• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Marti, tak to si kup zrovna ty pohodlne plataky z Teranovy... maji ruzne barvy, urco si vyberes :wink:
28. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně se, Marti, musíš zítra pochlubit, jak jsi nakoupila
28. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já jsem testovala včera ráno, dneska v poledne a nic...tak to zase zkusím o víkendu, ale nic jiného než tu jednu / nečekám :grinning: :grinning: ale dokud mě to baví, tak čůrám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu no já už takové jedny podobné mám :wink: , akorát jsou teda moc tenké, teď by mi v nich byla zima, ale v těch vedrech jsou super, takže chci plátěné ale nějaké hrubší

Marti neboj pochlubím se :wink:
28. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani zrovna dneska jsem tu na jedné diskuzi četla že některým holkám se // ukázaly třeba až v 8tt, takže nic není ztraceno :wink:
28. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem to někde četla, tak se tím uklidňuju :slight_smile:
28. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem pořádně doma. Byli jsme s manželem ještě ve zlatnictví u nás. Šla jsem si vybrat dárek k narozeninám. Teď jdu rychle péct buchtu a chystat konečně tu večeři.
28. kvě 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem zpět z nákupu.Postel máme, tchýně spokojená a já taky :grinning: ¨Katu máš krásný bříško, mě příjde,že ho mám menší,ale to je jen tím,že jsem obalená i kolem něj :grinning: Marti mě v podbřišku pichalo úplně hrozně,ale jestli to bylo už před testováním to nevím,dle návodu Katy pohledám v diskuzi :grinning:
28. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko tak jsou postel jste vybrali?

Peti já se pořád chystám že si koupím nějaké nové naušnice a nějak není čas, tak si je asi nechám nadělit k narozkám :wink:
28. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak jsem projela starou diskuzi a na nic jsem si nestěžovala :grinning: Ale pamatuju si,že jsem měla výtok.
28. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
První jsme byli v ikei a chtěli jsme vzít tu co máte vy,ale přestávají je vyrábět a v šířce 180 měli jen černohnědou a to mi přišlo jak pohřebácký :unamused: Nakonec jsme byli ve scontu a vybrali jsme dekor ořech, zkusím ji najít na webovkách :wink:
28. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko díky :wink:

Sakra muž se zdržel a čekám až mě vyzvedne
ha už je tu tak já mažu
Tak je to tahle http://www.sconto.cz/cz/index.php?page=fotogalerie/monaco/0 já taky mažu, jdu dělat veču,budou žampiony.V rámci zdravé stravy smažený :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mě to nasrání dlouho nevydrželo :sweat_smile: papa
28. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak buchta je už v troubě.
Iny ta vypadá moc dobře.

Holky tak jsem se dozvěděla, že sestřenka čeká taky mimčo. To už bude pátý v naší rodině během letošního roku..... :grinning:
28. kvě 2009 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
INus, postel je luxus... :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
COs pekla, Peti? Ja ted dopikam svestkovy kynuty kolac s drobenku a makem... :slight_smile:
28. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, ty jsi byla naštvaná??

já dneska na Martina čekala skoro půl hodiny před špitálem a jak jsem byla naštvaná, tak jsem stála a koukala všude kolem, tak jsem si ani nevšimla, že dojelo jiný auto...jsem čekala černou audinu a on dojel modrý roomster :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Martin na mě musel volat, abych si vůbec sedla, jsem si pořád říkala, proč tam to auto tak blbě stojí :grinning: :grinning: :grinning:

peti, u vás to bude samé mímo :grinning:
28. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni pekla jsem buchtu - prošívaná deka. Prva jsem chtěl dělat buchtu s jahodami, ale nakonec jsem si řekla, že si je raději sním čerstvé.

Jani to bude. Jedno už je od března na světě, druhé se narodí srpnu, třetí ségře v listopadu, čtvrtý mě v prosinci a pátý v lednu.

Díky naší rodině stoupne počet obyvatel Bilovic ..... :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jste jako všichni z Bílovic ?? To teda zvednete počty :grinning: ještě by mě pak zajímalo, jak to bude vyrovnané s pohlavím?? Kolik holek a kluků?
28. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všichni bydlíme v Bilovicích. No nic jdu se dívata na televizu. Za chviličku začíná na jedničce Hercule Poirot. Se na to ráda dívám. Pokud u toho dneska tedy nezaspíp. Tak se mějte holky. Zítra ... :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky,
po dlouhé době na vás nakukuji a zdravím vás :wink:
Katy - tak vypadáš moc hezky jako těhulka - těhotenství ti sluší !
Peti - u vás je to doslova babyboom koukám..... :slight_smile:
JInak jsem hrozně zvědavá na Marti (snž) a Janču - holky, nějak tuším, že vám to tento měsíc vyšlo, tak jsem docela zvědavá, jestli tomu tak bude... :wink: No každopádně bych vám to moc přála.

Zdeni- Zdeničko - dívala jsem se na ty tvoje recepty, co jsi posílala a hrozně mě zaujal ten kinder řez/buchta. To vypadá fakt lákavě, takže se asi do toho pustím...Moje kuchařské umění je teda nic moc, ale snaha se taky cení, ne? :sweat_smile: :grinning:

Jinak ted se tady přehnala pěkná smršť - to zase bude zítra počasí :angry:
Holky páááááááá
28. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vladi...jak se máš?? Já jsem taky zvědavá, jestli naše plány klapnou...tak uvidíme příští týden...no a doufám, že tu bude aspoň o jednu těhuli víc :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janule ty jsi všude :o))) a až budeš // tak ještě v diskuzi termínové :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
v termínové nebudu, to už bych nestíhala :grinning: :grinning: krom toho Martinka bude těhule zaráz se mnou,teda doufám, tak si budeme předávat zážitky tady :grinning: :grinning: :grinning: ale já furt říkám, že musím počkat na Šári :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi, ahoj..:slight_smile: Tuhle buchtu urcite zvladnes, neni to nic tezkeho..:slight_smile: A fakt je moc dobra... :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
tak u nás taky včera sprchlo, ale jen 3mm, to je nic :frowning2: a teď ráno je tu docela chladno, asi 7st.
29. kvě 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to u vás budou samé křtiny :grinning: leda byste je udělali zaráz :grinning:
29. kvě 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, hezká postel :slight_smile: My jsme si koupili taky ve scontu tenkrát celou ložnic a jsem docela spokojená.

Marti, tak co, jak jsi nakoupila?

A Jani, posílám ti do IP ten telefon :slight_smile:
29. kvě 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Marti troje možná potom budou zároveň.... :grinning:
29. kvě 2009 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek