• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zdeni .... :grinning: :grinning: :grinning:

Tak zítra za tu Jančou nemůžu. Už to vím na sto procent. Teďka mi přišel říct pán ze stolařství, že nám přijdou montovat skříně pro miminko.
Musím si dát potom všechny sraz než půjdu Inka,Marťa a Katka rodit.....
1. čer 2009 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odvaha neni treba, Marti... Staci myslet na sebe, miminko a manzela... :slight_smile: Nemuzes spasit cely svet a ani ji ne..:slight_smile: Kazdy sveho stesti strujcem..
1. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Dnes se hlásím až teď,od rána jsem byla na baráku,nahoře už máme koberce,sice nejsou zařezaný,ale už mám pocit,že tam můžu bydlet :grinning: Umývala jsem tam asi po milionté okna,ale dnes už doufám na hotovo :wink: a navíc dnes přivezl Jirka postel a ještě nám začali dělat podlahy,takže jsem nadšená,sice unavená jak pes,ale nadšená,že už to vevnitř budu moct uklidit a budu tam celý dny :grinning: Marti ve středu to určitě klapne :wink:Jani to je mi líto,ale příští měsíc to klapne :wink: Katu ten nábytek je krásnej :slight_smile: Kočárek jsem neviděla,ale určitě by se mi líbil.My takovej nábytek kupovat nebudeme, náš prcek bude ošulenej o miminkovskej pokojíček,ale holt stůl, židle,sedačka atd. jsou pro nás momentálně podstatnější :wink: Jo a mak jsem měla taky - pěry s jahodama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Marti tak z takové návštěvy by mě piclo,přece jen je to jiný,když máš doma návštěvu a to i zvanou,natož nezvanou :unamused:
1. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a jdu se vysprchovat a ležet.Zítra se ukážu asi až pozdě,ráno pomažu hned na stavbu :wink: Papa
1. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Iny, ty tak makas, WOW!
Ale asi bych taky tak pracovala, kdybych videla ten dokoncujici se domecek a stehovani pred nama. A je pravda, ze kdyby bylo to same pred nama, tak asi Matysek nema pokojicek, protoze by se investovalo do jinych veci.
1. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky videly jste ve zpravach to o tom letadle :frowning2: Je mi z toho smutno, takove smutne katastrofy nemam rada, zvlast kdyz tam jsou nevinni lide.
Kdyz nekdo mezi sebou valci (pro me nesmyslne) a prijde o tom o zivot, tak to se mnou nehne. Ale toto, kdyz umiraji nevinni lide, to je mi vzdy smutno. Kez by se stal nejaky zazrak a oni je nasli nekde na oceanu jak nouzove pristali, ale to by musel byt asi zazrak tisicileti, to se bohuzel nestane :frowning2: :cry:
1. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, cely den jsem to sledovala na netu... :confounded: :frowning2:

Ja si myslim, ze lidi by nemeli umirat ani ve valkach.. I v nich umiraji lide, co s ni nemaji nic spolecneho...
1. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na valky mam stejny nazor. Ja jsem myslela ty nesmyslne boje tech silenych skupin.. :wink:
1. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Skončili jste včera smutně :frowning2:

Tak u nás včera žádná romantika na Primě - už to nedávají, byl tam Big Ben :angry: , tak jsem počkala na Igora a jeli jsme do vinohradu zastrkovat a vrátili se až o půl deváté večer. Čerstvý vzduch, to je hotový balzám... :slight_smile:
2. čer 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
MArti, dobre rano....

Tak co jste ukuli na sestrenku za pikle???? :grinning:
2. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni :slight_smile:
tento týden to vydržíme, stejně máme práci venku (ve vinohradě), takže budem chodit na celé odpoledne pryč, ale než odjede, tak máme v plánu jí říct, že v tom srpnu, jestli chce, ať dojede, ale jen na víkend, že víc prostě nezvládnem. Ať se zlobí, jak chce :sunglasses:
2. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry napad.:slight_smile:
2. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Marti držím palce :wink:

Teda dneska je asi nějaký divný tlak, od rána se mi motá hlava bléé
2. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti :slight_smile:
taky mě ráno trochu bolela hlava. Pak jsem si v práci uvařila jakýsi bylinkový těhotenský čaj a je to lepší.
Ale upřímně se už těším, až si udělám kafe
2. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je mi i blbě od žaludku :confounded: , no to bude den :unamused: a to jdu odpoledne ještě na nehty
2. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Tak už jsem v práci. Na gyndě mě moc nepotěšili. Zase mám zánět a mám si zavádět nějaký krém. Tak snad to bude dobrý. Taky si musím koupit lactobacily. Zarazilo mě, že mi nedělala ani utz....
2. čer 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ten ti budou dělat asi až v tom 20. týdnu
2. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha. Já myslela, že vždycky když půjdu na prohlícku, tak mi udělají i utz.
2. čer 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď tě bude prohlížet spodem, stěry, čípek, jestli je v pořádku.
2. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha. Tak to jo.
Nejvíc mě štve ten zánět. Nemůže to ublížit miminku?
2. čer 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Peti, tak to nevím, ale buď v klidu, doktorka určitě ví, co dělat a když ti dala krém, tak poctivě zaváděj a určitě to bude brzo v pořádku
2. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti :slight_smile:

neboj mimčo je dobře chráněné :wink:
2. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti snad ano....

Už jsem zvědavá na zítřejší tvoje testování. Jak se cítíš?
2. čer 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...

Martuli podle toho co pises, tak to nasvedcuje tomu, ze by jsi mohla byt fakt tehu! Jeeeee, at uz je streda rano! Se snad ani nedockam :wink:
2. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy ... :slight_smile:

Já už jsem taky zvědavá..... :grinning:
2. čer 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no cítím se celkem normálně, podřišek mě lehce pobolívá, čípek pořád schován :slight_smile:, ale teda musím říct že jsem poslední týden příšerně náladová, jak na houpačce, před MS bývám teda věšinou náladová, ale tohle je fakt maso :pensive:, už i Josef mi to říkal

Se mě můj drahý muž ptal o kolik bodů mi díky těhotenství klesne IQ :angry: :grinning: a taky se mi snaží namluvit že v těhotenství se nesmí jíst medovník, chce ho mít jenom pro sebe :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti :grinning:

Tak ten ma dobre tahy na tebe :slight_smile: Ze se nesmi jist medovnik, jsem se pekne zasmala. Rekni mu, ze prave tehule potrebuji hodne medu a maji jist za dva, takze on ma smulu a ty snis vzdy i jeho medovnik.

Jeee, ted jsi me nalakala. I ja miluju medovnik, ale jen od jedne firmy, nevim ted ktere, ale ne kazdy medovnik je tak fantasticky! Uz se tesim az pujdu s kamaradkou posedet zase a dam si ho :wink:

Me posledni dobou honi mlsna, denne sezeru tuny sladkeho. A bez sladke snidane nemuzu fungovat! Az se toho hrozim, ze to neni normalni, ale ja to sladke potrebuju, abych fungovala. Docela se bojim tech testu na cukrovku co me cekaji brzy, snad to bude v poradku.
2. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

my kupujume medovník v tescu, je to originál medovník :dizzy_face:

Na jednu stranu už se nemůžu dočkat zítřejšího rána a na druhou stranu se bojím že tam bude jenom jedna / :frowning2:
2. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, neboj :wink: a i kdyby tam byla jen jedna čárka, tak tě může těšit, že máš aspoň krátký cyklus a čekání na další nebude tak dlouho trvat :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já se nebojím, já mám jenom strach :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek