Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
katunka82autor
2. čer 2009
Jen jsem si odskocila od Tv a pujdu se zase divat na Naha jsi krasna. To je ted teda fakt jsu 😃 Jako kdybych snedla balon, ktery se ve me nafukuje a obcas vytvari obrazce na brise jak se Mates mele.
Je to az k nevire, ale uz asi vubec nepospava a kope a zkousi co vydrzim 🙂
katunka82autor
2. čer 2009
Dnes jsem zacala doma nacenovat ty oblecky z UK co musim prodat, at to tady nezavazi a v etiketovacich klestich mi dosly lepky, tak jsem chtela zalozit nove, ale ejhle to nejak neslo, nevim co kam dat. Asi hodinu jsem u toho maturovala a pak jsem to radeji zabalila a sla si lehnout 🙂
anag
3. čer 2009
Ahoj holky ..... x-)

Tak dneska jsem ještě doma, čekám na ty stolaře s tím nábytkem. Měli přijet včera a nepřijeli a až večer volali, že přijedou dneska ráno. To jsem tedy zvědavá jestli dorazí.
Kdybych to věděla včera, tak jsem mohla jet za Jančou do Mikulova......
majka147
3. čer 2009
Dobré ráno 🙂
Tak Marti, nenapínej, jak to dopadlo dneska s testem? 🙂
A Peti, hlavně klid ! Miminko teď nepotřebuje nějaké stresy, nakašli na ženské v práci a užívej si na pár let posledních měsíců v práci.
majka147
3. čer 2009
Jo, Janča vás pozdravuje 🙂
Dneska jedou domů, tak se určitě odpoledne nebo večer připojí a povykládá vám zážitky 🙂
majka147
3. čer 2009
A Peti, včera v těhu kurzu jsme si vykládali i o těch zánětech v pochvě a tak, a důležité je to opravdu léčit, ale o miminko se bát nemusíš. 🙂
macinek
3. čer 2009
Ahoj holky 🙂

napínat vás nebudu, byla tam jenom jedna / :-| , takže bude zase delší cyklus což mě štve, doufám že MS dorazí co nejdřív protože jinak bude další ovulace když bude Josef na vodě ]-(
zdenallicka
3. čer 2009
DObre rano...

Dokud jsi nedostala MS, tak se porad nic nedeje, ne???
macinek
3. čer 2009
No sice se naděje je, ale já už tomu moc nevěřím 😉

Dneska ráno že mě můj drahý muž ptal jestli není potřeba aby test pochcali oba potencionální rodiče 😃 😃 😃
majka147
3. čer 2009
Marti, tak ještě uvidíš, ale když tam dnes není ani stínek, tak nevím, nevím, ale neva, tak příště, teprve jste začali. A když tak holt budeš muset jet s mužem na vodu 😃
macinek
3. čer 2009
Marti ani stín nebyl :-| a teda na vodu s ním nejedu ani náhodou, jako 25 ožřalých chlapů mě fakt neláká a nechci mít dítě alkoholika 😃
majka147
3. čer 2009
Ale tak třeba to tak nějak vyjde, než odjede... 😃 😃 😃
macinek
3. čer 2009
No záleží kdy by dorazila MS, no uvidíme jak to všechno dopadne 😉
anag
3. čer 2009
Holky tak už jsem v práci. Skříňka sestaven ......

Marti to mě moc mrzí, že tam byla jedna čárka. Snad příště ..... 🙂
katunka82autor
3. čer 2009
Krasne rano holky...

Marti to je mi lito, jak tam neni ani slabounky duch druhe carky 😞
Jinak pro pristi cyklus s Inus radime - prstikova metoda 😉 Ta zarucene musi zabrat!
katunka82autor
3. čer 2009
Peti tak uz mate nabytek pro prcka?
My jdeme zitra ve 14h do Vinde objednat ten nabytek a uz zrovna nakoupit vsechny ostatni potrebne vecicky. Uz dopredu se bojim te celkove ceny!
Asi budu brat EUR ke korune 1:1 at to tak neboli 😃
katunka82autor
3. čer 2009
No nic, jdu odhodit pyzamo a povalim na zahradku, nejak nam tam po tom vydatnem desti zacal rust plevel 😞 :-|
macinek
3. čer 2009
Ahoj Peti a Katu 🙂
anag
3. čer 2009
Nechali jsme udělat mimču v obýváku jednu větší skříňku. Nic jiného zatím do bytu nenacpeme. Potom vám ji vyfotím. Je to taková klasika......

Teď už mužu kupvat nějaké oblečky, když mám skříň ..... 😃 😃
Naše mimčo bohužel nebude mít samotný pokojíček. Bude to muset přežít nějaký čas s námi v ložnici.
katunka82autor
3. čer 2009
Peti my to budeme resit podobne. Do loznic nejak nacpeme postylku, kde bude s nama celou dobu az nez se pripadne odstehujeme nekam na barak.
Do obyvaku dostane svou vlastni skrinku na obleceni a komodu s prebalovacim pultem. Nejak to tam musime nacpat, jsu zvedava kam dame jidelni stul 😃 Bude to zajimave az ten nabytek budeme mit, Fero ho sestavi a u nas zacne hra "škatule, škatule hejbejte se!" 😃 😃 😃
macinek
3. čer 2009
Tak u nás si mimčo může vybrat který pokojíček bude chtít 😃
cervenec
3. čer 2009
Ahoj holky 🙂 Marti to je mi líto,ale o to větší radost bude příště 😉 A prstíkovou metodu doporučuju,já jsem ji aplikovala¨až ten cyklus,kdy se zadařilo 😉 Marti mám lék na tu vaši sestřenku,jen tak mimochodem proč ji hned ráno nevyšlete do vinohradu,myslím to vážně 😉 Když pak bude chtít přijet, pěkně bych jí řekla,to se nám hodí- zrovna potřebujem pokopat a pozastrkovat a udělat výplevku.Už by nikdy nedojela 😉 s prominutím vychcaná pražanda :-N Peti já mám taky pořád nějaký záněty,už jsem měla 2 x čípky,takže neboj 😉
cervenec
3. čer 2009
U nás si taky může vybrat,který chce,ale bude prázdný i ten první i ten druhý 😃 A každopádně postýlka bude v ložnici,si nedokážu představit,že bych k mimču vstávala a chodila do jinýho pokoje :-N
anag
3. čer 2009
Ahoj Iny ... 🙂

Já jsem vlastně taky nakonec použila prstíkovou metodu. Jsem na to úplně zapomněla.
cervenec
3. čer 2009
Tý jo asi na tom něco bude 😉
anag
3. čer 2009
Já bych si taky nedovedla moc předstvavit, že bych mimčo neměla mít vedle sebe.
katunka82autor
3. čer 2009
U nas taky probehla. Takze Marti, pokud chces mit jistotu, tak vis jak na to 😉
katunka82autor
3. čer 2009
Ahoj Iny... ja te zapomela pozdravit :-N
anag
3. čer 2009
Iny tak to jsi mě uklidnila s těmi záněty. Já jsem na to trpěla vždycky a teďka mám pocit, že je to ještě horší.
majka147
3. čer 2009
Ahojte těhulky 🙂

u nás to bude s nábytkem podobně - postýlka v ložnici, přebalovák v obýváku, skříňka s věcma asi taky v obýváku. A druhá postýlka samozřejmě taky v obýváku. Tam budeme trávit nejvíc času.

Jinak Iny, nemysli, že jsme to s tím vinohradem nezkoušeli, ale sestřenka marodí se zádama, takže hodinové vysvětlování, proč nemůže jít, už máme několikrát za sebou 😎 S prominutím, seru na ni, ještě do pátku (maximálně do soboty) a v srpnu ji tu nechci ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli