• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Chtela jsem ho okouknout, ale neda se na jejich stranky dostat... :angry:
1. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni my jsme chteli jen hlubokou verzi, ale neprodava se to samostatne, zaklad je sportak, tak budeme mit i ten sportak k tomu.
Ale potom budeme kupovat poradny sportak.. peknou trikolku, s brzkou, polohovaci, proste vymakany sportak. Takze ani jsem neresila jestli si v te X2 muze dite poradne lehnout nebo ani ne..

Ja si taky myslim ze do tech 6-7 mesicu tam vydrzime. A kdyz mu to bude natesno, aspon mu bude teplo. Vic prostoru, vetsi zima. No nemam pravdu :grinning:
1. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co jsi chtela okouknout, jogurt nebo kocar? :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni zas takovy labuznik nejsu, abych si kazdy den dopravala mak :slight_smile:

A at si prcek zvyka... jestli nebude spavat, bude dostavat odvar z makovic :grinning: :grinning: :grinning: (si delam samozrejme srandu!)
1. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ten jogurt...
1. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.poradnikhandlowca.com.pl/bezcms/archiwum/2006/04/images-rynek/informacje-bacha.jpg

Zdeni tady je foto toho jogurtu - ten na leve strane je mak-marcipan
1. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem to myslela s tim makem obrazne, obecne, den byla blba casova jednotka... Ale proste mak ano, ale ne casto... :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak tyhle jogurty vidam, ael obchazim je obloukem - jsou moc tucne na moji dietku... :rolling_eyes:
1. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak diky za foto..:slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kocarek neni muj salek kavy, ale jestli se vam libi, proc ne..:slight_smile: Nelibi se mi hlavne kolecka a takovy, rekla bych, krabicoidni tvar...
1. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
I kdyz funkcni muze byt skvele... :slight_smile:
autor
Ahaaa, to jsem nikdy nezkoumala, obsahuji min. 3,7% tuku :sweat_smile:
KAty, me spis zajimaji Kj.. Napsla jsem tucny, ale myslela kaloricky...
1. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni zalezi jestli se divas na korbicku hranatou, nebo kulatou.

A abych rekla pravdu, tak podle obrazku bych do X2 nesla, ale ve skutecnosti vypada jinak, ze se nam obema na prvni pohled fakt dooost zalibil - konecne po tak dlouhe dobe.
A skvele se s nim jezdi, manipuluje.. a vypada betelne.. a s bezovym vnitrkem jemne..

Ve Toys"R"us jsme nasli dalsi 3 kocarky co se nam padly do oka.. ale jede byl moc "tvrdy", druhy "gyglaci" a treti nemel dobrou boudicku, nebyla s korbou ani do praveho uhlu, fakt divny! Ale verim, ze na obrazku nafocene vypadaji dokonale. Je to fakt tezke. Co se ti libi na obrazku v reale je jine a obrcene. Vetsinou to plati.
1. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahaaa... tak to tam nepisou kolik Kh to ma :wink:
1. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prave jsem kukla na stranky bertini a tam je vazne jen ta "hranata" korba. Ta se nam nelibila, jdeme do kulate.
1. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oni tam maji vsude jen tu hranatou! Se zblaznili!!!!!
1. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave, Katy... Ja jsem ten kocarek videla vickrat uz a vzdy jen s touhle hranatou korbou... :confused:
1. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, tak te muzu ujistit, ze my hrnatou korbu nebudeme mit, ale kulatou :wink:
1. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ujistovat me nemusis..:grinning:
1. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě to dneska v té práci taky strašně nebaví. Už aby bylo pět hodin.....
1. čer 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mě to dneska taky nebaví :unamused: , navíc tedy mám na pořadu dne samé vychytávky a složitosti takže mě to fakt neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vás teď asi naštvu - já už jen hodinu a to už budu na cestě domů.... :sunglasses:
1. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
... za to mě doma čeká sestřenice, která k nám přijela na dovolenou a už je tu týden a ještě tu týden bude :rolling_eyes:
... si dovedete představit, jak jsem z ní nadšená....
1. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty se tedy máš. Jedeš za tou Jančou. U mě to zatím vypadá, že mi to bohužel nevyjde. Ještě uvidím jak to bude vypadat zítra dopoledne,ale zatím tomu moc nevěřím.
1. čer 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, Janča se zatím neozvala, takže dneska asi ne. Ale zítra mám v Mikulově ten těhotenský kurz, tak bych ráda :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to já bych taky nebyla dvakrát šťastná. Mám rada doma svůj klid, když přijdu z práce. A co dělá sestřenice, když jsi v práci?
1. čer 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, dopoledne spí a pak si čte, dívá se na telku, posedává, POPÍJÍ a pokuřuje... Když dojdu, taky chci mít svůj klid, ona chce, abych si s ní furt vykládala a nejlíp ještě každý den někam vyrážela (na pivko a tak). :confounded:
To jsem ale zamítla hned na začátku, nejsem zvědavá někde vysedávat, když ráno vstávám v pět.
1. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, doufam ze sestrenice aspon uklizi zatim co ty tvrde pracujes. Ze prijdes dom , jidlo na stole a ty nemusis hnout ani prstem :wink:
1. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jóóó Katu, tak umyté nádobí je, ale toť vše... :wink:
1. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek