• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Iny ahoj, prosím tě do jaké kuličky? já jsem dneska nějaká nechápavá :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na masove kulicky... :zipper_mouth:
27. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Tak jsme včera byli za tím Honzíkem, je to takový drobeček a celá maminka. Když jsme tam dojeli, byl zrovna vzhůru, otáčel hlavičku po hlase a furt vyplazoval jazýček, no perfektní miminko :slight_smile:
Tak jsme se s manžou naladili a teď už budem jen 4 měsíce čekat, co se podařilo nám :grinning:
28. kvě 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Já jsem dneska tak strašně nevyspaná. Včera jsme měli do jedenácti návštěvu. Už jsme nemohla udržet ani oči. A to stávání dneska ráno. No prostě hrůza....
28. kvě 2009 v 07:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky...
já dneska ráno zjistila, že jsem 10DPO až dnes :grinning: teda podle grafu...tak uvidíme, třeba z toho ještě něco bude, ale moc nadějí tomu nedávám :rolling_eyes:
28. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a jakou si měla teplotu dneska?
28. kvě 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Jani tak to jsi o 3 dny napřed :grinning:
28. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti.... :slight_smile:

Holky normálně mám od včerejška v kanceláři takový strašný smrad a nemůžeme dojít na to z čeho. To je ale děsný..... :confounded: :confounded:
28. kvě 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to nezávidím :unamused: a jako co to smrdí?

Od včerejška mě tlačí na břichu kalhoty :sweat_smile: , takže musím sedět s rozepnutým knoflíkem :grinning:
28. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Zdeni přesně tak,když do ikei,tak na masový švédský kuličky :grinning: Peti nemáte nějaký jídlo v koši?Holky jsem se teď po ránu zasmála,přišlo mi potvrzení objednávky a ke kojícímu polštáři mi přivezou i invalidní kolečkové křeslo s brzdou šíře 43 cm :grinning: A zcela zdarma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem jim hned volala,že ho nechci :grinning:
28. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile:

teda ty ho nechceš :grinning: , ale jako dobrý bonus :grinning:
28. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,ale grafík vypadá náramně :slight_smile: Marti teď už jen záleží čím to bude,že tlačí ,jestli tím,že máš furt hlad a nebo ... :slight_smile: A nebo piješ vodu v bazénu :grinning: :wink:
28. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výborný bonus,ale ta šíře 43 cm by mi asi nepadla :grinning: ale aspoň jsem se po ránu pobavila :grinning:
28. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no jestli mě má intuice nezklame tak jsem v tom :grinning:
28. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ahoj ....

V koši nic nenáme, už jsem prolezla celou kancelář a nikde nic neobjevila. Hrozný. Teď jsem pošplíchala knacelář pohlcovačem pachu, tak jsem zvědavá co to udělá.
28. kvě 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo to by bylo super :dizzy_face: mám úplně husinu :slight_smile: Kdy že budeš testovat?Já jsem testovala 13 dpo :wink:
28. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to by bylo bezva. Já jsem to tehdy taky tak v podvědomí cítila, že jsem v tom.
28. kvě 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
´Peti z toho tě bude jen bolet hlava :unamused: A jinde to nesmrdí?Třeba odpady nebo tak něco?
28. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a není někde za skříní něco zapadlého nebo za radiátorem?

Inko testovat budu příští středu, to budu 13DPO, nemůžu si pomoct ale prostě mé podvědomí to bere jako hotovou věc, sice rozum se ho snaží přesvědčit že je čas, ale nedá si říct :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten první měsíc jsem taky měla pocit,že jsem v tom,Druhý jśem si byla jistá,že ne a ten třetí už jsem se na intuici moc nespolíhala.Tý jo já ani nevím,jestli jsem měla pocit,že to klaplo,spíš to bylo přání :grinning:
jo tak to mě se včera ptal Martin jestli jsem v tom a prý jestli ne, tak se na to může, protože se prý chudák tolik nadřel :grinning: :grinning: :grinning: a prý jestli takové výkony bude muset podávat častěji, tak ho taky může brzo ranit :grinning: :grinning: :grinning:
Peti, ne že bych tě chtěla nějak strašit, ale my měli ve vzduchotechnice mrtvou myš a smrděla jako prase :zipper_mouth:
28. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já jsem taky byla první měsíc přesvědčená,že to prostě musí klapnout,tak snad u tebe to tak bude,a kdyby náááhodou ne,tak o to větší radost budeš mít ten další :wink: Aspoň u mě to tak bylo :wink: Jani mě nemluv,já jsem si tenkrát tak oddechla,že to vyšlo,protože to fakt byla makačka :grinning: Jsem řekla,že už nikdy více :grinning:
28. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani .... :slight_smile:

Holky dívali jsme si i za skříně, za topení a prostě nic. Už nás napadlo jestli nevylila uklizečka něco na koberec. Umývala totiž v úterý okna.
28. kvě 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě intuice většinou nezklame tak jsem fakt zvědavá jak to dopadne :grinning:

Jani no tak Josef si neztěžuje že by se nadřel, spíš naopak každý den loudí aspoň jednou :grinning: :grinning: :grinning:
No mě taky napadla chcíplá myš :unamused:
Marti tak to máš v pohodě, my jsme "pracovali" osm dní za sebou a čím dál to bylo tím víc jsem se musela snažit :grinning:
28. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě teda taky něco říká, že to klaplo, po těch dvou letech, by taky sakra konečně mohlo, ale mozek mi říká, ať se uklidním, že to prostě zase nevyšlo :grinning: :grinning:
No jo, jenže já Martina dřu, už posledního půl roku :grinning: :grinning:
Holky jedu do té ikei.Papa :slight_smile:
Inko no my taky myslím 8 dní za sebou a někdy i dvakrát za den :grinning: , ale prostě byla chuť, mě teda po ovulaci chuť lehce opouští, mého muže ne :grinning:
28. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek