Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
majka147
26. kvě 2009
Jo, a zítra že má být až o deset stupňů míň.... no, jsem zvědavá, ani by mi to nevadilo. A na horách má prý dokonce sněžit.... 🙂
majka147
26. kvě 2009
No nic, letím, ať nejsem poslední a nemusím ZASE zamykat. Ahoj 🙂
katunka82autor
26. kvě 2009
Iny uz vis co je to futon - me to prijde jako nejaka japonsky styl spani, jako na zemi 😃 😃
katunka82autor
26. kvě 2009
Holky tak zitra se za vama stavim, dnes mi to vubec nevyslo, mela jsem litaci den 🙂
A za hodinku jdu se psama za Ferem, akorat skonci tenis, tak si dam na zahradce jedno nealko pivko na traveni a potom hura spinkat 🙂
katunka82autor
26. kvě 2009
Jo a hodila jsem vam par fotecek z UTZ do albicka... :-N
zdenallicka
26. kvě 2009
fotky vlozeny...
zdenallicka
26. kvě 2009
A na futony jsou samozrejme i podesty... Staci si to poradne prostudovat a vybrat si...🙂 Je to zdrave spani... 😉
anag
26. kvě 2009
Katy moc pěkný fotečky. Už se těším až pojedem taky na ten ultrazvuk.

Zdi ty jsi tedy kočka.... 🙂
anag
26. kvě 2009
Holky přihodila jsem do albíčka nové fotky. Nesli jsme dneska do kúta, tak jsem si malého vyfotila.
zdenallicka
26. kvě 2009
Dekuji, Peti..🙂

Domca je fesak...🙂
majka147
27. kvě 2009
Dobré ráno 🙂

Zdeni, máš to fakt dobrý 🙂

My nesem do kúta dneska, moc se na Honzíka těším... je mu teprve 10 dní, bude úúúplně malinkatej.... 🙂
anag
27. kvě 2009
Ahoj Marti ... 🙂 🙂

Jé Zdenča si vyměnila fotečku..... 🙂
zdenallicka
27. kvě 2009
Marti, dekuji...🙂

DObre rano...🙂
anag
27. kvě 2009
Ahoj Zdeni .... 🙂
Tak dneska ráno jsem se držela tvé rady se snídaní a koupila si jogurt. Docela mi to i po ránu chutnalo.
zdenallicka
27. kvě 2009
VIdis, Peti... Treba ti nebude ani zle... Jeste lepsi je ale fakt jenom ovoce.. Ja vim, ze nekoho nadyma, lae je to lehke, lehce stravitelne a dobre na rozjezd.. Zkus bily jogurt s ovocem, pokud nemuzes ovoce samotne.. 🙂 Rozmackej si tam par jahod a uvidis tu lahudku...🙂
anag
27. kvě 2009
Já jsem si do toho bílého jogurtu koupila mysli. Zítra si tam dám ty jahody.
janca.k
27. kvě 2009
Ahoj holky, chválím fotečky, mooooc pěkné....akorát mi holky řeknětě...co to znamená neseme do kúta :-N :-N to neznám
zdenallicka
27. kvě 2009
Jani, do kuta... zeny byvaly driv izolovany po porodu do nejakeho koutu obytne mistnosti chalupy... Vetsinou se zilo v jedne mistnosti. A izolovane (cili oddelene plentou) byly proto, protoze byly povazovany za neciste.. SLo o sestinedeli, kdy zena jeste krvacela. Dokud se nevycistila, nesmela odtud vylezt.
KOut byval u okna, aby mela cerstvy vzduch, ale natolik daleko, aby ji nikdo nemohl oknem vzit dite.

Rodina a okoli ji nosili do toho koutu jidlo, obleceni na miminko, pleny, darky.

Odtud se rika, ze se nese do kuta...🙂
janca.k
27. kvě 2009
Zdeni.....díky 😃 😃 😃
majka147
27. kvě 2009
Tak mě Zdenka předběhla... 🙂
Ahoj Jani 🙂
Takže my neseme ten dárek - kytičku pro maminku a přála si radši peníze pro malého než něco jiného, takže přání a peníze pro Honzíka (ať už si mu rodiče koupí co potřebují) 🙂
zdenallicka
27. kvě 2009
By me zajimalo, jak se tomu rika v Boskovicich... ]-(

A bacha, 24.6. tam budu, Janouchu... Se vsema spratouchama v Mestecku.... :-p
macinek
27. kvě 2009
Dobré ráno ženy 🙂

tak co byla u vás nějaká bouřka? u nás spadlo ráno pár kapek a to vše :-|
majka147
27. kvě 2009
Ahoj Marti, 🙂
dobrovolně a bez mučení se přiznávám, že jsem spala celou noc jak belinda, takže jsem nic neregistrovala. Ale Igor mi říkal, že někde v dálce prý hřmělo, blesky lítaly, ale kapek taky jen pár - ráno bylo napršené jen 0,5mm :-|
anag
27. kvě 2009
Ahoj Marti ... 🙂

U nás byla kolem jedné ráno bouřka, ale nic moc nenapršelo.
majka147
27. kvě 2009
Tak co Marti, bylas včera v bazénu? 😎
macinek
27. kvě 2009
Včera večer blo úžasně teplo a příjemně, seděli jsme venku na terase asi v 10 večer x-), jsem si připadala jak na dovolené 😃
janca.k
27. kvě 2009
Zdeni, no přece, jdeme za miminkem 😃 😃 😃 ale kolegyně říkala, že tady se někde říká že se jde do kouta...ale nechápala bych ani to 😃 😃

ty budeš v Bozaku?? To je super
macinek
27. kvě 2009
Ahoj Jani 🙂

Marti jj v bazénu jsem byla 😎
janca.k
27. kvě 2009
Čau Marti 🙂
ženy jdu jíst....jo a zapoměla jsem vám hodit grafík 😃 😃 dneska jsem testila 😃 😃 😃 akorát jsem ještě nedala dnešní teplotu...jdu na to...