• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Zdeni kdyz ja jsem nepribrala, naopak zhubla pres zadek a nohy... je to super, mam nohy jak modelka ted :grinning: :grinning: :grinning: Ale mam problem, ze je mi vsechno velke a pada mi to.

Co jsem si na zacatku nakoupila kalhoty vel. 38, tak to nosit nemuzu, je mi to fakt velke :frowning2:

Nevim jestli S by ti bylo Zdenci :wink: Nic ve zlem :wink:

Tehu holky, ty kalhoty jsou ale uzasne diky tomu vysokemu upletovemu pasu. Tehulakhoty za par korun a jsou hlavne mega dlouhe!!!
28. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeeeeee to je tolik hodin, jdu se naobedvat rychle.. nejak jsem se zapracovala dnes. Peru, delam poradek na chodbicce ve skrinkach.. Tridim veci.. dnes jsu nejaka "akcni" :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu pupík je krásnej :grinning: sluší ti to...já bych taky chtěla nosit kalhoty velikost S...ale to mám smůlu, ale vypadají mooooc pěkně...

Ahoj Zdeni :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, ale vepredu vypadas jak ja, Katy.. Nic ve zlem....
28. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se asi stavíme na vaňkovce, potřebuju taky ještě nějaké pláťáky, trička, plavky a žabky :grinning: Už jsem dlouho neutrácela :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni to to bricho a prsa :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tak to my mame uz zase na nejakou dobu za sebou, v pondeli nam to utraceni stacilo, nechali jsme tam hromadu penez :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uff, jsem se najedla a ted mam neco delat, no to neeee! Klasika asi - zalehnu do postele a budu spat az nez prijde Fero z prace :slight_smile:

Na obidek jsem mela vepro, knedlo, zelo.. dve kolecka knedle, kus masa a zelicko, mnaaaam! Matysek je jiste rad.. vcera jsem se nacpala cerstvym hraskem, dnes zeli a tusim, ze zitra krome buchticek s kremem budu mit i cocku s vajickem :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák Matýsek....to nebudou kopance v tom břísku, ale prdíky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se začíná pomrákat, že by sprchlo.... :confused: jéé, to by bylo fajn...
28. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je taky zataženo, tak jsem zvědavá, co z toho bude, já ale potřebuju, aby mi do víkendu dozrály jahody, abych je mohla zbaštit :grinning: :grinning: jinak mám smůlu a sní mi je někdo jiný :angry:
28. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohlo by to pršení, ale počkat až přijdu domů z práce. Dneska jsem si nevzala deštník..... :unamused:
28. kvě 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky těhule dotaz, bolel vás podbřišek už před pozitivní testem?
28. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas je taky zatazeno... jsu zvedava co z toho bude.
Jinak Jizni Moravu zacinam nazyvat Floridou :grinning: Porad hlasi bourky, lijaky a kdo vi co a taky je pritom krasne, jako nekde na Floride :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Martuli uz si to presne nepamatuju.. ale tusim, ze ano. Tak nejak matne se mi to zda.. mela jsem strach, ze me boli podbrisek kvuli blizici se MS, ale bylo to prave jinak a MS se neblizila, naopak v tele se delo "oplodnovani, putovani a usazovani" :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prave se snazim najit kolikaty DPO jsem testovala...
28. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mam to Marti, ja testovala uz 11DPO, kde jsem nasla uuuuupne slabounkou druhou carku, ta kazdym dnes tloustla a 13DPO byla uz pekne viditelna s testem Woykoff.
28. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katunka82 • 24tt • 5. leden 2009 ve 20:43

Me picha v brichu, tedy na vajecnikach.. kdyz to lehce stlacim, tak me to boli.
Ne ze bych si masakrovala bricho, to ne, ale nejak jsem si oprela ruky pod prsama a jela dolu a najednou au!
28. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme doma dva testy a jelikož je byl předtím kupovat Josef, tak jsou to ty nejdražší co v lékárně měli, tudíž budou asi hodně spolehlivé :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě bolelo v podbříšku a ještě si pamatuji, že jsem měla strašnou zimnici.
28. kvě 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě píchá lehce, spíš taková jemná bolest, hlavně mám hrozně nafouklé břícho a podbřišek jako kdybych snědla hromadu čočky, fazolí a kdoví čeho a ještě vypila najednou asi 2 litry vody :grinning: , ale přitom nic nadýmavého jsem nejedla
28. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, brouzdala jsem ve stare diskuzi a nasla to co jsem sem vlozila... Taky me pichalo v podbrisku..

Jeee, ze by jsi byla vazne tehule, to by bylo FANTASTICKEEEEEEEEEEEEEEE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uz jen par dni a budes testovat, to utece jako voda..
28. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No možná testnu už v pondělí :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak držím palec,já jsem zvědavá na sebe, mě totiž v podbříšku píchá jenom občas, ale občas mám takový křeče, asi jako když na vás jde průjem...nevím jak se normálně vyjádřit, nafouklá občas jsem taky, ale já baštím hrušky a podobné dobroty, takže tam je to jasné, ale jsem na rozpacích z těch prsou...nebolí, ale třeba když jdu, tak je někdy víc cítím, ale třeba teď zase ne...tak já nevím...ale počítám s tím, že nám to zase nevyšlo :angry:
28. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych ráda přidala svoje dojmy před testováním, ale VŮBEC si to nepamatuju :grinning: :grinning: mám nějakou krátkou paměť :grinning: :grinning:
Igor už je zvyklý, když se mě na něco ptá, tak si sám odpovídá: já vím, ty si to nepamatuješ.

Jani, neboj, jahody dozrajou, o víkendu má prý být už hezky. :slight_smile:
A holky, Marti a Jani, držím palec, ať to vyjde :slight_smile:

Jo, a neprší........
28. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a ty budeš testovat kdy?
28. kvě 2009 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky utíkám domů. Mrknu na vás až dorazim domů. Jdu ještě na poštu a nakupovat. Dneska bych měla uvařit něco k večeri, ale zatím nemám šajnu co.....
28. kvě 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Peti ahoj, já už za chvilku taky poletím domů, a páč nemám doma net (zatím), tak ahoj zítra. :slight_smile:
Zítra už je pátek :slight_smile:
28. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jdeme nakupovat, tak si koupím nějaké kalhoty, jako nebaví mě sedět v práci s rozepnutým knoflíkem u gatí :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek