• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No jasně, to listopadové, prosincové a lednové dítě :grinning:
29. kvě 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem se opět vážila. Váha mě mile překvapila. Vážím zatím od posledního vážení pořád stejně..... :slight_smile:
Za tři měsíce těhulkování jsem tedy přibrala dvě kila. Jsem byla uplně spokojená, když jsem to zjistila.

No teď mě čeka v sobotu oslava a v neděli, tak to možná ta ručička na váze půjde nahoru.... :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jestli některá posloucháte Český rozhlas Brno, tak dneska jsou tam v rámci pořadu Moravská rodina Dolní Dunajovice - moje rodiště a bydliště ... :slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky....huráááááá je pááááááááátek :grinning:
Marti, tak vy budete v rozhlase? Tak to si neposlechnu, v práci rádio nevedu :frowning2:
Poslala jsem ti taky tefelen...ještě pošlu Peti, kdyby náhodou měla čas a mohla by dojet :slight_smile: já se tááááááák těším.....jupííííííííí....
29. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ... :slight_smile:
Co teplota? Testila si? Jsem strašně zvědavá..... :slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem chtěla testnout, ale vzpoměla jsem si až jsem byla vyčůraná :grinning: :grinning: teplota od včera nepatrně klesá, tak nevím, ale včera mě teda prsa bolela fest, nejhorší to je když sundám podkozenu a třeba se zohnu :sweat_smile: auuu, ale dneska zase nic...tož to nechápu, testit budu zítra ráno, to bych měla být 12DPO, tak to už by mohlo být něco vidět....mám tři testy, to mi do pondělí vyjde akorát :grinning:
29. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, máš dovolenou celý týden nebo jen ty tři dny, co jedete?
29. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to nám když tak musíš hned ráno napsat jak to vypadá.
29. kvě 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé holky za chvilku budeme mít 7000 příspěvků, tak to bude za chvilku nové témátko :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude problém, maximálně pošlu smsku Martince, na tu mám číslo, nebo vlastně někdo z holek s sebou bere noťas, já totiž doma mít nebudu, máme firemní, takže ten si bere Martin každý den do práce :angry: a já mám v ložnici jenom bednu, myš a klávesnici....hlavní prvek...monitor, mi neustále chybí :angry: :angry: :angry: :grinning:
29. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooooooooo rovných 7000 :sunglasses:
29. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik může být příšpěvků ? Jen těch 7000?
29. kvě 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dneska ráno studovala návod k těhu testu co mám doma a tam píšou že to ukáže už 5-8 DPO :confused: , ale ono se stejně vajco potom může opustit domeček, takže nebudu zbytečně nervovat
29. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Marti, to je hezký ....
29. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera jsem koupila 4 trička, 3 spoďáry a podprdu, kalhoty se mi žádné nelíbily a hlavně skoro nikde neměly pláťáky :angry: , kuva léto na krku a všude měly jenom rifle :angry:
29. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:

Moc hezké fotečky.....
29. kvě 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, kam to chodis??? Vzdyt je maji vsudeeeee...:grinning:

Ahoj holky...
29. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeno no včera jsem prolezla skoro celou vaňkovku a jediné pláťky měly v teranově za 600 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, jo jsou testy které prý prokážou těhu už 5-8DPO, ale je fakt,že nekteré ženě trvá než vajíčko dojde do dělohy o něco déle a vajo až v děloze začne produkovat hcG, ale držím palec, čím dýl počkáš, tím buse výsledek jistější :wink:
29. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, musis chodit do HaM, CaA a takovychto obchodu...:slight_smile: Ty ve Vankovce ale nejsou.. A vim stopro, ze v New Yorkru i v Kenvelu meli... :wink:
29. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
CA na vaňkovce je, pláťáky tam měly jenom pod kolena, v new yorkru i v kenvelu jsme byli a nic, vůbec nic
29. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no mě to příjde jako fakt uhozené, testovat tak brzo, jen jsem se pro zajímavost dívala co tam píšou :wink:

Testovat budu nejdřív v pondělí
29. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vlastne, CA tam je.. Na kraji..:slight_smile: To je divne.. Ja jsem zas chtela klasicke kalhoty a vsude byly jenom plataky (tri tydny zpet)..
29. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je jasný, je fakt, že někdy se tam tomu vajíčku nelíbí a odejde a člověk je pak akorát zklamaný, protože ví, že to tam bylo a že vlastně potratil :unamused:
29. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu testovat zétra, v neděli a v pondělí :grinning: musím před odjezdem vědět jestli jsem nebo nejsem a taky abych se psychicky připravila na tu operaci... :confounded:
29. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no on se to strašně mění, každý týden mají něco jiného :wink: , prolezli jsme prakticky všechny obchody a prostě nic :angry: , zítra jedeme do futura tak mrknu tam
29. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A abys mohla chlastat.. :grinning:
29. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
TO podle me jeste neni potratNekde jsem cetla, ze se to za potrat neda povazovat.. Je to proste odchod vajicka (byt oplodneneho) z tela.. Jako potrat se to bere az od 5tt myslim... :wink:
29. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tam jsem nikdy nebyla...:slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek