Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
majka147
29. kvě 2009
no, a mně taky 43,32,41 a pak 44 - a teď si mám vybrat... 😎
macinek
29. kvě 2009
Marti v tom případě jsem pro 43 😉
cervenec
29. kvě 2009
Ahoj holky, právě mi přišel kojící polštář,přesně ten stejný,který te´d vybírá Marta 😃 V albu je fotka, je to potah 43 a ještě mám 22.Kamoška si objednala 21 a 22,ten tady mám taky,ti růžoví medvídci jsou krásní 😉
cervenec
29. kvě 2009
Dala jsem vám tam pro srovnání velikosti banán 😃 Je to fakt macek, Marti jestli chceš vyfotím ti ty povlaky všechny zblízka a za chvilku bych to hodila do alba 😉
janca.k
29. kvě 2009
Mě se líbí 33 a 43 🙂

takže Marti máš to jasný...vyhrává 43 😃
cervenec
29. kvě 2009
Jani naštvaná jsem byla ,protože přibírám raketovou rychlostí ]-( Teprve dočítám 😃
anag
29. kvě 2009
Iny na té fotce u Inky ten polštář 43 vypadá skvěle.
janca.k
29. kvě 2009
já jsem si nepřečetla to s tím banánem, tak jsem teďka čučela, co to na tom polštáři leží 😃 😃
cervenec
29. kvě 2009
Peti je fakt krásnej,ale prokoukl až jsem ho navlíkla na ten polštář,takže myslím,že i ten modrej bude hezkej 😉 Už se těším,jak si ho vezmu do postele,sem tam se totiž otočím na břicho a prckovi se to asi nelíbí,vždycky mě nakopne 😃
cervenec
29. kvě 2009
Jsem hledala co tam dám a banán byl nejblíž 😃
anag
29. kvě 2009
Iny náhodou super srovnání.
majka147
29. kvě 2009
Ahoj Iny, fakt je to ve skutečnosti hezčí, 43 asi vyhrává... ale ještě nevím
cervenec
29. kvě 2009
Holky nějak mě ten kůň dnes zlobí, tak se vám jdu vyfotit.Dnes končím 5 měsíc 🙂 To uvidíte proměnu,ale na krásku to není 😃 :-p
cervenec
29. kvě 2009
Marti vyfotím ti i ty ostatní,ale převlíkat to nebudu,to byla trochu fuška :-N A byl to fofr,objednala jsem to ve středu večer a dnes to dorazilo 😉 Já ho mám teda ze zdravotnípotřeby,cz ,ale to jsou stejné stránky jako rajmaminek 😉
macinek
29. kvě 2009
Inko tý jo už 5 měsíc =-) :-N to je fakt mazec 😃
majka147
29. kvě 2009
Iny, jj, dívala jsem se, že to je to samé. Taky jsem se dívala, že mají rychlé dodání, na druhý den to pošlou a třetí den to dojde... to je dobrý. 🙂
Tak budu čekat na ty fota.... díky
anag
29. kvě 2009
Iny to tak letí. Ty už končíš pátý měsíc ........
To je šílené jak to strašně letí. Já v pondělí končím třetí měsíc. Taky se mi zdá, že to rychle uteklo. Hlavně ten květen je nějak rychle ukonce.
anag
29. kvě 2009
Holky já už dneska končím. Ještě musím nakoupit a potom hurá domů. Až přijdu tak na vás zase mrknu..... 😉
majka147
29. kvě 2009
Tak ahoj Peti a hezký víkend. 🙂
cervenec
29. kvě 2009
Tak jsem zpět,no jo holky už končím 5 měsíc.Už abych končila 9 😃 😉 Hážu fotky povlaků do alba 😉
cervenec
29. kvě 2009
Marti já myslím,že hezkej bude i ten stejný povlak v té žluté 😉 já jsem chtěla totiž jeden klučičí a jeden holčičí.Uvažovala jsem i o tom zeleným s nožičkama a teď když to doma vidím naživo,tak si myslím,že ten by vypadal parádně 😉
cervenec
29. kvě 2009
Jdu přebrat i ty moje fotky,udělala jsem jich asi 50,tak doufám,že aspon 2 budou použitelný :-p
majka147
29. kvě 2009
A víš, Iny, že zrovna o tom žlutém vážně uvažuju? Asi vezmu ten a druhý ještě promyslím, nechám přes víkend uležet a v pondělí to objednám 🙂
cervenec
29. kvě 2009
Marti mě to taky trvalo než jsem se rozhodla a už teď bych změnila ten modrej :-N Tu žlutou uvidíš v reálu na tom odkazu co sem házela ráno Marťa - na miminko od Silente,má z té žluté přikrývku 😉 Hned jsem si toho všimla 😉
majka147
29. kvě 2009
No jo, akorát ty domečky jsou modré. Dobrý. No, myslím, že o žlutém mám jasno... 😎 teď už jen vybrat tu druhou barvu
Díky, Iny.

A už budou dvě, toto uteklo - už půjdu dom. Takže hezký víkend všem a Jani, hezkou dovolenou a když tak se ozvi.
janca.k
29. kvě 2009
Holky tak se mějte a hezký víkend a Marti já se ozvu až budeme na místě 😉
anag
29. kvě 2009
Tak už jsem dorazila domů. A hádejte co dělám. Krom toho, že sedím u počítače.... 😃
Přestavte si, že jsem dostala zase hlad, tak svačím. Jsem hrozná.....
cervenec
29. kvě 2009
Hezký víkend 🙂 Do alba jsem už hodila břuchatý fotky,jsem se vám stejně oblíkla jako minule😃 a Zdenča minule chtěla foto z profilu ,tak tentokrát ho má mít 😉 a jednu fotku jsem hodila v civilu 😃 😉
cervenec
29. kvě 2009
Peti já mám taky hlad furt 😉 jak jsi psala ,že jsi přibrala 2 kila,tak to já taky do 16 týdne a pak šup lup a je ze mě dyňa :-p
anag
29. kvě 2009
Iny moc Ti to sluší. Už máš krásný bříško...... 🙂
Už se těším až budu mít taky takové. Mě se minulej týden taky trošku vyklubalo, ale ještě se dá pěkný skrýt.

Iny u mě to bude s tou váhou stejné. Já budu jak slonice.... 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli