Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
katunka82autor
31. led 2009
Pekne chytry... pozna,kdy uz ho mas dost 😉
zdenallicka
31. led 2009
Ja jsem proti nemu dost brojila, kdyz mel prijit k nam do prace, pac nam to nikdo neoznamil.. Ale ted jsme kamosi... Nekdy ho vyfotim a hodim na Rajce - je nadherny.. Kral mezi orisky.... x-)
zdenallicka
31. led 2009
ANi ti to lyzovani nechybi, ne????
katunka82autor
31. led 2009
Jsu zvedava na ni 😉 Naposledy jsme si psali nekdy v rijnu minuly rok a to nejspis mlzila, ze mimi jeste neplanuji.
Asi tak jako ja s Feriem jsme mlzili kde se dalo.

Jeste v patek (v nedeli jsme oznamoval) si mamca smutne stezovala, ze mame na vsechno porad cas, ze to odsouvame a tak, kdyz se ji na to ptala jedna kolegyne 😃
A v nedeli se to dozvedela 😃
katunka82autor
31. led 2009
Zdeni aj bych si i zalyzovala...holt budu muset jeden rok minimalne vynechat. 😎
zdenallicka
31. led 2009
Dnes, jak jsme byli u Martoveho tatky, me vsichni pochvalili, ze jsem zhubla a tipovali deset kilo.... x-) Ve skutecnosti je to 11.. A ja su stastna jak blecha.... 😃
katunka82autor
31. led 2009
To ti jde krasne doluuu, blahopreji!

Ja to bohuzel nemuzu posoudit, pac jsem te nejakou tu dobu nevidela 😉
Ale pockej v Brne, to te projedu jako rentgen a vyhodnotim 😎
zdenallicka
31. led 2009
No, to neee, Katy, to nedelej.... 😉

A to lyzovani - pristi rok vyrazite oba na dve hodinky - hodku budes vozit kolem sjezdovky mimi ty a hodku Fero... 😉
katunka82autor
31. led 2009
Ja se porad drzim na svych 62-63 uz nejaky tyden, jsu zvedava jak dlouho to vydrzi, doufam ze co nejdeleeee!
katunka82autor
31. led 2009
Nebo vezmeme babicku a bude vozit ona 😃
zdenallicka
31. led 2009
Nektere tehotne "ziji" z toho, co maji dlouho... Viz Klara nebo Martova segra... Ja budu doufam "zit" z toho, co mam nastradane aspon 7 mesicu.... 😃
katunka82autor
31. led 2009
Frcim na zpravy... Mej se Zdeni krasne a preji pekny veceeeer!
zitra sem zase kuknu 😉

Pa paaaa
zdenallicka
31. led 2009
Tak, to by taky slo,... 😃
katunka82autor
31. led 2009
Kdyz priberu do 15kg, tak budu spokojena, ale kdyz to bude 30kg jako Jarca, tak se z toho asi zblazniiiim!! 😃
Uvidime, toto neovlivnime moc.
zdenallicka
31. led 2009
Pa, Katy.... 😉
zdenallicka
31. led 2009
Mimochodem - ja bych brala tak 10 kg.... 😃
mannie.mannie
31. led 2009
Katy - nějak mi ušlo to předsvatební focení? Vy jste se na vaší svatbě nefotili nebo já fakt nevím, jak to mám chápati 😃 😃 😃 😃
To už ti ty nevolnosti začínají, co?? No to ti nezávidím, já táák nesnáším blinkání...... ]-(
Jinak moje kamoška mi předpovídá, že budu těhotná v květnu, tak jsem zvědavá.
Podle kalendáře mám od včerejška do 3.2 plodné dny, ovu zítra ...........a manža samozřejmě v práci, takže tento měsíc je jasný :-N :-N :-N :-N

Zdeni - třeba je ještě mooooc brzy na testování. Ale naděje umírá poslední,ne? A jinak to měření BT je fakt OPRUZ, jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží.......počítám, že moc dlouho ne :-N
zdenallicka
31. led 2009
Vladi, mela jsem super citlivy test a dnes jsem 27DC ze 30DC... 😉 A pocitam, ze mne to vydrzi tak do zitrka.... 😃

Dobrou, jdem cucet na Stigmata.... ]-(
zdenallicka
1. únor 2009
DObryyy deeeen..... 😃
mannie.mannie
1. únor 2009
Zdeni, zdravím tě.........jak to tak vypadá, tak všichni spí a spí.........
Jak je ve Strážnici?? Taky tak krásně sněžně??? 😃
evikmi
1. únor 2009
ahojky....tady krááááásně a pohádkově sněží.....baví mě to chodit umetat 😉 no fakt baví 😉

jinak ta HAK je na hovno,bo furt špiním a už mě to serinká 😛 musím asi skočit ZASE na gyndu😛 a to si mysleli,že mě aspon 3měsíce neuvidí😃

no nic,jdu zas umetat😃
zdenallicka
1. únor 2009
Caaau, zenske.... 😃

Evi, radeji chod porad a urguj si svoje problemy.. At je to podchycene... 😉

Vladi, snezilo tu, ale uz je tu jen mokro - vse je fuc... Coz mi vuuuuubec nevadi.... 😉
zdenallicka
1. únor 2009
Zrovna jsem uvarila pudink na visnovopudinkove tasticky z tvarohoveho testa a jeste udelam nejkou pomazanku ze zbytku, at mam dat na zitra co Martovi k svacince... 😉
Pudink se chladi za oknem, tak snad mi ho tam nikdo nesezere... 😃

Jinak na obed jsem delala vypecky s bramborovym knedlikem a cervenym zelim a u toho jsme cuceli na Cistou dusi a oba jsme si poplakali - je to prekrasny film.... x-)

Jak Marta odjede na zkousku, pustim si konecne to PS: Miluji te....
katunka82autor
1. únor 2009
Ahojky holky, tak jsu tady, cele dopoledne jsem se motala v kuchyni a u tv 😉
My jsme dnes na obidek meli porkovou polivecku, mnam, mnam! Potom bramborovou kasi - na ni nesmelo chybet maslo s pazitkou - a k ni na kmine peceneho pangase. Jo a k tomu jeste jako prilozhu hlavkovy salat. A jako dezertik mramorovou babovku a ta cokoladova cast byla i s orechama.
No pekne jsme se najedli, vsechno bylo vynikajiciiii! Mnam!

Zdeni, netestila jsi dnes, vydrzela jsi?
Juuj jak ja jsu zvedava jak to dopadne 😉
zdenallicka
1. únor 2009
Katy, ja si ten test koupila jen jeden.... 😃

Ale teplota je o 0,2 stupne vyssi, nez vcera.... =-)
zdenallicka
1. únor 2009
Ja uz mam napecene tasticky s pudinkem a visnema a cekam na Martu, az pruijede ze zkousky... Mam chut na kafe a bez nej to neni ono... 😎
janca.k
1. únor 2009
Ahoj holky, včera jsem nestihla dojít, celý den jsme lítali ještě kvůli zabíjačce a já ráno trpěla na záchodě, jak skoro celý měsíc nejím nic mastného, tak ten šufánek polívky, mě dokonale prohnal :-S fakt super, večer naplese jsem si dala jednoho bavoráka a pak pila colu, aby se mi žaludek uklidnil, měla jsem strašný hlad, celý den jsem měla jenom tři piškoty a banán, no nakonec jsem zjistila, že mají br.salát bez majonézy, tak jsem si ho trošku dala bez řízku 😞 a pak jsem Martinovi snědla dva krajíce chleba co měl ke guláši 😃 ale bolelo mě bříško a hrozně záda....
no Zden, jestli tě to uklidní,já si test dělala dnes...svítí mi na něm nádherná, ale jenom jedna 😃 😃 ale naštěstí já to čekala, takže žádné slzičky neproběhly 😃 😃 ty budou asi až zítra, psala mi sestra, že naše sestřenka leží na gyndě, čeká mimi, je tak asi 7-8tt a začala špinit, ale na uklidnění holek, je jí skoro 35 a měla teď dost psychického vypětí, vyhodili ji z práce, tak¨že se dost nervačila, ale říkala, že aspoň ví,že po těch letech - má 16 letou dceru - může ještě otěhotnět, takže prý tohle byla zkouška a ona počká na mě 😃 😃 zítra za ni půjdu, tak jsem zvědavá,jak to zmákne 😞 😞
katunka82autor
1. únor 2009
Zdeni to vypada nadejne. Netestuj, vydrz to.. teplota ti hodne napovi.
Drzim palecky, aby i zitra byla vysoko a neklesla. Zitra jsi 30DC, ze?
zdenallicka
1. únor 2009
Jani.... 😃
zdenallicka
1. únor 2009
Ja nemam uz zadny test, takze neni cim testovat... 😃

Začni psát odpověď...

Odešli