• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Ja na zanety netrpela a ani ted me netrapi. Za to mam jine problemy :angry:
3. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jedna moje kamaradka byla do konce 7. mesice v UK... kdy jeste v tom 7 mesici, pred jejim odletem jeli s Danem na vylet pod stane do Wales-u!! Sama rikala, kdyz se ji jini divili - ja nejsu nemocna, jen tehotna! A krome toho, ze ji jen rostlo bricho a prsa, tak by to snad ani nevedela ze je tehu :slight_smile: jak mela uzasne a bezproblemove tehotenstvi.
3. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, každý máme něco a všechny to musíme vydržet :sunglasses:
3. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti my to resime jednou postylkou a do obyvaku a do jinych mistnosti mame ten kos, ktery budu prevazet sem tam, kam budu potrebovat :wink:
3. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když já taky, stejně jako tvoje kámoška, zatím žádný problém nemám :sweat_smile: ťuk, ťuk, ťuk
3. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu, my tu postýlku do ložnice budeme mít starou (ještě po nás) :grinning: :grinning: a do obýváku si koupíme novou, hezoučkou :grinning:
3. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme mít postýlku v ložnici, druhou dole v obýváku,to ještě nevím co přesně tam dám.Přebalovák budu mít v koupelně a druhý v ložnici,pokud se teda oba navrátí :grinning:
3. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky jakou budete kupovat chůvičku?já jsem se dívala na philips a pak ještě na mbf,netuším co je to za značku,ale je za dobrou cenu.Ta má i tu funkci,že můžu na mimčo zpětně mluvit,nám by se to docela i hodilo,protože když bude hajat nahoře a já budu dole,tak než doběhnu nahoru,tak bych ho mohla trochu uklidnit :wink: A co monitor dechu?
3. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy ten koš budeme mít taky. Říkala jsem si, že si budu mimčo převážet z obyváku do kuchyně. Postýlku by jsme do obyváku už nenacpaly .... :grinning: :grinning: Máme obyvák myslím, že 15m2.

Iny o chuvičce jsem uvažovala, ale ještě nevím jakou. Monitor dechu budeme mít pujčený od sousedky. Tak ani nevím jaká je to značka.
3. čer 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti monitor myslím všeobecně,jestli ano nebo ne :wink: Takže ty ano :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste zmizeli,tak já taky mizím,hádejte kam :grinning: ale dnes už to nebudu přehánět,protože včera mě už šíleně bolely záda a celkově se cítím jak po aerobiku :grinning: zatím papa
3. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ta je moc pěkná.

Ohledně toho monitoru dechu. Já jsem pro. Sice už dvě kamarádky mě od toho odrazovaly, ale já ho stejně chci.
3. čer 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no vidíš ani nemusíš chodit cvičit :grinning: , no já když si vzpomenu na uklízení na stavbě, no blé, ještě teď mě všechno bolí :rolling_eyes:
3. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko, monitor budu mít půjčený z rodiny (sami mi ho nabídli, tak jsem neodmítla) a s chůvičkou ještě nevím, popravdě jsem o tom ještě neuvažovala.
3. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cAU ZENY..:slight_smile:

CO se tyce nabytku - budu mit k posteli prirazenou postylku, samozrejme bez bocnice - bede z toho takovy balkon. Ditko bude mit nekde v loznici komodu nebo skrinku/kominek se svymi vecmi, popr. v koupelne.. Prebalovak mit nebudu, chuvicky taktez ne, o monitoru dechu ani nepremyslim..:slight_smile:

Prebalovat bduu kdekoliv, kde bude v tu chvili misto - na gauci, na stole, na posteli, na zemi... Neresim to.. :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja jsem myslela, ze miminku vyhradite ten pokoj, co mate hned vpravo od vchodovych dveri... :confused:
3. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doufám že o víkendu bude hezky, potřebuju umýt okna v přízemí a taky vyplet bambusy :slight_smile: , Josef bude nervní protože v pondělí dělá státnice, takže s ním asi nebude moc řeč :unamused: , no asi otevřu tu láhev tequily co tam máme od silvestra :grinning:
3. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak uz jsu z5, zahradka jako ze zurnalu, krasne prepleta :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, taky doufám. Po těch deštích vylezlo na zahradě tolik plevele, že to bude chtít všechno okopat a prokypřit. Ale to není žádná práca, to je balzám, alespoň pro mě. :wink:
3. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíte, a Káťa má hotovo... :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ne ne, ten pokoj se stal technickou mistnosti... je tady regal se sportovnima vecma a ze takova kabela na hokej zabere mista, vid Iny :wink: Dal tady mame pocitac, susicku, strihaci stul pro psy, kteri tady maji taky svoje misto a spavaji tady, botnik tu je a taky tisic krabic s tema obleckama z UK.
Nevim kam by jsme to vsechno dali, kdyby jsme z tohoto chteli udelat pokojicek, to nepripada v uvahu!!!! :sweat_smile:
3. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě teda zahradní práce moc neberou :grinning: , všechno mám naplánované tak aby záhony zarostly kytkama a nic se nemuselo plet, ale napřed to musí zasůst a do té doby musí plevel pryč
3. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bleee tequila, tak to nejak nemusim. Nejak jsem se toho jeden vecer prepila a od te doby to neni moje oblibene piti :grinning: :sweat_smile:
3. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsu v piti po tatkovi - pivar :grinning:
I vcera jsem si doprala jedno nealko pivko, tak jako kazde utery :wink:
3. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám tequilu docela ráda, ale radši tu stříbrnou s citronem :sunglasses:
3. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, me ty prace na zahrade taky moc neberou, zvlast kdyz na tebe hledi cely cinzak a tetky duchodkyne si potom vykladaji jak a co jsme delali dobre a co spatne. Potom nam chodi kolem zahonku a zkoumaji jak nam co roste a debatuji nad tim hodiny. To mam vzdy pocit, ze me musi kazdou chvili klepnout a ovezt rychla :grinning:
3. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdybych si ja musela dat tequilu, tak jednine zlatou, pomik a skorice, to je moje :wink: To potom aspon necitim tu hnusnou chut tequily, ale dobrou chut pomerance a skorice, takze mi ani neprijde, ze piju :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se z tekace jednou pblijonovala a od te doby neeeee.... Nemuzu tedy pit ani fernety, vodky a slivovice... Ale takovy gin... :dizzy_face: a pivo.. :dizzy_face: a vino... :dizzy_face:
3. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek