• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Holky to je dneska šílený blázinec. Nevím vůbec kde mi hlava stojí.
Jani grafík hoď ať víme jak to vypadá.
27. kvě 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, je to na draka...jdu hodit něco za škraň...mám hlad :grinning:
27. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani co se dalo čekat?

Jo jinak ten graf vypadá zatím skvěle.... :wink:
27. kvě 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
grafík jo...ale ta čárka u toho testování už ne...ale dobrý...ještě nekrvácím...takže uvidíme...
27. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jestli myslíš, že nevyšel test, tak třeba je ještě brzy. Teplota zatím vypadá ukázkově.
27. kvě 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ty moje teploty :grinning: :grinning: to je stejně mazec...
ale mám nový poznatek...asi mě bolí prsa,ale nevím jestli to něco znamená, nebo to znamená, že jsem při poslední vyjížďce na kole, neměla sportovní podrdu a mám je chuděrky ještě natřepaný z toho lesa :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě začaly tehdy tak desátý den po oplodnění bolet a pálit prsa.
27. kvě 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaňoure neštvi mě :angry: :grinning: , není na testování ještě brzo :confused:

Já už nevím jestli si něco namlouvám, ale tak nějak se cítím jinak než normálně :confused: :sweat_smile: , pobolíví mě podbřišek, mám pořád hlad a ráno se mi na chvíli udělalo blivno, jako fakt nevím jestli si to namlouvám :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a ty si teďka který den cyklu?
27. kvě 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti 18DC a ovulace byla kolem 12DC
27. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy chceš začít testovat?
Já jsem se dívala kdy jsem začala já testovat a 11 DPO mě test ještě druhou čárku neukázal až 12DPO tam byla hodně slabounká čárka.
27. kvě 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No testovat budu asi příští středu, to bych měla být 25DC a 13DPO
27. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a Jani, tak to už jsem zvědavá, jak to s váma bude.... :sunglasses:

Já jsem dneska děsná :angry: vůbec nic se mi nechce dělat. Už abych šla radši dom.
27. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se pozoruju už od ovulky...taky blbnu, ale od včerejška nějak jinak citím prsa, ne že by bolely to ne, ale jsou nějaký jiný... :sweat_smile: a taky mě občas píchá v podbřišku, hlavně při sexu, to jsem taky nikdy neměla, jenže já už magořím, bo mě při sexu píchá na pravé straně,takže já si vsugerovala, že je to mimoděložní :grinning:
já jsem dneska podle grafu 10DPO :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mě včera píchalo na pravé straně, ale né při sexu ale po :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mě při...to nechápu :grinning: :grinning: Martin říkal že třeba ta fazole chce utéct pryč :grinning: :grinning: ale neví kudyma, tak bloudí :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo má fazole strach že jí chce něco utlouct :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsem taky říkala :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem fakt zvědavá co z toho vyleze :sweat_smile: , jo a ještě jsem tenhle týden teda hrozně náladová, až mě to štve :rolling_eyes:
27. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem právě snědla čtvrtku fialové krávy :sweat_smile: :sweat_smile: hmmm, dobrý, zase mi bude zle :angry: :confounded:
27. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o sladkým mi ani nemluv, bych si něco dala, naštěstí v práci nic nemám a doma tak ne :grinning: , včera jsem se pěkně přecpala jahod, ale blbě mi nebylo :grinning: :sunglasses:
27. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě osobně včera stačily ty dvě hrušky :grinning: dneska jsem měla jednu a teď tu Milku :angry: ale doma si udělám pěkně špagetičky a omáčku z rajčátek a masénko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je jako oblizovací smajlík :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli včera na večeři těstoviny s lososem a zeleninou :dizzy_face: , ale měla jsem děsnou chuť na smažák z hranolkama, dneska nevím co budu vařit
27. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ahojte, konečně padla - dnes to tu bylo k nevydržení, asi nějakej blbej tlak nebo co :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky povalím, dneska asi budou špagetos s rajčatos a masinos...ale to už jsem psala...nevadí...nic jinýho mě doteď nenapadlo, to bude tím, že na ty špagety mám chuť :grinning:

tak pááááááááááááááááá
27. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teprve teď mám chviličku čas na vás konečně mrknout. Dneska to tedy bylo v práci děsný. Tak hrozný den už jsem dlouho nezažila.
27. kvě 2009 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Dřív jsem to za váma nestihla :unamused: Ráno jsem jela do Břeclavi koupit kamoškám dárky k narozeninám a podívat se na koberce.A hádejte co?Na ty koberce jsem zapoměla :rolling_eyes: Jsem fakt magor :sweat_smile: Ta jsem nasraná dorazila dom,najedla se a šla na barák trochu pouklízet a ted už odpočívám :wink: A taky jsem dnes koupila první úlovky pro prcka, doma jsem se nad tím rozplývala jak pako :grinning:
27. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra se chystám do ikei, chtěla jsem vyrazit brzo ,ale Jirka potřebuje auto,tak tam dorazím a půjdu rovnou na kuličky :grinning:
27. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu Matýsek je krásnej :dizzy_face: Jen bych těch šipeček potřebovala víc,nějak se neorientuju v tom důkazu :grinning: :wink:
27. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek