• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti díky koupím :wink:

Ach jo se dneska nějak nemůžu soustředit na práci :unamused: , bože já tam nesnáším nejistotu, už aby byla středa :unamused:
1. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis, holky, neprozivejte to tak... :slight_smile: Pak budes jedine (a to moc) zklamana, kdyz to nevyjde... Marti, z vlastni zkusenosti vim, ze si priznaky muzes lehce vsugerovat... A to zklamani.... :pensive: :rolling_eyes:
1. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jako uzavřený čípek si asi těžko vsugeruju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky dneska nemůžu nějak soustředit. Dneska mi zase začaly zase černat prsty pod zlatem. Já jsem fakt případ ....

Zítra jdu v osm na gyndu na kotrolu a na krev, tak se těším že se nebudu chviličku v práci.
1. čer 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, uzavreny cipek nic neznamena... Zvlst, kdyz mas x dnu do MS...
1. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni touhle dobou už mám čípek vždy otevřen a špiním nebo už mám MS
1. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostě je to náš první snažící cyklus tak to prožívám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už si ani nepamatuji jestli jsem potom ke konci cyklu sledovala čípek.

Zdeni ty jsi byla na té laparce jak má jít Janča? Co to vlastně je?
1. čer 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti prožívej. To k tomu patří. Já jsem to taky tak prožívala.
1. čer 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ja myslim, ze Janka nema jit na laprku.. Nebo ma?
1. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kazdopadne ja jsem byla na laproskopii - kukli mi na vajecniky a vejcovody a profoukli mi je plynem.. A taky mi napustili delohu takovou kontrastni latkou, aby videli, jestli ji mam v poradku - nemam... :slight_smile: Tak a jede se dal... :grinning:
1. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janča předtím psala tohle
mám vyfasovanou žádanku na vyšetření KDL...tuším že něco takového to je...dělá se v narkoze něco jako laparka, ale dělá se přes čípek...akorát je problém s moji MS...měla bych ji dostat 3.6. a tento zákrok je nejlepší dělat do 10DC, jenže u nás se 8.6. neoperuje, takže jsem objednaná na 15.6. a pokud MS dostanu moc brzo, tak musím volat mudře a musíme se domluvit na jindy a to jindy bude asi až září...bo na začátku července má dovču a na začátku srpna já...takže tak...
1. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo...

"neco jako laparka"... Takze to neni laparka... Navic mne ji delali vnejskem... Takze mam tri jizvicky - tam, kde mam vajecniky a jednu u pupiku...
1. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasny den holky preji... ja jsu strasna brzda, nez vstanu, nasnidam se, dam nazrat psum, vysprchuju se... to je doma a pomalinky uz i cas obeda! :grinning:
1. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, klid.. J jeste lezim v posteli v pyzame...:slight_smile:
1. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, drzim palecky taaaaaaaaaaaaaaaaaaak moc, aby to vyslo. Snad cipek zustane zatazeny uz naporad, min. na 9 mesicu :wink:

Ja pouzivala testy Best2, Mamatest a taky Woykof (ten se mi zdal nejlepsi, testovala jsem tusim Mamatest a tento Woykof v jeden moment a Woykof ukazal zretelnejsi carky. Nevim jak je to s citlivosti, ale asi byl vic citlivy)
1. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ty ale apson chodis do prace, takze neco delas, ale ja nic nedelam! pripadam si tak trochu "zbytecne, neschopne.."

Dnes jsem si dala za ukol uklidit poradne obyvak, protoze jsme si ve SCS koupili krasne zelenkave "behouny" na konferencak a jidelak. Mam rada kazdou malinkou zmenu v byte, tak se pujdu asi oblect z upanu do teplaku :grinning: a jdu na to!
1. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak hlasim, dnes po snidani uz +2,5kg (moje snidane bylo sladke mleko s rohlikem :grinning: :grinning: :grinning:)
1. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

já mám doma ještě jeden test rapidclear a ten bude hodně citlivej a taky je pěkně drahej, kupoval je Josef a chtěl to nejlepší co mají :grinning:
1. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, to sice jo, ale odpocinek potrebuju..:slight_smile: Ja jsem po lsuzbe vzdycky schopna fungovat az na druhy den po obede..:slight_smile:
1. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
CO je SCS? :confused:
1. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sho/SCS = shopping centre Sud - ve Vidni, SUPER, DOPORUCUJEME! :wink:
1. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti jak jsem slysela, tak ten Rapid je pry fakt doooost dobry! Tak snad ukaze aspon ducha, kdyz ne poradnou dalnici :wink:
1. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak prave jsem volala oholedne kocarku a vypada to dobre, do mesice od objednani muze byt.

Ze zacatku me trapila delka korbicky 72cm, ale uz to neresim.. proste se tam prcek vleze at chce nebo nechce :grinning:. Stejne to mimco nikdy nelezi nasponovane jako na skripci, vzdy je skrcene a jestli bude po me, tak se tam vleze i dvakrat :grinning:
1. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky meli jste nekdy jogurt od Ehrmann mak-marcipan?

Po delsi dobe jsem ho sehnala v Kyjove a muzu se ho ujist. Vubec ty jogurty od Ehrmann ve sklince jsou vynikajici! Mnaaaam.

Prave ho mam pred sebou a postupne ujidam :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kde je Inus dnes? Jeste se tady neukazala... :astonished:
1. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, vy budete vozit v hlubokem stejne jen tuto zimu a to podle me staci.. Klidne muzete v breznu narvat ditko do fusaku a do sportaku - jen nevim, jeslti jde ten, co jste si vybrali to uplneho lehu..

Jogurt mak-marcipan? Neznam...
1. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a mak schvaluju - je to velky zasobnik vapniku, ale pozor na mnozstvi... :wink: Mak ano, ale ne kazdy den... :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu jj ten jogurt znám a je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek