Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
1. čer 2009
Chtela jsem ho okouknout, ale neda se na jejich stranky dostat... ]-(
katunka82autor
1. čer 2009
Zdeni my jsme chteli jen hlubokou verzi, ale neprodava se to samostatne, zaklad je sportak, tak budeme mit i ten sportak k tomu.
Ale potom budeme kupovat poradny sportak.. peknou trikolku, s brzkou, polohovaci, proste vymakany sportak. Takze ani jsem neresila jestli si v te X2 muze dite poradne lehnout nebo ani ne..

Ja si taky myslim ze do tech 6-7 mesicu tam vydrzime. A kdyz mu to bude natesno, aspon mu bude teplo. Vic prostoru, vetsi zima. No nemam pravdu 😃
katunka82autor
1. čer 2009
Co jsi chtela okouknout, jogurt nebo kocar? 🙂
katunka82autor
1. čer 2009
Zdeni zas takovy labuznik nejsu, abych si kazdy den dopravala mak 🙂

A at si prcek zvyka... jestli nebude spavat, bude dostavat odvar z makovic 😃 😃 😃 (si delam samozrejme srandu!)
zdenallicka
1. čer 2009
Katy, ten jogurt...
katunka82autor
1. čer 2009
http://www.poradnikhandlowca.com.pl/bezcms/arch...

Zdeni tady je foto toho jogurtu - ten na leve strane je mak-marcipan
zdenallicka
1. čer 2009
Ja jsem to myslela s tim makem obrazne, obecne, den byla blba casova jednotka... Ale proste mak ano, ale ne casto... 🙂
zdenallicka
1. čer 2009
Aha, tak tyhle jogurty vidam, ael obchazim je obloukem - jsou moc tucne na moji dietku... 8-(
zdenallicka
1. čer 2009
A jinak diky za foto..🙂
zdenallicka
1. čer 2009
A kocarek neni muj salek kavy, ale jestli se vam libi, proc ne..🙂 Nelibi se mi hlavne kolecka a takovy, rekla bych, krabicoidni tvar...
zdenallicka
1. čer 2009
I kdyz funkcni muze byt skvele... 🙂
katunka82autor
1. čer 2009
Ahaaa, to jsem nikdy nezkoumala, obsahuji min. 3,7% tuku :-N
zdenallicka
1. čer 2009
KAty, me spis zajimaji Kj.. Napsla jsem tucny, ale myslela kaloricky...
katunka82autor
1. čer 2009
Zdeni zalezi jestli se divas na korbicku hranatou, nebo kulatou.

A abych rekla pravdu, tak podle obrazku bych do X2 nesla, ale ve skutecnosti vypada jinak, ze se nam obema na prvni pohled fakt dooost zalibil - konecne po tak dlouhe dobe.
A skvele se s nim jezdi, manipuluje.. a vypada betelne.. a s bezovym vnitrkem jemne..

Ve Toys"R"us jsme nasli dalsi 3 kocarky co se nam padly do oka.. ale jede byl moc "tvrdy", druhy "gyglaci" a treti nemel dobrou boudicku, nebyla s korbou ani do praveho uhlu, fakt divny! Ale verim, ze na obrazku nafocene vypadaji dokonale. Je to fakt tezke. Co se ti libi na obrazku v reale je jine a obrcene. Vetsinou to plati.
katunka82autor
1. čer 2009
Ahaaa... tak to tam nepisou kolik Kh to ma 😉
katunka82autor
1. čer 2009
Prave jsem kukla na stranky bertini a tam je vazne jen ta "hranata" korba. Ta se nam nelibila, jdeme do kulate.
katunka82autor
1. čer 2009
Oni tam maji vsude jen tu hranatou! Se zblaznili!!!!!
zdenallicka
1. čer 2009
No prave, Katy... Ja jsem ten kocarek videla vickrat uz a vzdy jen s touhle hranatou korbou... =-)
katunka82autor
1. čer 2009
Zdeni, tak te muzu ujistit, ze my hrnatou korbu nebudeme mit, ale kulatou 😉
zdenallicka
1. čer 2009
Katy, ujistovat me nemusis..😃
anag
1. čer 2009
Holky mě to dneska v té práci taky strašně nebaví. Už aby bylo pět hodin.....
macinek
1. čer 2009
Peti mě to dneska taky nebaví :-| , navíc tedy mám na pořadu dne samé vychytávky a složitosti takže mě to fakt neba :-p
majka147
1. čer 2009
Tak to vás teď asi naštvu - já už jen hodinu a to už budu na cestě domů.... 😎
majka147
1. čer 2009
... za to mě doma čeká sestřenice, která k nám přijela na dovolenou a už je tu týden a ještě tu týden bude 8-(
... si dovedete představit, jak jsem z ní nadšená....
anag
1. čer 2009
Marti ty se tedy máš. Jedeš za tou Jančou. U mě to zatím vypadá, že mi to bohužel nevyjde. Ještě uvidím jak to bude vypadat zítra dopoledne,ale zatím tomu moc nevěřím.
majka147
1. čer 2009
Peti, Janča se zatím neozvala, takže dneska asi ne. Ale zítra mám v Mikulově ten těhotenský kurz, tak bych ráda 🙂
anag
1. čer 2009
Marti tak to já bych taky nebyla dvakrát šťastná. Mám rada doma svůj klid, když přijdu z práce. A co dělá sestřenice, když jsi v práci?
majka147
1. čer 2009
Peti, dopoledne spí a pak si čte, dívá se na telku, posedává, POPÍJÍ a pokuřuje... Když dojdu, taky chci mít svůj klid, ona chce, abych si s ní furt vykládala a nejlíp ještě každý den někam vyrážela (na pivko a tak). :-S
To jsem ale zamítla hned na začátku, nejsem zvědavá někde vysedávat, když ráno vstávám v pět.
katunka82autor
1. čer 2009
Marti, doufam ze sestrenice aspon uklizi zatim co ty tvrde pracujes. Ze prijdes dom , jidlo na stole a ty nemusis hnout ani prstem 😉
majka147
1. čer 2009
Jóóó Katu, tak umyté nádobí je, ale toť vše... 😉