• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Nikde nikdo :confused:

Dneska se dostanu domů asi pozdě :unamused: , na nehty jedu do šlapanic a nevím jak budu stíhat vlak a můj drahý mužíček mě nemůže vyzvednout protože nám dneska dodělávají dlažbu u bazénu :unamused:
2. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já jsem tady. Jsem tak nasraná, že to jsem už dlouho nebyla. Budu asi i sprostá. U nás jsou takové krávy na úřadě, že to neni ani možné. Ještě, že jdu na tu mateřskou.
2. čer 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak ti provedly? :confused: Já teda musím říct že pracuju radši s chlapama, s ženskýma v práci nemám zrovna nejlepší zkušenosti :unamused:
2. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haló, já jsem tady taky :slight_smile:
Peti, a co se stalo?
2. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě. Čím víc ženských tím hůř. To je na delší vyprávění. Co máme nové vedení, tak je tady strašná morálka. Někteří si můžou dělat co chtějí. Už to zachází tak daleko, že je to neúnosný. V pracovní době si vyřízují osobní věci. Jezdí si nakupovat. Pořád si čerpají náhradní volno a atd.....
Hold řitilezci se mají vždycky nejlíp. Kdyby jste jich znaly. To jsou tak falešný ženský, že je mě z nich na blití...... :angry:
2. čer 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to bych ti přála pracovat chvílu u nás... chlapi jsou tu v převaze a hlavně jsou ještě větší drbny než ženské. Na jedné straně dvora si prdneš a na druhé už jsi posraná... :grinning:
2. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no tak to je hnus :confounded:

Marti jako drbny jsou, ale teda prostě spoustu věcí neřeší a prostě je větší pohoda, teda většinou
2. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to znám, my tu zase máme děti majitelů a ti si taky dělají co chtějí a jeden, co jim leze furt víš kam, se má podobně dobře...
2. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U chlapů je fajn, to že problémy řeší na místě. Třeba i ručně. Ženské se dokážou jenom pomlouvat a být zákeřné.
2. čer 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to u nás právě ne. :unamused: U nás se všechno řeší a nejlépe uprostřed dvora :confounded:
2. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Peti, zase naopak, u nás ve firmě jsou zákeřní ti chlapi :confounded: Nevím, jestli to nebude tím, že jich tu je fakt převaha a se ženskýma tak nemám zkušenost :wink:
2. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám právě z chlapa v práci prakticky jenom dobré zkušenosti, až na pár vyjímek, třeba teď je to fakt pohodička :slight_smile: , ono to bude taky tím že se s většinou vidím tak 2x ročně :grinning: , ale v minulé firmě jsem byla v kontaktu s asi 10 chlapama a úplná pohoda, oni si mě hýčkali :grinning: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to musela být docela paráda, co? :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj byla to pohoda :slight_smile: , s většinou jsem v kontaktu do teď :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to je hezký. :slight_smile: Tak by to mělo vypadat, dobré vztahy na pracovišti dělají docela zázraky, co?
2. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré vztahy jsou fakt základ :slight_smile: , bohužel málo kdo má to štěstí :frowning2: , když si vzpomenu na některé kolegy tam je mi hned líp a taky trochu smutno :unamused:

Když si vzpomenu jak jsem měla tenkrát bouračku a pak jsem mluvila s jedním kolegou a říkala jsem mu co se stalo, tak mi řekl že mu úplně vhrkly slzy do očí a že je rád že jsem OK :dizzy_face: , to člověka prostě zahřeje u srdíčka :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, mělas bouračku? :confused: Už jsi tady o tom psala? Co se stalo? No, hlavně, že to dobře dopadlo. :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo to už je docela dávno, bylo to den po mých narozkách, takže teď mám 1.9. první narozky a 2.9. druhé :grinning: , už to bude myslím 5 let, avie nám nedala přednost, naštěstí to kolega dost zbrzdil, takže jsme to odnesli jenom pohmožděninama a to jsem měla ještě na kíně přepravku s kocourem
2. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý voe, tak hlavně, že jste z toho vyvázli takhle dobře - živí, celí a zdraví :slight_smile: . Kocour to taky přestál ve zdraví?
2. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocour byl v pohodě, ten se z toho vzpamatoval asi jako první :grinning:

No doufám že už nikdy nic takového nezažiju :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupí tak mi volal muž že pro mě po nehtech přijede :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky,
tak dneska jsem se dostala brzy domů....hurááááá
Tady je pořád také divné počasí, tlak kolísá, že se mi chvílema dělá blbě - mám nízký tlak a když ještě klesne tlak venku, tak to stojí za to... :astonished: :astonished:
Jinak nevím, co se děje, ale ještě stále mi nedorazila MS - měla už včera dorazit a ani známka ničeho takového není.... :confounded: Já ještě těhotná nemůžu být....tak budu doufat, že MS dorazí co nejdřív...a že se to jenom zpozdilo.

Marti - zítra na tebe ráno budu myslet. Uvidíš, že to dobře dopadne, a když ne, tak aspon víte, že do toho Josef bude muset bušit ne 2x denně ale minimálně 3x denně....
Pije ti ten čas - kotvičník zemský? Ten je podle naší Zdenči velmi dobrý na plodnost.... :wink:
2. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vladi :slight_smile:

dneska je tlak divnej, ráno se mi motala pěkně hlava :unamused:

Čaj do něj nedostanu, on pije čaj jenom když je mu blbě z chlastu nebo je nemocnej :grinning: a to maximálně mátový nebo earl grey :grinning:
2. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já jsem to na mojého taky zkoušela a neprošlo to.....prej on je plodnej až až.....nevím, kde ti chlapi berou takovou jistotu, když to ani ještě neví........a nebo nevím já něco někde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Peti - jojo, známe.....taky pracuji v téměř ženském kolektivu a někdy to teda stojí za to. Ty ženské dokážou být tak drzé a přetvařovat se, až fakt někdy žasnu :astonished: :angry:

HOlky, jdu si na chvilku lehnout. Vypila jsem trochu Coca coly na ten tlak, tak doufám, že mi to trochu rozpumpuje a bude to lepší.
2. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ráno taky pomohlo kafe, tak snad ti bude brzo líp :wink:
2. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to už je zas hodin. Tak já valím, holky, mějte se. Dneska jdu zas na těhu kurz a pak zkusím zajet za tou Jančou, dnes prý byli v Lednici a teď by měli být na penzionu. Tak snad se sejdem.
Tak ahojte :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo, nikde ....

Já mám takovou depku pořád z té práce, že se nemůžu na nic soustředit a to jsme už tři hodiny doma..... :confounded:
2. čer 2009 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti - to musí být asi pěkná krize z práce, když už si to přenášíš domů..... :unamused:
A jak plánuješ být dlouho v práci jako těhu? To výběrové řízení za tebe už proběhlo?
2. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výběrové řízení ještě neproběhlo. Teprve teďka vyjde v novinách, že přijmou na úřad záskok za materškou. Tak počítám, že výběrové řízení proběhne někdy o prázninách. Vidím to tak, že vydržím do konce prázdnin a kdyby to tam bylo čím dál horší, tak půjdu dřív.
2. čer 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak jsu tady konecne..
2. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek