• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Uf tak smlouvy už jsou u kamaráda, kolem 10 mě vyzvedne Josef a jedeme to ověřit :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde dneska všechny jste?
Marťa vyřizuje ty papíry a ostatní jsou kde?
22. kvě 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem tu, ráno jsem nějak nestíhala, včera taky ne...chtěla jsem vyjet na kole, ale nechala jsem se zlákat na projížďku autem....no a stejně nakonec pršelo, tak jsem byla ráda, že kolo je doma v garáži.

Peti, prďolka je fakt pohodář :grinning:
22. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ..... :slight_smile:

Mimčo bylo fakt v klidu, když jsme byli na ultrazvuku. Ségra tam byla taky ten den a jejich mimčo bylo zase až tak živé, že ho nemohli ani pořádně vyfotit.
22. kvě 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Peti asi se ten váš prcek bude rád fotit :wink: U nás ráno taky pršelo,ale ted je zase krásně :slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo ale stejně to utíká...nedávno jsi nám ukazovala graf a už jsi 12tt. to je mazec, fakt :slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já už zase mažu :unamused:
22. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny kde utíkáš?
22. kvě 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já se taky divím jak ten čas strašně letí.
Vždyť Katka s Inkou už mají půlku za sebou. To je neuvěřitelné.
22. kvě 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
že, to je hrozný, utíká to strašně moc, já se taky včera bavila s Martinem , jak jsme si pořád říkali, že léto je strašně daleko a že se dovolené ani nedočkáme a srpen je za chvilku...

No Iny, to jsi se fakt zdržela :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani kam chcete jet na dovolenou?
22. kvě 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak uz jsu tady i ja... vcera jsem sla spat driv s tim, ze bych mohla driv rano vstavat, no tak misto puvodni 9 hodiny jsem vstala o 25min driv :grinning:
Ale uz jsu nasnidani, zver nakrmena, pradlo v susicce, druhe v pracce a taky mi dorazil balicek z Weledy, takze toho ma spoustu za sebou dnes :slight_smile:
Jinak budu lezet cele dopoledne u tv a relaxovat. To je muj plan :wink:
22. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti te zapis na katastru vam asi neudelaji hned. Ja jsem menila jen prijmeni, nic vic a trvalo jim to snad 2 tydny nez se ta zmena tam ukazala, denne jsem to sledovala na netu a jakmile tam byla ta zmena tak jsem valila si nechat udelat vypis z katastru s tou zmenou. Oni maji nejak na vsechno cas :wink:
22. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, Jani jak se bavite o tom rychle bezicim case, tak mate pravdu. Leti to neskutecne rychle.. jeste mam zive v pameti jak jsem zkousela ovu testy a potom prvni tehu test, jak jsem tam tu carku videla, i kdyz skoro nesla videt.. a ted jsu neprehlidnutelna tehule s obr brichem, to roste ze dne na den vic a vic, pcek kope vic a vic.. a za chvilku ho budeme mit pekne vedle sebe a budeme sledovat jeho prvni usmev a tak... Je to fakt strasne jak to leti..
22. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy ty se máš. Já dneska slavím na úřadě narozeniny, tak za chviličkku budu muset útéct a jít si všechno nachystat. Nějak se mi ale nechce. Objednala jem u nás v kantýně chlebíčky a ráno jsem jela s místostarostou rychle ještě pro zákusky.
22. kvě 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeee tema dovolena... to je pro me tabu tento rok. Uvidime, rikali jsme si, ze by jsme mozna jeli nekam na prodlouzeny vikend, jen tady max. 100km od nas nekam na chatu, pekne klidecek, grilovani a takova pohoda. Bude zalezet jak ja na tom budu, ale radi by jsme nekam aspon tady jeli.

A na pristi rok si planujeme Istrii, znamy tam ma apartmany, tak by jsme jeli do jednoho s vetsi vypravou, kde by byly i dalsi rodinky s detma. Pristi rok bych uz chtela k mori. Prcek bude mit +-9 mesicu, to si uz dokazu predstavit. Preji jen jsem sravila tisice pobytu u more a pobyt s prckama neni nicim nezvyklym, no ne :wink:
A jestli to bude pohodar, tak se bude dat i letecky nekam, musime toho vyuzit dokud to bude mit zadarmo :grinning:
22. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee Peti ty mas narozeniny! Tak to preji vsechno nejlepsi, hlavne zdravi a at krasne rostete!
22. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy děkuji. Já už jsem je měla ve středu, ale budu je teprve slavit.
22. kvě 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Peti, všechno nejlepší a hlavně zdravého prcka :dizzy_face:

Na dovču jsme původně chtěli letět do Španělska, ale včera Martin v práci podědil nové firemní auto, tak že bychom jeli do Chorvatska, on strašně rád řídí, já to sice nechápu, raději bych letěla, ale když ho to baví, tak proč ne a asi letos poprvé pojedeme jenom my dva spolu, tak se na jednu stranu těším a na druhou mám strach abychom se spolu nenudili, ale snad ne...uvidíme :slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam chorvatsko nahodou moc rada. Byla jsem tam nekolikrat na dovolene a vzdy se mi tam moc libilo!
Treba Mauritius byl super, ae jednou stacilo, Recko pekne, ale drahe.. Italie taky dobra. Ale chorvatsko je takove domaci, hlavne jsme tam jeli poprvni v sestave 5 zenskych a o rok pozdeji 8 zenskych, takze to byla ta NEJ dovolena! :wink:
22. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak dodatečně vše nej :wink:

Katu na katastru mají na ten zápis 2 dny (myslím že je to zástavní právo), ale kamarádka tam má známou takže možná nám to udělají na počkání, šel to vyřizovat kamarád, my jsme vyřizovali ostatní věci, nejpozději by jsme to měli mít v pondělí
22. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dovolenou zatím neplánujeme, maximálně maďarsko naše milované :grinning: , chceme zkusit další lázně, ty jsou kousek od bratislavy, takže tak hodina a půl cesty :dizzy_face:

Jinaka budeme vegetit doma u bazénu :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli s Martinem v Chorvatsku už tuším pětkrát, já byla před tím ještě za "svobodna" v Itálii, ale ta mě moc nenadchla, ale byla jsem kousek od Rimini, takže nic moc, ale třeba do Kampanie nebo Kalabrie bych se chtěla podívat a úplně nejvíc mě z Italie láká ostrov Ischia...a Martin byl ve Španělsku na Tossa de Mar, nebo jak se tomu nadává a tam to prý bylo úplně nádherný, takže by tam klidně jel znovu, no tak uvidíme co z toho nakonec vyleze, ale Chorvatsko je super i v tom, že si tam dojedeš autem a můžeš i při škaredým počasí jezdit na výlety...teda nesmíš jet do Dubrovníku stejně jako milion jiných lidí a tři hodiny hledat místo na parkování a pak jet naštvaný zpátky a o nějakou pokutu hubenější :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla v chorvatsku 3x ještě s rodiči, s Josefem jsme byli v tunisu a v egyptě, na svatebku jsme chtěli jet na srí lanku, jenomže loni tam byly dost brutální nepokoje - občanská válka, takže jsme se na to vykašlali a stejně bylo dost výdajů s domečkem, takže maďarsko nakonec zvítězilo :grinning:
22. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono je taky možný že pojedeme do prdelky na fialky, ale to se ještě neví :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dovolenou ráda vyměním za pupek :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Dneska zase ten můj muž perlil, byli jsme v kooperativě, paní nám dělala vinkulaci a já jsem se chytla za podbřišek a on se mě ptá co je, tak říkám že mě bolí podbřišek a on hned na to: JSI V TOM???? :grinning: , tak jsme mu vysvětlila že se svými znalostmi by mohl vědět že tak dobří ještě nejsme :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím příchod. :slight_smile: Mám nějak moc práce...
Peti, i já se přidávám s gratulací: všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví. :slight_smile:

Probíráte dovolenou? No, u nás nehrozí, takže k diskuzi se nepřidám a jen vám budu závidět...
22. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ale tak za deset dní už byste a bysme vědět mohli, ne? :slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ale tebe taky čeká dovolená, ale ta mateřská :grinning: :grinning:

Marti druhá...ti chlapi jsou praštění všichni, já včera večer taky říkala, že mě bolí břicho a on hned, Ty jsi těhotná?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti :slight_smile:

jj začátkem června uvidíme :slight_smile: , no jsem fakt zvědavá jak to dopadne, ale udělali jsme proto maximum :grinning:
22. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek