• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Radosti a strasti se sousedama - to znám dobře... :grinning: :grinning: :grinning:
V sobotu po dešti jsme vylezli s Igorem ven na ulic, on vysával auto a já vytrhávala trávu u patníků. V momentě tam byla sousedka a prý, kdy to mimčo bude a jestli se tatínek těší a takové debilní otázky - no ještě aby se netěšil, ne? Zvědavá jak sto čertů .... :grinning:
3. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem po taťkovi, já můžu z alkoholu všechno :grinning: - jsem děsná ženská :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z tvrdýho piju akorát tequilu, v létě pivo, víno celoročně :grinning:
3. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak alkohol jsme probraly :grinning: , tak teď je na řadě jídlo - jdu na oběd. Dnes mám zeleninové řízečky s novýma bramborama - se těším jak malé děcko na zakázané hranolky :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nech si chutnat :wink:

já dneska nemám vůbec hlad ani chuť, nejradši bych si zalezla do postele
3. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem mela leco s domacim chlebickem... :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak uz i ja jsu po obede... mela jsem vynikajici krenovou omacku s uzenym a knedlama :slight_smile: Matyas jich dnes snedl hned 3 kousky! :grinning: To ja ne, to on :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu hele nevymlouvej se, on se chudák ani nemůže bránit :grinning:
3. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu :grinning: :grinning: :grinning: taky to někdy svádím na "Karlíka" a Igor mi vždycky říká: Hlavně, že to máš na koho svést, co? :sunglasses: No jo...
3. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, to jsem nejedla tak deset let... :zipper_mouth: Mne to vubec nechutna...:slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, došel mi ten kojící polštář (nechala jsem si to poslat do práce). Zatím jsem krabicu neotevřela, to až doma, ale stejně vám to nemám čím vyfotit.
3. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím vymyslet co udělám k večeři, včera jsme si objednali pizzu ale nějak mi nesedla a bylo mi v noci pěkně zle, naštěstí to do rána přešlo :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, už jsi něco vymyslela? Hoď sem nějakou inspiraci :slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevymyslela :frowning2: , jsem dneska nějaká marná, asi nějaké těstoviny, uvidím co si poručí muž
3. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem udelala na veceri kureci salat - jen musim koupit jeste grilovane kure a dodatecne ho do salatu pridat :grinning:
3. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu :grinning: :grinning: :grinning: dobrý
3. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee, prave mi prisla pozvanka na celovikendovou firemni akci WikyCup, ktera se kona v Bratislave. Protoze ma firma pobocku v Kyjove, Praze a Bratislave, tak se kazdorocne setkavame, chlapi souperi ve fotbale, zenske ve vareni kotlikoveho gulase. Cely vikend je plny, jidla, dobre zabavy, srandy, fandeni.. a hlavne je to jediny vikend, kdy se setkava pohromade cca 100 lidi, jen tech nejvernejsich, proste vyvolenych. Neni to uplne cela firma :o)

Tradicne se bude spat ve stanech, je moznost i na ubytovne kousek dal.. Ja jsem se rozhodla v pripade pekneho pocasi pro stan, proc ne :slight_smile:
Do nedavna jsme spali na prahistorickych matracich, tak vsechno lepsi, i tam zem nez predchozi matrace :grinning: Jen kdyby bylo skarede, tak nechci riskovat nachlazeni a volila bych vzdalenejsi ubytovnu, ridit muzu tak i tak preci.
3. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Se tam fakt tesim. Nakoupim si basu nealko piv, at mam cim zahanet zizen v pripade horka :slight_smile:
Doufam, ze ten vikend 19-21.6 bude krasne! Musi byt! :wink:
3. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mejte se krasne, preji krasne odpoledne. Ja se valim nachystat, potom jedu do mesta koupit to kure a posedet s kamaradkou :wink:
Pa paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
3. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu ahooooj :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se už taky loučím, taky přeju hezký zbytek dne, zítra ahojte. :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se tak zabrala do práce, že jsem vás už prošvihla....... :unamused:
3. čer 2009 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já ještě su :grinning:
3. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že tu nejsme sama.....
3. čer 2009 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě hoďku a půl a padla, konečně dneska je to nekonečné :unamused:
3. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já taky .....
3. čer 2009 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mě celý den pobolívá podbřišek, jsem jako zvědavá co se z toho vyvrbí :unamused:
3. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a který si den cyklu?
3. čer 2009 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
25DC a 13DPO, takže to vypadá na delší cyklus, počítám těch 28
3. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,že jsem radši nekecala celý den s vama.Mám den D :confounded: Jdu na stavbu, táhla jsem plno věcí,tak že pojedu autem,dojdu do garáže,chci odemknout a prd.říkám si vybitá baterka,tak jdu zpátky nahoru pro baterku,následně mi tam baterka nejde dat.Tchán pomohl a nic, následně zjistil,že v autě nebliká ten signál,já vůl jsem včera zapoměla vypnout světla,takže baterka v autě byla totálně vybitá :angry: Takže startovací kabely a konečně na stavbu.Tam jsem se po nějaké době vrhla na drhnutí rýny,kterou ti naši kreténi zedníci před tím než dělali fasádu nesundali,takže černá rýna nebyla černá.Vůbec to nešlo a byla jsem u toho tak nasraná,břuch mě bolel,no na hovno :angry: Tak jsem s rýnou švihla s výkřikem,že když si ji zasrali,tak si koupí novou :sunglasses: Pak jsem šla nahoru,umyla jsem si naši novou podlahu,pak jsem se na ni zamilovaně dívala a jela dom :grinning: Doma,že narychlo povysávám, šup lup tričkem jsem zavadila o roh v kuchyni a sesypalo se na zem 6 kachliček z obkladu linky :sweat_smile: Pak jsem šla do sprchy a dnes už fakt nic nedělám,protože jsem nebezpečná.Jirka až to uvidí,tak už ho ze mě asi trefí :confused: Ale já za to fakt nemůžu,to to naše děcko :grinning:
3. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek