• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Leni u nás je dětský den zítra. Taky nám to počasí moc nepřeje. Měli jsme nachystaný super program na ven, ale teď když tak prší, tak to bude muset být v kulturáku. A to už nebudu vůbec ono...... :angry:
30. kvě 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko devčata,
tak snad to tý Janči výjde - taky bych jí to z celého srdce přála, protože už se snaží tak dlouho. Klidně taky obětuji pár měsíců být netěhu, jen aby to Janči vyšlo.....
Leni - u nás je to v klidu, zatím se to asi přesune na konec srpna, protože na dovolenou jedeme na konci srpna a my jsme si slíbili, že si ještě dovolenou chceme pořádně užít a je pravda, že jet do Chorvatska v prvním trimestru, kdy je ti pořád blbě a kdy se cokoliv může semlet....no dejte pokoj. Takže začneme bud na tý dovolené nebo až se vrátíme :wink: . Navíc jsem dostala nové léky na tu moji imunitu, které mám brát do půlky července, takže bych stejně otěhotnět nesměla :pensive: .

JIank já jsem s tím grafem na FF bojovala, to bylo hrůza. Vůbec mi to nešlo a tak jsem to nakonec vzdala :sweat_smile: U mě je hlavní problém, že neumím angličtinu, takže jsem vůbec netušila, co to po mě chce a nechce, takže jsem se na to fakt vyprdla. A jak se znám, tak bych na to měření BT pravidelně zapomínala :grinning:

S tím počasím je to na prd- to s malým asi jen tak nikam nepůjdete, co? No tady docela slušně leje... :angry:
30. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé holky, vy jste tak hodné...úplně se mi derou slzičky do očí...kecám, řvu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
chtěla jsem vám zrovna napsat, že jsem ráno testila a nic a vy na mě takhle :slight_smile: děkuji za podporu, to právě teď potřebuju...sakra, tečou mi slzy a nic nevidím :grinning: :grinning:

prsa mě bolí stejně, ale asi to bude nějaká novinka k MS, ale uvidíme, zítra jsem 28DC a pokud mi v pondělí neklesne teplota, tak to ještě zkusím, ale moc nadějí si nedávám, jenom bych potřebovala aby MS kvůli té laparce dorazila co nejpozději...
Leni, já ti taky s registrací nepomůžu,mě zase musela kámoška jakoby pozvat, nebo jak to napsat, protože mě to nechtělo zaregistrovat,ale počkej na Katu, ta umí perfektně anglicky,tak ti poradí...

když už jsem u toho...Katu, Martin potřebuje někoho kdo ho naučí rychle a bezbolestně anglicky :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaňouchu,neřvi bambulo :grinning:

Vladi,no my frčíme do Chorvatska pravděpodobně v půlce července (16.7.),a to by mě mohla vyjít i ovulka :dizzy_face: ...tak se třeba zadaří tam,ale moc nadějí si nedávám.

Hmmm,to je právě to...já taky neumím anglicky :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak to, že nevím, že jedete do Chorvatska??? a kam??
My asi nakonec taky,pokud se teda něco nestane, že :grinning:

jé mi kosa a jak je mi zima, tak se mi smšťujou bradavky a bolí to ještě víc :grinning: :grinning:

hlavně že se cpu nanukem :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani - no my jedeme někdy v srpnu - spíš v té druhé polovině srpna do Bašky Vody.....
To že tě bolej prsénka může být známka toho těhu, takže to určitě nevzdávej a říkej si, že naděje umírá poslední. Navíc, když jsi psala, že běžně tě prsénka u MS nebolí.... :wink:
A tady je teda zima jako v Rusku, takže já se cpu teplou polévkou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni - ta angličtina je problém většiny z nás tady.....když pak budeš vědět, jak na to, tak z tebe budu tahat rozumy, jsi ráda, že??? :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
My pojedeme asi na začátku srpna a pojedeme někam k Živogošči, snad :grinning:
jj prsa mě normálně nebolí, tak jsem z toho taková nějaká zmatená...ale je to fakt, naděje umírá poslední a ještě nekrvácím, takže se uvidí :slight_smile:

tak já mám skoro modrý prsty :sweat_smile: jdu něco dělat, nebo mě Martin ve čtyři najde v křesle s přimrzlým noťasem na břichu :grinning: :grinning: i když je fakt, že odspodu hřeje :grinning:
30. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani,já jsem vám to neříkala? :confused: :sweat_smile: ...jejda,tak to budu muset napravit na dovči :slight_smile: .S těma cecinama to je zvláštní,mě to dělalo taky v těhu :dizzy_face:.

Vladi,jestli to pochopím :grinning: ,tak ti ráda pomůžu :slight_smile: .
30. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

mě teda prsa vždycky před MS bolí dost a teď skoro vůbec :confused:

Ve sklípku bylo dobře, něco málo jsem okoštovala, ale dohromady tak 2dcl :slight_smile:
30. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
tak já teda bolest prsou vůbec neznám.....nikdy mě nebolely při MS, takže až mě začnou bolet, tak asi budu vědět, že se něco děje... :grinning:
JInak mě už začal bolet podbříšek, takže to znamená jediné - MS je za dveřmi. Podle kalendáře bych ji měla dostat v pondělí......a to mi zítra po 2 týdnech dojede domů manžel....takže jsem pěkně naštvaná, že mi to tak blbě vyšlo :angry:

Leni - díky za vzájemnou spolupráci......snad to potom pochopím i já...moje angličtina je totiž víc než mizerná.
Marti - tož že by to něco znamenalo? Kdy jsi říkala, že budeš testit? Až ve středu, že???
HOlky, já vám tak držím palečky a pestičky...uvidíte, že to výjde. :wink:
30. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky, chtěla jsem se zeptat co je to zamlklý potrat? Díky moc !
30. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Vladi :slight_smile:

testovat budu asi v úterý možná v pondělí :slight_smile: Akorát Josef říkal že testování je prý jenom formalita :grinning: , že jsem prý jasná :grinning:

zamklý potrat je když přestane být srdíčko :frowning2:
30. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, díky za tu odpověď....všude jsem to tady viděla, ale bylo mi blbé se těch holek ptát, když se jich to přímo dotýkalo... :pensive:
Jinak tvůj muž asi ví, co dělal......asi do toho pořádně bušil, když si je tak jistý :wink: Každopádně jsem zvědavá, ale mohly by jste s Jančou doplnit tuto diskuzi o další těhulíny :wink: :wink: :wink:
30. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak Marti mě dneska taky Martin celý den říká, že ty testy prostě nefungují, protože on ví, že jsem těhotná :grinning:

Vladi, nevím teda jestli tě to nerozhodí, ale mě taky nikdy prsa nebolela, až teď a očividně z toho asi nic nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani - nehaž flintu do žita.....dokud MS nedorazí, tak máš furt náděj...a navíc když si je tvůj manžel tak jistý, tak nespíš ví, co dělal... :wink:
30. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
myslíš, že to ví :grinning: :grinning: kdyby plodil děti dneska, tak si to ráno fakt pamatovat nebude...chudák, ty rumy mu nějak podrazily nožičky, tak šel rovnou hajinkat, ale vyčistil si i zuby, to je úspěch :grinning: :grinning:

Já si taky Vladi říkám, že dokud neteče krev, tak je to dobrý :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdar...:grinning:
31. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno ... :slight_smile:
31. kvě 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Krasne nedelni dpoledne holky...

Vcera jsem se tady neukazala, byla jsem uz k.o. na to si vas docist :slight_smile: Cely den jsme byli na cestach mezi Bratislavou a Vidni, ale jsme moc spokojeni, protoze mame asi vybrany kocarek a nabytek pro Matyska.
A Matyskovi se to nejspis libilo, ze behame kolem neho a shanime veci pro nej, protoze cely den kopal a kopal a kopal :grinning: A nebo to bylo prave naopak a rikal nam, at se na to vykasleme, ze on nic nechce a chce radeji klid a spanek :grinning:
31. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Prave jse dala varit polivecku, bude kureci vyvar.. a jak jsem cistila petrzel a celer, tak mi taaaaaaaak krasne voni ruky. Miluji tuto vuni! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jen po snidani me zacina palit zaha zase, chjooo :frowning2: Vcera jsem slupla 2x rennie, doma to dnes budu resit mlikem :wink:
31. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tady dnes nikdo neniiii, plooooc :wink:
31. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,

já dneska po x měsících nevařím,teda ani včera jsem nevařila,tak si to užívám.Jdeme na oběd dolů k našim :slight_smile: .

Katy,to bylo spíš to druhy :grinning: ,Matysek byl chudák z toho utahanej :slight_smile: ,Davídek neměl taky rád nějakej celodenní šrumec :grinning: ..ale je dobře,že už máte vybráno a tato starost už odpadá :wink: .Já si pamatuju,jak jsem pořád dokola řešila kočárek :grinning: ,začala jsem na 20 000,-a skončila na 7000,- :grinning: a pak jsem litovala,že jsem nekoupila ten ve zlaté střední cestě :grinning: ..

Jdu dolů,malej už mě volá :slight_smile: ,tak dobrou chuť,pokud se chytáte obídkovat :wink:
31. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Jak vidím,tak hnusný počasí o víkendu podporuje sezení u pc :grinning: My jsme včera byi kupovat koberce a odpo jsem měla návštěvu.Dnes mě od probuzení pobolívá hlava,tak mám blbou náladu.A navíc lije,takže absolutně nevím co budeme dělat,vůbec se mi nechce válet se doma :unamused: Jani já myslím,že to tentokrát klapne :wink: Katu jaký kočárek jste vybrali?
31. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky přeju dobrou chuť :slight_smile: Máme segeďák,ne že bych ho nějak milovala,ale hlad je sviňa :grinning: Jdu na něj.
31. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak ani vám ten graf sem dávat nebudu, dneska nebo zítra jsem jasná :frowning2: akorát musím volat hned zítra mudře, protože si nejsem jistá jestli mi neposune i to operaci...chjo, jsem si myslela že bych to mohla dostat až koncem týdnem a ještě se s tou rudou mrchou budu otravovat na dovči... :confounded:

My dneska měli králíka s knedlíkem :grinning: akorát došlo k informačnímu šumu....Martin celý týden mlel o tom, jak má rád králíka na zelenině a že ho babička skvěle dělá, tak jsem šla za ní,co a jak, fajn, králíka jsem udělala podle ní a Martin se mě dneska zeptal proč ho máme se zeleninou, že myslel, že to bude jenom pečený s kouskem bůčku a se zelím....jsem myslela že ho trefím :grinning: :grinning: ale dobrý, králík se mi povedl, na to že jsem ho dělala poprvé :grinning: :grinning:

Takjdu si vyfoukat vlasy a razím za Krejcul :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Iny :grinning: Tak segedinsky neni ani moje nejoblibenejsi jidlo.
Snim ho, abych nebyla hladna, ale sama bych si ho neuvarila :grinning:

Kocarek mame vybrany Bertini x2 v cerne, jak jinak. V pondeli volam a zjistuji terminy dodani.. Pani v obchode rikala, ze na cernou autosedacku cekali dokonce 4 mesice pres Vanoce, ze nemeli na sklade nikde. Tak jsu zvedava, 4 mesice uz cekat nemuzeme :slight_smile:
Na nabytek je dodani 6-8 tydnu, jak jsem predpokladala, takze musime objednat co nejdriv taky.

Behem 14 dni pojedeme opet do Vidne objednat ten nabytek a uz udelat nakup vseho potrebneho kolem. Hlavne musime vyuzit dalnicni znamku co jsme si koupili, meli jen mesicni :wink:
Divala jsem se na net a vychazi to tam v prumeru o 5-10% levneji nez u nas a hlavne je tam fakt vyber, takze pojedeme tam. Jsu si jista, ze nakoupime temer vsechno najednou. A jestli Brno nebo Viden, to neni takovy rozdil :wink:
31. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani kraliiiik :grinning: Tatka mi dnes privezl cerstvou slaninu vyuzenou (uz nejaky ten mesic ji nemuzu citit na sto honu :slight_smile: ) a taky kralika.. toho jim taky jen svatecne, nejak mi to maso smrdi at ho udelam jakkoliv, vzdy to proste citim a zvlast ted.
31. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My meli hoooooodne netradicni obed... protoze Fero rano jel na kolo a vratili se pred 12h a ja jsem nevedela co budeme varit, jestli nekam pujdeme, nijak jsme se nedomlouvali, tak jsem zacala varit z toho co dum da a moc toho nedal :grinning:
Kureci vyvar s domacima nudlema, ten se povedl. No a potom jsem koupila v obchode kefir a udelala jen pecene brambory na plechu. Byla to ale dobrota!
Posmakli jsme si a ted jdu zalehnout na hodinku, at mi dobre vytravi :wink:
31. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a koupili jsme Matyskovi prvni osusku - kraaaaasnou! a taky prvni dudliky - sada 2ks 0-3 mesice. Snad je nebudeme potrebovat, ale pro vsechny pripady musime byt pripraveni :sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tady nas vybrany pokojicek.. http://www.babyone.de/_downloads/91.pdf
Ten samy letacek mame doma, ale ve srovnani s realem je to 100 a 1! Nejde srovnavat, ve skutecnosti je naaadherny!
Vsimnite si te uzasne prebalivaci podlozky - neni takova ta uzka, ale ctvercovita, obrovska, super! Do te jsem se zamilovala a tu si poridime. Meli je ve svetle modrunke nebo bile, tak uvidime jake budou mit az tam priste vyrazime.
31. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek