Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
majka147
25. kvě 2009
Nikde nikdo. To tak pilně všechny pracujete? 😎
Já už pomalu končím, další pracovní den utekl jako voda... 🙂 takže ahojte a ať vám to taky uteče.
anag
25. kvě 2009
Marti ahoj..... 🙂

Já dneska vůbec nestíhám. Dělám registraci psů a k tomu jsem dodělávala statistiku, tak vůbec nestíhám.
janca.k
25. kvě 2009
já pilně pracuju a už mě to nebaví, venku vedro jako prase, hotovo, předaly jsme si s mamčou dárky, holky se nám zde smály 😃 😃 já dala mamce pantofle a na oplátku jsem dostala víno, kávu a košík rajčat 😃 😃

Akorát mi mamina neudělala radost, byla dneska v Brně na vyšetření a dneska ji teda oficiálně po asi pěti letech potvrdili, že má opravdu roztroušenou sklerozu |-| má i nějaký změny na mozku, ale taťka říkal, že to prý má určo už malička 😃 😃 holt jí musíme rozveselovat, ale naštěstí mamina je v pohodě, aspoň zatím
janca.k
25. kvě 2009
Marti netěhule jsi tu ještě??
jak jsme zde řešily ty kočárky, to jsme se bavily o V crossu?? Nějak si to nepamatuju :-N
Jo a Peti, příští pondělí už budu v Mikulově, tak doufám, že budeš mít některý den chviličku a přijdeš se za mnou podívat, nebo i ostatní, ale nevím jak to máte do Mikulova daleko, budu tam 1.,2.,3.6. a asi i Krejculka 🙂
anag
25. kvě 2009
Jani pokud bych měla auto, tak bych se ráda za Tebou jela podívat. Ale zatím ještě nevím. Potom Ti ještě napíšu.

Holky já z těch psů budu za chviličku i štěkat ..... 😃 😃
janca.k
25. kvě 2009
to se ti ani nedivím 😃 😃 ale doufám, že nebudeš štěkat na nás 😃
tak se pak domluvíme 🙂
katunka82autor
25. kvě 2009
Tak se hlasim, ze jsme zpet... 3D UTZ byl uzasny! Matyas tedy zlobil, porad si zakrval oblicek rukama, skrabkal se a ne a ne se nam ukazat. Proste ty ruky tam porad cpal a nakonec se zaboril oblicejem do placenty a tim jeho show skoncila 😃
Ale po prvnich rozpacich poroztahl nozky a ukazal nam svou chloubu a je to fakt kluk jako buk! Ted uz si jsu na 100000% jista, na tom 3D to nejde spelct a jak rikala Dr. upadnout mu uz taky nemuze 😃

Myslela jsem, ze to trvalo jen tak 5 min, ale dostali jsme cely zaznam a ten trva pres 15 min, skoro snad 20! Merime pry neco kolem 27 cm a vazime po premereni 600-700g, jsme pry krasne miminko na tento tyden. TP urcen na 17.9. dle UTZ. To neeeeee 19.9. ma bracha svatbu 😃

Co ale nebyla dobra zprava, tak ze je placenta v dolnim segmentu 😞 Jeste pred par tydny tam nezasahovala a ted je uz tam.. musime doufam, ze pujde nahoru, ale moc v to neverim.
Co uz... hlavni je, ze vsechno je v poradku, prcek je zdravy a cily.. a nejak ven jednou musi a at uz to bude tak nebo tak, to je jedno 😉
katunka82autor
25. kvě 2009
Holky v utery se tady moc neukazu, rano na 9h jdu na skoleni managementu ktere bude trvat do 12h, potom frcim do mesta koupit darek pro synovce a pak dom.. tak snd odpoledne se sem dostanu. Kdo vi ale jestli nepadnu do postele a nebudu spat, preci jen si budu muet natahnout budika po dlouhe dobe tak na 8h a to je pro me brzy!!!! 😃
katunka82autor
25. kvě 2009
Jo a jeste pro tehule... litali jsme po Vankovce a nakoupila jsem si super trika a ruzne topy.. New Yorker a Teranova.. hledam jen ty co maji vrapeni na boku, pekne to obtahne a schova brisko. V Teranove jsem si koupila taky sukni a dvoje platene kalhoty, nevim co je to ted za modu, ze u toho byl mega vysoky upletovy pas, ale je to jako tehu gate! Mam velikost S a jsou mega dlouhe a pohodlne!

V NewYorkru jsem si koupila taky saty na svatbu, ty cerne budu mit az jako svedek na svatbu 5.9. 😃 Do nich snad to briso schovam potom 🙂 tyto co jsem si ted koupila jsou cerno-bile a krasne sedi. nejsou tehu, ale ted je muzu mit v pohode a jeste nejaky ten tyden je odnosim.
katunka82autor
25. kvě 2009
Iny ty nam tedy ale krasne pribiras na vaze, ale to je v pohode... taky mam znamou co probrala celkem 30kg a ted je sikovnejsi nez byla predtim.. Z toho si nic nedelej, potom to s Julinkou vybehas, par probdenych veceru a tva puvodni vaha bude zpet.

Ja mam tak nejak 2 - 2,5kg nahore... ted to jde docela dost nahoru.

A taky jsu kakajickova, denne snidam kakao a neco sladneho k tomu, nebo aspon suchy rohlik 🙂 Kde jsou ty casy kdy jsem snidala chleba s maslem, syrem a nejakou zeleninku a tak... bleee, ted to rano fakt nemuzu!
katunka82autor
25. kvě 2009
Holky mate co docitat hned tak po ranu 😉
Preji vam vsem krasny a pohodovy dnik, ja frcim do sprchy a spaaat!
zdenallicka
26. kvě 2009
Katy, je fajn, ze je maly v poradku... Placenta uz je na tom hur, ale oni si te pohlidaji... 🙂
anag
26. kvě 2009
Ahoj holky .....

Tak už se mi to podařilo taky dočíst. Nemám nějak dneska po ránu na nic silu. Koupila jsem si ke snídani nugátový kobližek a udělalo se mi z něho tak špatně, že nevím jak to v té práci dneska přežiju. Už abych šla domů. Mám na úřadě v první patře sedačku, tak už jsem si tam byla dokonce i lehnout.
zdenallicka
26. kvě 2009
KAtko, Daniela se vdava?
zdenallicka
26. kvě 2009
Peti, snidej neco lehkeho, vyvazeneho... Z koblizlku si telo nic nevezme - akorat cukr... A ten zrovna nepotrebujes..🙂 Navic jsi potom unavena...

Snidej cerstve ovoce, bily jogurt (treba Hollandii, ta je vyborna), snez par orisku... Muzu ti doporucit macene mandle.. Mandle omyjes ve vode a das je na 6-10 hodin macet do studene vody..

Po teto dobe chutnaji jako certve orechy a jsou zdrave a plne enzymu, ktere potrebujes..🙂 Slupku si loupu, nechutna mi..

SNez jich tak hrsticku denne, pokud ti budpu chutnat, jsou dost kaloricke...
zdenallicka
26. kvě 2009
Navic z koblizku a kakajicek hodne priberes a pak to tezko pujde dolu..🙂
janca.k
26. kvě 2009
Ahoj holky, zdravím vás, já včera padla za vlast,vyjela jsem na kole a nějak jsem to protáhla a vrátila se až ve čtvrt na deset, zmrzlá jak sobolí hovínko, tak jsem hodila lachtana do vany a šupky dupky do postýlky 😃 😃

Katu, když tak lítáš po těch obchodech, nebo i ostatní holky, potřebuji šaty na svatbu, zatím je moc neřeším, protože nevím jestli třeba nebudu tlustá svědková s nějakým pupíkem 😃 ale to asi ne, ale potřebovala bych nějaké v lila barvě, neviděly jste někde něco takového? Nebo Katu, ty hodně objednáváš z netu, kdyby jsi na něco lila natrefila hodíš mi odkaz....kuju moc 🙂 🙂
anag
26. kvě 2009
Ahoj Zdeni a Jani .... 🙂

Zdeni já vím, že bych takové věci neměla moc snídat, ale já jsem měla na to takovou chuť. Zítra si dám na to už bacha.
zdenallicka
26. kvě 2009
Peti, chut je svina, co? 😃

Ja ti rozhodne nechci delat prednasku (i kdyz uz ji delam), ale jak se ted hodne zajimam o jidlo, tak mi neda se o to s tebou podelit...🙂 Tak se nezlob...
anag
26. kvě 2009
Zdeni já se nezlobím. Já bych takovou poradkyni na jídlo potřebovala doma. Já jsem hrozná. Pořád si říkám, že musím jíst zdravě,ale ta chuť je .............
zdenallicka
26. kvě 2009
Peti, ja taky ujizdim... Vcera treba na kusku kurete a ryzi, i kdyz jsem mela vedle nachystany Pita chleb a zeleninu...🙂

Vsechno se podda... Hlavne mysli na miminko... Ze ono cukry nepotrebuje... Samozrejme ze si dej cokoladu nebo zmrzlinu, kdyz budes mit chut, ale nesmi to byt hlavni slozka tve stravy..🙂
macinek
26. kvě 2009
Dobré ráno 🙂

teda to vedro už od rána je fakt hnus :-| , byli jsme ráno veslovat a vůbec mi to nejelo 8-(

Začínáme teda dost oceňovat ten bazén na zahradě x-) , včera jsme se tam po práci ráchali asi půl hoďky x-) , voda už je krásně teplá a to jsme ještě nezapli tepelné čerpadlo ani nemáme solární plachtu 😃
majka147
26. kvě 2009
Ahojte všechny. 🙂
Marti, včera jsem na tebe myslela - šli jsem s Igorem do vinohradu podstrkovat, horko mi bylo jak sviňa a tak jsem si říkala: jo, Marťa, ta si leží v bazénu... a ono fakt...

Jinak Jani, já to mám do Mikulova 6 km, takže já bych mohla...
Jinak ty odkazy na šaty, některé se mi docela líbí, co ty, vybrala sis nějaké?

A jéje, dojel šéf.....
zdenallicka
26. kvě 2009
Jedu se nechat ostrihat, holky...

Pak vam sem hodim fotku sveho tribarevneho hara... Bud tam mit i fialovou - sazka... :-p :-N

Mejte se..
majka147
26. kvě 2009
Taky se měj Zdeni.

Já jsem tu teď měla návštěvu - švagr se zastavil na kus řeči - takže celou dobu, co tu šéf byl, jsem prokecala venku na sluníčku...
cervenec
26. kvě 2009
Ahoj holky 🙂 Katy tak gratuluju k 100000% Matýskovi 😉 Včera bylo fakt vedro,já jsem odpoledne strávila u sestřenky pod pergolou 😃 Dnes asi vyrazím k našim,tady bych zhebla :-p Jinak já jsem skoro všechno oblečení koupila v HM a taky jsem si koupila šaty v Lindexu,i když mám další dvoje šaty ,který jsem si koupila jako netěhu,ale mají dobrý střih,tak se do nich taky nějak nacpu :-p Zdeni naše tříbarevná,tak se nám pak hned ukaž 😉

Začni psát odpověď...

Odešli