• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Marti, tak to by me po par dnech asi kleplo :angry:
1. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aspon ze to nadobi, aspon neco :wink:
1. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to mám ještě třešinku na dort - v srpnu, až budu na mateřské, chce dojet na dalších 14 dní zase..
1. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proc ji prijimas, kdyz ti to tolik vadi??? :confused: To je pro me nepochopitelne...
1. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a kolik je sestřenci let? To ti vůbec nic nepomůže..... :unamused:
1. čer 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ona se neptá, jestli může dojet, ona prostě dojede... a když jsem jí zkoušela říct, ať nejezdí, tak se nafoukla jak balon a byla děsně uražená, já ta špatná a ona nakonec stejně dojela...
Peti, je jí 37.
1. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a to nemám vlastní rodinu? (myslím děti a manžela)
1. čer 2009 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to je teda katastrofa... Ja bych teda nehledela na to, jestli je nafoukla nebo neni... Proste bych ji nepustila domu... Na kafe mozna a pak se mej... Ona je jako sama? Nikomu nechybi, nikdo ji nepostrada?
1. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý voe to by mě omylo z takové návštěvy :rolling_eyes:
1. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak, holky, nikoho nemá. Je z Prahy, bydlí s mamkou, jediné o co se stará je její pes, s vlastní ségrou se nestýká a tak jezdí k nám.
No, jak píšete, katastrofa.
1. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a co manžel říká na takovou návštěvu?
1. čer 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, bohužel to tady spolu nevyřešíme, ale naštěstí Igor není tak měkký jako já a už jí začíná mít taky plné zuby, takže čekám bouřku a pak nás třeba zavrhne a už nedojede. :sunglasses:
Je to blbý, čekáme vlastní rodinu a ona furt dělá, jako bysme byli pubošky, co spolu trávily prázdniny. Vůbec si neuvědomuje, že jsme teď jiná jednotka, která by ji ráda viděla na víkend, ale ne na 14 dní, že
1. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, tak jsem si postěžovala a hned je mi líp :slight_smile:
Víte, že jsem ráda, že vás mám? :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a ona nikde nepracuje?
1. čer 2009 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to jsme moc rádi ..... :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, dělá na poště (a mají 25 dní dovolené - letos to vychází, že bude 20 dní u nás a těch 5 má na případy nutné potřeby)
1. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je něco .......
Marti a to ji ještě i živíte? Nebo vám něco přispívá?
1. čer 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, je videt, ze te to stresuje, obtezuje te to, takze dobre vychovani stranou, nasad asertivitu a rekni ji, co ti vadi a ze ji rada uvidis parkrat do roka po dvou trech dnech,a el ze ted ti proste dela dobre klid a pohoda a ze mas svou rodinu (Igora) atd.

Musis myslet na sebe... Ne na ni..
1. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni máš pravdu .....
1. čer 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti podle toho co píšeš tak to s ní po dobrým nepůjde, takže bych byla drsná, ona by se urazila stejně :rolling_eyes:
1. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jako rekneme si otevrene - pozvat se dvakrat do roka na 20 pracovnich dnu k sestrenici, aniz bych cekala na nejaky souhlas, je podle me znamka nevychovanosti, neslusnosti a debilni povahy... A taky je to znamka osamocenosti, coz je smutne.. Ale Marta a Igor ji asi tezko najdou chlapa...
1. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nebo si pozvi na návštěvu nás a my ji vystrnadíme :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zasednem ji misto, vykourime ji cigarka (btw - ona vam kouri doma????????????) a hezky uhledne ji zabalime kuferetek a doprovodime ji na nadrazi...:grinning:
1. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak živíme... někdy nakoupí, ale ona toho zas tolik nesní (spíš vypije :grinning: )

Zdeni, asi nejsem ten správně asertivní typ, ale Igor naštěstí jo, takže to nechám na něm a jen si pak přihodím svoje. Zatím ho ale krotím, mám v sobě vypěstovanou takovou tu úctu k hostům.
Ale jinak, Zdeni, díky, dneska to s Igim proberem (až budem ležet v peřinách a šuškat si, aby to host neslyšel - já vím, je to děsný) a možná to provedem jak radíš.
1. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý, tak dnes vás všechny čekám... :grinning:
Zdeni, kouří venku, ale tak znáš to, cítit to jde, protože ona je tím úplně pročuchlá..

A Marti, přesně jak říkáš, to říkám taky, ať řeknem cokoliv a jakkoliv, ona se stejně urazí.
1. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neni zac, Marti..:slight_smile:

Ucta k hostum ano, ale k hostum ZVANYM.... :slight_smile:

A koureni - je to odpor... :zipper_mouth:
1. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO a kdyz se urazi z cehokoliv, tak je pak jedno, jak ji to podas... Proste ji sbal veci a rekni ji: Tak ahoj, mej se pekne a radi te zase nekdy uvidime.. Zavolam ti a pozvu te... Papa a stastnou cestu.... :grinning:
1. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni :grinning: :grinning: :grinning:
No nic, jedu domů, dnes na ni prdím, jak dojedu, uvařím si kafe, pustím si romantiku na Primě a v půl deváté jdu do postele s mužíčkem...

Holky, mějte se a zítra ahoj
1. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa, Marti..:slight_smile:
1. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A díky za pokec, dodaly jste mi odvahu :wink:
1. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek