• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katy, dnes su 28 DC... Zitra tim padem 29DC a v utery by mela byt MS...
1. únor 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani, miminko se muze jeste udrzet a spineni nemusi nic znamenat. Hlavne at je po psychicke strance zase brzy v pohode, to je zaklad vseho!
Jani to jsi na tom jako ja.. mam zaludek na vode sem tam behem dne. Nic moc prijemneho.
Vzdy to nastesti ustojim a neletim blinkat :grinning:
Decka, to zvraceni, to je mor... :unamused:
autor
Zdeni nepsala jsi vcera, ze mas jeden testik?
A ted pises, ze nemas zadny test.
Jani, ty opico, tys slibila netestovat.... :angry: :grinning:
1. únor 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Vsak ja jsem ho vcera vypotrebovala, Katy.... :wink:
autor
Zdeni ja to popletla nejak :grinning:
No tak at teplotka vydrzi nahore uz naporaaad!
autor
Zdeni to jsem ani nepostrehla :grinning:
Ahaaaa..

A nic tam nebylo, ani naznak?
1. únor 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tp nevadi, Katy.... Tvuj stav te omlouva.... :grinning:
1. únor 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky za prani... :wink:

Nic, Katy.. Ani tukanec... Ani dusicek... Jsem se ptala i Martina, on lip vidi, a rikal, ze nic...
1. únor 2009 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nam ty nase testiky lezi porad na stole u pc :grinning:
CO s nima mam udelat, me je lito je jeste vyhazovat :wink:
Tak tady tak lezi a krasne se na ne seda prach.
Ale zas - byl to Rapid Clear a na nej jsem necetla nic moc dobreho.... Tak uvidime v utery... :wink:
Vytvor si nejakou krabicku a muzes ji mit jako vzpominkovou... Pak si je das do alba, kde budes mit fotky mimi...
1. únor 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni ja kdyz testila ten 11DPO, tak jsem si nebyla jista jestli nemam halucina, nebo si neco sama nevsugerovavam.. jen v urcitem uhlu a hodne na ostrem svetle jsem tam videla ducha..
1. únor 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ted kdyz mam s cim porovnavat, tak tam uz jasne vidim carku, ale predtim jsem si nebyla jista.
Jj, asi je dam do nejake krabicky a cas ukaze co s nimi bude :wink:
1. únor 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No nic, jdu zpet do obyvaku divat se na tv :wink: Zatim pa paaa a pozdravuj Martu
1. únor 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem mela ovu az 21.1., takze jsem teprve na zacatku... :wink:
Pa, Katy, vyridim... Pozdrav Fera... :wink:
Katu dej si aspoň jeden testík do albumu, kde budeš mít fotky budoucího mimi...kámoška to tak měla, pak si tam dávala i fotky z utz a měla to jako památku.
Zdeni, já si řikala, že ho prubnu, i když jsem věděla, že tam nic nebude, ale aspoň mš nebude doma lákat pro příště, teď ještě počkám na MS,někde se mrcha červená loudá a pak začnu měřit, tak uvidíme jak to dopadne...
1. únor 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj.......tak se opět hlásím...... :wink:
Jani - ty ještě pořád držíš tu dietu? Zjistila jsi mi něco o těch příušnicích??? Škraňu už mám otečenou méně a méně, takže už nevypadám jako přežranej křeček, nicméně pořád to mám oteklé. Ted už ted jen na tváři, ale pod uchem už nic moc. Ted to vypadá už jen na ty slinné a podčelistní žlázy........

Zdeni - koupila sis ten teploměr digi? Já jsem si ho koupila, ale zdá se mi nějaký divný..........ted jak jsem byla nemocná, tak jsem nejspíš měla i teploty ( byla jsem úplně rudá, horká a potila jsem si jako...), ale teploměr mi ukazoval, že mám teplotu kolem 36,5 st., tož nevím, jestli jsem si koupila šunt nebo ..........

Katy - a ty jsi na neschopence s čím? S nachlazením? A byla bys proti, kdyby tě Dr. nechal na neschopence po celou dobu těhu? Já jak tak přemýšlím, tak bych s těhu do práce nechodila. Chodí mi tam samý houmlesáci, feťáci a bezdomovci, tak bych se asi bála tam zůstat po celou dobu..........
1. únor 2009 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Vladi, mam digi teplomer Hartmann Thermoval za 120,-.. Teplotu jsem s nim merila jen bazalni... :wink:

Divam se na Loskutaka, je tam dnes vyber kocarku... papa, pak se jeste ozvu... :slight_smile:
1. únor 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zasady pro vyber kocarku znam.... :wink:
1. únor 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak i my se divali... teutonie yatim vede, ale projizdeni shopu a zkoueni kocarku mame teprvepred sebou a pak se ukaze pro ktery se rozhodneme :wink:

Vladi, cele tehu bycg nechtela byt na neschopence, ale tyden bych doma chtela byt jeste urcite, necitim se uplne 100% zdrava.
Kamaradka je od zacatku na neschopence a je to naprd, ma vychazky jen 4h denne. A ja chci s kamaradkama na kaficka dal chodit, na nase nedelni obedy k znamym co jsme zavedli od Noveho roku, na nakupy a tak... :wink:
1. únor 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pisu jak tatar, ale jsu na notebooku a je tady anglicka klavesnice a zle se mi pise :sunglasses:
1. únor 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, vse je na domluve... Vychazky se daji dohodnout na cely den.. Jako v prubehu celeho dne... asi su taky tatar, pac nevim, jak to napsat... :grinning:

Mne se u Teutonie nelibi ta sportovni sedacka.. Je jak z roku raz dva.... :unamused:
1. únor 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nam se prave vse libi.. ale je pravda, ye jsme moc nepokukovali po kocarkach, to nas teprve ceka. Kdo vi kdo prijde s jakou novou kolekci 2009 a treba se nam zalibi uplne neco jineho.
1. únor 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo to jde?? Tak to by bylo super, to bych brala.
Ale ja nedelam zadne rizikove zamestnani, neprichazim do kontaktu s lidma, takze u me to moc nehrozi, pokud nebudu mit fakt nejake problemy.
1. únor 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, vse se da domluvit... :wink: A ty vychazky, pokud nejsi opravdu nemocna a nemusis lezet, se da domluvit.. Protoze maminy prece musi chodit ven, kdykoliv se ji zchce a je ji dobre... :wink:
1. únor 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bych to nevydrzela byt porad doma, to bych se asi brzy zblazila :grinning:
1. únor 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Neschopenku vystavuje praktik, takze se s Hojacem muzes pak domluvit... Ale nevim, jestli ji v tomto pripade nevystavi gynekolog... :confused:
1. únor 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek