Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
janca.k
28. kvě 2009
dneska jedou všichni do obchodu s nábytkem, kámoška mi psala že jede do Aska.....
iny ahoooooooooj a něco pěkného mi kup 😃 😃
anag
28. kvě 2009
Já bych tak raději jela nakupavat. Dneska se mi nechce v té práci vůbec sedět.
macinek
28. kvě 2009
My už jsme v ikei nebyli pěkně dlouho, naposled někdy v lednu :-N
majka147
28. kvě 2009
Ahoj holky,
taky bych radši jela nakupovat než seděla v práci. Venku hřeje sluníčko, v kanclu mi mrznou nohy ]-(
macinek
28. kvě 2009
Zítra jedeme do vinného sklepa, taková menší rodinná akce, bude nás asi 8, budeme tam i spát, tak budu muset nenápadně moc nepít 😃 , no stejně to zase budou kecy jestli nejsem těhu 😃
majka147
28. kvě 2009
Marti, kam jedete, teda jako kterým směrem?
A kecy budou, na to nepití jsou ostatní docela vnímaví... 😃
katunka82autor
28. kvě 2009
Ahojky holky, tak jsem vas tak nejak v letu docetla...

Peti nam to jednou v kancelari zacalo taky silene smrdet a nakonc kolega nasel nekde schovanou mrtvou mys, bleeee 😞
katunka82autor
28. kvě 2009
Marti-snž: vem si ale treba priklad ze me... na poprvni a vyslo to. Moooooc drzim palecky, aby i vy jste byli ten pripad!
Do pristi stredy budu napjata jako struna a budu ocekavat ranni informace z testovani!
katunka82autor
28. kvě 2009
Holky tak my o vikendu jedene do Bratsilavy na kocarky.. uz se musime pomalinky pro neco rozhodnout, preci jen do konce je uz "jen" 16 tydnu. Dodani na vsechno maji vetsinou 6-8 tydnu, jak na co... Takze uz je pomalinky nejvyssi cas!

Priority jsou kocarek a nabytek.. potom teprve zacneme kupovat ostatni 😉 😎
anag
28. kvě 2009
Ahoj Katy .... 🙂

Holk už jsem na to došla v odpařovači na topení byla úplně zhnilá voda. Fuj.... ]-(

Ještě, že se na to došlo.
macinek
28. kvě 2009
Marti jedeme do Hovoran 😉

Katu no my jsme pro to udělali maxium, takže teď už je to na tělu 🙂
majka147
28. kvě 2009
Ahoj Katy,
už se nám to krátí, co? 🙂
majka147
28. kvě 2009
Marti, z Hovoran pochází moje babička, ale já už tam popravdě nikoho neznám... tak si to užijte 🙂
macinek
28. kvě 2009
Peti blé jenom si ten smard představím a zvedá se mi kufr :-S

Marti no docela se těším, udělám malou ochutnávku 🙂
anag
28. kvě 2009
Marti taky se mi zvedal, když jsem to uklízela...... :-S :-S
katunka82autor
28. kvě 2009
Marti jj, pekne se nam to krati, az neuveritelne rychle. Ja stale vaham s nakupem vcicek pro prcka, rikam si, ze mame jeste cas, ale toho casiu uz zas tolik neni. Hlavne se vidim jak v lete, v tech vedrech, cela zhava litam po obchodech a shanim vsechno.
Ne ne, tuto sobotu to prolomime, pojedeme Bratislavu a nasledne Viden a uz pomalinky zacneme s nakupem.. aspon blbe nuzky na strihani nehtu privezeme, proste neco uz jo 😃

Jsem se divala na tu Viden, Shoppin Centre Sud, uz jsem tam byla pred svatbou, to je tam fakt na cely den, je to mega velke, ani jsme to s Dancou tenkrat nestihli projit cele. Je tam ale dost obchodu pro baby a navic jeste nejaky obchod bokem jako je Ikea, Kika, ale pro baby. Tak jsu zvedava. Okouknu to a dam vedet.

Nam je jedno jestli pojedeme Brno, Bratislava nebo Viden, vsechno je to skoro stejne daleko pro nas.
anag
28. kvě 2009
Já už jsem včera měla nutkání koupit mimču první obleček, ale potom jsem si řekla, že ještě počkám do prázdnin.
anag
28. kvě 2009
Taky jsem si vyhlídla kočárek v Růžové panteru. Dala jsem si ho do albíčka, jen bych chtěla si jinou barvu. A taky jsem se dívala, že se dá zvolit čtyřkolka.
macinek
28. kvě 2009
Peti ono je teď hodně kočárků prakticky stejných : v-cross, maxim, dorjan sport

Já chci taky nějaký takový, jestli 3 nebo 4 kolku ještě nevím, uvidíme v reálu 🙂
majka147
28. kvě 2009
Katu, tak dobře nakupte 🙂
katunka82autor
28. kvě 2009
Holky, tak jsem vlozila dalsi fotecky do alba. Jsou tam hlavne ze vcerejska zž oslavy synovcovych 6. narozenin - ja s briskem 🙂 Ne jen brisko jak jsem vam ukazovala dodnes 🙂
zdenallicka
28. kvě 2009
Pekny, Katy..., Ruzova ti slusi vic nez seda... 🙂 A mamka je cim dal hubenejsi...
anag
28. kvě 2009
Katy Ti to moc sluší. A bříško už máš tedy pěkný ..... 🙂

Zdeni ahoj .... 🙂
macinek
28. kvě 2009
Katu hezkej pupek x-) x-) x-)
zdenallicka
28. kvě 2009
Cau...🙂
katunka82autor
28. kvě 2009
Zdeni ty kalhoty jsou bileeeee a sede triko 🙂 Nemela jsem na vyber, bud rifle nebo plataky a triko bud bile nebo sede.
Po pondelnim nakupu na Vankovce ale frajerim a mam co nosit zase!
Ty ruzove kalhoty staly cca 500,- v Terranove a jsou naproto uzasne! Snesla bych sice velikost XS, protoze i ty S me casem padaji, ale to bych uz asi chtela moc, to nemeli.

Mamca je porad stejna, to se ti zda ze je hubenejsi a hubenejsi 🙂
katunka82autor
28. kvě 2009
Holky jinak dekuji za pozitivni ohlasy na pupek 🙂 :-N

Uz ho neschovam.. jedine do zimniho kabatu 😃
zdenallicka
28. kvě 2009
JO, Katy, ja vidim, ze jsou bile..🙂 Ja jsem narazela na to sede triko...🙂
zdenallicka
28. kvě 2009
A kdyz tobe je v tomhle stavu S velke, tak mne potom musi byt S akorat... 🙂
zdenallicka