• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Nikde nikdo. To tak pilně všechny pracujete? :sunglasses:
Já už pomalu končím, další pracovní den utekl jako voda... :slight_smile: takže ahojte a ať vám to taky uteče.
25. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ahoj..... :slight_smile:

Já dneska vůbec nestíhám. Dělám registraci psů a k tomu jsem dodělávala statistiku, tak vůbec nestíhám.
25. kvě 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pilně pracuju a už mě to nebaví, venku vedro jako prase, hotovo, předaly jsme si s mamčou dárky, holky se nám zde smály :grinning: :grinning: já dala mamce pantofle a na oplátku jsem dostala víno, kávu a košík rajčat :grinning: :grinning:

Akorát mi mamina neudělala radost, byla dneska v Brně na vyšetření a dneska ji teda oficiálně po asi pěti letech potvrdili, že má opravdu roztroušenou sklerozu :pensive: má i nějaký změny na mozku, ale taťka říkal, že to prý má určo už malička :grinning: :grinning: holt jí musíme rozveselovat, ale naštěstí mamina je v pohodě, aspoň zatím
25. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti netěhule jsi tu ještě??
jak jsme zde řešily ty kočárky, to jsme se bavily o V crossu?? Nějak si to nepamatuju :sweat_smile:
Jo a Peti, příští pondělí už budu v Mikulově, tak doufám, že budeš mít některý den chviličku a přijdeš se za mnou podívat, nebo i ostatní, ale nevím jak to máte do Mikulova daleko, budu tam 1.,2.,3.6. a asi i Krejculka :slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani pokud bych měla auto, tak bych se ráda za Tebou jela podívat. Ale zatím ještě nevím. Potom Ti ještě napíšu.

Holky já z těch psů budu za chviličku i štěkat ..... :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se ti ani nedivím :grinning: :grinning: ale doufám, že nebudeš štěkat na nás :grinning:
tak se pak domluvíme :slight_smile:
25. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se hlasim, ze jsme zpet... 3D UTZ byl uzasny! Matyas tedy zlobil, porad si zakrval oblicek rukama, skrabkal se a ne a ne se nam ukazat. Proste ty ruky tam porad cpal a nakonec se zaboril oblicejem do placenty a tim jeho show skoncila :grinning:
Ale po prvnich rozpacich poroztahl nozky a ukazal nam svou chloubu a je to fakt kluk jako buk! Ted uz si jsu na 100000% jista, na tom 3D to nejde spelct a jak rikala Dr. upadnout mu uz taky nemuze :grinning:

Myslela jsem, ze to trvalo jen tak 5 min, ale dostali jsme cely zaznam a ten trva pres 15 min, skoro snad 20! Merime pry neco kolem 27 cm a vazime po premereni 600-700g, jsme pry krasne miminko na tento tyden. TP urcen na 17.9. dle UTZ. To neeeeee 19.9. ma bracha svatbu :grinning:

Co ale nebyla dobra zprava, tak ze je placenta v dolnim segmentu :frowning2: Jeste pred par tydny tam nezasahovala a ted je uz tam.. musime doufam, ze pujde nahoru, ale moc v to neverim.
Co uz... hlavni je, ze vsechno je v poradku, prcek je zdravy a cily.. a nejak ven jednou musi a at uz to bude tak nebo tak, to je jedno :wink:
25. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky v utery se tady moc neukazu, rano na 9h jdu na skoleni managementu ktere bude trvat do 12h, potom frcim do mesta koupit darek pro synovce a pak dom.. tak snd odpoledne se sem dostanu. Kdo vi ale jestli nepadnu do postele a nebudu spat, preci jen si budu muet natahnout budika po dlouhe dobe tak na 8h a to je pro me brzy!!!! :grinning:
25. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a jeste pro tehule... litali jsme po Vankovce a nakoupila jsem si super trika a ruzne topy.. New Yorker a Teranova.. hledam jen ty co maji vrapeni na boku, pekne to obtahne a schova brisko. V Teranove jsem si koupila taky sukni a dvoje platene kalhoty, nevim co je to ted za modu, ze u toho byl mega vysoky upletovy pas, ale je to jako tehu gate! Mam velikost S a jsou mega dlouhe a pohodlne!

V NewYorkru jsem si koupila taky saty na svatbu, ty cerne budu mit az jako svedek na svatbu 5.9. :grinning: Do nich snad to briso schovam potom :slight_smile: tyto co jsem si ted koupila jsou cerno-bile a krasne sedi. nejsou tehu, ale ted je muzu mit v pohode a jeste nejaky ten tyden je odnosim.
25. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ty nam tedy ale krasne pribiras na vaze, ale to je v pohode... taky mam znamou co probrala celkem 30kg a ted je sikovnejsi nez byla predtim.. Z toho si nic nedelej, potom to s Julinkou vybehas, par probdenych veceru a tva puvodni vaha bude zpet.

Ja mam tak nejak 2 - 2,5kg nahore... ted to jde docela dost nahoru.

A taky jsu kakajickova, denne snidam kakao a neco sladneho k tomu, nebo aspon suchy rohlik :slight_smile: Kde jsou ty casy kdy jsem snidala chleba s maslem, syrem a nejakou zeleninku a tak... bleee, ted to rano fakt nemuzu!
25. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mate co docitat hned tak po ranu :wink:
Preji vam vsem krasny a pohodovy dnik, ja frcim do sprchy a spaaat!
25. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, je fajn, ze je maly v poradku... Placenta uz je na tom hur, ale oni si te pohlidaji... :slight_smile:
26. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .....

Tak už se mi to podařilo taky dočíst. Nemám nějak dneska po ránu na nic silu. Koupila jsem si ke snídani nugátový kobližek a udělalo se mi z něho tak špatně, že nevím jak to v té práci dneska přežiju. Už abych šla domů. Mám na úřadě v první patře sedačku, tak už jsem si tam byla dokonce i lehnout.
26. kvě 2009 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAtko, Daniela se vdava?
26. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, snidej neco lehkeho, vyvazeneho... Z koblizlku si telo nic nevezme - akorat cukr... A ten zrovna nepotrebujes..:slight_smile: Navic jsi potom unavena...

Snidej cerstve ovoce, bily jogurt (treba Hollandii, ta je vyborna), snez par orisku... Muzu ti doporucit macene mandle.. Mandle omyjes ve vode a das je na 6-10 hodin macet do studene vody..

Po teto dobe chutnaji jako certve orechy a jsou zdrave a plne enzymu, ktere potrebujes..:slight_smile: Slupku si loupu, nechutna mi..

SNez jich tak hrsticku denne, pokud ti budpu chutnat, jsou dost kaloricke...
26. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navic z koblizku a kakajicek hodne priberes a pak to tezko pujde dolu..:slight_smile:
26. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás, já včera padla za vlast,vyjela jsem na kole a nějak jsem to protáhla a vrátila se až ve čtvrt na deset, zmrzlá jak sobolí hovínko, tak jsem hodila lachtana do vany a šupky dupky do postýlky :grinning: :grinning:

Katu, když tak lítáš po těch obchodech, nebo i ostatní holky, potřebuji šaty na svatbu, zatím je moc neřeším, protože nevím jestli třeba nebudu tlustá svědková s nějakým pupíkem :grinning: ale to asi ne, ale potřebovala bych nějaké v lila barvě, neviděly jste někde něco takového? Nebo Katu, ty hodně objednáváš z netu, kdyby jsi na něco lila natrefila hodíš mi odkaz....kuju moc :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni a Jani .... :slight_smile:

Zdeni já vím, že bych takové věci neměla moc snídat, ale já jsem měla na to takovou chuť. Zítra si dám na to už bacha.
26. kvě 2009 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, chut je svina, co? :grinning:

Ja ti rozhodne nechci delat prednasku (i kdyz uz ji delam), ale jak se ted hodne zajimam o jidlo, tak mi neda se o to s tebou podelit...:slight_smile: Tak se nezlob...
26. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já se nezlobím. Já bych takovou poradkyni na jídlo potřebovala doma. Já jsem hrozná. Pořád si říkám, že musím jíst zdravě,ale ta chuť je .............
26. kvě 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ja taky ujizdim... Vcera treba na kusku kurete a ryzi, i kdyz jsem mela vedle nachystany Pita chleb a zeleninu...:slight_smile:

Vsechno se podda... Hlavne mysli na miminko... Ze ono cukry nepotrebuje... Samozrejme ze si dej cokoladu nebo zmrzlinu, kdyz budes mit chut, ale nesmi to byt hlavni slozka tve stravy..:slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

teda to vedro už od rána je fakt hnus :unamused: , byli jsme ráno veslovat a vůbec mi to nejelo :rolling_eyes:

Začínáme teda dost oceňovat ten bazén na zahradě :dizzy_face: , včera jsme se tam po práci ráchali asi půl hoďky :dizzy_face: , voda už je krásně teplá a to jsme ještě nezapli tepelné čerpadlo ani nemáme solární plachtu :grinning:
26. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všechny. :slight_smile:
Marti, včera jsem na tebe myslela - šli jsem s Igorem do vinohradu podstrkovat, horko mi bylo jak sviňa a tak jsem si říkala: jo, Marťa, ta si leží v bazénu... a ono fakt...

Jinak Jani, já to mám do Mikulova 6 km, takže já bych mohla...
Jinak ty odkazy na šaty, některé se mi docela líbí, co ty, vybrala sis nějaké?

A jéje, dojel šéf.....
26. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedu se nechat ostrihat, holky...

Pak vam sem hodim fotku sveho tribarevneho hara... Bud tam mit i fialovou - sazka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Mejte se..
26. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se měj Zdeni.

Já jsem tu teď měla návštěvu - švagr se zastavil na kus řeči - takže celou dobu, co tu šéf byl, jsem prokecala venku na sluníčku...
26. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Katy tak gratuluju k 100000% Matýskovi :wink: Včera bylo fakt vedro,já jsem odpoledne strávila u sestřenky pod pergolou :grinning: Dnes asi vyrazím k našim,tady bych zhebla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak já jsem skoro všechno oblečení koupila v HM a taky jsem si koupila šaty v Lindexu,i když mám další dvoje šaty ,který jsem si koupila jako netěhu,ale mají dobrý střih,tak se do nich taky nějak nacpu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zdeni naše tříbarevná,tak se nám pak hned ukaž :wink:
26. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek