• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Holky mažu si uvařit oběd, dnes bude losos :slight_smile: papa
26. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem teda nestihla měřit. takže je to jenom do včera
http://www.fertilityfriend.com/home/259123
26. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani co jsi chtěla včera s tím kočárkem?
26. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, losos, no to bych si dala... Hele, Inko, nechceš nás někdy pozvat na oběd, když si tak dobře a kvalitně vyvařuješ... :grinning:
Dobrou chuť
26. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, to nevím...jo už jo, kámoška na diskuzi se na něho dívala, ale jenom na netu, a ty jsi ho viděla i naživo? Jak je velký, prý se jí zdál malej...tak nevím
26. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mě by to Inka mohla posílat po holubovi ty obědy :grinning:
já měla pečené brambory a maso naložené v zakysané smetaně...mňam a k tomu rajčatovo kukuřicový salát :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem to zalepila kouskem melounu :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak meloun bych si taky dala, jenže Igor teď v obchodě při pohledu na cenu prohlásil, že až bude stát o polovinu míň, tak pak že mi ho koupí... no, tak musím vydržet...
26. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem se těšila, že si letos vypěstujem meloun sami, dostali jsme krásnou naroubovanou sazeničku, ale ona nám nějak odešla :grinning: , takže zas nic a budem kupovat
26. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani naživo jsem ho viděla jenom na ulici, z blízka ne, ale prý má jednu z největších korb
26. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem přišla z obědu. Oběd byl tak hrozný, že jsem si musela dát ještě banánek v čokoládě.
26. kvě 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti :grinning: :grinning: :grinning:
já jdu na oběd teď a taky už dopředu cítím, že mě moc neuspokojí :grinning: , ale nic sladkého s sebou nemám, budu to muset zajest jablkem :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti díky, já ti to odpoledne řeknu...

druhá Marti, já jsem taky meloun chtěla pěstovat, ale u nás není takové teplo jako u vás a nemám skleník, ale viděla jsem už v obchodě i semínka, dají se normálně koupit :wink: tak až si jednou postavím skleník, tak to prubnu, ale je mooooc dobrej.... :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a co jsi měla??
26. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se za půl hodiny chystám a hrušku ...chudák kadeřnice :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem kuřecí v listovém těstě s dušenou zeleninou. Hrůza. Bych řekla, že to byl dodělaný polotovat ..... :angry:

Jani ten graf vypadá zatím dobře.
26. kvě 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jaká kadeřnice???? Já to asi nechápu :confused:
26. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu dneska ke kadeřnici a jestli ji tam budu prdět hrušky, tak umře :grinning: :grinning: :grinning: ale dobrý, už jsem snědla dvě :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to je fakt, ale zatím se netěším ani nechystám testovat, minulý měsíc byl taky krásnej grafík a nic :rolling_eyes:
26. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teď jsem se opravdu zasmála...
26. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ráda že jsem tě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak - půl třetí a tady zase nikdo....

dnes jdu zase na ten kurz pro těhotné - dnes si máme vzít s sebou notýsek a tužku, budem si psat, co s sebou do porodnice (hlavně prý věci, na které se často nemyslí)

v kanclu začíná být horko, nohy mi začínají natíkat a to jsem si ještě, já káča, dala tenisky
26. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Karlík taky kope jako divý, asi je mu taky horko...
26. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky u nás v kanclu začíná být hrozný hic, ventilátor jede už od rána :unamused: , už se těším až vlezu do bazénu :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele hele Marti, přestaň jako provokovat jo :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
26. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se občas taky nestačím divit, na co všechno maminy zapomenou a nejhorší je když si pošlou chlapa...mám koupit vložky...a jaké...to je jedno, ne??...no není, máte to do porodnice...jo...tak tyhle...aha :grinning: :grinning:
mastičku chcete velkou nebo malou...když manželka neříkala :grinning: :grinning:

a hlod nejlepší...maminka došla a chtěla 60% kysličník na pupík :grinning: :grinning: to že je na pupík, teda řekla až pak, bo kolegyně jí dávala 3% kysličník který je na dezinfekci, 60% se ani nedělá a kdyby jo, tak by ji to mimčo sežral :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, vy tam musíte mít někdy docela veselo, co :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no jo chlapi :grinning: , ten můj teda prakticky donese všechno co mu řeknu a když je toho víc tak mu to radši napíšu, ale tchán to je jiná, tchýně ho poslala na nákup a on zapomněl koupit tvaroh a místo toho aby to přiznal tak řekl že ho neměli, no a tchýně ještě něco potřebovala tak šla do obchodu sama a ejhle tvarohu měli plný chlaďák :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já se tady někdy fakt bavím, já teda vím, že polovina lidí nemůže za to, že komolí názvy léků, protože jsou třeba v cizím jazyce... ale to jsou kolikrát takový komedie, že se z toho bavíme dva dny :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, valím domů, mějte se hezky a neuvařte se. :slight_smile:
26. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek