• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti stejně to měla i Inka první měsíc snažení, tak testla dřív a byly tam // a pak přišla MS :frowning2:

Já si dneska trochu vína dám, musím okoštovat, protože budeme kupovat víno našim, takže musím vybrat :grinning: a taky abych nevzbuzovala podezření :grinning:
29. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni my tam jezdíme do tesca nakupovat jídlo, jinak obchody celkem nic moc, moc lidí tam nejezdí, ale zase mají dost plné obchody takže není problém že by neměli nějakou velikost :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
To je dneska zase den. Jsem sama na celém úřadě. Všichni jeli dneska na školení na volby. Mě se nechtělo, tak jsem zůstala na úřadě. Máme sice zamklé, ale pořád někdo buší na dveře a chce něco vyřizovat. Nedělám nic jiného než, že běhám ke dveřím.... :unamused:
Už se na to vykašlu. Ať si tam bouchá kdo chce. Nikam už nejdu....
29. kvě 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti tak jako když je zamčeno tak nechápu proč někdo buší :confused:
29. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo to neznáš Bilovčáky. Tí jsou takový experti, že umí příjít i dvorem. Občas někdo z venkovních pracovníků zapomene zavřít zadní dvorové dveře a lidi přijdou i tama, když je ve předu zavřeno. Tady jsou někteří hrozní....
29. kvě 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, jak jsou vlastně Bílovice velké??
29. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme 3800 obyvatel.
29. kvě 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je mazec :confused: :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tolik?? To jsem myslela že míň.Tak to je asi jak Kunštát, si myslím, ale Bozako má kolem 11 tisíc, tuším :confused:
29. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, tak Peti, jste lepší...Kunštát má 2816 nebo kolik to je o tisíc míň :grinning:
29. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Hrušovany mají cca 3000
29. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska jsem byla docela překvapená, když jsem našla, že jedna kočena už ve 14tt ví, že budou mít chlapečka, to je fofr :grinning:
29. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No my mám cca 3800 obyvatel. Vlastně jsme byli v roce 2001 jmenováni městem.
29. kvě 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já pořád nevím jestli si to mám říct co to bude nebo ne......
29. kvě 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, já bych si to asi říct nechala, za prvé bych to nevydržela a za druhé nebudu muset řešit, jestli koupím kočárek raději neutrální barvy nebo když budu mít holčičku, tak raději třeba červený :slight_smile: a taky si budu moct nakoupit výbavičku do barvy, já vím, že je jedno jestli budu mít doma kluka v červených dupačkách, ale myslím, že je praktičtější to vědět....ale Peti...zákon schválnosti...mimi se bude schovávat a stejně se to dozvíš až po porodu :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
No asi to stejně nevydržím a nechám si to říct.

Já mám dneska pořád takový hlad. Už jsem snědla všechny zásoby co jsem měla na dnešní den. Já se toho obědu snad ani nedočkám.....
29. kvě 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já si dneska donesla zbytek těstovin a vymýšlím co na zítra, maso doma došlo, tak budu muset na nákup, ale Martinovi asi na ítra upeču kroupy a nebo jitrnicový prejt, ať mám místo v mrazáku a na neděli bude králík :dizzy_face: snad...a pak taky musím uvařit, aby mi neumřel hlady když nebudu doma :grinning: :grinning: :grinning:

Ale mám, taky hlad :angry: :angry:
29. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, ve 14. týdnu? Tak to je fakt foft.... :grinning:
Peti, my jsme taky nevydrželi a dokonce jsme ani nevydrželi to neříct rodině, takže to všichni ví, že to bude kluk. Ale nejvíc bych se smála, kdyby to nakonec byla holka - jenže pindíka jsme viděli, tak asi už to bude ten kluk :grinning:
29. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám teď vždycky největší hlad ráno, dneska jsem se vzbudila a kručelo mi v břiše :grinning:
29. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No já jestli si to nechám říct, tak bych chtěla aby jsme to věděli jen my dva, ale jak znám manžela a sebe, tak to budou vědět hned všichni..... :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já si taky říkám, buď nikdo a tím pádem ani my dva ne, nebo to budou vědět všichni :grinning:

Marti mmch.jak se malej bude jmenovat?? Jméno už vymyšlený máte??
29. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to budu chtít vědět, jsem hrozně zvědavá :grinning: a pak to samo vykecáme všude protože to nevydržíme :grinning:
29. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, zatím vybíráme, teď máme dva favority - ale to bude fakt překvapení :wink:
A prosím tě, co je to mmch???? :confused:
29. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a v kterém týdnu už se to dá vůbec poznat co to bude?
29. kvě 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Třeba kámoška když čekala první dítě v 89 tak to se ani nedalo říct a pak čekala druhé ve 2001 a byla strašně nadšená, že ji to doktor může říct, tak se ho zeptala a pak došla domů a říká manželovi, že ví co to bude a on jí říká...A snad mi to nechceš říct :grinning: :grinning: takže to musela držet za zuby až do porodu, ale její manžel stejně říkal, že mu to bylo jasný, že kdyby čekali druhýho kluka, tak by tak nadšená nebyla :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
mimochodem :grinning: mmch je kratší
nebo taky mmt...mimoto
Peti, tady jsem našla i 14tt ale myslím, že asi nejlíp vidět, to jde tak ten 20tt +-
29. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý, hned jsem chytřejší. :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek