• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Inko teda jak dýňa nejsi ani náhodou :grinning: , moc ti to sluší :wink:
29. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík Peti, bych tě potřebovala mít doma,mohla bys mi to říkat cca každých 10 sekund :grinning: no já jsem zvědavá jaký bude léto,protože jak teď byla těch pár dnů vedro,tak nic moc :confounded: Bříško ti naroste ani se nenaděješ,včera jak jsem byla v ikei,tak tam byla každá druhá ženská těhotná :fearful: babyboom jede o 106 :wink:
29. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti dík, tebe chci taky doma,lichotky zvládnu i v 5 sekundových intervalech :grinning: :wink:
29. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny .... :grinning:

Holky no nic jdu něco dělat. Zatím se mějte.... :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo porodnost stoupá, akorát teda mi není jasné jak se ty děcka pak všechny vejdou do školek a škol :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mně taky ne,ale hlavně aby se tam vešlo to naše :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti uvažuješ o monitoru dechu?Já ho asi koupím,kdysi na to přispívala pojištovna,ale ted to stojí kolem 2 tisíc,tak pochybuju,že něco dají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko neuvažuju, kašlu na to, někde jsem četla že se doporučuje jenom když má dítě nějaké problémy, protože stačí když se ti dítě blbě pohne a zpustí se alarm :unamused:
29. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To hrozí pak u větších dětí,ale do toho půl roku by to mělo být v pohodě.Taky ještě nejsem přesvědčená na 100% Nejsem si jistá,že u mě to bude mít správný efekt,abych spala v klidu.Už se vidím jak furt kontroluju baterky a budu z toho ještě víc mešuge:sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, co blbneš, bříško ti strašně sluší...měla by jsi být těhotná furt :grinning: :grinning: a mě teda jak dyńa taky nepřijdeš...to dělá to bříško :wink:
29. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic mažu něco dělat, večer mě čeká dámská jízda,kamošky slaví 30 a 40 narozeniny a mě se tak nechce,zvlášť v takové kose :unamused:Přeju krásný víkend.Papa
29. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to ti teda pěkně děkuju,ale těhotná furt být teda nechci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Počkej jaký z toho budeš mít pocit až začneš růst na všechny strany ty :grinning: :wink: Ale asi je to individuální,kamoška už ukazovala břuch hned jak otěhotněla a já jsem to maskovala jak nejdýl to šlo :sweat_smile: Ale zase co by jsem nevydržela,že? :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Iny, fááááákt ti to strašně sluší, máš to bříško, takové krásně souměrné a kulaťoučké....znám maminy,co mají chudiny, strašnou šišu :grinning:

no můj pocit bude hrozný...já mám pocit, že mám bříško už teď a to nejsem těhu :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko hezký víkend :wink:

Já už se taky těším až budu ukazovat břuch :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

S tím monitorem bych počkala po porodu, koupit ho může člověk vždycky :wink:
29. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já už ho ukazovat můžu, ale ještě počkám na ten těhu, ten bude doufám hezčí :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já mám taky pěknej špek už teď :rolling_eyes: , takže už se nemůžu dočkat až se trochu vykulí břicho s fazolkou vevnitř a budu to vydávat za těhu pupek :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, TOBE to OPRAVDU slusi... Jsi hezky tehotna... :slight_smile:
29. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuva mě je blbě :confounded: , no to už se těším na cestu autem :confounded:
29. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne taky - najedla jsem se asi z kila melounu a zrejme prasknu.... :zipper_mouth: :grinning:
29. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspoň si hezky pročistíš močové cesty :grinning:
29. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to zrejme jo..:grinning:
29. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doufám že cestu přežiju bez úhony :unamused:
29. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem akorát doutírala prach. Zítra už jen vysaji a umeju zem a hotovo.

Holky u nás se teď přehnala nějaká hůlava s kroupami. Silnice byly úplně bílé co napadlo krup..
29. kvě 2009 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady byla taky pekna smrst... :confused:
29. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a Peti - i tady se přehnala pěkná smršť - kroupy jako "tenisáky" - ne to přeháním, ale byla to docela síla :astonished:
Jančo - držím palečky na to zítřejší a další testování - mrknu se sem jak to dopadlo a přeji ti, aby jsi tam našla ty vytoužené dvě // :wink:
Iny - tobě to těhotenství vážně sluší, máš takové roztomile kulaté bříško. Některé budoucí maminky ho fakt mají takové jakési šišaté a ty ho máš pěkně kulaté....Stejně jako Katce to moc sluší.
V neděli mi konečně po 10 dnech dojede manžel, tak přemýšlím že si vezmu v práci aspon den volno. To abych si ho konečně užila. O snažilkování u nás ještě nejde, takže si budeme muset dát hodně velkýho majzla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mějte krásný a pohodový večer a přeji alespoň trošku slunečný víkend. :wink:
29. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

To bude tedy víkend. Prší a prší.... :unamused:
Kdo jak dopadlo Jančino testování....
30. kvě 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Iny,kráááááááásnej břoušek máš :dizzy_face: .moc ti to sluší :wink:

Peti,Janča psala,že nic :pensive: ...ale není všechno ztraceno,třeba jen je ještě brzo...Strašně moc přeji,aby se už dočkala!!!!!Já bych se vzdala i několika měsíců netěhu,jenom aby jí to vyšlo.Já mám doma Davušána a ten je pro mě nejdůležitější a ZATÍM nemám depky-ťuk ťuk ťuk :sweat_smile: .. si říkám,že JEDNOU se to prostě povede a do té doby si budu užívat na maximum Davídka :wink:

Holky,potřebovala bych poradit-chci si měřit teplotu a nevím,jak s tím grafem-jak si ho mám založit,jak zaregistrovat atd..mohly by jste mě poradit?Říkala jsem si,že bych začala v tomto cyklu..MS jsem měla dostat příští týden a dorazila včera!!!!!!!!!!!!!!!!!!23DC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to jsem opravdu nečekala.....Jo a kdy že se měří?Od skončení MS až do kolikátého DC?

Vladi,tak co?Připravuješ se? :grinning: ..červenec se blíží :grinning:
30. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky prší a prší :rolling_eyes: ,je to vopruz...a to máme dneska dětský den..to půjdeme tak leda do pr...
30. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni.... :slight_smile:

Třeba je fakt ještě pozdě. Já bych jí to taky moc přála.....
S tím grafem Ti neporadím mě tam registrovala a všechno mi tehdy nachystala Katka, protože jsem si s tím neuměla poradit.

Měřit můžeš klidně i celý cyklus a nebo jen než přjde menses a potom začneš zase až skončí.
30. kvě 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek