• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
no, a mně taky 43,32,41 a pak 44 - a teď si mám vybrat... :sunglasses:
29. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti v tom případě jsem pro 43 :wink:
29. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, právě mi přišel kojící polštář,přesně ten stejný,který te´d vybírá Marta :grinning: V albu je fotka, je to potah 43 a ještě mám 22.Kamoška si objednala 21 a 22,ten tady mám taky,ti růžoví medvídci jsou krásní :wink:
29. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem vám tam pro srovnání velikosti banán :grinning: Je to fakt macek, Marti jestli chceš vyfotím ti ty povlaky všechny zblízka a za chvilku bych to hodila do alba :wink:
29. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se líbí 33 a 43 :slight_smile:

takže Marti máš to jasný...vyhrává 43 :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani naštvaná jsem byla ,protože přibírám raketovou rychlostí :angry: Teprve dočítám :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny na té fotce u Inky ten polštář 43 vypadá skvěle.
29. kvě 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si nepřečetla to s tím banánem, tak jsem teďka čučela, co to na tom polštáři leží :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti je fakt krásnej,ale prokoukl až jsem ho navlíkla na ten polštář,takže myslím,že i ten modrej bude hezkej :wink: Už se těším,jak si ho vezmu do postele,sem tam se totiž otočím na břicho a prckovi se to asi nelíbí,vždycky mě nakopne :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem hledala co tam dám a banán byl nejblíž :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny náhodou super srovnání.
29. kvě 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny, fakt je to ve skutečnosti hezčí, 43 asi vyhrává... ale ještě nevím
29. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nějak mě ten kůň dnes zlobí, tak se vám jdu vyfotit.Dnes končím 5 měsíc :slight_smile: To uvidíte proměnu,ale na krásku to není :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti vyfotím ti i ty ostatní,ale převlíkat to nebudu,to byla trochu fuška :sweat_smile: A byl to fofr,objednala jsem to ve středu večer a dnes to dorazilo :wink: Já ho mám teda ze zdravotnípotřeby,cz ,ale to jsou stejné stránky jako rajmaminek :wink:
29. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko tý jo už 5 měsíc :confused: :sweat_smile: to je fakt mazec :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, jj, dívala jsem se, že to je to samé. Taky jsem se dívala, že mají rychlé dodání, na druhý den to pošlou a třetí den to dojde... to je dobrý. :slight_smile:
Tak budu čekat na ty fota.... díky
29. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to tak letí. Ty už končíš pátý měsíc ........
To je šílené jak to strašně letí. Já v pondělí končím třetí měsíc. Taky se mi zdá, že to rychle uteklo. Hlavně ten květen je nějak rychle ukonce.
29. kvě 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už dneska končím. Ještě musím nakoupit a potom hurá domů. Až přijdu tak na vás zase mrknu..... :wink:
29. kvě 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahoj Peti a hezký víkend. :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět,no jo holky už končím 5 měsíc.Už abych končila 9 :grinning: :wink: Hážu fotky povlaků do alba :wink:
29. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já myslím,že hezkej bude i ten stejný povlak v té žluté :wink: já jsem chtěla totiž jeden klučičí a jeden holčičí.Uvažovala jsem i o tom zeleným s nožičkama a teď když to doma vidím naživo,tak si myslím,že ten by vypadal parádně :wink:
29. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu přebrat i ty moje fotky,udělala jsem jich asi 50,tak doufám,že aspon 2 budou použitelný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A víš, Iny, že zrovna o tom žlutém vážně uvažuju? Asi vezmu ten a druhý ještě promyslím, nechám přes víkend uležet a v pondělí to objednám :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě to taky trvalo než jsem se rozhodla a už teď bych změnila ten modrej :sweat_smile: Tu žlutou uvidíš v reálu na tom odkazu co sem házela ráno Marťa - na miminko od Silente,má z té žluté přikrývku :wink: Hned jsem si toho všimla :wink:
29. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, akorát ty domečky jsou modré. Dobrý. No, myslím, že o žlutém mám jasno... :sunglasses: teď už jen vybrat tu druhou barvu
Díky, Iny.

A už budou dvě, toto uteklo - už půjdu dom. Takže hezký víkend všem a Jani, hezkou dovolenou a když tak se ozvi.
29. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se mějte a hezký víkend a Marti já se ozvu až budeme na místě :wink:
29. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem dorazila domů. A hádejte co dělám. Krom toho, že sedím u počítače.... :grinning:
Přestavte si, že jsem dostala zase hlad, tak svačím. Jsem hrozná.....
29. kvě 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký víkend :slight_smile: Do alba jsem už hodila břuchatý fotky,jsem se vám stejně oblíkla jako minule:grinning: a Zdenča minule chtěla foto z profilu ,tak tentokrát ho má mít :wink: a jednu fotku jsem hodila v civilu :grinning: :wink:
29. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já mám taky hlad furt :wink: jak jsi psala ,že jsi přibrala 2 kila,tak to já taky do 16 týdne a pak šup lup a je ze mě dyňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny moc Ti to sluší. Už máš krásný bříško...... :slight_smile:
Už se těším až budu mít taky takové. Mě se minulej týden taky trošku vyklubalo, ale ještě se dá pěkný skrýt.

Iny u mě to bude s tou váhou stejné. Já budu jak slonice.... :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek