuju na holku :wink:
21. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky teprve jsem přijela z Hodonína a jsem úplně uvařená. A to za chvilku má jít ještě přes celou dědinu na babinec. Ani se mi teď nikde nechce, ale budu muset. Když jsem to slíbila. Manžela mám dneska na Karlštejně, tak jsem slaměná vdova.
21. kvě 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky do albíčka jsem přihodila fotky ze včerejšího ultrazvuku.
21. kvě 2009 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peti krasneeee! Prdolka je lazenak, pekne si lezi na zadech, relaxuje :wink:
21. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My jsme se prave vratili dom.. byli jsme u babicky, kde byl braska na veceri, tak jsem si dala s nim - po dlouhe dobe jsem mela zemlovku a byla fakt dobra. Potom jsem sli k nasim za psama, zahrali si petanque, stavili se u pana domluvit se na prohlidku "toho" domu a jeli dom.
Zitra v 18h jdeme na prohlidku, tak jsu zvedava. Pred barakem to maji mooooc pekne, jednoduche a pekne, nic preplacaneho jak nekteri sousedi v okoli :confounded:
21. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ted jdu relaxovat k tv a budu pokracovat v relaxu cely zitrek az do 15h kdy jdu s holkama na kaficko a potom na tu prohlidku domu. Dnes jsem byla docela aktivni, tak zitra si dopreju odpocinek, preji jen to Mates potrebuje a hlasi se k tomu :grinning:
Pekny vecer vam vsem preji, pa paaaaaaaaa
21. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj .... :slight_smile:
22. kvě 2009 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Se mi nějak vůbec nedaří dát jsem příspěvek. Nějak mi to blbne...... :angry:
22. kvě 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

dneska budeme mít hektické dopoledne, čekáme až dorazí poštou smlouvy na změnu hypotéky, pak musíme nechat u notáře ověřit podpisy a odnést je na katastr a jelikož jsou dneska na katastru jenom do 12 tak to bude trošku honička :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti tak to budete mít dobré fofry.
22. kvě 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No naštěstí smlouva dorazí ke kamarádovi do kanceláře naproti nádraží a ve stejné budově má kancelář švagr advokát, který nám ověří podpisy a katastr je vedle vaňkovky, takže je všechno kousek. Ale prostě dneska to musí být, ještě uvidíme jestli nám na katastru udělají zápis hned, ale asi ne, v pondělí musí být ověřené smlouvy a to potvrzení z katastru v Praze
22. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek