• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Pekne chytry... pozna,kdy uz ho mas dost :wink:
31. led 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem proti nemu dost brojila, kdyz mel prijit k nam do prace, pac nam to nikdo neoznamil.. Ale ted jsme kamosi... Nekdy ho vyfotim a hodim na Rajce - je nadherny.. Kral mezi orisky.... :dizzy_face:
31. led 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANi ti to lyzovani nechybi, ne????
autor
Jsu zvedava na ni :wink: Naposledy jsme si psali nekdy v rijnu minuly rok a to nejspis mlzila, ze mimi jeste neplanuji.
Asi tak jako ja s Feriem jsme mlzili kde se dalo.

Jeste v patek (v nedeli jsme oznamoval) si mamca smutne stezovala, ze mame na vsechno porad cas, ze to odsouvame a tak, kdyz se ji na to ptala jedna kolegyne :grinning:
A v nedeli se to dozvedela :grinning:
autor
Zdeni aj bych si i zalyzovala...holt budu muset jeden rok minimalne vynechat. :sunglasses:
31. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes, jak jsme byli u Martoveho tatky, me vsichni pochvalili, ze jsem zhubla a tipovali deset kilo.... :dizzy_face: Ve skutecnosti je to 11.. A ja su stastna jak blecha.... :grinning:
31. led 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To ti jde krasne doluuu, blahopreji!

Ja to bohuzel nemuzu posoudit, pac jsem te nejakou tu dobu nevidela :wink:
Ale pockej v Brne, to te projedu jako rentgen a vyhodnotim :sunglasses:
31. led 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to neee, Katy, to nedelej.... :wink:

A to lyzovani - pristi rok vyrazite oba na dve hodinky - hodku budes vozit kolem sjezdovky mimi ty a hodku Fero... :wink:
31. led 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja se porad drzim na svych 62-63 uz nejaky tyden, jsu zvedava jak dlouho to vydrzi, doufam ze co nejdeleeee!
autor
Nebo vezmeme babicku a bude vozit ona :grinning:
Nektere tehotne "ziji" z toho, co maji dlouho... Viz Klara nebo Martova segra... Ja budu doufam "zit" z toho, co mam nastradane aspon 7 mesicu.... :grinning:
31. led 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Frcim na zpravy... Mej se Zdeni krasne a preji pekny veceeeer!
zitra sem zase kuknu :wink:

Pa paaaa
Tak, to by taky slo,... :grinning:
autor
Kdyz priberu do 15kg, tak budu spokojena, ale kdyz to bude 30kg jako Jarca, tak se z toho asi zblazniiiim!! :grinning:
Uvidime, toto neovlivnime moc.
31. led 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa, Katy.... :wink:
31. led 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem - ja bych brala tak 10 kg.... :grinning:
31. led 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy - nějak mi ušlo to předsvatební focení? Vy jste se na vaší svatbě nefotili nebo já fakt nevím, jak to mám chápati :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To už ti ty nevolnosti začínají, co?? No to ti nezávidím, já táák nesnáším blinkání...... :angry:
Jinak moje kamoška mi předpovídá, že budu těhotná v květnu, tak jsem zvědavá.
Podle kalendáře mám od včerejška do 3.2 plodné dny, ovu zítra ...........a manža samozřejmě v práci, takže tento měsíc je jasný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Zdeni - třeba je ještě mooooc brzy na testování. Ale naděje umírá poslední,ne? A jinak to měření BT je fakt OPRUZ, jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží.......počítám, že moc dlouho ne :sweat_smile:
31. led 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi, mela jsem super citlivy test a dnes jsem 27DC ze 30DC... :wink: A pocitam, ze mne to vydrzi tak do zitrka.... :grinning:

Dobrou, jdem cucet na Stigmata.... :angry:
31. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObryyy deeeen..... :grinning:
1. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, zdravím tě.........jak to tak vypadá, tak všichni spí a spí.........
Jak je ve Strážnici?? Taky tak krásně sněžně??? :grinning:
1. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....tady krááááásně a pohádkově sněží.....baví mě to chodit umetat :wink: no fakt baví :wink:

jinak ta HAK je na hovno,bo furt špiním a už mě to serinká :-P musím asi skočit ZASE na gyndu:-P a to si mysleli,že mě aspon 3měsíce neuvidí:grinning:

no nic,jdu zas umetat:grinning:
1. únor 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caaau, zenske.... :grinning:

Evi, radeji chod porad a urguj si svoje problemy.. At je to podchycene... :wink:

Vladi, snezilo tu, ale uz je tu jen mokro - vse je fuc... Coz mi vuuuuubec nevadi.... :wink:
1. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna jsem uvarila pudink na visnovopudinkove tasticky z tvarohoveho testa a jeste udelam nejkou pomazanku ze zbytku, at mam dat na zitra co Martovi k svacince... :wink:
Pudink se chladi za oknem, tak snad mi ho tam nikdo nesezere... :grinning:

Jinak na obed jsem delala vypecky s bramborovym knedlikem a cervenym zelim a u toho jsme cuceli na Cistou dusi a oba jsme si poplakali - je to prekrasny film.... :dizzy_face:

Jak Marta odjede na zkousku, pustim si konecne to PS: Miluji te....
1. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak jsu tady, cele dopoledne jsem se motala v kuchyni a u tv :wink:
My jsme dnes na obidek meli porkovou polivecku, mnam, mnam! Potom bramborovou kasi - na ni nesmelo chybet maslo s pazitkou - a k ni na kmine peceneho pangase. Jo a k tomu jeste jako prilozhu hlavkovy salat. A jako dezertik mramorovou babovku a ta cokoladova cast byla i s orechama.
No pekne jsme se najedli, vsechno bylo vynikajiciiii! Mnam!

Zdeni, netestila jsi dnes, vydrzela jsi?
Juuj jak ja jsu zvedava jak to dopadne :wink:
1. únor 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja si ten test koupila jen jeden.... :grinning:

Ale teplota je o 0,2 stupne vyssi, nez vcera.... :confused:
1. únor 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz mam napecene tasticky s pudinkem a visnema a cekam na Martu, az pruijede ze zkousky... Mam chut na kafe a bez nej to neni ono... :sunglasses:
1. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem nestihla dojít, celý den jsme lítali ještě kvůli zabíjačce a já ráno trpěla na záchodě, jak skoro celý měsíc nejím nic mastného, tak ten šufánek polívky, mě dokonale prohnal :confounded: fakt super, večer naplese jsem si dala jednoho bavoráka a pak pila colu, aby se mi žaludek uklidnil, měla jsem strašný hlad, celý den jsem měla jenom tři piškoty a banán, no nakonec jsem zjistila, že mají br.salát bez majonézy, tak jsem si ho trošku dala bez řízku :frowning2: a pak jsem Martinovi snědla dva krajíce chleba co měl ke guláši :grinning: ale bolelo mě bříško a hrozně záda....
no Zden, jestli tě to uklidní,já si test dělala dnes...svítí mi na něm nádherná, ale jenom jedna :grinning: :grinning: ale naštěstí já to čekala, takže žádné slzičky neproběhly :grinning: :grinning: ty budou asi až zítra, psala mi sestra, že naše sestřenka leží na gyndě, čeká mimi, je tak asi 7-8tt a začala špinit, ale na uklidnění holek, je jí skoro 35 a měla teď dost psychického vypětí, vyhodili ji z práce, tak¨že se dost nervačila, ale říkala, že aspoň ví,že po těch letech - má 16 letou dceru - může ještě otěhotnět, takže prý tohle byla zkouška a ona počká na mě :grinning: :grinning: zítra za ni půjdu, tak jsem zvědavá,jak to zmákne :frowning2: :frowning2:
1. únor 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni to vypada nadejne. Netestuj, vydrz to.. teplota ti hodne napovi.
Drzim palecky, aby i zitra byla vysoko a neklesla. Zitra jsi 30DC, ze?
1. únor 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani.... :grinning:
1. únor 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nemam uz zadny test, takze neni cim testovat... :grinning:
1. únor 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek