Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
27. kvě 2009
Holky to je dneska šílený blázinec. Nevím vůbec kde mi hlava stojí.
Jani grafík hoď ať víme jak to vypadá.
janca.k
27. kvě 2009
http://www.fertilityfriend.com/home/259123

ale to se dalo čekat :-N 8-(
janca.k
27. kvě 2009
Peti, je to na draka...jdu hodit něco za škraň...mám hlad 😃
anag
27. kvě 2009
Jani co se dalo čekat?

Jo jinak ten graf vypadá zatím skvěle.... 😉
janca.k
27. kvě 2009
grafík jo...ale ta čárka u toho testování už ne...ale dobrý...ještě nekrvácím...takže uvidíme...
anag
27. kvě 2009
Jani jestli myslíš, že nevyšel test, tak třeba je ještě brzy. Teplota zatím vypadá ukázkově.
janca.k
27. kvě 2009
Peti, ty moje teploty 😃 😃 to je stejně mazec...
ale mám nový poznatek...asi mě bolí prsa,ale nevím jestli to něco znamená, nebo to znamená, že jsem při poslední vyjížďce na kole, neměla sportovní podrdu a mám je chuděrky ještě natřepaný z toho lesa 😃 😃 😃
anag
27. kvě 2009
Mě začaly tehdy tak desátý den po oplodnění bolet a pálit prsa.
macinek
27. kvě 2009
Jaňoure neštvi mě ]-( 😃 , není na testování ještě brzo =-)

Já už nevím jestli si něco namlouvám, ale tak nějak se cítím jinak než normálně =-) :-N , pobolíví mě podbřišek, mám pořád hlad a ráno se mi na chvíli udělalo blivno, jako fakt nevím jestli si to namlouvám :-N
anag
27. kvě 2009
Marti a ty si teďka který den cyklu?
macinek
27. kvě 2009
Peti 18DC a ovulace byla kolem 12DC
anag
27. kvě 2009
Kdy chceš začít testovat?
Já jsem se dívala kdy jsem začala já testovat a 11 DPO mě test ještě druhou čárku neukázal až 12DPO tam byla hodně slabounká čárka.
macinek
27. kvě 2009
No testovat budu asi příští středu, to bych měla být 25DC a 13DPO
majka147
27. kvě 2009
Marti a Jani, tak to už jsem zvědavá, jak to s váma bude.... 😎

Já jsem dneska děsná ]-( vůbec nic se mi nechce dělat. Už abych šla radši dom.
janca.k
27. kvě 2009
No já se pozoruju už od ovulky...taky blbnu, ale od včerejška nějak jinak citím prsa, ne že by bolely to ne, ale jsou nějaký jiný... :-N a taky mě občas píchá v podbřišku, hlavně při sexu, to jsem taky nikdy neměla, jenže já už magořím, bo mě při sexu píchá na pravé straně,takže já si vsugerovala, že je to mimoděložní 😃
já jsem dneska podle grafu 10DPO 🙂
macinek
27. kvě 2009
Jani mě včera píchalo na pravé straně, ale né při sexu ale po 😃
janca.k
27. kvě 2009
no a mě při...to nechápu 😃 😃 Martin říkal že třeba ta fazole chce utéct pryč 😃 😃 ale neví kudyma, tak bloudí 😃 😃
macinek
27. kvě 2009
Nebo má fazole strach že jí chce něco utlouct 😃 😃 😃
janca.k
27. kvě 2009
jo to jsem taky říkala 😃 😃 😃
macinek
27. kvě 2009
No jsem fakt zvědavá co z toho vyleze :-N , jo a ještě jsem tenhle týden teda hrozně náladová, až mě to štve 8-(
janca.k
27. kvě 2009
já jsem právě snědla čtvrtku fialové krávy :-N :-N hmmm, dobrý, zase mi bude zle ]-( :-S
macinek
27. kvě 2009
Tak o sladkým mi ani nemluv, bych si něco dala, naštěstí v práci nic nemám a doma tak ne 😃 , včera jsem se pěkně přecpala jahod, ale blbě mi nebylo 😃 😎
janca.k
27. kvě 2009
no mě osobně včera stačily ty dvě hrušky 😃 dneska jsem měla jednu a teď tu Milku ]-( ale doma si udělám pěkně špagetičky a omáčku z rajčátek a masénko.... :-p :-p :-p to je jako oblizovací smajlík 😃
macinek
27. kvě 2009
my jsme měli včera na večeři těstoviny s lososem a zeleninou x-) , ale měla jsem děsnou chuť na smažák z hranolkama, dneska nevím co budu vařit
majka147
27. kvě 2009
Holky, ahojte, konečně padla - dnes to tu bylo k nevydržení, asi nějakej blbej tlak nebo co 😃 😃 😃
janca.k
27. kvě 2009
já už taky povalím, dneska asi budou špagetos s rajčatos a masinos...ale to už jsem psala...nevadí...nic jinýho mě doteď nenapadlo, to bude tím, že na ty špagety mám chuť 😃

tak pááááááááááááááááá
anag
27. kvě 2009
Teprve teď mám chviličku čas na vás konečně mrknout. Dneska to tedy bylo v práci děsný. Tak hrozný den už jsem dlouho nezažila.
cervenec
27. kvě 2009
Ahojky holky 🙂 Dřív jsem to za váma nestihla :-| Ráno jsem jela do Břeclavi koupit kamoškám dárky k narozeninám a podívat se na koberce.A hádejte co?Na ty koberce jsem zapoměla 8-( Jsem fakt magor :-N Ta jsem nasraná dorazila dom,najedla se a šla na barák trochu pouklízet a ted už odpočívám 😉 A taky jsem dnes koupila první úlovky pro prcka, doma jsem se nad tím rozplývala jak pako 😃
cervenec
27. kvě 2009
Zítra se chystám do ikei, chtěla jsem vyrazit brzo ,ale Jirka potřebuje auto,tak tam dorazím a půjdu rovnou na kuličky 😃
cervenec
27. kvě 2009
Katu Matýsek je krásnej x-) Jen bych těch šipeček potřebovala víc,nějak se neorientuju v tom důkazu 😃 😉

Začni psát odpověď...

Odešli