Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
26. kvě 2009
Holky mažu si uvařit oběd, dnes bude losos 🙂 papa
janca.k
26. kvě 2009
Dneska jsem teda nestihla měřit. takže je to jenom do včera
http://www.fertilityfriend.com/home/259123
macinek
26. kvě 2009
Jani co jsi chtěla včera s tím kočárkem?
majka147
26. kvě 2009
Jejda, losos, no to bych si dala... Hele, Inko, nechceš nás někdy pozvat na oběd, když si tak dobře a kvalitně vyvařuješ... 😃
Dobrou chuť
janca.k
26. kvě 2009
hmmm, to nevím...jo už jo, kámoška na diskuzi se na něho dívala, ale jenom na netu, a ty jsi ho viděla i naživo? Jak je velký, prý se jí zdál malej...tak nevím
janca.k
26. kvě 2009
no a mě by to Inka mohla posílat po holubovi ty obědy 😃
já měla pečené brambory a maso naložené v zakysané smetaně...mňam a k tomu rajčatovo kukuřicový salát 😃 😃
janca.k
26. kvě 2009
jo a ještě jsem to zalepila kouskem melounu 😃 😃 😃
majka147
26. kvě 2009
Tak meloun bych si taky dala, jenže Igor teď v obchodě při pohledu na cenu prohlásil, že až bude stát o polovinu míň, tak pak že mi ho koupí... no, tak musím vydržet...
majka147
26. kvě 2009
už jsem se těšila, že si letos vypěstujem meloun sami, dostali jsme krásnou naroubovanou sazeničku, ale ona nám nějak odešla 😃 , takže zas nic a budem kupovat
macinek
26. kvě 2009
Jani naživo jsem ho viděla jenom na ulici, z blízka ne, ale prý má jednu z největších korb
anag
26. kvě 2009
Holky tak jsem přišla z obědu. Oběd byl tak hrozný, že jsem si musela dát ještě banánek v čokoládě.
majka147
26. kvě 2009
Peti 😃 😃 😃
já jdu na oběd teď a taky už dopředu cítím, že mě moc neuspokojí 😃 , ale nic sladkého s sebou nemám, budu to muset zajest jablkem 😃
janca.k
26. kvě 2009
Marti díky, já ti to odpoledne řeknu...

druhá Marti, já jsem taky meloun chtěla pěstovat, ale u nás není takové teplo jako u vás a nemám skleník, ale viděla jsem už v obchodě i semínka, dají se normálně koupit 😉 tak až si jednou postavím skleník, tak to prubnu, ale je mooooc dobrej.... 🙂
janca.k
26. kvě 2009
Peti a co jsi měla??
janca.k
26. kvě 2009
já se za půl hodiny chystám a hrušku ...chudák kadeřnice 😃 😃 😃
anag
26. kvě 2009
Měla jsem kuřecí v listovém těstě s dušenou zeleninou. Hrůza. Bych řekla, že to byl dodělaný polotovat ..... ]-(

Jani ten graf vypadá zatím dobře.
majka147
26. kvě 2009
Jani, jaká kadeřnice???? Já to asi nechápu =-)
janca.k
26. kvě 2009
já jdu dneska ke kadeřnici a jestli ji tam budu prdět hrušky, tak umře 😃 😃 😃 ale dobrý, už jsem snědla dvě 😃 😃 😃
janca.k
26. kvě 2009
Peti to je fakt, ale zatím se netěším ani nechystám testovat, minulý měsíc byl taky krásnej grafík a nic 8-(
majka147
26. kvě 2009
Jani 😃 😃 😃 😃 😃 teď jsem se opravdu zasmála...
janca.k
26. kvě 2009
jsem ráda že jsem tě pobavila 😃 😃 😃 😃 😃
majka147
26. kvě 2009
tak - půl třetí a tady zase nikdo....

dnes jdu zase na ten kurz pro těhotné - dnes si máme vzít s sebou notýsek a tužku, budem si psat, co s sebou do porodnice (hlavně prý věci, na které se často nemyslí)

v kanclu začíná být horko, nohy mi začínají natíkat a to jsem si ještě, já káča, dala tenisky
majka147
26. kvě 2009
a Karlík taky kope jako divý, asi je mu taky horko...
macinek
26. kvě 2009
Taky u nás v kanclu začíná být hrozný hic, ventilátor jede už od rána :-| , už se těším až vlezu do bazénu x-)
janca.k
26. kvě 2009
Hele hele Marti, přestaň jako provokovat jo ]-( ]-( ]-( 8-(
janca.k
26. kvě 2009
já se občas taky nestačím divit, na co všechno maminy zapomenou a nejhorší je když si pošlou chlapa...mám koupit vložky...a jaké...to je jedno, ne??...no není, máte to do porodnice...jo...tak tyhle...aha 😃 😃
mastičku chcete velkou nebo malou...když manželka neříkala 😃 😃

a hlod nejlepší...maminka došla a chtěla 60% kysličník na pupík 😃 😃 to že je na pupík, teda řekla až pak, bo kolegyně jí dávala 3% kysličník který je na dezinfekci, 60% se ani nedělá a kdyby jo, tak by ji to mimčo sežral 😃 😃
majka147
26. kvě 2009
Jani, vy tam musíte mít někdy docela veselo, co 😃 😃
macinek
26. kvě 2009
Jani no jo chlapi 😃 , ten můj teda prakticky donese všechno co mu řeknu a když je toho víc tak mu to radši napíšu, ale tchán to je jiná, tchýně ho poslala na nákup a on zapomněl koupit tvaroh a místo toho aby to přiznal tak řekl že ho neměli, no a tchýně ještě něco potřebovala tak šla do obchodu sama a ejhle tvarohu měli plný chlaďák 😃 😃 😃
janca.k
26. kvě 2009
jo já se tady někdy fakt bavím, já teda vím, že polovina lidí nemůže za to, že komolí názvy léků, protože jsou třeba v cizím jazyce... ale to jsou kolikrát takový komedie, že se z toho bavíme dva dny 😃 😃
majka147
26. kvě 2009
Holky, valím domů, mějte se hezky a neuvařte se. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli