• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Jen jsem si odskocila od Tv a pujdu se zase divat na Naha jsi krasna. To je ted teda fakt jsu :grinning: Jako kdybych snedla balon, ktery se ve me nafukuje a obcas vytvari obrazce na brise jak se Mates mele.
Je to az k nevire, ale uz asi vubec nepospava a kope a zkousi co vydrzim :slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dnes jsem zacala doma nacenovat ty oblecky z UK co musim prodat, at to tady nezavazi a v etiketovacich klestich mi dosly lepky, tak jsem chtela zalozit nove, ale ejhle to nejak neslo, nevim co kam dat. Asi hodinu jsem u toho maturovala a pak jsem to radeji zabalila a sla si lehnout :slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ..... :dizzy_face:

Tak dneska jsem ještě doma, čekám na ty stolaře s tím nábytkem. Měli přijet včera a nepřijeli a až večer volali, že přijedou dneska ráno. To jsem tedy zvědavá jestli dorazí.
Kdybych to věděla včera, tak jsem mohla jet za Jančou do Mikulova......
3. čer 2009 v 07:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Tak Marti, nenapínej, jak to dopadlo dneska s testem? :slight_smile:
A Peti, hlavně klid ! Miminko teď nepotřebuje nějaké stresy, nakašli na ženské v práci a užívej si na pár let posledních měsíců v práci.
3. čer 2009 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, Janča vás pozdravuje :slight_smile:
Dneska jedou domů, tak se určitě odpoledne nebo večer připojí a povykládá vám zážitky :slight_smile:
3. čer 2009 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
A Peti, včera v těhu kurzu jsme si vykládali i o těch zánětech v pochvě a tak, a důležité je to opravdu léčit, ale o miminko se bát nemusíš. :slight_smile:
3. čer 2009 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

napínat vás nebudu, byla tam jenom jedna / :unamused: , takže bude zase delší cyklus což mě štve, doufám že MS dorazí co nejdřív protože jinak bude další ovulace když bude Josef na vodě :angry:
3. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
DObre rano...

Dokud jsi nedostala MS, tak se porad nic nedeje, ne???
3. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
No sice se naděje je, ale já už tomu moc nevěřím :wink:

Dneska ráno že mě můj drahý muž ptal jestli není potřeba aby test pochcali oba potencionální rodiče :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, tak ještě uvidíš, ale když tam dnes není ani stínek, tak nevím, nevím, ale neva, tak příště, teprve jste začali. A když tak holt budeš muset jet s mužem na vodu :grinning:
3. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti ani stín nebyl :unamused: a teda na vodu s ním nejedu ani náhodou, jako 25 ožřalých chlapů mě fakt neláká a nechci mít dítě alkoholika :grinning:
3. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale tak třeba to tak nějak vyjde, než odjede... :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
No záleží kdy by dorazila MS, no uvidíme jak to všechno dopadne :wink:
3. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak už jsem v práci. Skříňka sestaven ......

Marti to mě moc mrzí, že tam byla jedna čárka. Snad příště ..... :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Krasne rano holky...

Marti to je mi lito, jak tam neni ani slabounky duch druhe carky :frowning2:
Jinak pro pristi cyklus s Inus radime - prstikova metoda :wink: Ta zarucene musi zabrat!
3. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peti tak uz mate nabytek pro prcka?
My jdeme zitra ve 14h do Vinde objednat ten nabytek a uz zrovna nakoupit vsechny ostatni potrebne vecicky. Uz dopredu se bojim te celkove ceny!
Asi budu brat EUR ke korune 1:1 at to tak neboli :grinning:
3. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No nic, jdu odhodit pyzamo a povalim na zahradku, nejak nam tam po tom vydatnem desti zacal rust plevel :frowning2: :unamused:
3. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Peti a Katu :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Nechali jsme udělat mimču v obýváku jednu větší skříňku. Nic jiného zatím do bytu nenacpeme. Potom vám ji vyfotím. Je to taková klasika......

Teď už mužu kupvat nějaké oblečky, když mám skříň ..... :grinning: :grinning:
Naše mimčo bohužel nebude mít samotný pokojíček. Bude to muset přežít nějaký čas s námi v ložnici.
3. čer 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peti my to budeme resit podobne. Do loznic nejak nacpeme postylku, kde bude s nama celou dobu az nez se pripadne odstehujeme nekam na barak.
Do obyvaku dostane svou vlastni skrinku na obleceni a komodu s prebalovacim pultem. Nejak to tam musime nacpat, jsu zvedava kam dame jidelni stul :grinning: Bude to zajimave az ten nabytek budeme mit, Fero ho sestavi a u nas zacne hra "škatule, škatule hejbejte se!" :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás si mimčo může vybrat který pokojíček bude chtít :grinning:
3. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti to je mi líto,ale o to větší radost bude příště :wink: A prstíkovou metodu doporučuju,já jsem ji aplikovala¨až ten cyklus,kdy se zadařilo :wink: Marti mám lék na tu vaši sestřenku,jen tak mimochodem proč ji hned ráno nevyšlete do vinohradu,myslím to vážně :wink: Když pak bude chtít přijet, pěkně bych jí řekla,to se nám hodí- zrovna potřebujem pokopat a pozastrkovat a udělat výplevku.Už by nikdy nedojela :wink: s prominutím vychcaná pražanda :sweat_smile: Peti já mám taky pořád nějaký záněty,už jsem měla 2 x čípky,takže neboj :wink:
3. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás si taky může vybrat,který chce,ale bude prázdný i ten první i ten druhý :grinning: A každopádně postýlka bude v ložnici,si nedokážu představit,že bych k mimču vstávala a chodila do jinýho pokoje :sweat_smile:
3. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Iny ... :slight_smile:

Já jsem vlastně taky nakonec použila prstíkovou metodu. Jsem na to úplně zapomněla.
3. čer 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo asi na tom něco bude :wink:
3. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych si taky nedovedla moc předstvavit, že bych mimčo neměla mít vedle sebe.
3. čer 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nas taky probehla. Takze Marti, pokud chces mit jistotu, tak vis jak na to :wink:
3. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Iny... ja te zapomela pozdravit :sweat_smile:
3. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny tak to jsi mě uklidnila s těmi záněty. Já jsem na to trpěla vždycky a teďka mám pocit, že je to ještě horší.
3. čer 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte těhulky :slight_smile:

u nás to bude s nábytkem podobně - postýlka v ložnici, přebalovák v obýváku, skříňka s věcma asi taky v obýváku. A druhá postýlka samozřejmě taky v obýváku. Tam budeme trávit nejvíc času.

Jinak Iny, nemysli, že jsme to s tím vinohradem nezkoušeli, ale sestřenka marodí se zádama, takže hodinové vysvětlování, proč nemůže jít, už máme několikrát za sebou :sunglasses: S prominutím, seru na ni, ještě do pátku (maximálně do soboty) a v srpnu ji tu nechci :angry:
3. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek